ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.

Перейти донизу 
+48
Vlad_Med
Михаил Александрович
creativeresponse
razorblade1989
ARTURIUS
Windigo
Caonima
Nils
Bonbon
Александр 7676
all75
Олександр Lutsk
aldvs
dr_vorushylo
Kozachok
andreyv1979
Kitten911
Armadilla
romaan
fill
egoist
cka
Eisener_Gustav
Віталіk
Изотовец
stormpunk
vates
Daved
Сэм
uncle187
Акулов
Янеж
Roman313
Peshek
Андроний
STEEL
alexgrin7
razorsedge
Lisabon
Farikhan
Феникс
Vitgor
Олександр Тернавский
ASV
Ruslan
Саша Кавун
xxtoyxx
Oleksii
52 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Мої думки, коли побачив дно
Нарешті, воно закінчилося
Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 Vote_lcap36%Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 Vote_rcap
 36% [ 48 ]
Що, уже закінчилося?
Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 Vote_lcap8%Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 Vote_rcap
 8% [ 10 ]
Залежить від мила
Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 Vote_lcap54%Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 Vote_rcap
 54% [ 72 ]
Інший варіант
Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 Vote_lcap2%Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 Vote_rcap
 2% [ 3 ]
Усього проголосувало : 133
 

АвторПовідомлення
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 EmptyСб 6 Квіт 2024 - 10:43

Це був один з найкращих не тільки кремів, а й взагалі всіх засобів для гоління у моій колекції.
Шляхетний нехімозний запах (відповідає назві), багатий склад, хороше ковзання, відчутно м'яка дія на шкіру (гліцерин+ланолін?). Витратність із натуральними помазками - ледь більше 1 г на сеанс, він генерує щедру густу піну, причому майже моментально. Не дарма цей крем скільки коштує(вав). Нині він, на жаль, практично недоступний в Україні. Хто матиме можливість, обов'язково спробуйте.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, razorblade1989, fill, Акулов, Александр 7676, Nils, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 EmptyСб 6 Квіт 2024 - 10:55

Oleksii пише:
Не дарма цей крем скільки коштує(вав).
У свій час теж хотів придбати цей крем, але зависока ціна відштовхнула.

Oleksii та Акулов Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
clint
Частий гість
Частий гість
clint


Повідомлень : 75
Репутація : 1
Дата реєстрації : 05.01.2024
Вік : 36
Звідки : Львів

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 EmptyСб 6 Квіт 2024 - 11:58

Oleksii пише:
Це був один з найкращих не тільки кремів, а й взагалі всіх засобів для гоління у моій колекції.
Неодноразово чув що Португальська продукція досить якісна…
Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 EmptyСб 6 Квіт 2024 - 12:58

clint пише:

Неодноразово чув що Португальська продукція досить якісна…
Я би не узагальнював. Про інші продукти цієї марки бачив і не дуже гарні відгуки, тим більше, що у косметиці все індивідуально. Але конкретно цей крем - таки топ.
Маю ще один португальський крем ACH BRITO Lavanda, він мені подобається, але нічого видатного. Треба пробувати, щоб з'ясувати, що підходить саме вам.

Ruslan, fill, Акулов, all75 та clint Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Nils
Бувалий
Бувалий
Nils


Повідомлень : 298
Репутація : 18
Дата реєстрації : 26.06.2021
Вік : 39
Звідки : Одеса

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 EmptyПн 22 Квіт 2024 - 14:04

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, STEEL, Oleksii, fill, stanislav-q, ARTURIUS, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 EmptyПт 3 Травень 2024 - 12:48

Ще одна баночка звільнилася - цього разу Razorock Sicily. Класне мило, у мене на другому місці після Plague Doctor з тих, які пробував з мил цього виробника:
1. RR Plague Doctor
2. RR Sicily
3. RR Carribean Holidays
4. RR What the Puck
5. RR Black label
6. RR Green label
7. RR Gold label
8. RR American Barber
9. RR Blue label
Запах смачний - мікс квітів і солодких прянощів чи випічки, дуже приємний, ствоює позитивний настрій і затишок. Я його позиціоную за запахом для холодної пори року, тому використовував переважно взимку. Така ж м'якість, але вже для шкіри, ніби і в самому милі при нанесенні піни. Хоча трохи любить воду, і, якщо ловити ґав, то починає підсихати на шкірі. Нова банка 150 мл нині ~$10. У мене вийшло десь 1,3-1,4 г/сеанс при використанні в основному натуральних помазків (кабан, борсук).
Хто ще не пробував, рекомендую.
Ingredients: Stearic Acid, Aqua (Water/Eau), Cocos Nucifera(Coconut) Oil, Potassium Hydroxide,Sodium Hydroxide, Tallow Acid, Hydrogenated Lanolin, Butyrospermum Parkii (Shea)Butter, Fragrance(Parfum), Argania Spinosa (Argan)Oil, Aloe Barbadensis Extract(Aloe), Linalool
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Останній раз редагувалося: Oleksii (Пт 3 Травень 2024 - 17:51), всього регувалося 2 раз(-и)

fill, Wolfskin, stanislav-q, Александр 7676, ARTURIUS, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3526
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 EmptyПт 3 Травень 2024 - 13:32

Oleksii пише:
Ще одна баночка звільнилася - цього разу Razorock Sicily. Класне мило, у мене на другому місці після Plague Doctor з тих, які пробував з мил цього виробника:
1. RR Plague Doctor
2. RR Sicily
3. RR Carribean Holidays
4. RR What the Puck
5. RR Black label
6. RR Green label
7. RR Gold label
8. RR American Barber
9. RR Blue label
Запах смачний - мікс квітів і солодких прянощів чи випічки, дуже приємний, ствоює позитивний настрій і затишок. Я його позиціоную за запахом для холодної пори року, тому використовував переважно взимку. Така ж м'якість, але вже для шкіри, ніби і в самому милі при нанеченні піни. Хоча трохи любить воду, і якщо ловити ґав, то починає підсихати на шкірі. Нова банка 150 мл нині ~$10. У мене вийшло десь 1,3-1,4 г/сеанс при використанні в основному натуральних помазків (кабан+борсук).
Хто не пробував, рекомендую.
Ingredients: Stearic Acid, Aqua (Water/Eau), Cocos Nucifera(Coconut) Oil, Potassium Hydroxide,Sodium Hydroxide, Tallow Acid, Hydrogenated Lanolin, Butyrospermum Parkii (Shea)Butter, Fragrance(Parfum), Argania Spinosa (Argan)Oil, Aloe Barbadensis Extract(Aloe), Linalool
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Вот и я заметил, что мыла от разорок вызывают какие-то позитивные эмоции всегда, ароматика у них просто класс, да и ттх хорошие!

Ruslan, Oleksii, fill, Nils та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 154
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 EmptyПт 3 Травень 2024 - 14:25

Oleksii пише:
Ще одна баночка звільнилася - цього разу Razorock Sicily. Класне мило, у мене на другому місці після Plague Doctor з тих, які пробував з мил цього виробника:
1. RR Plague Doctor
2. RR Sicily
3. RR Carribean Holidays
4. RR What the Puck
5. RR Black label
6. RR Green label
7. RR Gold label
8. RR American Barber
9. RR Blue label
Запах смачний - мікс квітів і солодких прянощів чи випічки, дуже приємний, ствоює позитивний настрій і затишок. Я його позиціоную за запахом для холодної пори року, тому використовував переважно взимку. Така ж м'якість, але вже для шкіри, ніби і в самому милі при нанеченні піни. Хоча трохи любить воду, і якщо ловити ґав, то починає підсихати на шкірі. Нова банка 150 мл нині ~$10. У мене вийшло десь 1,3-1,4 г/сеанс при використанні в основному натуральних помазків (кабан+борсук).
Хто не пробував, рекомендую.
Ingredients: Stearic Acid, Aqua (Water/Eau), Cocos Nucifera(Coconut) Oil, Potassium Hydroxide,Sodium Hydroxide, Tallow Acid, Hydrogenated Lanolin, Butyrospermum Parkii (Shea)Butter, Fragrance(Parfum), Argania Spinosa (Argan)Oil, Aloe Barbadensis Extract(Aloe), Linalool
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Чим саме відрізняється black/green від blue label? Ранжиировка тільки по запаху?

Nils Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 EmptyПт 3 Травень 2024 - 17:10

Alfed пише:

Чим саме відрізняється black/green від blue label? Ранжиировка тільки по запаху?
Для мене так. Ні один стік RR не сподобався (це суб'єктивно), хіба що всі вони досить недорогі і при цьому економні (а це вже об'єктивно). З мого списку вище запах вважаю вартим уваги лише у пп.1-4, 8.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2479
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 EmptyПт 3 Травень 2024 - 17:47

Oleksii пише:

Для мене так. Ні один стік RR не сподобався (це суб'єктивно), хіба що всі вони досить недорогі і при цьому економні (а це вже об'єктивно). З мого списку вище запах вважаю вартим уваги лише у пп.1-4, 8.

З початку весни користуюсь одним стіком РазоРок. Середні витрати - 1.5 мм на гоління
Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 EmptyПт 3 Травень 2024 - 18:01

fill, ти там пінні вечірки влаштовуєш?)) у мене стіки всі на рівні 0,6-0.7 г/сеанс, лише чомусь Gold Label 0.9-1 г/сеанс. Правда, я стараюся бити піну максимально стільки, скільки треба - для комфортних 2-3 проходів, але без фанатизму.
P.S. Тільки побачив: у тебе мм, а не грами) Чи засікав загальну витратність? Цікаво порівняти

razorblade1989 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2479
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 EmptyПт 3 Травень 2024 - 18:36

Oleksii пише:
fill, ти там пінні вечірки влаштовуєш?)) у мене стіки всі на рівні 0,6-0.7 г/сеанс, лише чомусь Gold Label 0.9-1 г/сеанс. Правда, я стараюся бити піну максимально стільки, скільки треба - для комфортних 2-3 проходів, але без фанатизму.
P.S. Тільки побачив: у тебе мм, а не грами) Чи засікав загальну витратність? Цікаво порівняти

Після 40 сеансів лишилось трохи менше 10 мм стіка.

Якщо не помиляюсь, довжина стіка 65 мм, діаметр - 35 мм, аага 75 г.
В принципі, все можна порахувати :-)

Oleksii, razorblade1989 та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2846
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 EmptyНд 5 Травень 2024 - 8:53

Все!. Сталось щось неймовірне, це мило скінчилось.))
Чудове було мило. Чи буде повтор? Так, однозначно придбаю ще.)

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

_________________
Через терни до зірок!

Ruslan, STEEL, Oleksii, fill, vsx, Shave Master, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 149
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 EmptyНд 5 Травень 2024 - 9:00

Скільки сеансів голінь було з цим милом?
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2846
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 EmptyНд 5 Травень 2024 - 9:44

Yura_ пише:
Скільки сеансів голінь було з цим милом?
На вскидку, приблизно 180. Треба буде якось перевірити.))

Oleksii, Wolfskin, Yura_ та mad_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3526
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 12 EmptyНд 5 Травень 2024 - 12:10

ARTURIUS пише:

На вскидку, приблизно 180. Треба буде якось перевірити.))

Вот это экономия, 0.5гр/бритье dance
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.
Повернутися до початку 
Сторінка 12 з 12Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Схожі теми
-
» Лінійка кремів VI-JOHN
» Alba Botanica (лінійка кремів)
» TRUEFITT HILL (лінійка кремів).
» Лінійка кремів Edwin Jagger

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби для гоління-
Перейти до: