ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Ветшейверські програми для смартфона

Перейти донизу 
+9
razorsedge
ARTURIUS
Акулов
Ruslan
Изотовец
Oleksii
Olddad
Сэм
fill
13 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний
АвторПовідомлення
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 EmptyСр 5 Січ 2022 - 12:31

... пише:

Тут нічого складного. Просто не забувати заносити відомості в програму.
Я зазвичай роблю це в метро по дорозі на роботу.
Ваша правда, спробував і ніби не складніше ніж трекати тренування.
Насправді дуже хороша ідея збирати статистику саме по рейтингу, яка комбінація бритва+лезо+мило+опісля дали який результат, і який із елементів кращий чи гірший, шукати в статистиці спільні хороші чи погані елементи і відокремлювати їх. Але для цього треба по-чесному для себи нотувати всі враження, тобто якщо всі гоління будуть на 5 то сенсу з такої статистики небагато.

Я пробував для початку створити свого роду каталог із всією продукцією що коли-небудь пробував, і хоч ніби нічого не забув, але наприклад я вже точно ніяк не згадаю наскільки агресивніша для мене R41 від Фатіп Пікколо, і де можна поставили між ними наприклад Рокку. Я точно можу пригадати яке лезо було погане, але не зможу сказати яке з хороших краще за інші. З милами так само складно визначитись, яке і в чому і наскільки краще чи гірше за інші. По пам'яті так взагалі неможливою.

Дуже шкодую що не почав цього робити раніше але хто знав що буде таке хобі.

Акулов, Proklus та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 EmptyСр 5 Січ 2022 - 13:07

razorsedge пише:
... пише:

Тут нічого складного. Просто не забувати заносити відомості в програму.
Я зазвичай роблю це в метро по дорозі на роботу.
Ваша правда, спробував і ніби не складніше ніж трекати тренування.
Насправді дуже хороша ідея збирати статистику саме по рейтингу, яка комбінація бритва+лезо+мило+опісля дали який результат...

...

Дуже шкодую що не почав цього робити раніше але хто знав що буде таке хобі.

Я теж почав вести статистику не від першого дня свого захоплення ВКБ. Більше того, коли міняв телефон, довелося обнулити десь піврічні результати. Тож, кілька років статистики випали.
Але останні три роки є, і це цікаво :-)
І при заміні телефона тепер можна зробити бекап і відновити його на новому.


А от рейтингова статистика тут реалізована поганенько. Я нею так і не можу нормально користуватися.
Проблем там кілька.

Перше що - рейтинг (зірочки) даються всьому сеансу, а не окремим компонентам.
І часто буває таке, що ставиш за гоління 4 зірочки, бо лезо відпрацювало жахливо. А ця 4-ка знижує загальний бал і милу, і бритві, і помазку. Хоча розумієш, що вони відпрацювали на відмінно.

Друге - програма ніяк не враховує кількості використань того чи іншого інструменту й інших факторів.
Скажімо найвищий рейтинг у мене зараз має Parker Semi Slant (5.00). Але з ним у мене було лише три гоління.
Так, це були реально класні три гоління, але ж всього три.
А от улюблена Edwin Jagger має 141 сеанс і всього 15-ий рейтинг (4.62). Бо з нею були всякі гоління, в тому числі дуже необережні, з відверто гівняними лезами чи якимось "вбитим" милом. З нею я пройшов і Крим, і Рим - вчився, набивав ґулі, тестував на ній всі леза.
Натомість RazoRock Lupo, яка мені відверто не дуже сподобалася, має 5-ий рейтинг (4.83). Але це лише за 6 сеансів.
Так, три чи шість сеансів можна більш-менш нормально поголитися майже усім. Особливо, коли чогось вже навчився, щось розумієш і вмієш.
Тим не менше, статистика виходить не на користь Джаггера. І це дуже не справедливо.

А якщо подивитися Favorite Combo, то через три роки розумієш, що це дуже суперечливий комплект: непогана бритва (три сеанси), мило, яке було раз на пробі, лезо, яким скористався раз чи двічі, і Тройной одеколон, яким разок вирішив освіжитися після хорошого гоління.
А помазки взагалі не увійшли в це Комбо :-) Недавно мав два чи три хороших гоління з безпомазковим гелем - от штучна позиція NO BRUSH і витіснила усіх борсуків з кабанами.
Тому і виходить, що найкраще - за версією Комбо - брати тверде мило без помазка :-)))

Коротше, в цьому плані мені програма не дуже подобається.
Для рейтингів краще замутити свою таблицю чи базу даних. І в неї вже запхати різні критерії оцінки і можливість зважувати результат за різними показниками.
Я знаю, що таку таблицю веде наш колега Oleksii, гадаю в нього можна попитати про його напрацювання.
Колись я бачив складені ним вибірки, графіки, діаграми - реально вражає!

Олександр Тернавский, razorsedge, Акулов, Proklus, Александр 7676, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 252
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 EmptyЧт 30 Черв 2022 - 16:41

fill пише:

Тож, що сподобалося:
Shaving Collection дає можливість ввести більше інформації про інструменти і розходники, порівняно з Shaving Buddy. Так, приміром, про помазки можна ввести ввести не тільки марку та модель, а й тип ворсу, розміри вузла і навіть ціну.


В Shaving Buddy всю цю інформацію, та іншу (все що завгодно) до кожного інструменту можна написати в пунктах "Comment".
 
А загалом, дякую за тему і огляди софту. Встановив і веду Shaving Buddy. Для мене зараз головне не статистика і різномаїття, а набуття досвіду і навичок. І програма допомагає мені в багатьох випадках, якщо писати розвернуті коментарі до кожного сеансу гоління, а потім перечитувати і аналізувати. І в коментарях до інструменту відзначати що з чим сподобалось/зайшло а з чим ні та ін.
 
Наприклад я почав використовувати мило Figaro - треба підібрати кількість обертів і води для гарної піни на три проходи і добривки. Якщо голитися кожен день (через день) то це просто зробити. А якщо перерви між голіннями тиждень то я вже і не пригадаю скільки було обертів/води на попередніх голіннях і яка була піна. А так, прочитав коменти до попередніх сеансів і все згадав.
Те саме і по інших учасниках процесу. Скільки разів використане лезо і коли воно почало "сідати"? Якщо леза вистачає на 1-3 рази то все просто. А якщо на 10 і більше разів... 
Зараз добив одне  лезо Дербі Преміум (не пачку). І воно мене вражає і досі, коли перечитую коментарі: на перший сеанс воно здалося не дуже гострим (мабуть вистачить на 2-3 рази і все)... на другий сеанс чудове гостре лезо (стало гостріше)... на п'ятий сеанс - почало сідати... на 18 сеанс - можна ще використовувати, але при проході проти росту трохи чипляе,  пора на смітник.
Як набирає мило той чи інший віджатий помазок, а як не віджатий? Які відчуття на шкірі після гоління цим станком/лезом/милом? І багато інших питань і нюансів виявляю і аналізую за допомогою цієї програми. Для мене - дуже корисна програма на початку захоплення ВКБ.

fill, Александр 7676 та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 EmptyЧт 30 Черв 2022 - 17:55

В полі Comments звичайно ж можна записати ціну, тип ворсу, розмір вузла.
Але Shaving Collection має для цього окремі поля, так зручніше.

А загалом - дуже цікавий спосіб використання програми!
Я так не заморчувався, але це дійсно класно.
Дякую за лайвхак! :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 252
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 EmptyПн 26 Груд 2022 - 13:37

Вів програму Shaving Buddy, але не все влаштовувало. Мало параметрів можна було ввести по інструменту. По результатам гоління не має окремих оцінок по кожному інструменту, а тільки за все гоління... Мало інформативна статистика... 

Зрештою завів собі Гугл таблицю. Зробив там теж базу інвентаря (з усіма що забажав параметрами). Зробив талицю з усім чим забажав для ведення ститистики голінь. Переніс напрацьовану статистику з цієї програмки (добре що не довго користувався).
І тепер жодних: "а цього не вистачає" чи "такого графіка не передбачено"... Все що забажаеш можна вивести на графік, або додати/змінити. Ще й доступ будь де маю (на різних гаджетах). Та й заповнювати коментарі по кожному голінню зручніше на нормальній клавіатурі, ніж одним пальцем на телефоні.

fill, Романюк, Акулов та Kozachok Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 EmptyПн 26 Груд 2022 - 16:28

all75 пише:

Зрештою завів собі Гугл таблицю.

На 100% погджуся! 
Своя таблиця, зроблена під свої потреби, буде краще. 
Я теж подумую над тим, щоб перенести дані в таблицю. Вже розібрався, як можна конвертувати бекап. Але ще не знаю, чи воно мені точно треба? :-)

Хоча, мав змогу попрацювати з таблицями Олексія - був реально вражений, скільки цікавих узагальнень можна зробити з його даними. 

Дечому я ще навчився в роботі з даними, тож коли на початку року звітуватиму, постараюся зробити це красіво :-)

Акулов та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2822
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 EmptyПн 26 Груд 2022 - 16:50

Перейшов на інший телефон і всі данні з програми Shaving Buddy пішли коту під хвіст.
Гугл таблиця це хороше рішення, погоджусь.)

_________________
Через терни до зірок!
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 EmptyПн 26 Груд 2022 - 22:11

ARTURIUS пише:
Перейшов на інший телефон і всі данні з програми Shaving Buddy  пішли коту під хвіст.
Гугл таблиця це хороше рішення, погоджусь.)

Дані можна було забекапити і потім відновити на новому телефоні. 

Але ж, пригадую, ти щомісяця обнуляв дані. Тож наче і не мав, що особливо втрачати. Чи я помиляюсь?

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2822
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 EmptyПн 26 Груд 2022 - 23:42

fill пише:

Дані можна було забекапити і потім відновити на новому телефоні. 

Але ж, пригадую, ти щомісяця обнуляв дані. Тож наче і не мав, що особливо втрачати. Чи я помиляюсь?

В мене були в програмі записані всі мої приладдя для гоління і було легко користуватися для підпису для SOTD.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 EmptyВт 27 Груд 2022 - 11:39

ARTURIUS пише:



В мене були в програмі записані всі мої приладдя для гоління і було легко користуватися для підпису для SOTD.

Ну, тоді ще раз перенабратм - тут без варіантів. 
Можна не все зразу, а по мірі використання

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 EmptyПт 20 Січ 2023 - 15:34

Вітаю, панове!

В першу чергу хочу привітати усіх з Новим Роком!
Ми пережили, без перебільшення, найважчий рік у нашому житті. Ми могли зневіритися, впасти у відчай і опустити руки. Але ми цього не зробили. Навпаки, ми згуртувалися, ми вистояли і ми стали міцнішими.
Ми ніколи не забудемо 2022 рік. Але ми точно ніколи не будемо за ним сумувати.

Я сподіваюсь і переконаний, що 2023 рік принесе нам віру, надію і Перемогу. Що цього року Мир повернеться до нашої Неньки,  що в ній нарешті запанують лад і спокій.

Щиро вам усім цього бажаю!
 
Далі, я хотів би вибачитися, що трохи затягнув зі звітом. Але тому є своя причина.
В мене останнім роком було трохи часу і була можливість дещо підтягнути свої навички в ІТ. І хоч я далеко не став профі, та все ж дечому навчився. Тому мені хотілося зробити звіт красиво.  А на то треба трохи часу :-)

Дещо вийшло, тож не будемо зволікати і перейдемо до звіту про використання ветшейверських програм.

1. На програмі Blade Reminder не бачу сенсу особливо зупинятися. Вона, як і кожного року раніше, чесно рахує кількість використань леза в бритві. Нічого нового.
 
2. А от Shaving Buddy – це вже традиційно цікавіше. Нагадаю, що ця програма дає можливість вести щоденник гоління, фіксуючи всі інструменти, витратні матеріали та виставляючи рейтинг кожному сеансу. Відтак, потроху в програмі накопичується певна статистика.

Раніше я робив звіт, спираючись виключно на порівняння загальних даних з даними минулих років. Це пов’язано з тим, що програма не дає можливості вивантажити дані у якомусь більш-менш популярному форматі. Тож доводилося вручну щось від чогось віднімати чи щось до чогось додавати.

Але літо не пройшло марно, я знайшов, як перетворити бекап програми на файл, який можна прочитати доступними пересічній людині засобами і з яким можна працювати. І головне, я трохи навчився працювати з даними і представляти їх у читабельній формі. А відтак, з радістю ділюся з вами своїми напрацюваннями :-)

Почнемо з загальної статистики:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Як видно з картинок, всього за чотири роки в мене було 736 голінь. Найбільше (201) у 2020, найменше (175) у 2022.
Середня оцінка гоління за всі чотири роки – 4,60.
Кількість використаних засобів варіюється з року в рік і від місяця до місяця.
Зокрема, у минулому році використано 14 бритв, 32 леза, 45 мил/кремів, 36 афтершейвів, 15 прешейвів та 9 помазків.
Власне, чого я розказую!? Ви й самі все бачите :-)

Примітно, що рік вийшов найбільш продуктивним у плані використання різних прешейвів, а по використанню мил/кремів ділить першу сходинку з роком, коли голінь було найбільше. Тобто, відносна частка використаних мил/кремів серед усіх голінь минулого року була найбільша.

В розрізі 2022 року картинка виглядає так:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Як видно, середня оцінка гоління за 2022 рік складає 4,79.
Якщо взяти по роках, то: 2019 рік – 4,37;   2020 рік – 4,57;   2021 рік – 4,66;   2022 рік – 4,79.
І тут одне з двох: або ж я потроху таки вчуся бритися, або все більше починаю собі лестити :-)))

У 2022 році видно явне просідання по кількості голінь і використаних засобів у березні. І це зрозуміло, бо я тоді поїхав з Києва з одним комплектом всього, і голитися просто не було натхнення.
Але нервова система не може перебувати у постійному стресі, та й з часом всякого голільного в мене додалося, тож потроху ситуація почала приходити в норму. А з літа, коли повернувся додому, нормалізувалася повністю.
Більше того, з того часу у мене пішла епопея з використанням пробників. Їх і до того було багато, а згодом друзі ще накидали. Тож відтоді чимось своїм я майже не голився.
 
Поглянемо тепер на гоління в розрізі інструментів:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
 
Як бачимо, за чотири роки спостережень використано було 35 бритв, 71 лезо і 11 помазків.
Найбільш вживана бритва – Edwin Jagger DE89 (211 голінь, середня оцінка 4,70).
Далі йдуть RazoRock German 37 Slant (86 голінь, середня оцінка 4,49) та Fine Marvel (73 гоління, середня оцінка 4,45).
 
Лезо, що за цей час найчастіше було в роботі, це Derby USTA (78 голінь, середня оцінка 4,70). Потім – Rapira Platinum Lux (46 голінь, середня оцінка 4,71) і Personna Platinum (29 голінь, середня оцінка 4,72).

По помазкам розклад такий:
Очолює список Yaqi Heavy Metal (синтетика 24 мм з ворсом Timberwolf – 238 голінь, середня оцінка 4,47). А за ним ще одна синтетика від DS Cosmetics, 22 мм (81 гоління, середня оцінка 4,64) і кабанчик Omega 80280 (68 голінь, середня оцінка 4,45).
 
Зверніть увагу, говорячи про середню оцінку, я маю на увазі не середню оцінку інструмента, а середню оцінку виставлену за гоління з використанням цього інструмента. Тобто, на оцінку впливає не те, як відпрацював інструмент, а те, як пройшло гоління вцілому. Умовно кажучи, погане мило може потягнути вниз оцінку хорошій бритві. Але на великій кількості голінь цей фактор дещо нівелюється.
 
А за 2022 рік картина наступна:
 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
 
Найвживаніші бритви (кількість використань): Edwin Jagger DE89 (69), Yaqi Mellon (15), King C Gillette (14).
Найвживаніші леза (кількість використань): Derby USTA (19), німецька Personna Red (14), Perma Sharp (10)
Найвживаніші помазки (кількість використань): синтетика Omega Roma Colosseo (33), синтетика RazoRock Big Bruce (33), борсук Zenith 506A Extra (32).
В останньому видно, що більш свіжі придбання потроху витісняюсь з ужитку більш старі. Так буває :-)



Цікаво, принаймні мені, ще окремо поглянути на статистику по найбільш вживаним інструментам – бритві Edwin Jagger DE89, лезу Derby USTA і помазку Yaqi Heavy Metal. Тому покажу:
 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
 
З бритвою Edwin Jagger DE89 було використано 46 лез (найчастіше Personna Med Prep) та 11 помазків (найчастіше Yaqi Heavy Metal).
Всього було 211 голінь (29% від усіх, більше чверті!), середня оцінка – 4,70.
 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
 
Лезо Derby USTA найчастіше вставлялось в Rockwell 6S (16 разів). А помазок, що найчастіше брався до нього – Vulfix 404 (теж 16 разів).
А так це лезо побувало у 19-ти бритвах і було на голінні з 11 помазками. І загалом воно було використане 78 разів, середня оцінка – 4,70.
 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
 
Помазок Yaqi Heavy Metal відпрацював 238 сеансів при середній оцінці 4,47. Він «пережив» 24 бритви і 45 лез. Найбільше - Edwin Jagger DE89 (71 раз) і Rapira Platinum Lux (25 разів) відповідно.
 


Від харду переходимо до софту – до косметики:
 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
 
За чотири роки було використано 138 мил/кремів, 103 афтершейви і 24 прешейви. Гадаю, я не погано постарався :-)
 
Лідерами по використанню в категоріях є (кількість використань):
Мило/крем: мильний стік La Toja (49), крутезний крем Tabac (28) і не менш крутезне мило від Оленки Литвин The Land Of Druids (25).
Афтершейв: легендарний лосьйон Denim Original (60), відносна новинка на нашому ринку – грецький лосьйон STR8 Red Code (39) і рідкісний в наших краях угорський лосьйон Barbon виробництва концерну Caola (34).
Прешейв: моя улюблена олійка The Bluebeards Revenge (77), Олесина олійка Smokey Midday з ароматом Tobacco Vanille від Tom Ford (42) та польський масмаркет – олійка Bond Sensitive (41).
Лідери фактично незмінні протягом вже кількох років. Свого часу я поставив за мету їх добити і наполегливо над цим працював. Таких подвигів я більше не повторював, але до цього потроху йду :-)
Більшості з цих засобів в мене вже нема і навряд чи колись ще будуть. Оленка Литвин перестала варити мило, тож її Країни Друїдів вже не буде. Tabac, Denim, STR8 – не стоять у планах на придбання. В Олесі є інші аромати – тож, певно, замовлятиму щось нове, якщо замовлятиму.
Але дещо ще є або ж буде придбане якось потім. Стік La Toja добиваю вже другий і не виключаю, що буде і третій – він, крім того що заходить мені по ТТХ і аромату, дуже зручний у подорожах. Олійки Bond ще трохи лишилося. Олійку The Bluebeards Revenge і лосьйон Barbon планую ще взяти при нагоді. Тож, деякі засоби ще мають шанс покращити свої результати.
 
А у звітному, 2022-му, році розклад такий:
 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
 
По милам/кремам багато лідерів:
По 9 викорстань мають англійський крем Men Rock Black Pomegranate і мило Fresco від PAA.
По 8 – аж чотири продукти: Олесине веганське мило за ароматом Jo Malone “English Oak & Hazelnut”, стіки La Toja і RazoRock Green Label та мило від Оленки Литвин Emerald Island.
По 6 - італійський крем Depot 404 і мило з ментолом від артизана з Миколаєва Ігоря Маркова.
 
Лідери серед афтершейвів і прешейвів (кількість використань):
Афтершейви: Олесин лосьйон за ароматом Montale “Vetiver des Sables” (20), грецький STR8 Red Code (18) і український Barbers Manchester (15).
Прешейви: олійка мого власного виробництва fill’s Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]+ - вдосконалена версія Каструльки №3 (28), Олесина Smokey Midday (22) і масло ши перед голінням від Saponificio Varesino (20).
Останнє – це дійсно масло, не олія. Воно тверде, і воно дуже класне. Я свій примірник подарував, але при нагоді ще прикуплю. Можливо, іншого виробника – щоб дешевше.
І якщо поглянете на діаграму, то побачите ще кілька олійок fill’s Old Rusty Pots. Це мої власні калапуці. У мене було натхнення зробити свою олійку, і я експериментував з різними компонентами. Загалом, це виявилось дуже просто, а результат мене цілком задовольнив. Тож і далі буду продовжувати, це цікаво :-)
 
Ще на нижніх діаграмах можна побачити динаміку використання різних засобів по місяцях та середню оцінку за гоління протягом місяця. Якщо цікаво.
 
І знову, якщо цікаво, покажу використання косметики з якоюсь конкретною бритвою. Скажімо, з Fine Marvel:
 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
 
Тут без коментарів, просто показати можливості і подивитися, що вийде :-)
 
Ось таке в мене вийшло. Даруйте, що викладаю все дещо сумбурно – насправді, дуже важко описувати словами картинки, які створені для того, щоб нічого не треба було описувати словами :-)
Але головне в цій історії те, що дані з Shaving Buddy можна прочитати і з ними можна працювати. Певно, можна з них витягти набагато більше ніж просто статистику викоритсань. Але не так просто самому собі ставити технічне завдання :-)
Втім, ще спробую, може щось і виколупаю. Тоді напишу окремо.

Всім дякую за увагу! :-)))

Олександр Тернавский, Изотовец, Акулов, Proklus, Віталіk, Александр 7676, Vitaly74 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Акулов
Бувалий
Бувалий
Акулов


Повідомлень : 479
Репутація : 519
Дата реєстрації : 31.07.2018
Звідки : Харків

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 EmptyПт 20 Січ 2023 - 17:15

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], дякую! Кайф  :97:
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 EmptyПт 20 Січ 2023 - 17:35

Сергій Акулов пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], дякую! Кайф  :97:

Радий, що сподобалося!
Значить, не дарма старався :-)

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1215
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 EmptyПт 20 Січ 2023 - 17:47

Довольно занимательная визуализация. Мне кажется если из этой статистики сделать отдельные выборки по наиболее часто используемым станкам (например от 10 использований) и лезвиям с ними, вдобавок к этому визуализировать фотографиями голов с вставленным лезвием с торца и описать нюансы роста щетины, то выйдет отличный материал для анализа и изучения.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

fill, Акулов та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 EmptyСб 21 Січ 2023 - 8:46

Изотовец пише:
Довольно занимательная визуализация. Мне кажется если из этой статистики сделать отдельные выборки по наиболее часто используемым станкам (например от 10 использований) и лезвиям с ними, вдобавок к этому визуализировать фотографиями голов с вставленным лезвием с торца и описать нюансы роста щетины, то выйдет отличный материал для анализа и изучения.

Можна спробувати. Принаймні, відібрати найбільш вживані пари це не буде складно. 
Ну й решту потім можна підтягнути. 
Цікаве ТЗ :-)

Акулов та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2822
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 EmptyСб 21 Січ 2023 - 9:38

Як Ви робите оцінку голінню?
Чи можна в Вашому випадку давати оцінку конкретно для кожного інструменту та засобу для гоління і на базі цих данних виводити сукупну оцінку для данного гоління?
Таким чином є можливість отримамати оціночні данні окремо і по голінню в цілому, і по інструментам, та засобам для гоління.

_________________
Через терни до зірок!
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 EmptyСб 21 Січ 2023 - 11:13

ARTURIUS пише:
Як Ви робите оцінку голінню?
Чи можна в Вашому випадку давати оцінку конкретно для кожного інструменту та засобу для гоління і на базі цих данних виводити сукупну оцінку для данного гоління?
Таким чином є можливість отримамати оціночні данні окремо і по голінню в цілому, і по інструментам, та засобам для гоління.

Оцінка виставляється за все гоління. За якими критеріями - тут вже кожен сам собі вирішує. У мене це про задоволення від процесу і результату, суто суб’єктивно.
Поставити оцінку кожному інструменту програма не дає. Як варіант - прописувати це у коментарі. Але на виході це буде текстове поле, з яким буде важче працювати, особливо, якщо прописувати коментарі по-різному.

Є програма Shaving Collection, вона дозволяє виставляти оцінку кожному інструменту та/або розходнику. Я її в цій темі вже оглядав. Вона на той час була дуже сира і мені не сподобалася. Може щось в ній і змінилося, але зараз не маю натхнення це перевіряти.

Для Apple є ще програма Shave Den (чи якось так). Але я її не знаю, користуюсь Android-ом. Бачив скріни - мені сподобалися. Чи виставляє вона оцінку кожному учаснику гоління, я не в курсі.
Якщо вона з’явиться на Android, я її перевірю. 

P.S. З яких пір ти мені викати почав? :-)))

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 EmptyНд 22 Січ 2023 - 0:35

fill пише:


Для Apple є ще програма Shave Den (чи якось так). Але я її не знаю, користуюсь Android-ом. Бачив скріни - мені сподобалися. Чи виставляє вона оцінку кожному учаснику гоління, я не в курсі.
Якщо вона з’явиться на Android, я її перевірю. 
Дозволяє додати тільки 5 лез. Якщо більше - треба оформлювати підписку (6 або 12 місяців).
 Оцінка тільки загальна - від 1 до 5 зірочок. З другої по пʼяту можна ставити половинки.
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2822
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 EmptyНд 22 Січ 2023 - 6:39

Виходить, що тільки гугл таблиця нам допоможе з оцінкою для кожного учасника гоління. 
Не дуже зручно, але більш об‘єктивний отримуємо результат.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 EmptyНд 22 Січ 2023 - 10:13

Caonima пише:
fill пише:


Для Apple є ще програма Shave Den (чи якось так). Але я її не знаю, користуюсь Android-ом. Бачив скріни - мені сподобалися. Чи виставляє вона оцінку кожному учаснику гоління, я не в курсі.
Якщо вона з’явиться на Android, я її перевірю. 
Дозволяє додати тільки 5 лез. Якщо більше - треба оформлювати підписку (6 або 12 місяців).
 Оцінка тільки загальна - від 1 до 5 зірочок. З другої по пʼяту можна ставити половинки.

Shaving Buddy у безкоштовній версії теж не дає сильно розгулятися - по 5 продуктів у кожній категорії.
Зате платна купується раз і назавжди, без абонплат. І коштує пару доларів всього.

А Shave Den, як я тепер бачу, крім дизайну, не має особливих переваг перед Shaving Buddy.
Дякую за інфо!
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 EmptyНд 22 Січ 2023 - 10:20

ARTURIUS пише:
Виходить, що тільки гугл таблиця нам допоможе з оцінкою для кожного учасника гоління. 
Не дуже зручно, але більш об‘єктивний отримуємо результат.

Так, або пиляти власну прогу, або табличні редактори.

Наш колега Oleksii веде облік в Excel. Я бачив цю таблицю, мав змогу її "помацати". Дуже цікаво і інформативно. 

Ба більше: з такою таблицею ти завжди маєш доступ до актуальних даних у читабельній формі, можеш будувати різні діаграми, робити вибірки на ходу. А не так, як мені довелося конвертувати дані, а потім вручну їх  "причісувати". 

Та тут виникає питання: наскільки ти готовий так заморочитись. Олексій готовий. За себе я не впевнений

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2822
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 EmptyНд 22 Січ 2023 - 11:30

Створив таблицю. В ній є можливість ставити оцінку на кожний придмет гоління і отримувати сумарку оцінку за все гоління.
Також є можливість писати коментар до гоління.
Здається, що дуже зручно в роботі. Спробую ще створити головну сторінку аналізу гоління на протязі всього часу.

Власна прога це моя мрія.)

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 EmptyНд 22 Січ 2023 - 15:24

ARTURIUS пише:
Створив таблицю. 

Нормальна таблиця. Щось, певно, з неї дізнаєшся.
В Олексія таблиця значно розлогіша, з більшою кількістю інфи. 
Але це вже, кому що требв - кожна таблиця створюється, щоб дати відповіді на якісь питання. А які питання - тут кожен сам собі їх задає.

ARTURIUS та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 252
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 EmptyПн 23 Січ 2023 - 12:54

ARTURIUS пише:
Виходить, що тільки гугл таблиця нам допоможе з оцінкою для кожного учасника гоління. 
Не дуже зручно, але більш об‘єктивний отримуємо результат.
Які саме незручності? Я веду гугл таблицю, (точніше - таблиці, бо там же, крім таблиці статистики ще таблиці інвентаря і таблиці результатів). Жодних незручностей не помітив, одні тільки зручності.
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2822
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 3 EmptyПн 23 Січ 2023 - 13:31

all75 пише:
Які саме незручності? Я веду гугл таблицю, (точніше - таблиці, бо там же, крім таблиці статистики ще таблиці інвентаря і таблиці результатів). Жодних незручностей не помітив, одні тільки зручності.
Не зручності інтерфейсу в користуванні Таблицею. В програмі інтерфейс та візуалізація більш зручні для мене. Але це мабуть діло звички.

Як Ви зробили таблицю інвентаря і таблицю результатів? Що це за таблиці?
Дякую заздалегідь за відповідь.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Ветшейверські програми для смартфона
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 4Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: СТАТТІ ТА НОВИНИ :: Корисні статті на тему гоління-
Перейти до: