ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Лезвия Bic Chrome Platinum.

Перейти донизу 
+42
Sadko
Alex
creativeresponse
Bonbon
Qwertyus
Pauls
all75
CNPOMAHELL
ditrih_
Alejandro
bohdan palian
Kitten911
Lisabon
Изотовец
ARTURIUS
_yk_
vicbro
Зодиак
egoist
Бобёр
stinger
WetShaver
KHSN
vates
AMAROK
bulldog38
romaan
Palych
krikka
Акулов
user999
DimiDrolUa
Caballero
Aklex
poollers
trimmer
brawl
zabor
fill
alexgrin7
Ruslan
Олександр Тернавский
46 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
АвторПовідомлення
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 10 EmptyЧт 25 Січ 2024 - 8:10

Голюся BIC вже понад 2 років. Чудові леза!!! Гострі, довго живуть. Треба навчитися  голитися цими лезами. С початку у мене теж було щось не так, але потім усе чудово. Треба щоб шкіра привикла до них. Обов'язково витримувати належний кут!!! Голитися від "кришки". Або так щоб станок торкався лише кришкою до обличчя.

serhii, ditrih_, Yura_, all75, Pauls, Vlad_S та FedirKL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
serhii
Новачок
Новачок
serhii


Повідомлень : 28
Репутація : 2
Дата реєстрації : 24.01.2021
Вік : 33
Звідки : Львів

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 10 EmptyВт 13 Лют 2024 - 12:04

Спробував дані леза сьогодні вперше, купляв в місцевому магазині. Раніше в локальних магазинах їх ніде не було, а замовляти на пробу з інтернету не хотілось.
Бритись я починав лезами Zaza теж хотів спробувати їх, але бороду і щетину над губою вони не потягнули. Тому вирішив спробувати Bic. Використовував в парі з r41 головою. Що можу сказати для мене ці леза прогнозовані з гарною заточкою і з помірно вираженою агресією. Вони чудово справляються з щетиною і ризику порізатись я не бачив жодного. Під мою щетину вони на один, два використання. По агресії я би порівняв їх з Personna Platinum, епідерміс сильно не зносять. І Bic для мене точно менш агресивні за Gillette Silver Blue та Gillette Nacet.
По мінусам лише один, як закладав в кишеньку використаних лез, лезо на упаковці, то помітив що вона не до кінця розрізана, поки мучався просунути туди лезо стиснув його пальцями і порізався, це єдиний поріз що залишили Bic. Подивлюсь як в майбутньому голитимусь ними, наразі одні з лез які б я купляв ще.

Ruslan, fill, vicbro, KHSN, Kitten911, ditrih_, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 231
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 10 EmptyСр 27 Бер 2024 - 16:15

Десь з липня користуюсь БІКом, але зміг на 100% зрозуміти лезо тільки коли почав користуватись виключно їм. 

Дуже довго я чередував по черзі леза Вілкінсон та БІК. І результати з БІКом були як дуже гарні, так іноді і не супер.

Зараз в мене майже закінчились Вілкінсон і я місяці 1,5-2 назад перейшов виключно на БІК, трохи погрався та знайшов для себе ідеальний сет ап: повна відсутність будь-якого тиску на бритву, просто бритва голить під своєю вагою, але при цьому більша агресивне налаштування Меркур Прогрес. 
Лезо просто заграло новими фарбами.

Всі знають, що давити на бритву не потрібно, але з більш м'якими лезами цим можна грішити. Так робив і я, бо інакше воно застрягало. Вілкінсон дозволяє трохи надавлювати і ця звичка переносилась іноді на БІК, що заважало і зменшення агресії не допомагало. Виявилось треба збільшити агресію і просто дати бритві своєю вагою все робити. Навіть густу бороду пролітає.

Ruslan, fill, ARTURIUS, Kitten911, ditrih_, all75, SurferUa і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Лезвия Bic Chrome Platinum.
Повернутися до початку 
Сторінка 10 з 10Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Схожі теми
-
» Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)
» Лезвия Dorco ST-300 New Platinum
» Лезвия Lamix Platinum Plus Pro 5
» Лезвия Dorco ST-301 New Platinum
» Лезвия Shark PLATINUM

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: