ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Лезвия Bic Chrome Platinum.

Перейти донизу 
+42
Sadko
Alex
creativeresponse
Bonbon
Qwertyus
Pauls
all75
CNPOMAHELL
ditrih_
Alejandro
bohdan palian
Kitten911
Lisabon
Изотовец
ARTURIUS
_yk_
vicbro
Зодиак
egoist
Бобёр
stinger
WetShaver
KHSN
vates
AMAROK
bulldog38
romaan
Palych
krikka
Акулов
user999
DimiDrolUa
Caballero
Aklex
poollers
trimmer
brawl
zabor
fill
alexgrin7
Ruslan
Олександр Тернавский
46 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наступний
АвторПовідомлення
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2850
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 EmptyСб 28 Серп 2021 - 22:02

Скажите, какой крем используете или мыло? Возможно оно Вам не подходит и не даёт нормально побриться. Попробуйте сменить крем для бритья используя его с теми же лезвиями.

_________________
Через терни до зірок!
Повернутися до початку Перейти донизу
bohdan palian
Новачок
Новачок
bohdan palian


Повідомлень : 19
Репутація : 1
Дата реєстрації : 20.08.2021

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 EmptyСб 28 Серп 2021 - 23:40

Пробував 3 видами: Таbac Original, якесь мило ручної роботи і останній крем Proraso Sandal червоний, результат був плюс -минус однаковий, мені здаєтся просто мені з Bic як варіант голитись тільки по росту і вбік, а проти шерсті не варіант або кривизна рук)).

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 EmptyНд 29 Серп 2021 - 6:28

Честно я мучался с BIC с пол года. Горело,раздражения. Коварность лезвия-побрился,а через пол часа начинается "прелести". Но потом аккуратно,как отмечал выше, и руку набил. Сейчас другими лезвия ми просто не могу нормально побриться. Очень мне они стали, зашли. И кожа привыкла. В 89 лосьон после бритья -просто прохлада. Четко хватает на 5 раз( в три прохода). Бреюсь ежедневно вечером. Теплая вода до и после. Крем и мыло в ротации. "Быстро' крем, раздумчево- мыло. Необходимо "приучить" кожу. Один раз лезвия из пачки на втором бритье стало, как бы непонятным, выбросил. Из той же пачки другим закончил 5 сеансов. Все очень индивидуально.

Акулов, egoist та bohdan palian Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 EmptyНд 29 Серп 2021 - 6:38

Вспомнил. Тестировал шавет. Зарядил мягкую рапиру,не смог,заканчивал BIC. Кстати шавет понравился, но очень много было движений руками,чуть в узел не завязал.
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1080
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 EmptyНд 29 Серп 2021 - 11:59

bohdan palian пише:
Пробував малими штрихами , не давити, все ніби добре, але то по росту. Але як почав прохід проти росту особливо в ділянці під носом і вуса, все рівно мікропорізи і це на 2 плиті Rockwell, навіть не такий гострий Sputnik Stainless Steel на 2 плиті давав комфортне і чисте більш - менш гоління, а на 4 плиті починав різати вже Sputnik коли йшов проти росту і кадик, 3 плита ідеально. Видно Bic занадто агресивне лезвия для мого фейсу))). Дякую  Вам за пораду.Буду експериментувати!!!
По росту можно и более длинными штрихами.
А в области усов против роста попробуйте такую технику: очень короткие штрихи не отнимая станка от кожи, как будто легко водите станком по коже без какого-либо нажима, просто придерживая станок поближе к голове, аки пыль смахиваете. В идеале угол лучше держать средний (плоскость крышка - гарда) т.к. без опыта такие движения с углом от крышки могут доставить некоторые проблемы с эпидермисом. Когда отработаете движения, то можно будет и от крышки брить. Уверен - Вы найдете свой вариант, но нужно пробовать...

egoist, ARTURIUS, ditrih_ та lightheadedness Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
bohdan palian
Новачок
Новачок
bohdan palian


Повідомлень : 19
Репутація : 1
Дата реєстрації : 20.08.2021

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 EmptyПн 30 Серп 2021 - 12:07

Так Ви праві так краще, тут дійсно треба напрацювати техніку, особливо під носом і район шиї і кадика. І ще Rockwell дуже оманчивий і водночас дуже комфортний)), починаєш махати як касетником)), не тут то було )). Дійсно гострі лезвия Bic  навіть на 2 плиті дало класний і відносно чистий результат))), не BBS звичайно (85-90%), а саме головне  без порізів). Як кажуть вік живи- вік учись)).

KHSN Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1080
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 EmptyПн 30 Серп 2021 - 13:59

Главное - не торопитесь получить BBS. Когда отточите технику, то он сам придет если лицо позволит.
У меня, например, не позволяет под нижней челюстью по бокам. Я и не заморачиваюсь, комфорт важнее.
На шее в районе кадыка нужно карту волос хорошо знать. У меня там от кадыка в разные стороны растет...
Изучайте карту роста волос и не торопитесь. И еще, попробуйте на первых порах держать бритву ближе к голове (особенно если у Вас 6S) чтобы уменьшить воздействие ее веса на лезвие.

Віцик та bohdan palian Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
bohdan palian
Новачок
Новачок
bohdan palian


Повідомлень : 19
Репутація : 1
Дата реєстрації : 20.08.2021

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 EmptyПн 30 Серп 2021 - 17:29

Та особливо на шиї щетина росте в різні сторони. Так дісно голова у роквела досить масивна, треба приноровитися,  я новачок у  ВКБ))), а завдяки форуму і практики на своєму фейсі вчуся. Thank's

fill та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 EmptyПт 26 Серп 2022 - 17:15

Решил еще  написать о BIC. Мне очень зашли. Станок Кинг С Желет. Мягко, четко, н травматично. Наверное набил руку. Особенность лезвия, это второе, третье бритье, они становятся острее. Это чувствуется. Я бреюсь ежедневно. Очень близко к BBS получается. Правда через 24 часа опять наждак. Наверное такая заточка лезвия. После физера не наблюдал. Конечно нужна осторожность. Кстати в р89 после них имеется покраснения. Там где много раз приходиться проходить. А вот после кинга нет. Есть у мну такое место, на горле, под скулой, щетина не туда растет. В общем с навыком -отличные лезвия. Мое наблюдение-физер не далеко ушел по остроте.

trimmer, WetShaver, fill, Peshek, vicbro, egoist та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 EmptyЧт 22 Груд 2022 - 7:42

Заметил одну особенность после применения этих лезвий. В связи с обстоятельствами, бриться стал по утрам, в одно и тоже время. Уже месяца 3-4. Испоьзую BIC и Treet. В ротации. Так вот после BIC, на следующий сеанс чувствуеться щетина, колеться, а после Treet колкости нет. Как бы более гуще и болше щетины, "подросла". А после других лезвий этого ощющения нет. Мне кажеться это от заточки лезвия. Тоже было и от Пера. Но повторюсь, мы все индивидуальны, как не странно)))

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1080
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 EmptyЧт 22 Груд 2022 - 8:57

KHSN пише:
...
Мое наблюдение-физер не далеко ушел по остроте.
У Feather острота на втором и третьем бритье такая же, как у нового BIC (острота падает).
У BIC острота на втором и третьем бритье такая же, как у нового Feather (острота увеличивается).
Feather острее новое, а BIC острее на втором/третьем бритье.
Вот такое у них удивительное (обратное) значение остроты нового и второго/третьего бритья.
Это два самых острых лезвия. Третьим идет Wilkinson Sword (Germany).

fill, Oleksandr U$A, ditrih_, Yura_ та mad_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2850
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 EmptyЧт 22 Груд 2022 - 22:22

Спробував лезо Бік з бритвою Блекленд Дарт. Насправді був здивований комфортом та якістю гоління цієї зв‘язки, так як бритва агресивна, а лезо для мене було не зовсім зрозумілим.
Тож для мене результат це справжня дивина.
Лезо пройшло вже три гоління й залишається досить гострим.


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

_________________
Через терни до зірок!

Ruslan, fill, KHSN та Walker.777 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alejandro
Новачок
Новачок
Alejandro


Повідомлень : 22
Репутація : 4
Дата реєстрації : 26.01.2022

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 EmptyЧт 22 Груд 2022 - 23:05

Не дуже захоплюйтесь цім лезом, бо в мене на п'ятий раз при щоденному голінні залишає дрібні коцки. Може, більше давлю на станок, бо лезо вже тупішає? А виголитись треба чисто і ніяк інакше, бо то вже правило і звичка.
Повернутися до початку Перейти донизу
bulldog38
Бувалий
Бувалий
bulldog38


Повідомлень : 171
Репутація : 9
Дата реєстрації : 12.11.2020

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 EmptyПт 23 Груд 2022 - 7:29

Alejandro пише:
Не дуже захоплюйтесь цім лезом, бо в мене на п'ятий раз при щоденному голінні залишає дрібні коцки. Може, більше давлю на станок, бо лезо вже тупішає? А виголитись треба чисто і ніяк інакше, бо то вже правило  і звичка.
Вибачте за можливо зайвий сарказм, але Ви, скоріше за все, голите не щетину дорослого дядька, а дупцю немовляти, якщо 5 разів використання леза для Вас замало.

Oldvig Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1080
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 EmptyПт 23 Груд 2022 - 9:10

bulldog38 пише:
Alejandro пише:
Не дуже захоплюйтесь цім лезом, бо в мене на п'ятий раз при щоденному голінні залишає дрібні коцки. Може, більше давлю на станок, бо лезо вже тупішає? А виголитись треба чисто і ніяк інакше, бо то вже правило  і звичка.
Вибачте за можливо зайвий сарказм, але Ви, скоріше за все, голите не щетину дорослого дядька, а дупцю немовляти, якщо 5 разів використання леза для Вас замало.
Сарказм действительно "зайвий" в данном случае. По моему личному опыту лезвия BIC сохраняют свои свойства по остроте и качеству бритья дольше лезвий Feather. Я лично бреюсь ними 6 дней (при ежедневном режиме, один день в неделю отдых) без ухудшения качества бритья. Меняю только потому, что у меня правило бриться одним лезвием не дольше недели.
Я знаю людей с нормальной средней щетиной, которые бреются лезвием BIC 10-12 раз и довольны.
И еще, об общении с людьми... Называть лицо другого человека "дупцею" как-то не этично, какая бы щетина у него не росла на лице. Я думаю, что Вы не хотели никого оскорбить, но нужно тщательней подбирать слова. Это лично мое мнение.
Извините за возможно излишнюю придирчивость к словам...

Ruslan, Volodymyr, ARTURIUS, ditrih_ та all75 Поставили вподобайку

kh_fish поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 EmptyПт 23 Груд 2022 - 14:37

Бреюсь одним лезвием 10 раз. Стабильное бритьё с каждым сеансом. Наверное можно и 11-12, но не вижу смысла.
Кожа у меня чувствительная, щетина жёсткая, растущая хаотично.
Это первые лезвия, которые стабильно хорошо меня бреют. Физер тоже хороши, но после четвёртого сеанса, ними бриться, мне уже не комфортно.
Ну и доступность. Они на мой взгляд, самые распространённые в продаже.

Олександр Lutsk, ARTURIUS, Yura_ та mad_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
bulldog38
Бувалий
Бувалий
bulldog38


Повідомлень : 171
Репутація : 9
Дата реєстрації : 12.11.2020

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 EmptyПт 23 Груд 2022 - 16:55

vicbro пише:

И еще, об общении с людьми... Называть лицо другого человека "дупцею" как-то не этично, какая бы щетина у него не росла на лице. Я думаю, что Вы не хотели никого оскорбить, но нужно тщательней подбирать слова. Это лично мое мнение.
Извините за возможно излишнюю придирчивость к словам...
Тобто BBS (baby butt smooth) англійською - це нормально і круто, а українською - поганий тон? Зрозумів і прийняв до уваги. Вибачте.

CNPOMAHELL, kh_fish та Oldvig Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 EmptyПт 23 Груд 2022 - 17:31

BIC максимально на 5 дней. состояние отличное. Пошел на рекорд, посмотрим на скоко хватит)))

Ruslan, ARTURIUS, CNPOMAHELL та mad_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1080
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 EmptyСб 24 Груд 2022 - 11:30

bulldog38 пише:
vicbro пише:

И еще, об общении с людьми... Называть лицо другого человека "дупцею" как-то не этично, какая бы щетина у него не росла на лице. Я думаю, что Вы не хотели никого оскорбить, но нужно тщательней подбирать слова. Это лично мое мнение.
Извините за возможно излишнюю придирчивость к словам...
Тобто BBS (baby butt smooth) англійською - це нормально і круто, а українською - поганий тон? Зрозумів і прийняв до уваги. Вибачте.
Вы немного неправильно оцениваете применение этих слов.
BBS описывает качественную оценку процесса бритья, насколько чисто. Это понятие не относится к лицу какого-то конкретного человека.
Вы же пишете другому, конкретному человеку, что он бреет "дупцю немовляти", а бреет он ЕГО ЛИЦО.
В этом разница, а не в языке, на котором написан комментарий.

Ruslan та q7819 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
bulldog38
Бувалий
Бувалий
bulldog38


Повідомлень : 171
Репутація : 9
Дата реєстрації : 12.11.2020

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 EmptyСб 24 Груд 2022 - 12:31

vicbro пише:
Вы немного неправильно оцениваете применение этих слов.
BBS описывает качественную оценку процесса бритья, насколько чисто. Это понятие не относится к лицу какого-то конкретного человека.
Вы же пишете другому, конкретному человеку, что он бреет "дупцю немовляти", а бреет он ЕГО ЛИЦО.
В этом разница, а не в языке, на котором написан комментарий.
Хай мене забанять за оффтоп, але можливо так буде зрозуміліше.
"Насколько чисто" (BBS) мы применяем к конкретно и индивидуально  своему лицу (каждый), не подразумевая при этом ж о п у. Точно также я применил степень гладкости поверхности, в аллегорической форме, по которой скользило лезвие даной марки, ни коим образом не сравнивая лицо человека с musculus gluteus major.
Если уже совсем скурпулезно анализировать форму построения логических цепочек, то почему Вы уверенны, что он брил именно ЕГО ЛИЦО, а не, допустим, лед?

Alejandro поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 EmptyСр 28 Груд 2022 - 17:35

Не хватило моего терпения 2 недели ежедневно. Можно было еще, но хватит.

vicbro, ditrih_ та mad_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 EmptyВт 21 Лют 2023 - 16:06

Тут добавлю різні варіанти поліграфії на "жовтих" лезах BIC, яких ot повно продають і в нас і в решті світу. Інші ракурси схожі, але пакунки один до одного немовби додогори ногами, якщо до рахувати за базу саме стороні із штрихкодом.
 [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

ditrih_ та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 EmptyВт 21 Лют 2023 - 16:31

CNPOMAHELL пише:
Тут добавлю різні варіанти поліграфії на "жовтих" лезах BIC, яких ot повно продають і в нас і в решті світу. Інші ракурси схожі, але пакунки один до одного немовби додогори ногами, якщо до рахувати за базу саме стороні із штрихкодом.
 

Але на мій погляд, голять вони однаково. У всякому разі, я не почуваю різниці. Що жовті, що помаранчеві, що кособоко надруковані.
Перед першим разом об руку правлю, і тоді до 12 разів гоління. Але трьох разів вдосталь, їх на кожному кутку можна придбати.

hlopets, CNPOMAHELL та mad_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 EmptyВт 21 Лют 2023 - 16:47

ditrih_ пише:
Перед першим разом об руку правлю, і тоді до 12 разів гоління. Але трьох разів вдосталь, їх на кожному кутку можна придбати.
Я тут имел глупость поставить лезвие в Gillette King C. И, чтото, хорошо так пошло. Лезвие чувствуется, но не неприятно. Правда глупость совершил, выбрав кремом - красное мыло от Proraso. Никак у меня с него пена густая не получается. Соответственно, защиты при бритье нет. А потом еще вторую глупость сотворил, добавив на помазок крем Arko. Пена появилась но и усилие при бритье стало иное. Последней ошибкой стало то, что я попытался этой парой чисто выбрить в районе усов (под носом). Довольно массивная голова у бритвы. Гораздо удобнее чем-то Tech-подобным там брить. Итого куча красных точек покруг рта и, апофеозом -полусантиметровый порез над губой. Причем хорошо там натекло с меня - ни алюм стик (камень от порезов - квасцы)
ни медицинский клей БФ не помогали. Итого старая "дедовская" лайфхака с прижиманием туалетной бумаги решила вопрос. Спустя 2 дня, до сих пор корка, хоть и подзажившая.

Кстати самое новое лезвие BIC, то, что в оранжевой пачке, режет меня сразу в любых станках, оставаясь при этом гораздо мягче в ощущениях. Пробовал в нескольких принципиально разных станках с одинаковым результатом.

Ruslan, ditrih_ та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 4 EmptyВт 21 Лют 2023 - 17:00

Чтобы Bic не кусался и был самым комфортным лезвием, по моему мнению, нужно соблюдать три условия:
1. Угол работы РК при бритье. Данное лезвие, не любит работы как от верхней крышки, так и тупо 90°,
2. ни при каких обстоятельствах, либо подспудном желании, давить на станок.
3. Перед первым бритьём оправить кромку об руку (если есть хороший клинковый ремень - вообще шикарно).
Для меня на сегодняшний день, это самое комфортное лезвие :)

bulldog38, hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Лезвия Bic Chrome Platinum.
Повернутися до початку 
Сторінка 4 з 10Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наступний
 Схожі теми
-
» Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)
» Лезвия Dorco ST-300 New Platinum
» Лезвия Lamix Platinum Plus Pro 5
» Лезвия Dorco ST-301 New Platinum
» Лезвия Shark PLATINUM

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: