ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Как я бросил курить.

Перейти донизу 
+23
Alfed
Kitten911
ditrih_
Windigo
egoist
Aklex
madgray60
slonopotam
Олександр Lutsk
bulldog38
Vladislav
Oleksii
Феникс
Изотовец
tagir.dn
Moshul
Roman313
trimmer
ASV
Olddad
Farikhan
brawl
Ruslan
27 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний
АвторПовідомлення
Феникс
Постоялець
Постоялець
Феникс


Повідомлень : 533
Репутація : 299
Дата реєстрації : 14.03.2018
Звідки : Киев

Как я бросил курить. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как я бросил курить.   Как я бросил курить. - Сторінка 3 EmptyЧт 16 Серп 2018 - 10:51

ASV пише:

Это касается не только табака или алкоголя, хотя последний приносит наибольшее зло
Наибольшее зло приносят наркотики, если уж уточнять, но в такие дебри мы не полезем пожалуй lol lol lol
Повернутися до початку Перейти донизу
Феникс
Постоялець
Постоялець
Феникс


Повідомлень : 533
Репутація : 299
Дата реєстрації : 14.03.2018
Звідки : Киев

Как я бросил курить. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как я бросил курить.   Как я бросил курить. - Сторінка 3 EmptyЧт 16 Серп 2018 - 10:55

ASV пише:

Так зачем это всё ещё и усугублять куришкой и бухашкой?
Вот-вот, напоминает эту сцену из любимого мультика lol lol lol
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7056
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kyiv

Как я бросил курить. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как я бросил курить.   Как я бросил курить. - Сторінка 3 EmptyЧт 16 Серп 2018 - 12:26

ASV сразу сделал две "ошибки", ну с моей точки зрения :D .
Нежелательно покупать винный продукт местного производства. Советую вина Франции и Италии, их кстати, много не дорогих но хороших. (Хоть новую тему открывай "Любители вин") lol
Обязательно нужно пить вино из бокала, стакашка не прокатывает. :evil:
Ну а то, что сделан первый шаг к новому респект! :D
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7056
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kyiv

Как я бросил курить. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как я бросил курить.   Как я бросил курить. - Сторінка 3 EmptyЧт 16 Серп 2018 - 12:30

Феникс пише:
Вот-вот, напоминает эту сцену из любимого мультика lol lol lol
Ну, тогда еще одна, о вреде пьянства :D
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Как я бросил курить. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как я бросил курить.   Как я бросил курить. - Сторінка 3 EmptyЧт 16 Серп 2018 - 12:42

Ruslan пише:
ASV сразу сделал две "ошибки", ну с моей точки зрения :D .
Нежелательно покупать винный продукт местного производства. Советую вина Франции и Италии, их кстати, много не дорогих но хороших.

Тонкий тролінг :D
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7056
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kyiv

Как я бросил курить. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как я бросил курить.   Как я бросил курить. - Сторінка 3 EmptyЧт 16 Серп 2018 - 12:45

Roman313 пише:
Ruslan пише:
ASV сразу сделал две "ошибки", ну с моей точки зрения :D .
Нежелательно покупать винный продукт местного производства. Советую вина Франции и Италии, их кстати, много не дорогих но хороших.

Тонкий тролінг :D
Это правда :twisted:
Повернутися до початку Перейти донизу
Moshul
Бувалий
Бувалий
Moshul


Повідомлень : 102
Репутація : 69
Дата реєстрації : 25.12.2017
Вік : 48
Звідки : Первомайск

Как я бросил курить. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как я бросил курить.   Как я бросил курить. - Сторінка 3 EmptyЧт 16 Серп 2018 - 12:55

говорят
Самое лучшее вино - это вино, которое больше всего нравится тому, кто его пьет.



... и так во всем :) главное не ущемлять чужие интересы
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Как я бросил курить. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как я бросил курить.   Как я бросил курить. - Сторінка 3 EmptyЧт 16 Серп 2018 - 12:56

Ruslan пише:
Roman313 пише:
Ruslan пише:
ASV сразу сделал две "ошибки", ну с моей точки зрения :D .
Нежелательно покупать винный продукт местного производства. Советую вина Франции и Италии, их кстати, много не дорогих но хороших.

Тонкий тролінг :D
Это правда :twisted:

Ну як скажеш Как я бросил курить. - Сторінка 3 3202928208
Повернутися до початку Перейти донизу
Феникс
Постоялець
Постоялець
Феникс


Повідомлень : 533
Репутація : 299
Дата реєстрації : 14.03.2018
Звідки : Киев

Как я бросил курить. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как я бросил курить.   Как я бросил курить. - Сторінка 3 EmptyЧт 16 Серп 2018 - 13:31

Красное вино в некоторых случаях даже полезно, например для стимуляции гемопоэза. Но нужно соблюдать разумную меру.
Повернутися до початку Перейти донизу
ASV
Бувалий
Бувалий
ASV


Повідомлень : 304
Репутація : 141
Дата реєстрації : 22.06.2018
Звідки : North-West of RU, Inger

Как я бросил курить. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как я бросил курить.   Как я бросил курить. - Сторінка 3 EmptyЧт 16 Серп 2018 - 14:03

Ruslan пише:
ASV сразу сделал две "ошибки", ну с моей точки зрения :D .
Нежелательно покупать винный продукт местного производства. Советую вина Франции и Италии, их кстати, много не дорогих но хороших. (Хоть новую тему открывай "Любители вин") lol
Обязательно нужно пить вино из бокала, стакашка не прокатывает. :evil:
Ну а то, что сделан первый шаг к новому респект! :D

Да всё в порядке - чем больше отвращения, тем оно и лучше. Тему про вино я давно знаю, даже в выходные "на шашлыках" в крайнее время пил вино, а не водяру или пиво. Пусть так будет.

А вообще мне понравилось кушать развесное мороженное из вафельного хрустящего рожка, сидя на лавочке в культурном месте отдыха, устроенном по европейскому образцу.
Прекраснейший отдых, мусор из мозгов куда-то уносится, люди вокруг красивые.
Курящих, кстати, практически не видел, а я их с тех пор чую за версту, меня сразу воротит от вонючего дыма.
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Как я бросил курить. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как я бросил курить.   Как я бросил курить. - Сторінка 3 EmptyЧт 16 Серп 2018 - 14:30

ASV пише:
Что касается еды, то всё верно: в промышленных масштабах свинку под забой выращивают за три месяца, бройлера - за месяц. У кого была/есть домашняя живность знают, что за такие сроки ни одна нормальная животина не вырастет.
В магазинном мясе шкалит количество стероидов, антибиотиков и прочей химии. Почему так косят население какие-то мифические "зверинные" гриппы? Да потому, что у людей не осталось собственных, природных "антибиотиков", у них искусственная гиперантибиотизация, организм уже не может самостоятельно бороться с болезнями. Онкология широко шагает.
Вода - отдельная тема, мы состоим на 70% из воды. Ну и воздух туда же.

Так зачем это всё ещё и усугублять куришкой и бухашкой?
Бройлера пускай не за месяц, но за два таки откормить то и реально, дальше он уже жрет как свинья, а толку никакого, вес не набирает особо :)
Не надо зачастую искать причины там где их не так уж много, особенно по поводу антибиотиков лучше присмотреться как антибиотиками пользуется среднестатистическое население, которое их употребляет по поводу и без повода, без назначения врача, не пропивая зачастую полноценный курс даже :)
Повернутися до початку Перейти донизу
ASV
Бувалий
Бувалий
ASV


Повідомлень : 304
Репутація : 141
Дата реєстрації : 22.06.2018
Звідки : North-West of RU, Inger

Как я бросил курить. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как я бросил курить.   Как я бросил курить. - Сторінка 3 EmptyЧт 16 Серп 2018 - 14:41

Изотовец пише:
Бройлера пускай не за месяц, но за два таки откормить то и реально, дальше он уже жрет как свинья, а толку никакого, вес не набирает особо :)
Не надо зачастую искать причины там где их не так уж много, особенно по поводу антибиотиков лучше присмотреться как антибиотиками пользуется среднестатистическое население, которое их употребляет по поводу и без повода, без назначения врача, не пропивая зачастую полноценный курс даже :)

Да чего я ищу-то? :) Ничего я не ищу, в моих клиентах есть крупнейшие мясо-птице "производители" - именно так, мясо они производят, а не выращивают. Бройлеры у них через месяц лопаются, если не забить - мышцы от стероидов не прекращают расти и разрывают шкуру. Ну и всякое подобное.
Что касается лошадиных доз стероидов в промышленном мясе, то может Вы слышали про случаи, как сжигают за раз несколько десятков тысяч свиней или несколько сотен тысяч куриц? Если сопоставите одно с другим, то наверняка поймёте, что мясо-"промышленнику" гораздо выгоднее перебдеть и накачать бедную живность сверх-дозами антибиотиков "в про запас", чем нести огромные убытки от падежа или санитарного забоя.

Это офф-топ, в качестве трёпа - с хорошим человеком мне поговорить завсегда приятно :)
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Как я бросил курить. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как я бросил курить.   Как я бросил курить. - Сторінка 3 EmptyЧт 16 Серп 2018 - 14:49

ASV пише:
Изотовец пише:
Бройлера пускай не за месяц, но за два таки откормить то и реально, дальше он уже жрет как свинья, а толку никакого, вес не набирает особо :)
Не надо зачастую искать причины там где их не так уж много, особенно по поводу антибиотиков лучше присмотреться как антибиотиками пользуется среднестатистическое население, которое их употребляет по поводу и без повода, без назначения врача, не пропивая зачастую полноценный курс даже :)

Да чего я ищу-то? :) Ничего я не ищу, в моих клиентах есть крупнейшие мясо-птице "производители" - именно так, мясо они производят, а не выращивают. Бройлеры у них через месяц лопаются, если не забить - мышцы от стероидов не прекращают расти и разрывают шкуру. Ну и всякое подобное.
Что касается лошадиных доз стероидов в промышленном мясе, то может Вы слышали про случаи, как сжигают за раз несколько десятков тысяч свиней или несколько сотен тысяч куриц? Если сопоставите одно с другим, то наверняка поймёте, что мясо-"промышленнику" гораздо выгоднее перебдеть и накачать бедную живность сверх-дозами антибиотиков "в про запас", чем нести огромные убытки от падежа или санитарного забоя.

Это офф-топ, в качестве трёпа - с хорошим человеком мне поговорить завсегда приятно :)
Я про то, что нашим людям для начала стоит задумываться как они сами за своим здоровьем следят и заботятся, а потом уже заморачиваться о стероидах в курице на столе :) За нас это делать никто не будет.
Повернутися до початку Перейти донизу
ASV
Бувалий
Бувалий
ASV


Повідомлень : 304
Репутація : 141
Дата реєстрації : 22.06.2018
Звідки : North-West of RU, Inger

Как я бросил курить. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как я бросил курить.   Как я бросил курить. - Сторінка 3 EmptyЧт 16 Серп 2018 - 16:11

Изотовец пише:

Я про то, что нашим людям для начала стоит задумываться как они сами за своим здоровьем следят и заботятся, а потом уже заморачиваться о стероидах в курице на столе :) За нас это делать никто не будет.

Золотые слова!


Сейчас, кстати, разговаривал со своим давнишним приятелем со схожей ситуацией:

курить он перестал с начала года и не тянет, а вот с водярой проблемы. И всё ведь понимает, но он ещё на первых ступенях - не хочет никуда далеко ездить в выходные и вообще садиться за руль лишний раз, т.к. не выпить, это основной признак алкашизма.
Человек, который сможет продержаться по доброй воле весь выходной, ничего из алкоголя не выпив - уже не наш пациент, он уже может сам выбирать себе любую дорогу.
Повернутися до початку Перейти донизу
Vladislav
Частий гість
Частий гість
Vladislav


Повідомлень : 78
Репутація : 21
Дата реєстрації : 08.11.2017
Звідки : Таврійськ

Как я бросил курить. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как я бросил курить.   Как я бросил курить. - Сторінка 3 EmptyЧт 16 Серп 2018 - 16:43

Напишу и я как бросил курить. Сигарет не курил,но лет 15 назад пристрастился к курению трубки. Вот так 10 лет курил,но потом стал замечать что трубка не приносит удовольствие как раньше. Последнюю пачку табака курил около года. Плюнул, сложил трубки в коробку и положил в шкаф. Четыре года не курю и не тянет. Отлучение прошло без осложнений.

bulldog38 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Как я бросил курить. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как я бросил курить.   Как я бросил курить. - Сторінка 3 EmptyСр 7 Жовт 2020 - 20:32

Курил с 15-ти до 23-ти трех лет. Начинал покуривать еще раньше, воруя у деда сигареты в лет 11-ть. Я видел в курении какую-то эстетику. Всегда завораживало пускать кольца из дыма и наслаждаться курением в целом. При этом всегда занимался активным спортом и не ощущал никаких проблем со здоровьем. Но сильное желание прожить как можно дольше привело меня к книге Алена Карра. Я ее прочитал взахлеб за один вечер. Запомнилось, что автор не настаивал бросать курить, когда мы уже полным ходом собрались таки это сделать, если уж взялись за книгу. Остался я под впечатлением от прочитанного. Автор со спокойствием и уверенностью передавал мысль, что я могу справиться с возникшей проблемой. И у меня получилось бросить курить буквально на 2 недели; все равно закурил. Но спустя время я посмотрел все изложенное в книге уже в видео версии и с тех пор я забыл про курение навсегда! 
Дед мой к слову тоже курил всю свою жизнь, пока ему не сделали сложную операцию на сердце. В итоге желание жить победило тягу к табаку. 
Скажу немного и об алкоголе. Мы с женой совсем не пьем. Хоть в подвале уже лет 6 лежат закатанные бутыли белого и красного вина- все никак не закончатся. У меня иммунитет к алкоголю (могу много пить). Но мне все таки больше нравится быть трезвым всегда, мне нравится свежесть ума. Никаких отговорок нет даже на новый год. Родные не особо понимают такого решения. Думают, что я в секту попал, если даже стаканчик самогоночки не опрокину. Мне же после четырех лет трезвой жизни алкоголь- чужда!
Повернутися до початку Перейти донизу
bulldog38
Бувалий
Бувалий
bulldog38


Повідомлень : 177
Репутація : 9
Дата реєстрації : 12.11.2020

Как я бросил курить. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как я бросил курить.   Как я бросил курить. - Сторінка 3 EmptyСб 26 Груд 2020 - 22:30

Изотовец пише:
Вторая стадия это уже прилично спивающийся алкоголик, на второй стадии зачастую такие мысли самостоятельно уже и не приходят :)
Вторая стадия больше чем у 80% населения стран с так называемыми питейными традициями. Основной признак второй стадии алкоголизма - отсутствие рвотного рефлекса во время и после перебора. В этой стадии с психикой еще все более менее.

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
bulldog38
Бувалий
Бувалий
bulldog38


Повідомлень : 177
Репутація : 9
Дата реєстрації : 12.11.2020

Как я бросил курить. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как я бросил курить.   Как я бросил курить. - Сторінка 3 EmptyСб 26 Груд 2020 - 23:02

Палив з 20-и до 43 років. 18-24 цигарок в звичайному режимі. На чергуваннях, термінових викликах або застіллях до 2,5 пачок. Червоні столичні або жовтого верблюда. Неодноразово намагався кинути. Поступово зменшуючи кількість цигарок (чекаєш по хвилинах коли чергова), курив лікувальні (з чабрецем і т.д.), ліпив пластирі, курив електронні. Все до спини.  А потім кинув кидати... Лікар, займаюсь бронхоскопіями. До яких наслідків приводить ця гидота знаю не розповідей, лекцій чи повчальних історій. Але як зомбі в будь-яку погоду і пору року, тільки прокинувшись, з цибаком в зубах сунув на балкон. І ось 20.07.2015 року, йдучи з роботи додому зайшов в мінімаркет за хлібом та 2-ма пачками верблюда. Хліб купив, а циграки подумав: "Да ну їх ...". Прийшов додому, повечеряв, чесно допалив дві, які ще залишались. І все. Вдома ще був тютюн для люльки, самосад, сигари. Все віддав татовому сусіду, який допомагає йому по господарству через місяці два. Десять днів проходив із запаленою цигаркою в скроні. Тихенько приходив додому і лягав спати - щоб я нікого не чіпав і мене ніхто. Бо був, як сірник. Колеги на роботі говорили: "Кури скотиняко, бо залюбив вже всіх. Той не так сидить, той не так свистить". А далі, як знову народився. Ще рік вживав алкоголь, інколи в зайвих кількостях, але й тоді не курив. Зникли нічні екстрасистоли (перебої в роботі серця), перестав відчувати "панчохи" на ногах (достеменна ознака того, що з часом член може бути довшими за ноги, тобто ампутують), в рази стало легше дихати. Загострився смак та нюх. Через загострення нюху маю дискомфорт в громадському транспорті відразу чую хто після "вчорашнього", хто погано або взагалі не мився. За перший місяць набрав чотирнадцять кілограмів (звичка виходити на балкон майже кожну годину деякий час зберігалась, а замість цигарки до рота тягнув цукерки, фрукти і т.д. На березень 2016 важив майже 127 кг при зрості 181 см. Раніше дружина мені говорила куди я лечу, а тут у мене язик часто-густо на еполетах і я її не можу наздогнати. Довелось трохи урізати пайку. І розпочав ходити на роботу пішки. 3 км туди, 3 назад. Плюс до 5 км на роботі. Через 2 місяці важив 103 кг. Поступово зному набрав до 110 і в цій вазі нормально себе почуваю. Спиртне кинув легко в вересні 2016 через проблеми із сітківкою правого ока. Як ендоскопіст, сліпий я нікому не потрібен. І, якщо мені хтось говорить, що не може кинути щось. Не вірю. Не прийшов момент. Із палінням у мене просто клацнув перемикач в голові. Спиртне через проблему. Порада, тим, хто не вляпався в цю багнюку - самий легкий спосіб кинути курити - це не починати. Всім здоров'я та удачі!  :D

slonopotam, Ruslan, Roman313, trimmer, Lazarik, razorsedge, al і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 608
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 51
Звідки : Луцьк

Как я бросил курить. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как я бросил курить.   Как я бросил курить. - Сторінка 3 EmptyНд 27 Груд 2020 - 20:45

Я как сейчас помню время когда я бросил курить. Это было в начале 1999 года. Последний раз я курил 12-го января. В понедельник закурил перед зеркалом. Смотрел на себя внимательно. И я себе не понравился. Помню, я тогда сказал- нет, курение тебе не идет. 
 И в тот день я решил бросить. (Честно говоря, к такому решению меня подтолкнул не только вид в зеркале, я чувствовал в то время какой-то не очень приятный дискомфорт в области легких. И это меня не слабо так мотивировало.) В то время сигареты можно было купить поштучно практически в любом ларьке. Вечером, купив  в ларьке три хороших сигареты, я решил их выкурить перед сном. Так и сделал. Выкурил три сигареты подряд. Пошел спать. На следующий день не курил больше.
    Колбасило меня примерно месяц. Во всей этой ломки был только один, по настоящему тяжелый момент, когда я был на грани психического напряжения. Это случилось примерно через неделю после завязки. До этого организм еще не совсем понял что происходит, и сильно не бунтовал. А когда понял, то решил меня взять штурмом. Штормило так, что хотелось на стены бросаться. Помню тогда помогла горячая ванна. Попустило. На следующий день начал делать зарядку и читать книгу Дзен Буддизм. Это был сборник из двух книг японских мастеров, Дайсэцу Тэйтаро Судзуки "Основы дзен буддизма" и вторая книга Сэкида Кацуки "Практика дзен". Погрузился в изучение дзен буддизма. Попустило с куревом почти полностью. Дзен и отжимание от пола реально помогли. Через месяц я был свободен.
   Честно говоря, через много лет после этого пробовал по приколу покурить пару раз ( чаще по пяни). Не зашла тема). Потерял интерес к этому делу основательно. Ссылка на книгу ( а вдруг кому-то тоже поможет) Дзен

slonopotam, Ruslan, trimmer, vates та CrowHunter Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
slonopotam
Бувалий
Бувалий
slonopotam


Повідомлень : 175
Репутація : 60
Дата реєстрації : 06.11.2017
Звідки : UA

Как я бросил курить. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как я бросил курить.   Как я бросил курить. - Сторінка 3 EmptyПн 28 Груд 2020 - 10:20

Да сейчас и курить не выгодно. Тысячи по полторы каждый месяц впустую отваливать... Эти деньги лучше направить на оплату коммуналки или купить 15 банок зеленого Прорасо :D

Peshek, Олександр Lutsk та CrowHunter Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
madgray60
Бувалий
Бувалий
madgray60


Повідомлень : 115
Репутація : 4
Дата реєстрації : 30.12.2020
Вік : 64
Звідки : Сумы.

Как я бросил курить. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как я бросил курить.   Как я бросил курить. - Сторінка 3 EmptyСб 1 Травень 2021 - 23:01

Поучительная история. Курил с1976 года. В 2013 случилась фибрилляция предсердий. И вы знаете... Как пошиптали. С тех пор и не курю

slonopotam, Ruslan, bulldog38 та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
bulldog38
Бувалий
Бувалий
bulldog38


Повідомлень : 177
Репутація : 9
Дата реєстрації : 12.11.2020

Как я бросил курить. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как я бросил курить.   Как я бросил курить. - Сторінка 3 EmptyСб 1 Травень 2021 - 23:19

Це не пошептали, це - добряче в вухо гаркнули. :) :) :)

royib Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
madgray60
Бувалий
Бувалий
madgray60


Повідомлень : 115
Репутація : 4
Дата реєстрації : 30.12.2020
Вік : 64
Звідки : Сумы.

Как я бросил курить. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как я бросил курить.   Как я бросил курить. - Сторінка 3 EmptyНд 2 Травень 2021 - 4:39

Це точно. А ще дружина з переляку теж кинула.

bulldog38 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Aklex
Постоялець
Постоялець
Aklex


Повідомлень : 815
Репутація : 288
Дата реєстрації : 22.01.2019
Вік : 34
Звідки : Житомир

Как я бросил курить. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как я бросил курить.   Как я бросил курить. - Сторінка 3 EmptyПт 7 Травень 2021 - 22:14

Той, хто не вірить, що може кинути палити, глибоко помиляється, бо є нехай жорстокий, але дуже ефективний метод.

     Належить він однієї корпорації, що допомагає курцям позбутися від залежності. Ви підписуєте з нею договір і з цього моменту, за словами її менеджера, ви не будете курити. Нісенітниця, скажете ви?

     Однак, спокусившись хоч на одну затяжку, хоч в самому потаємному місці земної кулі, Ви дізнаєтеся ціну своєму проступку, бо покарання буде невблаганно.

     Хочете спробувати?

Корпорація "Кидайте палити"
(нар. "Сучі діти". ориг. "Quitter's Inc")
Збірник "Нічна зміна"
Стівен Кінг, 1978 рік

Українською fb2  epub mobi 
Російською  fb2 epub mobi doc txt
Англійською pdf

Ruslan, trimmer, Peshek, bulldog38 та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://t.me/oleksandr_tsaran
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3007
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 36
Звідки : Днепр

Как я бросил курить. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как я бросил курить.   Как я бросил курить. - Сторінка 3 EmptyПт 7 Травень 2021 - 22:25

Я бросил курить 19.02.2021, практически 3 мес. Скажу так, когда куришь, не понимаешь, зачем мне это нужно ? А когда бросил, как будто чего-то не хватает, хочется покурить, но только в те моменты, когда об этом думаешь.
Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
 
Как я бросил курить.
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 5Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БАЗІКАЛКА-
Перейти до: