Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  КалендарьКалендарь  ЧаВоЧаВо  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  Вход  
Поделиться

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.

Перейти вниз 
На страницу : 1, 2  Следующий

Мої думки, коли побачив дно
Нарешті, воно закінчилося
Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Vote_lcap38%Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Vote_rcap
 38% [ 15 ]
Що, уже закінчилося?
Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Vote_lcap5%Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Vote_rcap
 5% [ 2 ]
Залежить від мила
Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Vote_lcap53%Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Vote_rcap
 53% [ 21 ]
Інший варіант
Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Vote_lcap4%Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Vote_rcap
 4% [ 2 ]
Всего проголосовало : 40

АвторСообщение
Oleksii
Завсегдатай
Завсегдатай
Oleksii

Дата регистрации : 2017-12-10

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. Empty
СообщениеТема: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyЧт 19 Июл 2018 - 18:51

Не секрет, що більшість тутешньої публіки є хворими на GAS, частина з них уже це усвідомили, решту прозріння чекає попереду, деякі зможуть навіть вилікуватись Very Happy
Так чи інакше, практично у кожного є кілька мильно-рильних засобів, які в ротації або чекають якоїсь участі.
Особисто я недавно відзначив річницю повернення у WS, відповідно, уже рік як дома збільшується кількість пінокосметики. Як правильно зазначив камрад Karabas, "тобі (мені тобто) тих мил уже вистачить на кілька років". За приблизними підрахунками, за рік я змилив ~0,5 кг різних мил/кремів, але при цьому не використав до кінця жодного з них - поки що комбіную, експериментую. Найближчий претендент на демонстрацію дна - баночка зеленого Proraso, одного з улюблених на літо. От і задав я собі питання: чи куплю я нову таку саму, коли закінчиться ця?

А скільки разів ви уже "бачили дно банки"? На скільки сеансів побритися вистачає того чи іншого мила/крему?
Можливо, тим, хто лише входить у тему, буде корисна інформація про витратність мильних засобів. Та і цікаво порівняти...

======================================
upd - таблиця з даними про життєвий цикл мил і кремів (поповнюється)

ЗасібТипОб'ємЦінаCеансівВартість сеансуПримітка
Arkoкрем65 г$0.7540$0.019
Derbyмило140 мл$2,5ніколи не закінчується$0.0000001
La Tojaмило (стік)50 г$3,565$0.054
Proraso Blueкрем150 мл$5100$0.052-3 проходи на сеанс
Proraso Greenмило150 мл$565$0.08Набір мила синтетичним помазком - 30-40 оборотів, кабаном - 40-50 оборотів
Proraso Whiteкрем150 мл$550$0.1
Warsкрем65 г$125$0.04

Последний раз редактировалось: Oleksii (Пт 18 Янв 2019 - 14:57), всего редактировалось 12 раз(а)
Вернуться к началу Перейти вниз
xxtoyxx
Постоялец
Постоялец
xxtoyxx

Дата регистрации : 2017-11-04

СообщениеТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyЧт 19 Июл 2018 - 19:20

Я добив до кінця білий крем прорасо десь за 3 місяці, крем флорена комфорт 2.5 (поки найкращий крем в тубах для мене), і велика купа всього, де зовсім трохи не вистачає [smiley][Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
Забув додати: голюсь щодня

Отправлено через Topic'it
Саша Кавун
Живет тут
Живет тут
Саша Кавун

Дата регистрации : 2018-02-19

СообщениеТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyЧт 19 Июл 2018 - 19:35

Вариант 4: Может мне показалось, что показалось дно?
https://kavoons.com.ua/
Oleksii
Завсегдатай
Завсегдатай
Oleksii

СообщениеТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyЧт 19 Июл 2018 - 19:54

xxtoyxx пишет:
...
Забув додати: голюсь щодня

Важливе уточнення.
Загалом, мені бачиться, найуніверсальнішою одиницею вимірювання життєвого циклу мила/крему є кількість сеансів бриття. Наприклад, 150 мл банки Prorasо вистачає на 40 сеансів гоління з натуральним помазком і на 60 - з синтетичним.
xxtoyxx
Постоялец
Постоялец
xxtoyxx

Дата регистрации : 2017-11-04

СообщениеТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyЧт 19 Июл 2018 - 20:01

Якщо в кількості сеансів, то думаю, в мене туба десь на 50 разів.

Ruslan
Admin
Ruslan

Дата регистрации : 2017-11-06

СообщениеТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyПт 20 Июл 2018 - 15:21

Oleksii пишет:
Наприклад, 150 мл банки Prorasо вистачає на 40 сеансів гоління
Это хорошо, когда пользуешься только одним мылом, можно посчитать. А если в ротации несколько одновременно?
У меня на сегодняшний день закончилась банка Новозеландского мыла из Китая, меньше половины осталось Табак и белое Прорасо.
Остального еще до фига плюс хорошие ребята пробники подкидывают...
Oleksii, плюсанул за интересную тему.
ASV
Завсегдатай
Завсегдатай
ASV

Дата регистрации : 2018-06-22

СообщениеТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyСб 21 Июл 2018 - 0:20

Oleksii пишет:
Не секрет, що більшість тутешньої публіки є хворими на GAS, частина з них уже це усвідомили, решту прозріння чекає попереду, деякі зможуть навіть вилікуватись Very Happy
Так чи інакше, практично у кожного є кілька мильно-рильних засобів, які в ротації або чекають якоїсь участі.
Особисто я недавно відзначив річницю повернення у WS, відповідно, уже рік як дома збільшується кількість пінокосметики. Як правильно зазначив камрад Karabas, "тобі (мені тобто) тих мил уже вистачить на кілька років". За приблизними підрахунками, за рік я змилив ~0,5 кг різних мил/кремів, але при цьому не використав до кінця жодного з них - поки що комбіную, експериментую. Найближчий претендент на демонстрацію дна - баночка зеленого Proraso, одного улюблених на літо. От і задав я собі питання: чи куплю я нову, коли закінчиться ця?

А скільки разів ви уже "бачили дно банки"? На скільки сеансів побритися вистачає того чи іншого мила/крему?
Можливо, тим, хто лише входить у тему, буде корисна інформація про витратність мильних засобів. Та і цікаво порівняти...

Надеюсь не против гугло-перевода (сам я не разумею)

.................................................................................................
что большинство здешней публики являются больными GAS, часть из них уже это осознали, остальные прозрение ждет впереди, некоторые смогут даже вылечиться Very Happy
Так или иначе, практически у каждого есть несколько мыльно-рильних средств, в ротации или ждут какой-то участия.
Лично я недавно отметил годовщину возвращения в WS, соответственно, уже год как дома увеличивается количество пинокосметикы. Как правильно отметил камрад Karabas, "тебе (мне то есть) тех мыл уже хватит на несколько лет". По приблизительным подсчетам, за год я змилив ~ 0,5 кг различных мыл / кремов, но при этом не использовал до конца ни одного из них - пока комбинирую, экспериментирую. Ближайший претендент на демонстрацию дна - баночка зеленого Proraso, одного любимых на лето. Вот и задал я себе вопрос: куплю я новую, когда закончится эта?

А сколько раз вы уже "видели дно банки"? На сколько сеансов побритися хватает того или иного мыла / крема?
Возможно, тем, кто только входит в тему, будет полезна информация о затратность мыльных средств. Да и интересно сравнить ...
......................................................................................

Угу, я тоже до пятницы прошлой недели так думал - есть у меня ококло 10 мыл (точно не помню), мне хватит. А они все сладкие или "вонючие" (читай - с чувствительными ароматами). И оказалось, что в жарищу (30+ градусов) бриться и не чем - только НСС Розовая герань" (её берегу) ну или белое Прорассо "Зёлёный чай и (чего-то зерновое)".Вот ими и брился всю неделю жары.
Жара спала - возвращаюсь к своим бергамотным и прочим пахучим.

Вот тебе и получилось, что и 10 мыл мало - те сладкие, те пахучие, те нейтрально-овечие, те заживляющие, те классика жанра "у каждого должно быть".

Жена меня скоро уроет, и правильно сделает.
bt
Постоялец
Постоялец
bt

Дата регистрации : 2018-02-04

СообщениеТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyСб 21 Июл 2018 - 1:25

ASV пишет:
Oleksii пишет:
Не секрет, що більшість тутешньої публіки є хворими на GAS, частина з них уже це усвідомили, решту прозріння чекає попереду, деякі зможуть навіть вилікуватись [smiley][Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
Особисто я недавно відзначив річницю повернення у WS, відповідно, уже рік як дома збільшується кількість пінокосметики. Як правильно зазначив камрад Karabas, "тобі (мені тобто) тих мил уже вистачить на кілька років". За приблизними підрахунками, за рік я змилив ~0,5 кг різних мил/кремів, але при цьому не використав до кінця жодного з них - поки що комбіную, експериментую. Найближчий претендент на демонстрацію дна - баночка зеленого Proraso, одного улюблених на літо. От і задав я собі питання: чи куплю я нову, коли закінчиться ця?

Надеюсь не против гугло-перевода (сам я не разумею)

.................................................................................................
что большинство здешней публики являются больными GAS, часть из них уже это осознали, остальные прозрение ждет впереди, некоторые смогут даже вылечиться Very Happy
Так или иначе, практически у каждого есть несколько мыльно-рильних средств, в ротации или ждут какой-то участия.
Лично я недавно отметил годовщину возвращения в WS, соответственно, уже год как дома увеличивается количество пинокосметикы. Как правильно отметил камрад Karabas, "тебе (мне то есть) тех мыл уже хватит на несколько лет". По приблизительным подсчетам, за год я змилив ~ 0,5 кг различных мыл / кремов, но при этом не использовал до конца ни одного из них - пока комбинирую, экспериментирую. Ближайший претендент на демонстрацию дна - баночка зеленого Proraso, одного любимых на лето. Вот и задал я себе вопрос: куплю я новую, когда закончится эта?

А сколько раз вы уже "видели дно банки"? На сколько сеансов побритися хватает того или иного мыла / крема?
Возможно, тем, кто только входит в тему, будет полезна информация о затратность мыльных средств. Да и интересно сравнить ...
......................................................................................

Угу, я тоже до пятницы прошлой недели так думал - есть у меня ококло 10 мыл (точно не помню), мне хватит. А они все сладкие или "вонючие" (читай - с чувствительными ароматами). И оказалось, что в жарищу (30+ градусов) бриться и не чем - только НСС Розовая герань" (её берегу) ну или белое Прорассо "Зёлёный чай и (чего-то зерновое)".Вот ими и брился всю неделю жары.
Жара спала - возвращаюсь к своим бергамотным и прочим пахучим.

Вот тебе и получилось, что и 10 мыл мало - те сладкие, те пахучие, те нейтрально-овечие, те заживляющие, те классика жанра "у каждого должно быть".

Жена меня скоро уроет, и правильно сделает.

Вылечиться не сможет никто.
Да оно и не нужно.

Это, как в том анекдоте.

Психиатр - больному:
- Вас мучают эротические сны?
- Почему мучают?..

Ruslan
Admin
Ruslan

СообщениеТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyСб 21 Июл 2018 - 6:40

Тот, кто  лечиться от GAS, легко Родину предаст. Twisted Evil
Oleksii
Завсегдатай
Завсегдатай
Oleksii

СообщениеТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyСб 21 Июл 2018 - 13:57

У перше повідомлення топіка буду дописувати кількість сеансів для кожного засобу. Тому буду вдячний за інформацію від колег, хто уже щось змилив і може повідомити хоча би приблизну кількість сеансів бриття. Також вказуйте об'єм/вагу нової упаковки і вартість у $.
Додаткова інформація - тип помазка, режим гоління (щодня, через 1-2 дні, скільки проходів) - вітається.
Побачимо, що з цього вийде...
Олександр Тернавский
Постоялец
Постоялец
Олександр Тернавский

Дата регистрации : 2018-02-09

СообщениеТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyВс 22 Июл 2018 - 19:45

Постоянно 4-5 мыл (кремов) в ротации 3-4 месяца. Затем - в ящик, оттуда следующие. Предпочитаю в жаркое время одни продукты, зимой - другие, в переходный период - третьи.
Олександр Тернавский
Постоялец
Постоялец
Олександр Тернавский

СообщениеТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyВс 22 Июл 2018 - 19:48

Жена меня скоро уроет, и правильно сделает.[/quote]
Не ссы, откопаем.
Oleksii
Завсегдатай
Завсегдатай
Oleksii

СообщениеТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyВс 22 Июл 2018 - 21:20

Олександр Тернавский пишет:
Постоянно 4-5 мыл (кремов) в ротации 3-4 месяца. Затем - в ящик, оттуда следующие. Предпочитаю в жаркое время одни продукты, зимой - другие, в переходный период - третьи.

Аналогічно. Я їх так і розділив: зима, літо, демісезон.

В принципі, витрати мила можна оцінити контрольними зважуваннями через певну кількість сеансів.
Ruslan
Admin
Ruslan

СообщениеТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyПн 23 Июл 2018 - 12:07

Oleksii пишет:
Я їх так і розділив: зима, літо, демісезон.  
Интересно, а какие мыла в какой сезон попали?
Oleksii
Завсегдатай
Завсегдатай
Oleksii

СообщениеТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyПн 23 Июл 2018 - 14:46

Ruslan пишет:
Oleksii пишет:
Я їх так і розділив: зима, літо, демісезон.  
Интересно, а какие мыла в какой сезон попали?

З тих, що в мене були або є:

Літо:
Arko Cool
Arko Sensitive
Derby (мило)
Karo Classic
Nivea Sensitive
Proraso Green
Truefitt&Hill Trafalgar
Truefitt&Hill Ultimate Comfort

Зима:
Arko Comfort
Cella Milano
La Toja Hidrotermal Classic (крем)
Proraso Red
SoapLace Barbershop
SoapLace Land of Druids
Truefitt&Hill Sandalwood

Демісезон:
Arko Hydrate
Arko Performance
Cliven Classic
Cocos (випуск до літа 2017)
Nivea Зволожуючий
Proraso Blue
Proraso White
SoapLace Emerald Island
Truefitt&Hill 1805
Truefitt&Hill Grafton
Truefitt&Hill Luxury
Ruslan
Admin
Ruslan

СообщениеТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyПн 23 Июл 2018 - 15:17

А я Proraso White к летним определил.
Oleksii
Завсегдатай
Завсегдатай
Oleksii

СообщениеТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyПн 23 Июл 2018 - 17:14

Ruslan пишет:
А я Proraso White к летним определил.

Угу. В принципі, більшість з переліку можна віднести до двох категорій, у т.ч. Proraso White. Поділ чисто умовний і покликаний підтримати сезонний ефект новизни мильного засобу, щоб не набридав.
Ruslan
Admin
Ruslan

СообщениеТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyПн 23 Июл 2018 - 21:53

Та не, я не оспариваю. Наоборот интересно. Каждый же что-то вкладывает в свое понятие сезонности.
ASV
Завсегдатай
Завсегдатай
ASV

Дата регистрации : 2018-06-22

СообщениеТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyСр 25 Июл 2018 - 4:45

Лично у меня всё элементарно просто:

1. в жару мне нужны максимально лёгко-холодные оттенки ароматов, причём забивание всего и вся ментолом меня не интересует, от слова - вовсе;
2. в холодную пору можно накинуть оранжевых, красных, ярко зелёных, васильковых оттенков;
3. в межсезонье вполне идут зимние тона, ибо я не перебарщиваю.

Да и вообще аромат мыла - это такие условности, через 20 минут его уже нет. Лично мне он нужен для создания утреннего настроения и для аэрозанятий (скачу утром в мыльной маске).
Олександр Тернавский
Постоялец
Постоялец
Олександр Тернавский

СообщениеТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyСр 25 Июл 2018 - 8:21

Я как-то на тона и оттенки не делю. Впрочем для лета предпочитаю ароматы тропические и фруктовые. Да и пену в жаркую пору предпочитаю повоздушнее, желательно с охлаждением.
ASV, недавно засёк по времени. Аромат "Ботаники" различим в течении 8 часов, после двух окунаний в море и принятия пресного душа.
Oleksii
Завсегдатай
Завсегдатай
Oleksii

СообщениеТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyЧт 13 Сен 2018 - 17:32

А воно таки існує - дно.

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

Після 47 сеансів гоління, у т.ч. 14 - з використанням синтетики [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку] (набір замоченого мила ~30 оборотів), та 33 - з використанням кабана [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку] (набір ~40 оборотів).

Залишок у банці 28 г - символічно, рівно стільки ж важить сама банка.
Vitgor
Завсегдатай
Завсегдатай
Vitgor

Дата регистрации : 2018-12-25

СообщениеТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyВт 15 Янв 2019 - 10:04

Крем для гоління Proraso, синій - 4 місяці. Голюсь раз на 1.5 доби (36 годин), виходить - приблизно, 80 сеансів. Не вірно вирахував - 5 місяців, приблизно - 100 сеансів.
Піну збиваю на обличчі, помазок - кабан, 2-3 проходи (частіше - 2 проходи).
Мило Derby, 140 гр. - не змилюється, взагалі ))
Стік Arko, 70 гр. - місяців 6, точніше не скажу.
Стік La Toja, 50 гр. - приблизно, 3-4 місяці.
Взагалі, час використання не фіксував, точні дані - тільки по крему Proraso.

Последний раз редактировалось: Vitgor (Чт 17 Янв 2019 - 8:19), всего редактировалось 1 раз(а)
Феникс
Постоялец
Постоялец
Феникс

Дата регистрации : 2018-03-14

СообщениеТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyВт 15 Янв 2019 - 10:25

Крем Арко, белый. Бреюсь, а точнее подбриваю бородку, раз в 3 дня. Помазок- чешский барсук, взбивается в чаше. Тюбика хватает на 3 месяца.
Ruslan
Admin
Ruslan

СообщениеТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyЧт 17 Янв 2019 - 15:07

Оно было... И его не стало...
Farikhan
Завсегдатай
Завсегдатай
Farikhan

Дата регистрации : 2017-11-13

СообщениеТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. EmptyЧт 17 Янв 2019 - 16:11

Ruslan пишет:
Оно было... И его не стало...
ВОО у меня тоже так!!! Это намек Стасу что пора еще выпустить такого мыла! Кто ЗА?

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.
Страница 1 из 2На страницу : 1, 2  Следующий

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Перший Український бритвений форум :: ОКОЛО-БРИТВЕННАЯ КОСМЕТИКА :: Средства для бритья-
Перейти: