ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Fatip, Fatip Gentile

Перейти донизу 
+50
Yura_
all75
Віталіk
Hamster
ditrih_
ARTURIUS
alex-kin
bulldog38
vates
Koi
Алексей V
РустВр
krikka
Kozachok
Олександр Lutsk
sparta4
Budget Shave
croixeven
Давид Лейбович
Volodymyr
Daved
vcherkun
Vitgor
Vados1980
Сэм
dinozavr 24
fill
Тарас Швець
Андроний
Олександр Тернавский
Жека Жека
STEEL
xxtoyxx
ASV
trimmer
Изотовец
zabor
Andrewt
Саша Кавун
razorsedge
mougrim
Oleksii
Mikola
dimka
Farikhan
Стас
Denisus
Roman313
Ruslan
Murkatavr
54 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Наступний
АвторПовідомлення
Murkatavr
Бувалий
Бувалий
Murkatavr


Повідомлень : 160
Репутація : 88
Дата реєстрації : 16.01.2018
Вік : 52
Звідки : Київ

Fatip, Fatip Gentile Empty
ПовідомленняТема: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile EmptyПн 5 Лют 2018 - 12:53

Отже, тут буду вести ̶щ̶о̶д̶е̶н̶н̶и̶к̶  огляд бритв знаменитого італійського виробника Fatip

(інформацію про історію компанії та деякі фото взяті з сайту компанії Manclub та оф.сайту Fatip)

"Італійський бренд Fatip розпочав свою історію в 1950 році в місті Мілан. Саме там почалося виробництво знаменитої бритви Fatip.  1980-ті роки - Іларіо Фаззіні, досвідчений майстер з Премани, перезапускає бренд FATIP, зберігаючи оригінальні естетичні особливості, в той час як впровадження інноваційних виробничих процесів підвищує якість та продуктивність. Бритва Fatip стала іконою італійського мистецтва гоління."

Від себе додам, що комбінуючи голови, руків'я та фінішне оздоблення Fatip, маючи тільки два типи голови (Open та Closed Comb) може запропонувати станок на будь-який смак.


Останній раз редагувалося: Murkatavr (Пн 5 Лют 2018 - 14:15), всього регувалося 4 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Murkatavr
Бувалий
Бувалий
Murkatavr


Повідомлень : 160
Репутація : 88
Дата реєстрації : 16.01.2018
Вік : 52
Звідки : Київ

Fatip, Fatip Gentile Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile EmptyПн 5 Лют 2018 - 12:54

Fatip Piccolo (його різновиди Grande, Retro та Wood).
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]



Технічні характеристики:

Тип голови - відкритий гребінь (Open Comb)
Загальна довжина - 80 мм
Маленька ручка - 71 мм, суцільна (у версії Grand 78 мм (пола), Retro 90 мм, Wood 90 мм)
Вага - 70 г

Переваги:
1. Харизма
2. Ретро-дизайн
3. Маленька ручка (може використовуватися як бритва для відряджень/мандрівок)
4. Здатність продертися крізь Х-денну щетину

Недоліки:
1. Маленька, мать її, ручка!
2. Здатність продертися крізь Х-денну щетину - потребує уважності та контроль рухів.

Особисті враження - вау! В мережі чув багато застережень стосовно агресії та зубатості цього малюка (перед першим голінням я майже ніч не спав - все хвилювався), але дійсність дещо інша.

"Тільки хардкор!" вирішив я і на перше гоління поставив Feather ("если раны, то смертельной, если смерти - небольшой") Верхня частина обличчя сприймає Piccolo на "ура" - бритва ковзає впевнено, з'їдає 4-денну щетину жодного разу не запнувшись. Жодного подразнення або подряпини на своїх проблемних місцях. Деякі проблеми виникають з нижньою частиною - підборіддя.

Ручка маленька, ДУЖЕ маленька, навіть в версії Grand довжина ручки стає ненабагато більшою - всього 78 мм. Та й та просто ховається в руці, в дзеркалі видно тільки краєчок бритви, через що важко контролювати (принаймні по першому часі) кут нахилу голови та рухи. Чекаю відповідь від виробника, чи не продасть мені ручку від версії Retro (слід зауважити, що різьба Fatip відрізняється від решти бритв, то ж поставити будь-яку яка подобається - зась).

Знайшов фото порівняння голови Fatip та R41
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


(це перший мій огляд, то вислухаю поради які теми/моменти ще висвітити)


Останній раз редагувалося: Murkatavr (Пн 5 Лют 2018 - 13:37), всього регувалося 2 раз(-и)

Medoid, Zolotov та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Murkatavr
Бувалий
Бувалий
Murkatavr


Повідомлень : 160
Репутація : 88
Дата реєстрації : 16.01.2018
Вік : 52
Звідки : Київ

Fatip, Fatip Gentile Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile EmptyПн 5 Лют 2018 - 12:54

Fatip Gentile
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


"Краще - ворог перевіреного "добре", вирішили в Премані, а тому менш знаний та розповсюджений на наших теренах Fatip Gentile є тим самим Fatip (Piccolo), тільки в варіації Closed Comb. Геометрія голови 1:1 повторює геометрію "класичного" Fatip. [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Тим самим шляхом (купа варіацій ручок ті фінішного оздоблення) італійці пішли і з цією моделлю, то ж маємо велику кількість різноманітних варіацій на будь-який смак. Єдина відмінність - відсутнє руків'я "Piccolo" (але я його маю!)

Brizingamen, Игорь Херсон, all75, Lopar, Mykola та ПВА Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6898
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Fatip, Fatip Gentile Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile EmptyВт 6 Лют 2018 - 19:57

Murkatavr, хороший обзор, плюсанул. На форуме нет никаких правил написания обзоров и отзывов. Каждый человек пишет о том, что ему интересно, что зацепило (я так думаю). Ты описал то, что тебе бросилось в глаза, что вызвало неудобства. В этом и есть польза написанного. Кто-то захочет купить такой же станок, будет знать на что обращать внимание.
Повернутися до початку Перейти донизу
Murkatavr
Бувалий
Бувалий
Murkatavr


Повідомлень : 160
Репутація : 88
Дата реєстрації : 16.01.2018
Вік : 52
Звідки : Київ

Fatip, Fatip Gentile Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile EmptyСр 7 Лют 2018 - 10:42

Грац, Ruslan!

Сьогодні випробовував Fatip Gentile, лезо те саме, Feather.
+ Більш м'яке гоління
+ Менша агресія

- М'яке гоління=більше проходів=більше подразнення (моє IMHO)

Поки що відкрита голова справляє більш приємне враження, попереду тести з іншими лезами (Супутник, Рапіра та Gillette Rubie чекають свого часу)
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6898
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Fatip, Fatip Gentile Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile EmptyСр 7 Лют 2018 - 14:50

Murkatavr, есть предложение. В разделе "ЛЕЗВИЯ ДЛЯ СТАНКОВ И ШАВЕТОК" в обзоре какого либо лезвия, например Спутник, выкладывать свои впечатления по этому лезвию на Fatip Piccolo и Fatip Gentile. Я буду делиться впечатлениями на R89 и R41. Глядишь, еще кто присоединится.
Повернутися до початку Перейти донизу
Murkatavr
Бувалий
Бувалий
Murkatavr


Повідомлень : 160
Репутація : 88
Дата реєстрації : 16.01.2018
Вік : 52
Звідки : Київ

Fatip, Fatip Gentile Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile EmptyСр 7 Лют 2018 - 15:04

Ruslan пише:
есть предложение. В разделе "ЛЕЗВИЯ ДЛЯ СТАНКОВ И ШАВЕТОК" в обзоре какого либо лезвия, например Спутник, выкладывать свои впечатления по этому лезвию на Fatip Piccolo и Fatip Gentile. Я буду делиться впечатлениями на R89 и R41. Глядишь, еще кто присоединится.
не бачу перешкод, так і зробимо!
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Fatip, Fatip Gentile Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile EmptyСр 7 Лют 2018 - 18:48

А як Вам такий варіант: зробити розділ "Звязка Бритва-Лезо"
в ньому тему для прикладу "Fatip Piccolo"
і в ній всі відгуки і описи процесу гоління з різними лезами.
Тому що насправді таку статистику більшість веде для себе а от на форумах не зустрічав, хоч найбільше людей цікавить інфа коли вони купили станок а їм щось не пасує а тут вони зможуть побачити що багатьом це лезо не пасує в цьому станку і потрібно лише змінити на інше ну десь така думка...
Але основна ідея сортування по станку а не по лезу тому що купивши леза і якщо вони не зайшли я не буду розбиратися і купляти під них інший станок я захожу в розділ "Звязка Бритва-Лезо" і переглядаю яка звязка найбільш комфортна для більшості користувачів в моєму станку.
Повернутися до початку Перейти донизу
Denisus
Бувалий
Бувалий
Denisus


Повідомлень : 266
Репутація : 553
Дата реєстрації : 18.12.2017
Вік : 48
Звідки : Одесса

Fatip, Fatip Gentile Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile EmptyСр 7 Лют 2018 - 19:08

Поддерживаю вашу инициативу! :cheers: имею Piccollo и все никак не могу понять этот станок, вроде и нравиться, но иногда раздражает!

egoist та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6898
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Fatip, Fatip Gentile Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile EmptyСр 7 Лют 2018 - 19:21

Roman313, у нас есть раздел "Двухсторонние лезвия DE Razor". В каждом обзоре люди пишут, на каком станке это лезвие понравилось, либо не понравилось. Не будет ли твое предложение чем-то похожим по своей смысловой нагрузке?
А возможно ты и прав и раздел "Связка станок - лезвие" нужен. Кто как считает?
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Fatip, Fatip Gentile Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile EmptyСр 7 Лют 2018 - 19:48

Roman313 пише:
А як Вам такий варіант: зробити розділ "Звязка Бритва-Лезо"
в ньому тему для прикладу "Fatip Piccolo"
і в ній всі відгуки і описи процесу гоління з різними лезами.
Тому що насправді таку статистику більшість веде для себе а от на форумах не зустрічав, хоч найбільше людей цікавить інфа коли вони купили станок а їм щось не пасує а тут вони зможуть побачити що багатьом це лезо не пасує в цьому станку і потрібно лише змінити на інше ну десь така думка...
Але основна ідея сортування по станку а не по лезу тому що купивши леза і якщо вони не зайшли я не буду розбиратися і купляти під них інший станок я захожу в розділ "Звязка Бритва-Лезо" і переглядаю яка звязка найбільш комфортна для більшості користувачів в моєму станку.

Это как раз в раздел по лезвиям!
Выбираем станок, называем тему "Лезвия для Fatip Piccolo" и погнали!
Имею в наличии такой станок, тоже присоединюсь!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Fatip, Fatip Gentile Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile EmptyСр 7 Лют 2018 - 21:39

Just a Hobby пише:
Roman313 пише:
А як Вам такий варіант: зробити розділ "Звязка Бритва-Лезо"
в ньому тему для прикладу "Fatip Piccolo"
і в ній всі відгуки і описи процесу гоління з різними лезами.
Тому що насправді таку статистику більшість веде для себе а от на форумах не зустрічав, хоч найбільше людей цікавить інфа коли вони купили станок а їм щось не пасує а тут вони зможуть побачити що багатьом це лезо не пасує в цьому станку і потрібно лише змінити на інше ну десь така думка...
Але основна ідея сортування по станку а не по лезу тому що купивши леза і якщо вони не зайшли я не буду розбиратися і купляти під них інший станок я захожу в розділ "Звязка Бритва-Лезо" і переглядаю яка звязка найбільш комфортна для більшості користувачів в моєму станку.

Это как раз в раздел по лезвиям!
Выбираем станок, называем тему "Лезвия для Fatip Piccolo" и погнали!
Имею в наличии такой станок, тоже присоединюсь!

Можливо і так, скоріш так ніж в розділі про станки, тому що там переважно описують перше знайомство, новинку, ТТХ бритви, просто трохи дивно коли в розділі про леза сортування по станках буде, я б всетаки принаймні підтему окрему створив там Пара-не-пара :D
Повернутися до початку Перейти донизу
Farikhan
Бувалий
Бувалий
Farikhan


Повідомлень : 302
Репутація : 200
Дата реєстрації : 13.11.2017
Звідки : Доброполье

Fatip, Fatip Gentile Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile EmptyЧт 8 Лют 2018 - 8:31

Roman313 пише:
А як Вам такий варіант: зробити розділ "Звязка Бритва-Лезо"
Гарна ідея, але у кожно своя філософія гоління. У всіх різна шкіра на обличчі, щетина. Наприклад станок Merkur Progress Long з лезами Rockwell Double-Edge Razor Blades 5 мені зайшов, а моєму таткові ні.
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Fatip, Fatip Gentile Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile EmptyЧт 8 Лют 2018 - 11:16

Ок парни! Делаю опрос по поводу раздела. Где так сказать будет для нас всех удобнее и правильнее и в перед)
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Fatip, Fatip Gentile Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile EmptyЧт 8 Лют 2018 - 11:23

Голосуем [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Murkatavr
Бувалий
Бувалий
Murkatavr


Повідомлень : 160
Репутація : 88
Дата реєстрації : 16.01.2018
Вік : 52
Звідки : Київ

Fatip, Fatip Gentile Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile EmptyПт 9 Лют 2018 - 10:35

"Кошеня замуркотіло" - Fatip Gentile на третьому голінні (третій раз ставлю Feather) нарешті стало голити та не завдавати подразнень. Висновок: більш ретельно виставляти виліт леза та набивати руку.
Повернутися до початку Перейти донизу
dimka
Частий гість
Частий гість
dimka


Повідомлень : 91
Репутація : 42
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 48
Звідки : Украина, Донецк

Fatip, Fatip Gentile Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile EmptyПт 9 Лют 2018 - 11:39

Вот очень хочу Piccollo, чисто с эстетической точки зрения нравится, но пока не решился.

ARTURIUS та SurferUa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Murkatavr
Бувалий
Бувалий
Murkatavr


Повідомлень : 160
Репутація : 88
Дата реєстрації : 16.01.2018
Вік : 52
Звідки : Київ

Fatip, Fatip Gentile Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile EmptyПт 9 Лют 2018 - 12:39

Piccolo... Мабуть підсвідомо саме цього чекаєш від бритви - гостре лезо та гостре відчуття небезпеки, але в кінці процесу гоління відмінний результат та "Вау, хочу ще!". Як Американські гірки - хтось верещить від захвату, хтось - від переляку, а декого й нудить )))
Повернутися до початку Перейти донизу
Mikola
Бувалий
Бувалий
Mikola


Повідомлень : 203
Репутація : 525
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 51

Fatip, Fatip Gentile Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile EmptyПт 9 Лют 2018 - 13:48

Приветствую всех! Принимайте любителя Пикколо. :) Вернулся пол года назад после 20-летнего перерыва к бритью тэшками. Начал с Фатип Пикколо, и уже не раз возрадовался тому, что возвращение началось с этого станка.
Пока напишу кратко, надеюсь, попозже будет возможность описать всё поподробней и ответить на вопросы, если у кого они будут возникать.
В постоянной ротации Фатип Пикколо пол года. небольшие перерывы на опробование других станков.
Протестировал на нём пока 6 лезвий. Рапира Шведская суперсталь, Восход, израильская Персона, Шик Премиум, Физер и винтажный Лондон Бридж. Самым оптимальным в этом станке для меня оказалась Рапира Шведская суперсталь, уже вторую пачку заканчиваю.
Щетина у меня очень жёсткая. Поэтому поначалу были проблемы, лезвия скребли как по проволоке. Сделал лучше подготовку к бритью, с применением прешейва, бритьё стало более комфортным. Рапиры хватает на 4-6 раз. Бритьё очень чистое и безо всякого раздражения. Бреюсь в 3 прохода. Может быть чуть поддавливаю на станок с этим лезвием, но раздражения не получаю. Выбриваю так чисто, что через 12 часов ещё нет и намёка на щетину. Начинает проявляться только через сутки, но брить ещё нечего. Поэтому бреюсь 2 раза в сутки, хотя щетина растёт очень быстро.
Пробовал бриться другими станками, но они не идут ни в какое сравнение с Фатипом. Не могу так чисто выбриться, получаю раздражение, после одного станка даже получил вросшие волосы. Пришлось при следующем бритье убирать всё Фатипом, и опять отличный результат.
Планирую в дальнейшем прогнать и другие лезвия на нём, осталось ещё около 20 различных. А также буду продолжать сравнивать его с другими станками, к которым смогу получит доступ.
Пока для меня Фатип Пикколо номер 1 в мире влажного бритья.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6898
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Fatip, Fatip Gentile Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile EmptyПт 9 Лют 2018 - 14:17

Mikola, поздравляю с возвращением к классическому бритью. Можешь свои впечатления по лезвиям выкладывать в соответствующем [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], если тебе будет так удобно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 595
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Fatip, Fatip Gentile Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile EmptyПт 9 Лют 2018 - 18:47

+ за огляд Murkatavr і Roman313 за ідею "пара лезо/бритва"!
Повернутися до початку Перейти донизу
mougrim
Частий гість
Частий гість
mougrim


Повідомлень : 99
Репутація : 57
Дата реєстрації : 01.02.2018
Вік : 39
Звідки : Алчевськ-Київ

Fatip, Fatip Gentile Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile EmptyЧт 15 Лют 2018 - 10:31

Трохи відмічуся і я в цій темі.

Чому я вирішив обзавестися станком Fatip Piccolo? Перш за все - тому, що він мені дуже сподобався естетично. Є в ньому щось таке... дух стилю Арт-деко, напевне.

Потім, зараз майже ніхто не робить нових станків з латуні, та ще й ныкельованих.

І хоча писали, що він дуже агресивний, мені все ж закортіло спробувати.

Звісно, важко було очуківати від станка вартістю в 20 євро якості рівня айкона або разорока, я й не очікував. Втім, станок виявився файним на вигляд, і не таким кусачим, як я очікував. Але з ним варто бути обережним. І тому, що треба придивлятися, чи рівно виставлено лезо, і тому, що треба підбирати вірний кут. Але як же ж він файно голить. Найкраще мені вдавалося поголитися з м'якими лезами на кшталт дербі або спутника, але після цього треба дати обличчю відпочити деньок.

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Fatip, Fatip Gentile Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile EmptyЧт 15 Лют 2018 - 12:27

mougrim пише:
Перш за все - тому, що він мені дуже сподобався естетично.

Потім, зараз майже ніхто не робить нових станків з латуні, та ще й ныкельованих.

І хоча писали, що він дуже агресивний, мені все ж закортіло спробувати.

Але як же ж він файно голить...., але після цього треба дати обличчю відпочити деньок.

Согласен на 100%  :D
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Fatip, Fatip Gentile Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile EmptyСр 21 Лют 2018 - 9:47

Roman313 пише:

питання до власників Fatip Piccolo з якого леза розпочати знайомство із зубатим духом старої Італії :?:  :?:  :?:

Ще сюди закину, HELP!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
Murkatavr
Бувалий
Бувалий
Murkatavr


Повідомлень : 160
Репутація : 88
Дата реєстрації : 16.01.2018
Вік : 52
Звідки : Київ

Fatip, Fatip Gentile Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile EmptyСр 21 Лют 2018 - 9:56

Roman313 пише:
Roman313 пише:

питання до власників Fatip Piccolo з якого леза розпочати знайомство із зубатим духом старої Італії :?:  :?:  :?:

Ще сюди закину, HELP!!!
Раджу з чогось не дуже гострого, як на мій досвід - Gillette Rubie саме воно, і голить м'яко (не травмує шкіру), і дає відчути станок (який потребує до себе поваги, неквапливих рухів та уважності)

Віцик поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Fatip, Fatip Gentile
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 11Перейти до сторінки : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Наступний
 Схожі теми
-
» Новинки від Fatip
» Fatip-самое начало
» Допомога у виборі станка
» Fatip slant razor
» Fatip Storto Originale (ОС, SLANT).

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: