ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Fatip, Fatip Gentile

Перейти донизу 
+50
Yura_
all75
Віталіk
Hamster
ditrih_
ARTURIUS
alex-kin
bulldog38
vates
Koi
Алексей V
РустВр
krikka
Kozachok
Олександр Lutsk
sparta4
Budget Shave
croixeven
Давид Лейбович
Volodymyr
Daved
vcherkun
Vitgor
Vados1980
Сэм
dinozavr 24
fill
Тарас Швець
Андроний
Олександр Тернавский
Жека Жека
STEEL
xxtoyxx
ASV
trimmer
Изотовец
zabor
Andrewt
Саша Кавун
razorsedge
mougrim
Oleksii
Mikola
dimka
Farikhan
Стас
Denisus
Roman313
Ruslan
Murkatavr
54 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
АвторПовідомлення
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 746
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 11 EmptyНд 10 Бер 2024 - 21:20

Якщо чесно, то я просто вже особисто втомився від експериментів. За 6 чи 7 років вирішив що з бритвою питання для себе закрив. Став витрачати на косметику, а не самі бритви.

Wolfskin та SurferUa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
serg
Бувалий
Бувалий
serg


Повідомлень : 111
Репутація : 2
Дата реєстрації : 05.09.2022
Вік : 35
Звідки : Львів

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 11 EmptyНд 10 Бер 2024 - 21:28

Певно знайшли свою бритву. Я ж просто експериментую (в пошуку), хоча мені здається, що комфортну у використанні для себе бритву вже знайшов (на аватарці). Хоча гібрид Fatip c Gillette з закритою плитою мені дуже сподобався.

Wolfskin та Windigo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 252
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 11 EmptyПн 11 Бер 2024 - 12:07

serg пише:
Нарешті прийшов до мене Fatip piccolo special edition. Зарядив сьогодні у нього лезо BIC і поставив відкриту нижню плиту, перший прохід і зрозумів, що діла не буде
В мене теж з Біком зовсім не пішло. А от, наприклад, зі Спутніком, аж залетіло. І голить лагідніше ніж Кінг С. Це я до того, що можна спробувати інші леза, а не робити висновки про станок, по спробі з одним лезом.

serg та Windigo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
serg
Бувалий
Бувалий
serg


Повідомлень : 111
Репутація : 2
Дата реєстрації : 05.09.2022
Вік : 35
Звідки : Львів

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 11 EmptyПн 11 Бер 2024 - 12:13

all75 пише:

В мене теж з Біком зовсім не пішло. А от, наприклад, зі Спутніком, аж залетіло. І голить лагідніше ніж Кінг С. Це я до того, що можна спробувати інші леза, а не робити висновки про станок, по спробі з одним лезом.
Згоден, але завжди є фактори: переїзди, бажання спробувати інший станок, брак коштів і т.д., що опосередковано впливають на наші рішення. Сьогодні поголився знову гібридом Fatip c Gillette з лезом Shark. Результат трохи гірший по чистоті ніж BIC. Але жодної коцки чи цятки та повний дфс.
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 252
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 11 EmptyПн 11 Бер 2024 - 12:29

serg пише:
Сьогодні поголився знову гібридом Fatip c Gillette з лезом Shark. Результат трохи гірший по чистоті ніж BIC. Але жодної коцки чи цятки та повний дфс.
Так коцок, цяток і знятого епідермісу взагалі ніколи не повинно бути при голінні. Хоч клинковою голися, хоч топором...
В мене їх немає коли голюся Фатіпом (хоч з Біком, хоч зі спутніком, хоч з будь яким іншим лезом). Але ти голився не Фатіпом а більше Кінгом. А Кінг м'який і важкий станок, і його потрібно тримати за ручку посередені... Оригінальний Фатіп це кардинально інший станок, маленький, легкий і маневренний. Його потрібно тримати за самий кінчик ручки. Це зовсім різні станки і зовсім різні техніки гоління.

Yura_ та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 746
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 11 EmptyПн 11 Бер 2024 - 12:50

serg пише:

Згоден, але завжди є фактори: переїзди, бажання спробувати інший станок, брак коштів і т.д., що опосередковано впливають на наші рішення. Сьогодні поголився знову гібридом Fatip c Gillette з лезом Shark. Результат трохи гірший по чистоті ніж BIC. Але жодної коцки чи цятки та повний дфс.
В мене було безліч бритв. В другій половині 2010х ВКГ почав використовувати. Але через рік старий Gillette Old Type купив приблизно після того як вирішив що ВКГ це моє. Був він мій фаворит весь цей час. Перший рік був роком проб і навчання. Інші роки час від часу брав інші бритви. Олд розпочав коло, Олд його і замкнув. Те саме про мило на рослинній основі можу сказати, і про помазки м'які британські барсучки як тряпочки. Зрештою повернувся фактично до того з цього і почав. Зловив себе на думці що авто краще би купив на ці гроші. Ніж це все причандалля. Воно затягує як важкий наркотик. І то щоб перестати купувати бритви став годинники купувати. Не знаю як це коло пороку з хоббі різними тепер розірвати.

Владислав, Романюк, Wolfskin, Yura_, all75, Hamster, serg і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 540
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 11 EmptyПн 11 Бер 2024 - 13:45

Windigo пише:


В мене було безліч бритв. В другій половині 2010х ВКГ почав використовувати. Але через рік старий Gillette Old Type купив приблизно після того як вирішив що ВКГ це моє. Був він мій фаворит весь цей час. Перший рік був роком проб і навчання. Інші роки час від часу брав інші бритви. Олд розпочав коло, Олд його і замкнув. Те саме про мило на рослинній основі можу сказати, і про помазки м'які британські барсучки як тряпочки. Зрештою повернувся фактично до того з цього і почав. Зловив себе на думці що авто краще би купив на ці гроші. Ніж це все причандалля. Воно затягує як важкий наркотик. І то щоб перестати купувати бритви став годинники купувати. Не знаю як це коло пороку з хоббі різними тепер розірвати.
Купити авто.) Затягне у ще більшу прірву. Але автівка завжди буде потрібною.  Поголитися можна і одноразовим Жилет,  а от автомобіль ніякий станок для гоління не замінить.

Yura_ та Windigo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
 
Fatip, Fatip Gentile
Повернутися до початку 
Сторінка 11 з 11Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Схожі теми
-
» Новинки від Fatip
» Fatip slant razor
» Fatip-самое начало
» Допомога у виборі станка
» Fatip Storto Originale (ОС, SLANT).

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: