ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Fatip, Fatip Gentile

Перейти донизу 
+50
Yura_
all75
Віталіk
Hamster
ditrih_
ARTURIUS
alex-kin
bulldog38
vates
Koi
Алексей V
РустВр
krikka
Kozachok
Олександр Lutsk
sparta4
Budget Shave
croixeven
Давид Лейбович
Volodymyr
Daved
vcherkun
Vitgor
Vados1980
Сэм
dinozavr 24
fill
Тарас Швець
Андроний
Олександр Тернавский
Жека Жека
STEEL
xxtoyxx
ASV
trimmer
Изотовец
zabor
Andrewt
Саша Кавун
razorsedge
mougrim
Oleksii
Mikola
dimka
Farikhan
Стас
Denisus
Roman313
Ruslan
Murkatavr
54 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Наступний
АвторПовідомлення
bulldog38
Бувалий
Бувалий
bulldog38


Повідомлень : 171
Репутація : 9
Дата реєстрації : 12.11.2020

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 EmptyЧт 5 Серп 2021 - 21:41

Дякую.
Повернутися до початку Перейти донизу
bulldog38
Бувалий
Бувалий
bulldog38


Повідомлень : 171
Репутація : 9
Дата реєстрації : 12.11.2020

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 EmptyЧт 18 Лист 2021 - 22:38

Перше гоління малюком з Persona platinum. 3 проходи - ВВS. Практично без коцок. Спиртовий лосьйон відчувається досить різко. Так, станок досить агресивний, але не зовсім вже ай-ай-ай. По відчуттях дуже схожий на Parker 24c. Практично 1:1. Різниця тільки у вазі та довжині ручки. Не дуже сподобалась накатка. Слизькувата.
Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 EmptyСр 8 Черв 2022 - 18:43

Fatip Grande (взяв саме такий варіант з подовженою ручкою; але, якщо б почитав форум, взяв би Piccolo - ручка коротша, але суцільна, а не пола; хром) - на даний час для мене виклик. Я, правда, погоняв усього три леза, але ті, що в R41 для мене були "королівські", з якими можна R41 голитися в темряві, напомацки, але не напружуючись ("Полсильвер", "Жилетт Платінум" та "чорна" "Дербі Преміум"). В R41 можна, а в Гранде - зась.

Девід Лінч в інтерв'ю щодо фільма "Малголленд Драйв" казав, що глядач під час перегляду опиняється всередині суцільної загадки. Оце точно "Я і Fatip Grande": суцільна загадка. Поки що ніяк. Тобто: можна і BBS в два проходи, але голишься як на мінному полі.

Кажуть (вже не Девід Лінч, а невідомий жокей), що на коня слід сідати лише з лівої сторони. Можливо, Fatip Grande - це та "конячка", в якій я ще не зрозумів, де в неї "ліва сторона". Проте дуже цікаво взнати - де ж вона.
Наразі "зарядив" Treet Platinum, намагатимусь розгадати загадку.

Andrewt, Олександр Lutsk, Александр 7676 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2822
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 EmptyСр 8 Черв 2022 - 19:03

З Тріт Платинум йдете в правильному напрямку. Мені ще добре до Фатіпа підійшли леза Жиллетт Рубі.
Якби зараз брав Фатіпа, то тільки з довгою ручкою, бо коротка є над короткою, як на мене.

_________________
Через терни до зірок!

Олександр Lutsk та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Volodymyr
Частий гість
Частий гість
Volodymyr


Повідомлень : 57
Репутація : 29
Дата реєстрації : 05.10.2018
Звідки : Харьков

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 EmptyЧт 9 Черв 2022 - 10:37

ARTURIUS пише:
З Тріт Платинум йдете в правильному напрямку. Мені ще добре до Фатіпа підійшли леза Жиллетт Рубі.
Якби зараз брав Фатіпа, то тільки з довгою ручкою, бо коротка є над короткою, як на мене.

Добрый день

Не торопитесь с выводами по поводу ручки
Фатип мой любимчик, и я имею за него сказать следующее:
1. Лезвия должны быть острыми, Трит платинум- самое тупое из тех, которые обеспечивают комфортное бритье. Из перепробованных мною лидером пока является G.Nacet
2. Связано во многом с п.1 - ни в коем случае станком нельзя давить.
3. Со временем у меня выработался следующий хват: и Пикколо, и Гранде держу за кончик ручки (в самой цепкой её части большим и средним пальцами, указательным иногда ПОДДЕРЖИВАЮ, но не давлю! При таком хвате мне удобнее всего использовать именно Пикколо, хоть лапа у меня не маленькая.
Еще могу добавить, что с начала известных событий меня забросило далеко от дома. Со мной только Ф. Гранде. Пока не приобрёл прешейв (предпочитаю Проразо синий, зеленый или белый), брился через день, после приобретения прешейва бреюсь каждый день. Усталости кожи не испытываю, спиртовой лосьон Ла Тоха не обжигает от слова совсем.

При бритье против щетины хват тот же (или большой-указательный), но поддерживать удобнее безымянным (или средним) пальцем внешней стороной 2-й фаланги

fill, РустВр, Олександр Lutsk, Александр 7676, Viktors Voroneckis, ARTURIUS, all75 та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 EmptyСб 11 Черв 2022 - 9:47

Викладу і я свої суб'єктивні враження від Fatip розміру Grande.

1. Не став я, як рекомендував шановний Volodymyr, ставити Gilette Nacet, а залишив в голові Treet Platinum, тим паче, що перше гоління в трьох головах цього леза харктеризує його як гостре (друге і третє гоління - в залежності від голови, в 37 Slant четвертий раз я навіть не став голитися).
Мило Speik, лосьон Speik, алуніт.
Виголився в абсолютний нуль. Не просто більярдна куля, а відполірована. Коли змив алуніт, почув в тиші ванної кімнати рипіння власної шкіри.

2. Повністю підтримую шановного Volodymyr'а: не тиснути! Ні в якому разі! Це було досить трудомістке гоління - з повним контролем тиску. Голив як пером змахував!
Я зрозумів, що Fatip Grande потребує від голяра не просто бути напоготові кожну секунду гоління, він потребує повної довіри. Що я маю на увазі? На мій погляд, цей станок агресивніше ніж R41 - саме агресивніше, жорстокіш. Він не пробачає (а може я просто вже навчився голитися R41, що вона мені пробачає?). Але, якщо не тиснути на станок (на жаль, хват мені ще тренувати і тренувати) та йому довіряти - все вийде.
Довіра? Так, довіра: перший прохід з Treet (як і з іншими лезами, що я випробував) може показатися катастрофічно поганим (в мене така картина: більярдна куля із пеньками! жах!). Але ж буде другий (а у когось і третій) прохід. Буде чисто.
Треба довіряти.

3. Навіть через день я б Fatip'ом не голився. Ні, і алуніт попік не дуже сильно, і лосьон вдарив в пів сили. Шкіра стала ніби оксамитова, але ж вона бринить як струна! Після R41 в мене наслідки значно менше.

Висновок: не приручив я поки що цей станок, але буду до нього повертатися ще не раз. Fatip того вартий.

Ruslan, Andrewt, Volodymyr, РустВр, ARTURIUS, all75, CNPOMAHELL та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6945
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 EmptyСб 11 Черв 2022 - 10:47

alex-kin пише:

2. Повністю підтримую шановного Volodymyr'а: не тиснути! Ні в якому разі!
А якщо ще й натягувати шкіру при голінні, результат буде просто вражаючий. Та й голитися стане легше і практично без будь-якого пошкодження .

Volodymyr та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 EmptyСб 11 Черв 2022 - 10:52

Обов'язково натягувати шкіру!

Ruslan та Volodymyr Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Volodymyr
Частий гість
Частий гість
Volodymyr


Повідомлень : 57
Репутація : 29
Дата реєстрації : 05.10.2018
Звідки : Харьков

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 EmptyСб 11 Черв 2022 - 13:58

alex-kin пише:
Викладу і я свої суб'єктивні враження від Fatip розміру Grande.

1. Не став я, як рекомендував шановний Volodymyr, ставити Gilette Nacet, а залишив в голові Treet Platinum, тим паче, що перше гоління в трьох головах цього леза харктеризує його як гостре (друге і третє гоління - в залежності від голови, в 37 Slant четвертий раз я навіть не став голитися).

Трит платинум вполне комфортные лезвия в этом станке.

Но я бы хотел обратить внимание не на марку лезвий, а на технику. Когда бреешься Фатипом, то правильный результат без травм и раздражения кожи достигается, когда станком как будто гладишь кожу. При этом лезвие, если оно достаточно острое, само находит себе работу. Нужно постараться уловить это ощущение, и тогда не будет проблем, и сам процесс не будет так сильно напрягать.
И да, при такой технике удобнее держать станок за самый конец рукоятки, и рукоятка Пикколо в этом случае удобнее, чем Гранде. Ну а если лезвие тупое, то оно тогда не цепляется за щетину, а прыгает по ней,- бреющийся (даже я, любитель этого станка) автоматически начинает станок поддавливать, дальше я думаю понятно...

ditrih_, all75, alex-kin та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 EmptyСб 24 Вер 2022 - 17:47

Протестировал и я Fatip Piccolo, с учётом наработанного маленького, но моего, опыта)
Пробовал в течение двух дней. Два вида лезвия - мягкое (Treet Platinum), агрессивно-острое (Feather).
Оба лезвия показали себя превосходно. Просто на Фезер я делал более плотную пену, а на Трит Платинум более жидкую.
Станок показался средне-агрессивным по ощущениям на коже, чем-то похожим на Muhle Rocca и агрессивным по результатам бритья. На Рокке, я после третьего прохода, ещё добриваюсь на скулах и подбородке. С Фатипом, как и с Р41, просто три прохода и всё. Ббс))
Станок достаточно интересный, но требовательный к лезвиям. А это не всегда меня устраивает. Но в коллекцию я бы потом приобрёл, когда-нибудь)) А так, поедет к бате)

И кстати, на негт становятся ручки от Rockwell 6C/2C, а так же китайские дешёвые нержавейки, копии тех же Роквеловских. Только нержавейка не сразу хватает резьбу. А с 6С/2С - закручивается как обычно.

Andrewt, Wolfskin, Олександр Lutsk, ARTURIUS, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Volodymyr
Частий гість
Частий гість
Volodymyr


Повідомлень : 57
Репутація : 29
Дата реєстрації : 05.10.2018
Звідки : Харьков

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 EmptyПн 26 Вер 2022 - 15:30

Цитата :

И кстати, на негт становятся ручки от Rockwell 6C/2C, а так же китайские дешёвые нержавейки, копии тех же Роквеловских. Только нержавейка не сразу хватает резьбу. А с 6С/2С - закручивается как обычно.

На Фатипе "своя", нестандартная резьба. Она имеет тот же шаг, что и стандартная резьба М5, а именно 0,8 мм. Но!!! диаметр резьбы M4.5. Из-за одинакового шага некоторые ручки, у которых перед нарезанием резьбы отверстие было просверлено с минимально возможным для М5 диаметром, могут быть накручены на верхнюю плиту Фатипа. Но я бы не советовал увлекаться накручиванием "чужих" ручек, т.к. витки резьбы на верхней крышке Фатипа и на ручке со стандартным М5 будут держаться друг за друга самым что ни на есть краем гребня, и при сколь-нибудь значительном моменте затяжки Вы их "срежете", приведя в негодность.

Пользуясь случаем, хочу еще раз прорекламировать маленькую "родную, стандартную" ручку, которую при бритье снизу вверх держу за самую цепкую, хвостовую, часть большим и указательным пальцем, а тыльной стороной среднего или безымянного, а так же иногда торцем безымянного, поддерживаю. Попробуйте освоить такой хват, это "родной" хват Фатипа, для которого лучше всего подходит именно самая короткая ручка, даже если у Вас кисть руки больше средней.

Andrewt, Wolfskin, Viktors Voroneckis, ARTURIUS, ditrih_, Yura_, all75 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 EmptyПн 26 Вер 2022 - 15:50

Вы правы по поводу шага резьбы.
Но у меня в роквеловской ручке, садится как родная и не за край гребня. Остальные коллеги, в праве принимать решение закручивать или нет - самомстоятельно ;) Дядьки тут все взрослые :)

Wolfskin, ARTURIUS та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Hamster
Новачок
Новачок
Hamster


Повідомлень : 22
Репутація : 0
Дата реєстрації : 16.07.2022

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 EmptyНд 9 Квіт 2023 - 14:00

У меня два станка на постоянку, р41 и р89. Один слишком мягкий другой  слишком агрессивен. Вот начитавшись про Fatip piccolo решил приобрести. Могу сказать что он для меня самый комфортный станок. Единственное что если бы я знал что ручка настолько короткая то лучше было взять Fatip Olive Wood Double Edge Safety Razor Open Comb

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Останній раз редагувалося: Hamster (Нд 9 Квіт 2023 - 18:35), всього регувалося 2 раз(-и)

Wolfskin, Віталіk, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
bulldog38
Бувалий
Бувалий
bulldog38


Повідомлень : 171
Репутація : 9
Дата реєстрації : 12.11.2020

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 EmptyНд 9 Квіт 2023 - 14:04

Hamster пише:
У меня два станка на постоянку, р41 и р89. Одна слишком мягкая другая  слишком агрессивная. Вот начитавшись про Fatip piccolo решил приобрести. Могу сказать что он для меня самый комфортный станок. Единственное что если бы я знал что ручка настолько короткая то лучше было взять Fatip Olive Wood Double Edge Safety Razor Open Comb

Можна накрутити іншу (довшу) ручку.
Повернутися до початку Перейти донизу
Hamster
Новачок
Новачок
Hamster


Повідомлень : 22
Репутація : 0
Дата реєстрації : 16.07.2022

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 EmptyНд 9 Квіт 2023 - 14:11

bulldog38 пише:
Hamster пише:
У меня два станка на постоянку, р41 и р89. Одна слишком мягкая другая  слишком агрессивная. Вот начитавшись про Fatip piccolo решил приобрести. Могу сказать что он для меня самый комфортный станок. Единственное что если бы я знал что ручка настолько короткая то лучше было взять Fatip Olive Wood Double Edge Safety Razor Open Comb

Можна накрутити іншу (довшу) ручку.
Где её можно приобрести? Я не нашёл ручки с резьбой М 4,5?
Повернутися до початку Перейти донизу
РустВр
Бувалий
Бувалий
РустВр


Повідомлень : 297
Репутація : 10
Дата реєстрації : 23.06.2019
Вік : 46
Звідки : Самбір

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 EmptyНд 9 Квіт 2023 - 14:26

Hamster пише:
Где её можно приобрести? Я не нашёл ручки с резьбой М 4,5?
Не треба шукати іншої ручки, в тому і справа що півколо чудово голить з такою ручкою. Якщо комфортне гоління . То значить все правильно підібрано. Через місяць-два Вам не буде комфортно з довгими голитися.

Volodymyr, Yura_, all75, Hamster та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2822
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 EmptyНд 9 Квіт 2023 - 18:59

Hamster пише:
 Fatip Olive Wood Double Edge Safety Razor Open Comb
Гарна на вигляд бритва. Раніше не бачив таку, дякую!

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Є ще й з темною ручкою..

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Радує те, що цю бритву можна придбати в Україні без лишніх заморочок з перевозкою із-за кордону.

_________________
Через терни до зірок!

Wolfskin, ditrih_, CNPOMAHELL та Hamster Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Віталіk
Постоялець
Постоялець
Віталіk


Повідомлень : 817
Репутація : 74
Дата реєстрації : 03.07.2020
Вік : 42
Звідки : Львів

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 EmptyНд 9 Квіт 2023 - 21:07

Hamster пише:
У меня два станка на постоянку, р41 и р89. Один слишком мягкий другой  слишком агрессивен. Вот начитавшись про Fatip piccolo решил приобрести. Могу сказать что он для меня самый комфортный станок. Единственное что если бы я знал что ручка настолько короткая то лучше было взять Fatip Olive Wood Double Edge Safety Razor Open Comb

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
В мене така є ситуація, Fatip Piccolo підійшов краще за R41.
Тепер думаю взяти версію з іншою ручкою і в золотому кольорі.

ARTURIUS, all75, Hamster та Olexander V Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 252
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 EmptyПн 17 Квіт 2023 - 9:49

РустВр пише:
Не треба шукати іншої ручки, в тому і справа що півколо чудово голить з такою ручкою. Якщо комфортне гоління . То значить все правильно підібрано. Через місяць-два Вам не буде комфортно з довгими голитися.
Підтримую. Як береш в руки - ручка здається маленькою і не зручною. Але це на першому сеансі - з незвички. За кілька тижнів вже все нормально... Звикаєш, підлаштовуєш хват і техніку. А за кілька місяців - вже станками з більшими ручками, чи довшими - не зручно голитись! )))))

Koi, Акулов, Volodymyr, ditrih_, Hamster та SurferUa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 147
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 EmptyПн 17 Квіт 2023 - 15:52

Побачив на оф. сайті Fatip, станок - з одної сторони відкритий з другої закритий. Ніхто ще не користувався?

Wolfskin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ArtemSeaman
Новачок
Новачок
ArtemSeaman


Повідомлень : 13
Репутація : 0
Дата реєстрації : 03.01.2021
Вік : 30
Звідки : Украина , г.Винница ; Польша , Краков

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 EmptyПт 23 Лют 2024 - 17:27

Приветствую , начитался за Fatip аж 10 страниц )
Сам пользуюсь клинковыми бритвами но для путешествий или когда нужно на скорую руку побриться использую Т станки …
Более года уже использую Fatip двухсторонний ( так сказать ) с одной стороны закрытая гребенка с другой открытая . Для уточнения голову менять не нужно . И вы знаете очень комфортная бритва , как по мне в отношении лезвий очень всеядная , но все же на фактически всех своих Т-станках использую лезвия Wilkinson sword , для эксперимента устанавливал лезвия и других производителей в процентах 90-95% все прошло гладко и без лишних порезов либо раздражений. Ну и для тех кто пишет что бритва не на каждый день … я бы сказал что в моем случае подойдет на каждый , без лишних манипуляций поставил станочек для первого прохода по росту щетины открытой стороной , второй проход уже как когда нравиться можно закрытой , можно открытой стороной . Добривок фактически нет , хотя щетина достаточно жесткая и обильная .
В моем случае знакомство с Fatip - ом , получилось достаточно комфортным и результативным .
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

STEEL, trimmer, WetShaver, fill, Wolfskin, Volodymyr, РустВр і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ArtemSeaman
Новачок
Новачок
ArtemSeaman


Повідомлень : 13
Репутація : 0
Дата реєстрації : 03.01.2021
Вік : 30
Звідки : Украина , г.Винница ; Польша , Краков

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Ответил в теме фатип    Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 EmptyПт 23 Лют 2024 - 17:30

Yura_ пише:
Побачив на оф. сайті Fatip, станок - з одної сторони відкритий  з другої закритий. Ніхто ще не користувався?
Повернутися до початку Перейти донизу
serg
Бувалий
Бувалий
serg


Повідомлень : 111
Репутація : 2
Дата реєстрації : 05.09.2022
Вік : 35
Звідки : Львів

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 EmptyСб 9 Бер 2024 - 13:19

Нарешті прийшов до мене Fatip piccolo special edition. Зарядив сьогодні у нього лезо BIC і поставив відкриту нижню плиту, перший прохід і зрозумів, що діла не буде (доречі лезо має трохи нерівномірний виліт, як на мене із за дещо тоншої, меншого діаметра різьби на верхній плиті). Згадав, що бачив на форумі гібрид з King c Gillette і спробував, замінив нижню плиту на закриту, замінив верхню плиту та ручку на king c Gillette і прям отримав задоволення від процесу.
І виліт леза став рівномірним, тобто проблема вирівнювання точно з верхньою плитою пов'язана.

fill, Yura_, Windigo та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 746
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 EmptyНд 10 Бер 2024 - 19:51

serg пише:
Нарешті прийшов до мене Fatip piccolo special edition. Зарядив сьогодні у нього лезо BIC і поставив відкриту нижню плиту, перший прохід і зрозумів, що діла не буде (доречі лезо має трохи нерівномірний виліт, як на мене із за дещо тоншої, меншого діаметра різьби на верхній плиті). Згадав, що бачив на форумі гібрид з King c Gillette і спробував, замінив нижню плиту на закриту, замінив верхню плиту та ручку на king c Gillette і прям отримав задоволення від процесу.
І виліт леза став рівномірним, тобто проблема вирівнювання точно з верхньою плитою пов'язана.
А сенс купувати бритву щоб "канібалити" інші і з двох одну збирати?
Повернутися до початку Перейти донизу
serg
Бувалий
Бувалий
serg


Повідомлень : 111
Репутація : 2
Дата реєстрації : 05.09.2022
Вік : 35
Звідки : Львів

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 EmptyНд 10 Бер 2024 - 21:14

Сенс в тому, щоб голитись. Якщо ж є якийсь нюанс і його можна виправити та отримати гарний результат чому ні? Дійсно в оригінальній компоновці станок має шикарний вигляд та баланс, але верхня плита схожа на виробничу халатність чи брак. (Чомусь навіть у китайських станків пеньки та різьба за окремими виключеннями мають чудову якість, можна ж було трохи налагодити чи модернізувати виготовлення однієї деталі. Але певно у тому і весь шарм, фішка бренду, що технологічний процес незмінний).

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Fatip, Fatip Gentile
Повернутися до початку 
Сторінка 10 з 11Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Наступний
 Схожі теми
-
» Новинки від Fatip
» Fatip slant razor
» Fatip-самое начало
» Допомога у виборі станка
» Fatip Storto Originale (ОС, SLANT).

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: