Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  РегистрацияРегистрация  Вход  

Поделиться

Ветшейверські програми для смартфона

Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2
АвторСообщение
Изотовец
Постоялец
Постоялец
Изотовец

Дата регистрации : 2018-04-14

Ветшейверські програми для смартфона - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Страница 2 EmptyВс 24 Фев 2019 - 18:34

Единственный плюс который я в ней видел, это что можно было отследить на сколько сеансов хватает кремов, мыл, лосьонов. И то ценность этой информации такая себе Smile
Вернуться к началу Перейти вниз
fill
Завсегдатай
Завсегдатай
fill

Дата регистрации : 2018-02-12

СообщениеТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Страница 2 EmptyВс 24 Фев 2019 - 21:32

Хм, як варіант :-)

Щоправда, коли крема-мила майже ніколи не повторюються, сенсу в такій інформації дійсно не багато :-)
fill
Завсегдатай
Завсегдатай
fill

СообщениеТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Страница 2 EmptyПн 25 Фев 2019 - 9:46

Трошки покрутив прогу в метро.

З приємного, що пофіксисли, з’явилась можливість редагувати збережену інформацію про гоління.
Причому, як останнє, так і якесь з давніх.
Дивно, що цього не було в попередній версії - воно ж само собою просилося.
fill
Завсегдатай
Завсегдатай
fill

СообщениеТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Страница 2 EmptyПт 3 Янв 2020 - 14:06

Доброго дня, вельмишановне панство!

По-перше, користуючись нагодою, хочу привітати усіх з Новим роком і побажати шановним камрадам всіх і всяких гараздів! :-)

Ну а по-друге, хотів би поділитися річним досвідом користування програмами, про які мовится в цій темі.

Спершу коротко про Blade Reminder.
Власне, назвою програми все сказано - нагадувати про леза. 
Коли одна бритва, це не так актуально - не важко тримати в голові, скільки разів поголився даним лезом.
Але коли бритв кілька, а користуєшся ними поперемінно і не системно, така програма стане в нагоді - завжди можна звіритися, скільки разів вже використане те чи те лезо.
Програма має віджет, який показує дату останнього гоління і кількість використань останнього використаного леза. Загалом зручно.

З програмою Shaving Buddy все набагато цікавіше :-)
Як раз на минулий новий рік я обнулив базу і почав з читого аркуша вести облік своїх голінь цією програмою. Намагався вести все ретельно, не пропускаючи. 
І за рік отримав певну статистику. При чому, деякі результати не стали для мене сюрпризом, зате деякі інші виявилися несподіваними і цікавими.

Втім, про все по порядку:

1. Отже, за рік я мав 176 сеансів гоління. Це, в принципі, логічно, адже голюся я зазвичай через день. Часом бувало, що голився й щодня, а часом міг не голитися дні по три-чотири. Але за рік картина вирівнялася, і показник виявився на очікуваному рівні.

Далі цікавіше :-)

2. За рік я використав 11 інструментів для гоління.
В основному, звичайно ж, Т-шки - свої і взяті на затест. Але були ще трохи й шаветки і одноразові станки, коли літав кудись без багажа.
Лідером по використанню прогнозовано став улюблений станок Edwin Jagger з 89-ою головою - 53 гоління.
На другому місці несподівано для мене опинився RazoRock German 37 Slant - 35 голінь. Несподівано - бо я не можу віднести його до улюблених, поки не подружився з ним. Але, вочевидь, бажання його все ж таки зрозуміти призвело до того, що брав його в роботу досить часто.
Третє місце - теж трохи несподівно - посів Fine Marvel, 33 гоління. Цей станок з’явився у мене десь ближче до літа, тож я не гадав, що використовував його по факту досить часто.

3. Піноутворюючі (мила та крема)
Минулий рік був щедрим на новинки і тести. Варто лиш згадати зимовий затест мила ТДС - 7 пробників.
Загалом протягом року я використав 38 різних марок/моделей мила та кремів. Сам офігіваю! :-)
Найчастіше користувався милом від Оленки Литвин (Soap Lace) The Land of Druides - 24 рази. Реально класне мило, не міг зупинитися і змилив все до останньої краплі.
На другому місці  крем Tabac Original - 19 використань.
На третьому - лімітка від Стаса, котрий Just A Hobby, Tutti Frutti - 10 використань.
Багато чим іншим користувався в основному від 1 до 3 разів, тестував.

4. Леза.
Всього протягом року у мене побувало в роботі 23 марки/моделі лез.
Перше місце - Rapira Platinum Lux, 22 використання.
Маю сказати, що Рапіра в цьому році стала для мене одним із відкриттів. Певно вдалося нарешті потрапити на оригінальні леза, тож прикупив їх трохи про запас і з задоволенням користувався.
Друге й третє місця розділили Astra Superior Platinum (зелені) та Derby Premium (чорні) - по 17 використань.
З Дербі мені в принципі зрозуміло, а от що так часто користувався Астрою, навіть не думав. Але порграма все пам’ятає! :-)
Ще одним з відкриттів року стало американське лезо Personna. Поки що лише 6 голінь з ним. Але далі буде :-)

5. З помазками все просто і поргнозовано. Їх у мене всього чотири. При чому два з них куплені лише у другому півріччі. Тому очікувано вони не стали лідерами. Борсук від DS Cosmetics відпрацював 19 разів, а синтетика від тих самих DS Cosmetics (більш пізнє придбання) - 9 разів.
А лідером очікувано став улюблений синтетичний помазок від Yaqi, модель Heavy Metal - 108 використань.
Друге місце - кабанчик від Omega, модель 80280 - 40 вкористань.

6. В якості афтершеву за рік я використав 25 різних засобів. Одеколони, лосьони, бальзами - всяке було.
Найчастіше користувався лосьоном Denim Original - 37 разів.
Потім іде одеколон Alpa Chypre - 23 рази. І от першим голінням в новому році як раз закінчив флакон :-)
Третє заслужене місце в угорського лосьону Barbon від концерну Caola - 18 разів.

7. З прешевами - ще простіше, ніж з помазками. Я використовую їх рідко, загалом вийшло 15 разів за рік.
Найчастіше - олійку від The Bluebeard Revenge - 8 разів.
Ще 4 рази сrористався взятим на тест кремом перед голінням Proraso (зелена лінія).
І тричі спробував саморобну олійку-прешейв, подаровану мені нашим камрадом Владиславом з Одеси (Владе, дякую!) І, до речі, дуже пристойна олійка вийшла у Влада, мені сподобалася.

8. В якості додаткового догляду я найчастіше використвував бальзам після гоління українського виробництва Barbados - 72 рази. Зазвичай після користування спиртовим афтершейвом, особливо одеколоном, я для підживлення шкіри наношу другим шаром якийсь бальзам або крем. 
Для цілей використання в програмі я відношу такі засоби саме до додаткового догляду, а не до афтершейвів. Хіба що використовую лише бальзам - тоді це саме афтершейв.
Ще до додаткового догляду відношу всілякі кровоспинні.
Враховуючи, що програма дозволяє вносити в графу Additional Care кілька позицій, то й облік вона веде по всім використаним комбінаціям. Тож загалом Barbados-ом я користувався частіше, бо інколи він йшов у купі з якимось кровоспинним чи ще з чимось.

Ось, власне, такий досвід і така статистика.
Мені було цікаво і користуватися програмами, і врешті подивитися статистику за рік.
Ruslan
Admin
Ruslan

Дата регистрации : 2017-11-06

СообщениеТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Страница 2 EmptyПт 3 Янв 2020 - 14:50

Основательно. Респект!!!
fill
Завсегдатай
Завсегдатай
fill

СообщениеТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Страница 2 EmptyПт 3 Янв 2020 - 15:07

Ruslan пишет:
Основательно. Респект!!!

Дякую! Я старався :-)
Ну й програма добре допомогла.
Продовжуватиму й цього року, а за рік побачимо, що воно буде :-)
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Страница 2 Empty

Ветшейверські програми для смартфона
Страница 2 из 2На страницу : Предыдущий  1, 2

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Перший Український бритвений форум :: СТАТЬИ и НОВОСТИ :: ПОЛЕЗНЫЕ СТАТЬИ НА БРИТВЕННЫЕ ТЕМЫ-
Перейти: