ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.

Перейти донизу 
+48
Vlad_Med
Михаил Александрович
creativeresponse
razorblade1989
ARTURIUS
Windigo
Caonima
Nils
Bonbon
Александр 7676
all75
Олександр Lutsk
aldvs
dr_vorushylo
Kozachok
andreyv1979
Kitten911
Armadilla
romaan
fill
egoist
cka
Eisener_Gustav
Віталіk
Изотовец
stormpunk
vates
Daved
Сэм
uncle187
Акулов
Янеж
Roman313
Peshek
Андроний
STEEL
alexgrin7
razorsedge
Lisabon
Farikhan
Феникс
Vitgor
Олександр Тернавский
ASV
Ruslan
Саша Кавун
xxtoyxx
Oleksii
52 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Наступний

Мої думки, коли побачив дно
Нарешті, воно закінчилося
Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Vote_lcap36%Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Vote_rcap
 36% [ 48 ]
Що, уже закінчилося?
Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Vote_lcap8%Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Vote_rcap
 8% [ 10 ]
Залежить від мила
Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Vote_lcap54%Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Vote_rcap
 54% [ 72 ]
Інший варіант
Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Vote_lcap2%Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Vote_rcap
 2% [ 3 ]
Усього проголосувало : 133
 

АвторПовідомлення
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 246
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 EmptyПн 22 Травень 2023 - 11:43

Останній тиждень видався продуктивним. Нарешті я зміг добити 3 засоби. 2 виявились дуже довгограючими пробниками/тестерам, де я явно переоцінив разход в своїх минулих постах [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] 
 
Areffa 15g Golden Sunrise - вистачило на 16 раз. Менше 1г за гоління, при тому, що в мене дуже прожерливий барсук (добирав мило між проходами) та 80% разів робив повних 3 проходи. Для мене заслужено ділить перше місце з Discoverer в лінійці Олесі. 
 
Geo F Trumpet 8мл тестер skin food Spanish Lather - вистачило на 17 раз! Наче в мене немаленька пика та і не економив я.
Поки що двоякі враження, є + та -. Роботу робить, саме цей аромат трохи не моє, але то суб’єктивно. 
Якщо користуватись через раз з безалкогольними бальзамами, то все ок. А якщо кожен день то починає підсушувати шкіру та хочеться додаткового зволоження після нього, тобто як самодостатній засіб не підходить (містить спирт. Небагато, проте для моєї шкіри самостійно не працює). Можна зробити поправку, що я не користуюсь алкогольними лосьйонами, тому певно для когось це не буде проблемою. 
Лежить в мене ще неразпакований основний 100мл скин фуд Сандал (якого виходячи з розходу, схоже, що вистачить майже на 200 раз, жах  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] ). Погоняю його місяць-другий та напишу повноцінний огляд. 
Вчора коли вирішив написати цей пост, побачив, що його GFT позиціонує також як і прешейв. Сьогодні спробував в якості прешейву та афтершейву. Було дуже гарне гоління, проте щоб відчути різницю та чи є вона, потрібно значно більше часу. Як на мене це щось нестандартне мати прешейв з вмістом алкоголю (хоча я тут не дуже багато досвіду маю). Більш детально напишу коли прогоню повноцінно Сандалу.
 
 
L'Oréal -нічого особливого. Непоганий засіб. Почав користуватись в жовтні 2022, на холодну пору зайшов дуже гарно, коли потеплішало став користуватись все менше, бо все ж таки дуже жирним для мене виявився.
Раз вже сфокусувавши на розходу, то тут звісно не рахував, проте коли думав, що закінчив його, коли вимивав для утилізації банку, то звідти вимив ще разів на 5-8 бальзаму. Я не засмутився, проте для прискіпливих, можна розрізати. 
 
Тепер можна з чистою совістю відкривати мило ДР Харіс, крем від T&H, та два АШ: безалкогольний лосьйон TOBS та основний скін фуд від Geo F Trumpet, які заслужено чекали своєї черги з кінця березня. 


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Oleksii, Олександр Тернавский, fill, Акулов, stanislav-q, Віталіk і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 14:45

Після того, як я таки добив усі наявні в мене пробники, я взявся за залишки.
От і перший з них, використаний до дна :-)

Це дуже хороший британський крем з неймовірним ароматом.
Я сумуватиму за ним. І, певно, згодом ще раз куплю.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Oleksii, Акулов, Qwertyus, stanislav-q, Александр 7676, ARTURIUS, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 EmptyЧт 15 Черв 2023 - 13:32

Не минуло багато часу, як прикінчив ще один крем - Dapper Dan Barbershop.

Це теж британський крем. І теж з категорії хороших продуктів не за всі гроші світу :-)

Я його зрозумів не одразу, спершу він мене нічим не вразив. Але вже ближче до кінця тюбика рзпробував.

Dapper Dan Barbershop схожий на всі інші англійські креми - дає низьку густу піну і має хороші ТТХ. Аромат у нього тихий, ледь помітний і досить приємний, класика.

Настрій на наступне придбання - не аж горить, але цілком можливо :-)

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Oleksii, Олександр Тернавский, Акулов, Qwertyus, stanislav-q, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 EmptyЧт 29 Черв 2023 - 11:53

Сьогодні довикористав банку Razorock Plague Doctor.
Витрати. Колись брав її уже неповну, і трохи роздавав на пробники, тому витратність засік для останніх 25 сеансів, кожен з яких включав 3 проходи і використання помазків Omega 11126 (кабан) та Zenith 507U (манжчурець). Як ви розумієте, помазки не найекономніші, тому витратність на рівні ~0.7 г/сеанс (!) є чудовим показником для тих, кому це важливо. Можливо, висока пінність пов'язана з наявністю кокосової олії у складі. Зауважу, що я не прихильних "пінних вечірок", які майже повністю доводиться змивати в каналізацію, - піни треба рівно стільки, щоб було максимально комфортно голитися при мінімальному забрудненні довкілля. Банка з-під мила дозволяє робити набір прямо в ній, а далі - доводка на обличчі, я так і роблю. Піни роблю достатньо, щоб густо покрити необхідну поверхню.
Нині продавці вказують об'єм мила в банці 150 мл. На моїй вказано 125 мл (може, стара версія). Ціна за банку зараз ~$10-15. 
Враження. Мило є одне з кращих у лінійці від Razorock - і за ТТХ (хоча у складі ніби нічого особливого), і за запахом. Тут красивий квітково-трав'яний аромат, що, за легендою від виробника, схожий на запах рослин в античумному "дзобі", які повинні були убезпечувати людей від чуми в Середні віки.
Вердикт: якщо брати щось із мил Razorock, це має бути в перших рядках списку. Дуже рекомендую спробувати, як і парний лосьйон.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, trimmer, razorblade1989, Олександр Тернавский, fill, Акулов, Віталіk і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6965
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 EmptyЧт 29 Черв 2023 - 16:05

Олексію, огляд на це мило прикрасив би [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] wink

Oleksii, razorblade1989, Акулов, egoist та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorblade1989
Бувалий
Бувалий
razorblade1989


Повідомлень : 154
Репутація : 1
Дата реєстрації : 11.12.2017
Вік : 34
Звідки : Chernihiv

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 EmptyПт 30 Черв 2023 - 12:37

Oleksii пише:
Нині продавці вказують об'єм мила в банці 150 мл. На моїй вказано 125 мл (може, стара версія). Ціна за банку зараз ~$10-15. 
Наскільки я пам'ятаю, деякі мила Розорок, наприклад, той же Стальйон, робили в двох об'ємах і 125 і 150 мл. Може бути для різних ринків.) На КТГ, Сталіон начебто продається у 125 мл. На Італіанбарбер 150 мл. Витрата у мил Розорок і справді мінімальна. Було у мене мило Фо Чикаго, так щоб поголитися достатньо було пару, трійку разів середнім помазком у банці помахати.

Oleksii, fill, Акулов, ARTURIUS та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Nils
Бувалий
Бувалий
Nils


Повідомлень : 303
Репутація : 18
Дата реєстрації : 26.06.2021
Вік : 39
Звідки : Одеса

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 EmptyСб 22 Лип 2023 - 16:54

Шикарное было мыло
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Oleksii, Олександр Тернавский, fill, Акулов, Віталіk, egoist і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2985
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 EmptyСб 22 Лип 2023 - 17:01

Nils пише:
Шикарное было мыло
Одно из лучших. Ещё будешь брать ?

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Nils
Бувалий
Бувалий
Nils


Повідомлень : 303
Репутація : 18
Дата реєстрації : 26.06.2021
Вік : 39
Звідки : Одеса

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 EmptyСб 22 Лип 2023 - 17:07

Конечно, но не К2Е, оно мне меньше понравилось чем первая

Акулов та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 EmptyНд 23 Лип 2023 - 16:06

Nils пише:
Конечно, но не К2Е, оно мне меньше понравилось чем первая
 Они уже на Ultima перешли, первую формулу думаю сейчас врядли найдете

Nils Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Акулов
Бувалий
Бувалий
Акулов


Повідомлень : 479
Репутація : 519
Дата реєстрації : 31.07.2018
Звідки : Харків

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 EmptyНд 23 Лип 2023 - 18:03

off topic:
Повернутися до початку Перейти донизу
Nils
Бувалий
Бувалий
Nils


Повідомлень : 303
Репутація : 18
Дата реєстрації : 26.06.2021
Вік : 39
Звідки : Одеса

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 EmptyСб 5 Серп 2023 - 1:05

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Ещё одну баночку прикончил)))

Ruslan, Oleksii, Олександр Тернавский, fill, Акулов, creativeresponse, Віталіk і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 EmptyСб 5 Серп 2023 - 10:34

Nils пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Ещё одну баночку прикончил)))
 На сколько сеансов примерно хватило?

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Nils
Бувалий
Бувалий
Nils


Повідомлень : 303
Репутація : 18
Дата реєстрації : 26.06.2021
Вік : 39
Звідки : Одеса

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 EmptyСб 5 Серп 2023 - 12:21

Не могу сказать, у меня много мыл в ротации. Прогоняю их по кругу.

Акулов та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Peshek
Бувалий
Бувалий
Peshek


Повідомлень : 374
Репутація : 401
Дата реєстрації : 03.07.2018
Звідки : м. Івано-Франківськ (м. Станиславів)

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 EmptyСб 26 Серп 2023 - 20:46

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Oleksii, Олександр Тернавский, fill, Акулов, Віталіk, egoist і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 EmptyСр 30 Серп 2023 - 19:48

Прикінчив ще одне мило :-)

Загалом, досить непоганий продукт. Навряд чи я віднесу його до топових топів, але жодних проблем при голінні з ним не виникає. Піну можно збити легко, без танців з бубоном. Сама піна цілком робоча, красива, ковзання і післяковзання вистачає.
Аромат мені теж сподобався. Втім, якщо купуватиму в подальшому подібне мило, то виберу інший - цей трохи приївся. Але це станом на зараз, завтра можу й передумати :-)

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Oleksii, Олександр Тернавский, Peshek, Акулов, egoist, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 EmptyСб 9 Вер 2023 - 8:19

Смылил 1/2 банки. Половина "ушла" форумчанину. После того, как Мыловар нашёл себе иное занятие, использовал очень экономно и не часто, с синтетическими помазками.
Купил бы это мыло? Да, да, да. Десять, сто, тысячу и миллион раз - ДА. Топовое и не дорогое. Пятёрка по все параметрам. Уходовые - лучше не встречал. Не нужен АШ ни летом, ни зимой. Аромат за 5 лет значительно потерял интенсивность, но всё равно превосходит 95% бритвенных мыл, имеющихся на рынке. Стойкость аромата - поразительна. Иногда, в дни, когда не выхожу на улицу, нотки аромата улавливаю отходя ко сну, несмотря на неоднократные умывания в течении дня.
В запасе есть ещё 1/2 другого мыла данного мыловара, но оно мне так сильно душу не греет. Хотя тоже отличное.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Останній раз редагувалося: Олександр Тернавский (Сб 9 Вер 2023 - 10:34), всього регувалося 1 раз(-и)

fill, Александр 7676 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 EmptyСб 9 Вер 2023 - 9:22

Олександр Тернавский пише:
Смылил 1/2 банки. Половина "ушла" форумчанину. После того, как Мыловар нашёл себе иное занятие, использовал очень экономно и не часто, с синтетическими помазками.
Купил бы это мыло? Да, да, да. Десять, сто, тысячу и миллион раз - ДА. Топовое и не дорогое (26 $ USA). Пятёрка по все параметрам. Уходовые - лучше не встречал. Не нужен АШ ни летом, ни зимой. Аромат за 5 лет значительно потерял интенсивность, но всё равно превосходит 95% бритвенных мыл, имеющихся на рынке. Стойкость аромата - поразительна. Иногда, в дни, когда не выхожу на улицу, нотки аромата улавливаю отходя ко сну, несмотря на неоднократные умывания в течении дня.
В запасе есть ещё 1/2 другого мыла данного мыловара, но оно мне так сильно душу не греет. Хотя тоже отличное.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 EmptyСб 9 Вер 2023 - 10:10

creativeresponse, благодарю, коллега. Не думал где увидеть. Проработаю, есть ли международная доставка.
Там ни адреса, ни почты, ничего нет.

Как к ним достучаться? Настораживает шибко богатый ассортимент для Польши. Цена подозрительно низкая. И винда ссылку блокирует по защите.

creativeresponse та Михаил Александрович Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Михаил Александрович
Частий гість
Частий гість
Михаил Александрович


Повідомлень : 90
Репутація : 0
Дата реєстрації : 23.01.2022
Вік : 45
Звідки : север Молдовы

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 EmptyСб 9 Вер 2023 - 14:54

Олександр Тернавский пише:
creativeresponse, благодарю, коллега.Цена подозрительно низкая. И винда ссылку блокирует по защите.
Сайт стрёмный 100%

Олександр Тернавский, creativeresponse та Evgeny Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Vlad_Med
Частий гість
Частий гість
Vlad_Med


Повідомлень : 56
Репутація : 10
Дата реєстрації : 29.02.2020
Вік : 35
Звідки : Кам'янське

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 EmptyНд 17 Вер 2023 - 19:18

Ого, хтось ретельно рахує сенси гоління О__о
В мене 150-грамового крема зазвичай вистачає на 4-6 місяців, але я голюсь раз на три дні. Англійських кремів витрачається ледь не вдвічі менше ніж якогось Proraso чи La Toja, бо краще піняться.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 EmptyПт 29 Вер 2023 - 12:59

Мило EWS - колись наробило чимало галасу в спільноті, багато купувалося і активно обговорювалося.
Останнім часом розмов про нього поменшало: з’явилося багато інших продуктів, тож EWS зійшли трохи на маргінес. Але, впевнений, шанувальники цього мила ще є серед нас.

EWS Mardi Gras мені сподобалось своїм ароматом. По ТТХ - цілком робоче, хоч, очевидно, і не зіркове.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Oleksii, Олександр Тернавский, Акулов, Александр 7676 та andreyv1979 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6965
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 EmptyПт 29 Вер 2023 - 15:53

А в мене із EWS як раз не склалося.

Oleksii Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 EmptyПт 29 Вер 2023 - 16:00

Ruslan пише:
А в мене із EWS як раз не склалося.

Не склалося в розумінні, що не підійшло?
Чи в розумінні, що не було?
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6965
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 9 EmptyПт 29 Вер 2023 - 16:13

Мило було. Спочатку подобалось, у порівнянні з іншими, що я користував, почало подобатись менше :). Таке буває. Останнє моє мило від Аліси EWS Golden Fleece, яке я до речі виграв і отримав безкоштовно, фарбувало ворс помазка у жовтий колір. Я писав про це у відповідній темі. Проте мій син  Алісиним милом користується із задоволенням.

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.
Повернутися до початку 
Сторінка 9 з 12Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Наступний
 Схожі теми
-
» Лінійка кремів VI-JOHN
» Alba Botanica (лінійка кремів)
» TRUEFITT HILL (лінійка кремів).
» Лінійка кремів Edwin Jagger

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби для гоління-
Перейти до: