ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.

Перейти донизу 
+46
creativeresponse
razorblade1989
ARTURIUS
Windigo
Caonima
Nils
Bonbon
Александр 7676
all75
Олександр Lutsk
aldvs
dr_vorushylo
Kozachok
andreyv1979
Kitten911
Armadilla
romaan
fill
egoist
cka
Eisener_Gustav
Віталіk
Изотовец
stormpunk
vates
Daved
Сэм
uncle187
Акулов
Янеж
Roman313
Peshek
Андроний
STEEL
alexgrin7
razorsedge
Lisabon
Farikhan
Феникс
Vitgor
Олександр Тернавский
ASV
Ruslan
Саша Кавун
xxtoyxx
Oleksii
50 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Наступний

Мої думки, коли побачив дно
Нарешті, воно закінчилося
Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Vote_lcap36%Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Vote_rcap
 36% [ 48 ]
Що, уже закінчилося?
Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Vote_lcap8%Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Vote_rcap
 8% [ 10 ]
Залежить від мила
Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Vote_lcap54%Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Vote_rcap
 54% [ 72 ]
Інший варіант
Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Vote_lcap2%Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Vote_rcap
 2% [ 3 ]
Усього проголосувало : 133
 

АвторПовідомлення
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 603
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Empty
ПовідомленняТема: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyЧт 19 Лип 2018 - 15:51

Не секрет, що більшість тутешньої публіки є хворими на GAS, частина з них уже це усвідомили, решту прозріння чекає попереду, деякі зможуть навіть вилікуватись :D
Так чи інакше, практично у кожного є кілька мильно-рильних засобів, які в ротації або чекають якоїсь участі.
Особисто я недавно відзначив річницю повернення у WS, відповідно, уже рік як дома збільшується кількість пінокосметики. Як правильно зазначив камрад Karabas, "тобі (мені тобто) тих мил уже вистачить на кілька років". За приблизними підрахунками, за рік я змилив ~0,5 кг різних мил/кремів, але при цьому не використав до кінця жодного з них - поки що комбіную, експериментую. Найближчий претендент на демонстрацію дна - баночка зеленого Proraso, одного з улюблених на літо. От і задав я собі питання: чи куплю я нову таку саму, коли закінчиться ця?

А скільки разів ви уже "бачили дно банки"? На скільки сеансів побритися вистачає того чи іншого мила/крему?
Можливо, тим, хто лише входить у тему, буде корисна інформація про витратність мильних засобів. Та і цікаво порівняти...

======================================
upd - таблиця з даними про життєвий цикл мил і кремів (поповнюється)


ЗасібТипОб'ємЦінаCеансівВартість сеансуПримітка
Arkoкрем65 г$0.7540$0.019
Derbyмило140 мл$2,5ніколи не закінчується$0.0000001
Figaro (Red)мило150 мл$575$0.067
La Tojaмило (стік)50 г$3,565$0.054
Proraso Blueкрем150 мл$5100$0.052-3 проходи на сеанс
Proraso Greenмило150 мл$565$0.08Набір мила синтетичним помазком - 30-40 оборотів, кабаном - 40-50 оборотів
Proraso Whiteкрем150 мл$550$0.1
Warsкрем65 г$125$0.04


Останній раз редагувалося: Oleksii (Нд 20 Жовт 2019 - 13:00), всього регувалося 13 раз(-и)

ditrih_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
xxtoyxx
Постоялець
Постоялець
xxtoyxx


Повідомлень : 578
Репутація : 758
Дата реєстрації : 04.11.2017
Звідки : Нікополь

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyЧт 19 Лип 2018 - 16:20

Я добив до кінця білий крем прорасо десь за 3 місяці, крем флорена комфорт 2.5 (поки найкращий крем в тубах для мене), і велика купа всього, де зовсім трохи не вистачає [smiley][Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Забув додати: голюсь щодня

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 18.02.2018

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyЧт 19 Лип 2018 - 16:35

Вариант 4: Может мне показалось, что показалось дно?
Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 603
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyЧт 19 Лип 2018 - 16:54

xxtoyxx пише:
...
Забув додати: голюсь щодня

Важливе уточнення.
Загалом, мені бачиться, найуніверсальнішою одиницею вимірювання життєвого циклу мила/крему є кількість сеансів бриття. Наприклад, 150 мл банки Prorasо вистачає на 40 сеансів гоління з натуральним помазком і на 60 - з синтетичним.
Повернутися до початку Перейти донизу
xxtoyxx
Постоялець
Постоялець
xxtoyxx


Повідомлень : 578
Репутація : 758
Дата реєстрації : 04.11.2017
Звідки : Нікополь

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyЧт 19 Лип 2018 - 17:01

Якщо в кількості сеансів, то думаю, в мене туба десь на 50 разів.

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyПт 20 Лип 2018 - 12:21

Oleksii пише:
Наприклад, 150 мл банки Prorasо вистачає на 40 сеансів гоління
Это хорошо, когда пользуешься только одним мылом, можно посчитать. А если в ротации несколько одновременно?
У меня на сегодняшний день закончилась банка Новозеландского мыла из Китая, меньше половины осталось Табак и белое Прорасо.
Остального еще до фига плюс хорошие ребята пробники подкидывают...
Oleksii, плюсанул за интересную тему.

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ASV
Бувалий
Бувалий
ASV


Повідомлень : 304
Репутація : 141
Дата реєстрації : 22.06.2018
Звідки : North-West of RU, Inger

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyПт 20 Лип 2018 - 21:20

Oleksii пише:
Не секрет, що більшість тутешньої публіки є хворими на GAS, частина з них уже це усвідомили, решту прозріння чекає попереду, деякі зможуть навіть вилікуватись :D
Так чи інакше, практично у кожного є кілька мильно-рильних засобів, які в ротації або чекають якоїсь участі.
Особисто я недавно відзначив річницю повернення у WS, відповідно, уже рік як дома збільшується кількість пінокосметики. Як правильно зазначив камрад Karabas, "тобі (мені тобто) тих мил уже вистачить на кілька років". За приблизними підрахунками, за рік я змилив ~0,5 кг різних мил/кремів, але при цьому не використав до кінця жодного з них - поки що комбіную, експериментую. Найближчий претендент на демонстрацію дна - баночка зеленого Proraso, одного улюблених на літо. От і задав я собі питання: чи куплю я нову, коли закінчиться ця?

А скільки разів ви уже "бачили дно банки"? На скільки сеансів побритися вистачає того чи іншого мила/крему?
Можливо, тим, хто лише входить у тему, буде корисна інформація про витратність мильних засобів. Та і цікаво порівняти...

Надеюсь не против гугло-перевода (сам я не разумею)

.................................................................................................
что большинство здешней публики являются больными GAS, часть из них уже это осознали, остальные прозрение ждет впереди, некоторые смогут даже вылечиться Very Happy
Так или иначе, практически у каждого есть несколько мыльно-рильних средств, в ротации или ждут какой-то участия.
Лично я недавно отметил годовщину возвращения в WS, соответственно, уже год как дома увеличивается количество пинокосметикы. Как правильно отметил камрад Karabas, "тебе (мне то есть) тех мыл уже хватит на несколько лет". По приблизительным подсчетам, за год я змилив ~ 0,5 кг различных мыл / кремов, но при этом не использовал до конца ни одного из них - пока комбинирую, экспериментирую. Ближайший претендент на демонстрацию дна - баночка зеленого Proraso, одного любимых на лето. Вот и задал я себе вопрос: куплю я новую, когда закончится эта?

А сколько раз вы уже "видели дно банки"? На сколько сеансов побритися хватает того или иного мыла / крема?
Возможно, тем, кто только входит в тему, будет полезна информация о затратность мыльных средств. Да и интересно сравнить ...
......................................................................................

Угу, я тоже до пятницы прошлой недели так думал - есть у меня ококло 10 мыл (точно не помню), мне хватит. А они все сладкие или "вонючие" (читай - с чувствительными ароматами). И оказалось, что в жарищу (30+ градусов) бриться и не чем - только НСС Розовая герань" (её берегу) ну или белое Прорассо "Зёлёный чай и (чего-то зерновое)".Вот ими и брился всю неделю жары.
Жара спала - возвращаюсь к своим бергамотным и прочим пахучим.

Вот тебе и получилось, что и 10 мыл мало - те сладкие, те пахучие, те нейтрально-овечие, те заживляющие, те классика жанра "у каждого должно быть".

Жена меня скоро уроет, и правильно сделает.

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість
Anonymous



Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyПт 20 Лип 2018 - 22:25

ASV пише:
Oleksii пише:
Не секрет, що більшість тутешньої публіки є хворими на GAS, частина з них уже це усвідомили, решту прозріння чекає попереду, деякі зможуть навіть вилікуватись [smiley][Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Так чи інакше, практично у кожного є кілька мильно-рильних засобів, які в ротації або чекають якоїсь участі.
Особисто я недавно відзначив річницю повернення у WS, відповідно, уже рік як дома збільшується кількість пінокосметики. Як правильно зазначив камрад Karabas, "тобі (мені тобто) тих мил уже вистачить на кілька років". За приблизними підрахунками, за рік я змилив ~0,5 кг різних мил/кремів, але при цьому не використав до кінця жодного з них - поки що комбіную, експериментую. Найближчий претендент на демонстрацію дна - баночка зеленого Proraso, одного улюблених на літо. От і задав я собі питання: чи куплю я нову, коли закінчиться ця?

А скільки разів ви уже "бачили дно банки"? На скільки сеансів побритися вистачає того чи іншого мила/крему?
Можливо, тим, хто лише входить у тему, буде корисна інформація про витратність мильних засобів. Та і цікаво порівняти...

Надеюсь не против гугло-перевода (сам я не разумею)

.................................................................................................
что большинство здешней публики являются больными GAS, часть из них уже это осознали, остальные прозрение ждет впереди, некоторые смогут даже вылечиться Very Happy
Так или иначе, практически у каждого есть несколько мыльно-рильних средств, в ротации или ждут какой-то участия.
Лично я недавно отметил годовщину возвращения в WS, соответственно, уже год как дома увеличивается количество пинокосметикы. Как правильно отметил камрад Karabas, "тебе (мне то есть) тех мыл уже хватит на несколько лет". По приблизительным подсчетам, за год я змилив ~ 0,5 кг различных мыл / кремов, но при этом не использовал до конца ни одного из них - пока комбинирую, экспериментирую. Ближайший претендент на демонстрацию дна - баночка зеленого Proraso, одного любимых на лето. Вот и задал я себе вопрос: куплю я новую, когда закончится эта?

А сколько раз вы уже "видели дно банки"? На сколько сеансов побритися хватает того или иного мыла / крема?
Возможно, тем, кто только входит в тему, будет полезна информация о затратность мыльных средств. Да и интересно сравнить ...
......................................................................................

Угу, я тоже до пятницы прошлой недели так думал - есть у меня ококло 10 мыл (точно не помню), мне хватит. А они все сладкие или "вонючие" (читай - с чувствительными ароматами). И оказалось, что в жарищу (30+ градусов) бриться и не чем - только НСС Розовая герань" (её берегу) ну или белое Прорассо "Зёлёный чай и (чего-то зерновое)".Вот ими и брился всю неделю жары.
Жара спала - возвращаюсь к своим бергамотным и прочим пахучим.

Вот тебе и получилось, что и 10 мыл мало - те сладкие, те пахучие, те нейтрально-овечие, те заживляющие, те классика жанра "у каждого должно быть".

Жена меня скоро уроет, и правильно сделает.

Вылечиться не сможет никто.
Да оно и не нужно.

Это, как в том анекдоте.

Психиатр - больному:
- Вас мучают эротические сны?
- Почему мучают?..

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyСб 21 Лип 2018 - 3:40

Тот, кто  лечиться от GAS, легко Родину предаст. :twisted:

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 603
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyСб 21 Лип 2018 - 10:57

У перше повідомлення топіка буду дописувати кількість сеансів для кожного засобу. Тому буду вдячний за інформацію від колег, хто уже щось змилив і може повідомити хоча би приблизну кількість сеансів бриття. Також вказуйте об'єм/вагу нової упаковки і вартість у $.
Додаткова інформація - тип помазка, режим гоління (щодня, через 1-2 дні, скільки проходів) - вітається.
Побачимо, що з цього вийде...
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyНд 22 Лип 2018 - 16:45

Постоянно 4-5 мыл (кремов) в ротации 3-4 месяца. Затем - в ящик, оттуда следующие. Предпочитаю в жаркое время одни продукты, зимой - другие, в переходный период - третьи.

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyНд 22 Лип 2018 - 16:48

Жена меня скоро уроет, и правильно сделает.[/quote]
Не ссы, откопаем.

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 603
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyНд 22 Лип 2018 - 18:20

Олександр Тернавский пише:
Постоянно 4-5 мыл (кремов) в ротации 3-4 месяца. Затем - в ящик, оттуда следующие. Предпочитаю в жаркое время одни продукты, зимой - другие, в переходный период - третьи.

Аналогічно. Я їх так і розділив: зима, літо, демісезон.

В принципі, витрати мила можна оцінити контрольними зважуваннями через певну кількість сеансів.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyПн 23 Лип 2018 - 9:07

Oleksii пише:
Я їх так і розділив: зима, літо, демісезон.  
Интересно, а какие мыла в какой сезон попали?
Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 603
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyПн 23 Лип 2018 - 11:46

Ruslan пише:
Oleksii пише:
Я їх так і розділив: зима, літо, демісезон.  
Интересно, а какие мыла в какой сезон попали?

З тих, що в мене були або є:

Літо:
Arko Cool
Arko Sensitive
Derby (мило)
Karo Classic
Nivea Sensitive
Proraso Green
Truefitt&Hill Trafalgar
Truefitt&Hill Ultimate Comfort

Зима:
Arko Comfort
Cella Milano
La Toja Hidrotermal Classic (крем)
Proraso Red
SoapLace Barbershop
SoapLace Land of Druids
Truefitt&Hill Sandalwood

Демісезон:
Arko Hydrate
Arko Performance
Cliven Classic
Cocos (випуск до літа 2017)
Nivea Зволожуючий
Proraso Blue
Proraso White
SoapLace Emerald Island
Truefitt&Hill 1805
Truefitt&Hill Grafton
Truefitt&Hill Luxury
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyПн 23 Лип 2018 - 12:17

А я Proraso White к летним определил.
Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 603
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyПн 23 Лип 2018 - 14:14

Ruslan пише:
А я Proraso White к летним определил.

Угу. В принципі, більшість з переліку можна віднести до двох категорій, у т.ч. Proraso White. Поділ чисто умовний і покликаний підтримати сезонний ефект новизни мильного засобу, щоб не набридав.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyПн 23 Лип 2018 - 18:53

Та не, я не оспариваю. Наоборот интересно. Каждый же что-то вкладывает в свое понятие сезонности.
Повернутися до початку Перейти донизу
ASV
Бувалий
Бувалий
ASV


Повідомлень : 304
Репутація : 141
Дата реєстрації : 22.06.2018
Звідки : North-West of RU, Inger

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyСр 25 Лип 2018 - 1:45

Лично у меня всё элементарно просто:

1. в жару мне нужны максимально лёгко-холодные оттенки ароматов, причём забивание всего и вся ментолом меня не интересует, от слова - вовсе;
2. в холодную пору можно накинуть оранжевых, красных, ярко зелёных, васильковых оттенков;
3. в межсезонье вполне идут зимние тона, ибо я не перебарщиваю.

Да и вообще аромат мыла - это такие условности, через 20 минут его уже нет. Лично мне он нужен для создания утреннего настроения и для аэрозанятий (скачу утром в мыльной маске).
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyСр 25 Лип 2018 - 5:21

Я как-то на тона и оттенки не делю. Впрочем для лета предпочитаю ароматы тропические и фруктовые. Да и пену в жаркую пору предпочитаю повоздушнее, желательно с охлаждением.
ASV, недавно засёк по времени. Аромат "Ботаники" различим в течении 8 часов, после двух окунаний в море и принятия пресного душа.
Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 603
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyЧт 13 Вер 2018 - 14:32

А воно таки існує - дно.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Після 47 сеансів гоління, у т.ч. 14 - з використанням синтетики [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] (набір замоченого мила ~30 оборотів), та 33 - з використанням кабана [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] (набір ~40 оборотів).

Залишок у банці 28 г - символічно, рівно стільки ж важить сама банка.

egoist та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Vitgor
Постоялець
Постоялець
Vitgor


Повідомлень : 566
Репутація : 430
Дата реєстрації : 25.12.2018
Звідки : КиЇв

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyВт 15 Січ 2019 - 8:04

Крем для гоління Proraso, синій - 4 місяці. Голюсь раз на 1.5 доби (36 годин), виходить - приблизно, 80 сеансів. Не вірно вирахував - 5 місяців, приблизно - 100 сеансів.
Піну збиваю на обличчі, помазок - кабан, 2-3 проходи (частіше - 2 проходи).
Мило Derby, 140 гр. - не змилюється, взагалі ))
Стік Arko, 70 гр. - місяців 6, точніше не скажу.
Стік La Toja, 50 гр. - приблизно, 3-4 місяці.
Взагалі, час використання не фіксував, точні дані - тільки по крему Proraso.


Останній раз редагувалося: Vitgor (Чт 17 Січ 2019 - 6:19), всього регувалося 1 раз(-и)

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyЧт 17 Січ 2019 - 13:07

Оно было... И его не стало...
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Oleksii та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Farikhan
Бувалий
Бувалий
Farikhan


Повідомлень : 302
Репутація : 200
Дата реєстрації : 13.11.2017
Звідки : Доброполье

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyЧт 17 Січ 2019 - 14:11

Ruslan пише:
Оно было... И его не стало...
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
ВОО у меня тоже так!!! Это намек Стасу что пора еще выпустить такого мыла! Кто ЗА?
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 12Перейти до сторінки : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Наступний
 Схожі теми
-
» Лінійка кремів VI-JOHN
» Alba Botanica (лінійка кремів)
» TRUEFITT HILL (лінійка кремів).
» Лінійка кремів Edwin Jagger

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби для гоління-
Перейти до: