ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Лінійка мыл Martin de Candre

Перейти донизу 
+12
romaan
uncle187
Mikola
Roman313
Alsko
Ros21
STEEL
Alex
Boroda88
xxtoyxx
Олександр Тернавский
otets
16 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 697
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мыл Martin de Candre   Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 EmptyВт 3 Лип 2018 - 19:58

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

сегодня появилось в магазине у Хосе. Заманчиво)
Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 534
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мыл Martin de Candre   Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 EmptyПн 29 Квіт 2019 - 20:23

Ros21 пише:
otets пише:
И еще я часто читал про вот эти несколько оборотов по мылу и достаточности пены на 3 прохода. Но я не могу в голове уложить как это может быть... После 3-4 оборотов, особенно синтетикой, кончики ворса лишь слегка побелеют, про какое-то наличие мыла на помазке сложно даже говорить. Или мыло очень мягкое, что так быстро забирается?
Белая синтетика мягче ей надо делать больше  чуть оборотов для забора 8-9 плюс форма помазка. Чёрная синтетика жёстче +узел 26мм +голова Fan type . Мыло  чуть мягче Saponificio и Tabac .
Использую помазки 22, 24 и 27 мм. В банке 200 гр. делаю от 20 до 25 оборотов. Меньше - качественной пены на три прохода не получить.
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мыл Martin de Candre   Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 EmptyПн 29 Квіт 2019 - 21:26

Всё от мыла зависит и от его плотности (есть мыла, которым просто плёночки на лице более, чем достаточно), материала пучка, и с какой дурью на помазок нажимать при наборе.
Повернутися до початку Перейти донизу
Alsko
Бувалий
Бувалий
Alsko


Повідомлень : 407
Репутація : 42
Дата реєстрації : 12.04.2018
Вік : 52
Звідки : Харьков

Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мыл Martin de Candre   Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 EmptyСб 20 Лип 2019 - 21:58

Я не владелец этого мыла, но один из форумчан дал мне 11гр. на пробу Ветивер. Давно хотел попробовать.
Огромное ему спасибо за это. ЦАРЬ среди тех мыл что я пробовал. Домылю,что у меня есть и буду покупать Мартина. По скольжению,а особенно по состоянию кожи после бритья(брился 41 головой)выше всевозможных похвал.Мне удалось выбриться до состояния бильярдного шарика,и проблемная шея,минимум раздражения,ни пореза.Буквально 10 движений помазком и этого хватает на 4 прохода,пена плотная,скользкая. Хочу Фужере. На будущее,может кто из Вас захочет купить ,я присоеденюсь к коллективной покупке.
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мыл Martin de Candre   Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 EmptyПт 4 Жовт 2019 - 8:20

Завдяки Aklex вдалося спробувати два види цього мила VÉTYVER та CITRUS.
Запах - він просто чудовий, натуральний, одні приємні емоції, так і має пахнути мило з Франції.
Зі щіпки мила можна наколотити багато піни, це здивувало, тобто мило економне, до слова Барістер після МдС таке враження що взагалі не збивався, на щастя це тільки враження)
Ну от і всі плюси.
Якість цієї піни(за такі гроші) мене не вразила взагалі, в Saponificio Varesino, Castle Forbes за менші гроші піна однозначно краща, та і в Wsp Rustic краща, в будь-якому жировому милі починаючи з дешевого Stirling вона краща по всіх параметрах.
Захисна функція нульова і як наслідок значні червоні цятки.
З другого проходу мило почало замітно пощипувати.
Після голіня жодного особливого зволоження я не відчув, навіть швидше навпаки, рівень дешевого але теж натурального крему Speick.
Це моя реакція, вона не є істиною але я б пару раз задумався перед тим як викидувати кошти на вітер.
Повернутися до початку Перейти донизу
Mikola
Бувалий
Бувалий
Mikola


Повідомлень : 203
Репутація : 525
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 51

Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мыл Martin de Candre   Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 EmptyСр 23 Жовт 2019 - 17:55

Roman313 пише:
Завдяки Aklex вдалося спробувати два види цього мила VÉTYVER та CITRUS.
Запах - він просто чудовий, натуральний, одні приємні емоції, так і має пахнути мило з Франції.
Зі щіпки мила можна наколотити багато піни, це здивувало, тобто мило економне, до слова Барістер після МдС таке враження що взагалі не збивався, на щастя це тільки враження)
Ну от і всі плюси.
Якість цієї піни(за такі гроші) мене не вразила взагалі, в Saponificio Varesino, Castle Forbes за менші гроші піна однозначно краща, та і в Wsp Rustic краща, в будь-якому жировому милі починаючи з дешевого Stirling вона краща по всіх параметрах.
Захисна функція нульова і як наслідок значні червоні цятки.
З другого проходу мило почало замітно пощипувати.
Після голіня жодного особливого зволоження я не відчув, навіть швидше навпаки, рівень дешевого але теж натурального крему Speick.
Це моя реакція, вона не є істиною але я б пару раз задумався перед тим як викидувати кошти на вітер.
Вы не одиноки в своей реакции.
Мыло также по двум сеансам бритья не оправдало ожиданий. Если набирать пены не много, как показано в красивых роликах, на один проход она есть. Уже на второй начинает опадать. При этом совершенно нет защиты кожи во время бритья. Если набрать пены много, как обычно у всех мыл, пена будет выглядеть так же, но опадания пены будет не так заметно, и защита кожи станет значительно выше.
Также было небольшое пощипывание кожи во время бритья, но не сильно критично. У некоторых артизанов это то же наблюдается, безо всяких последствий для кожи. Но в моём случае ещё получил после Ориджинал нехорошую реакцию на коже, в виде не проходящих само собой красных пятен (это не аллергия, это реакция на какой-то компонент). В защиту MdC всё-таки замечу, что такую же реакцию я получаю от красного Проразо. Так что, кто хорошо его переносит, не должно быть таких проблем от Мартина.
Также наблюдается после бритья подсушивание моей жирной кожи. От веганских мыл это обычно у всех так, но у MdC это сильней проявляется.
Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 534
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мыл Martin de Candre   Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 EmptyПн 18 Лист 2019 - 20:06

Roman313 пише:
Завдяки Aklex вдалося спробувати два види цього мила VÉTYVER та CITRUS.
Запах - він просто чудовий, натуральний, одні приємні емоції, так і має пахнути мило з Франції.
Зі щіпки мила можна наколотити багато піни, це здивувало, тобто мило економне, до слова Барістер після МдС таке враження що взагалі не збивався, на щастя це тільки враження)
Ну от і всі плюси.
Якість цієї піни(за такі гроші) мене не вразила взагалі, в Saponificio Varesino, Castle Forbes за менші гроші піна однозначно краща, та і в Wsp Rustic краща, в будь-якому жировому милі починаючи з дешевого Stirling вона краща по всіх параметрах.
Захисна функція нульова і як наслідок значні червоні цятки.
З другого проходу мило почало замітно пощипувати.
Після голіня жодного особливого зволоження я не відчув, навіть швидше навпаки, рівень дешевого але теж натурального крему Speick.
Це моя реакція, вона не є істиною але я б пару раз задумався перед тим як викидувати кошти на вітер.
Пробники для оценки этого мыла вряд ли подойдут. Получив это мыло за день до Нового года, на следующее утро сразу же решил опробовать. Превосходный аромат, 20-25 оборотов помазком во время забора, пару минут взбивания и отличнейшая пена, густая, блестящая. Скольжение идеальное. Бреюсь обычно короткими штрихами иногда проводя лезвием несколько раз по одному месту. По сравнению с Saponificio Varesino, используемым до этого, скольжение было гораздо лучше. Подсушивание кожи после бритья немного больше. После использование мыло оставлял открытым до вечера, затем закрывал. Спустя некоторое время потребовалось делать забор дольше. После покупки мыла Floris, месяца три к нему не возвращался. После поста Poman313 решил проверить его выводы. Забор мыла как и раньше, взбиваю - результат точно такой же, как описал он. Второй раз, после 60 оборотов - результат лучше, но все равно не тот, что был раньше. В третий раз чашу с пеной оставил на несколько минут, затем возвратился и взбил повторно. Превосходная, блестящая пена с идеальным скольжением. Никаких точек и пятен. Но, подсушивание кожи остается. Если оставшейся пеной Floris я умываю все лицо, то Vetiver MdC для этой цели вряд ли подойдет. Исходя из сказанного, сделал вывод, что вскрыв новую банку, нужно пользоваться им регулярно, после использования банку сразу же закрывать. Расход у него  - я б не сказал, что малый. Пользовался около пяти месяцев, чередуя с другими и бреясь через день. Где то 40-45 раз. В емкости уже углубление конусом до середины банки.
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мыл Martin de Candre   Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 EmptyПн 18 Лист 2019 - 21:46

Ніяка сила мене не переконає, що це мило вартує своїх грошей. При такій вартості і досить посередніх параметрах, пощипуванню, підсушуванню, вивчати інструкцію по використанню та заморочуватися як правильно збивати піну нема найменшого бажання, і нехай простять мене фанати MdC :D

PS: + Alex за дослідження, власникам MdC стане в пригоді думаю.
Повернутися до початку Перейти донизу
uncle187
Бувалий
Бувалий
uncle187


Повідомлень : 251
Репутація : 271
Дата реєстрації : 11.04.2018
Вік : 34
Звідки : Сумы

Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мыл Martin de Candre   Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 EmptyСр 1 Лип 2020 - 15:38

выскажу свое мнение о этом замечательном продукте) должен же быть пост восхваляющий это недешевое мыло. 

скажу так, что зимой им можно пользоваться только тем, у кого жирная кожа. остальным будет подсушивать. 

летом же это превосходный продукт, НО он превосходный если им пользоваться более-менее регулярно! если вы после длительной паузы взяли это мыло, то будьте готовы, во-первых к плохому бритью, во вторых к лишним покраснениям, думая о которых, вы будете грешить на станок-клинок-лезвия и т.д. и т.п но никак не на мыло. 

после пары-тройки сеансов бритья кожа привыкает к мылу... а именно, как я понимаю, к тому количеству щелочи, которым изобилует это мыло. в принципе, обычный случай как для веганского мыла. тот же прорасо изобилует этой самой щелочью в гораздо больших пропорциях. 

и вот как раз дальше бритье с этим мылом просто изумительное. и, на самом деле, его нужно набирать совершенно не много, очень хорошо отрабатывает сразу на лице. помазком в 24 мм хватает буквально 15 оборотов, дальше на лицо готовить до легкой водянистой пены. желательно смыть то, что на лице осталось (сработает как прешейв), а дальше уже нанести с помазка и побриться. проверено не единожды, в такой схеме бритье лучше, чем если не смывать ту первую приготовленную на лице пену. волос отлично от мыла размокает и срезается. 

как я говорил мыло летнее, для среднестатистической кожи в самый раз. кожа не выглядит жирной.

вот такие нюансы, может, кому-то поможет в понимании этого мыла. по сути этот продукт второй летний сезон к ряду основное мое мыло.

Ruslan, Mikola, razorsedge та Volodymyr Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
uncle187
Бувалий
Бувалий
uncle187


Повідомлень : 251
Репутація : 271
Дата реєстрації : 11.04.2018
Вік : 34
Звідки : Сумы

Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мыл Martin de Candre   Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 EmptyСр 12 Серп 2020 - 17:41

и еще, важный нюанс, я выше писал о 15 оборотах при наборе мыла в помазок. 

так вот, когда вы нанесли пену на лицо на первый проход, на второй и кажется, что у вас ничего не осталось в помазке, а вам нужно еще добриваться, не спешите добирать мыло из банки, потому что вы будете спешить сделать хорошую пену и у вас получится замазка-шпаклевка, а не пена. 

в помазке еще достаточно мыла, просто нужно смочить край помазка водой и разогнать на лице то, что осталось в помазке, пены будет достаточно чтоб добриться и она будет хорошей консистенции. то-есть суть такова, что мыло очень "концентрированное" и в начале работы с ним лучше начинать с меньшего числа оборотов для загрузки помазка, в противном случае не поймете в чем прелесть этого мыла либо будете это дольше понимать.

Ruslan, Volodymyr, Vitgor, romaan та vates Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
romaan
Бувалий
Бувалий
romaan


Повідомлень : 363
Репутація : 72
Дата реєстрації : 26.03.2020
Звідки : Kyiv

Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мыл Martin de Candre   Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 EmptyЧт 24 Груд 2020 - 19:32

Что касается набора пены наверное зависит от помазка, у меня за 15 оборотов уже вовсю набрало и лезло из банки. В общем сделал кругов 20, уверенно хватило на 3 прохода и ещё наверное на полпрохода осталось бы. По защитным качествам отлично, мне напомнило tabac, но с запахом не деда, а елки (у меня Fougere).

стоит курво конечно дороже чем люксовая Англия, но цена наверное добавляет очарования и в целом мне очень зашло.

Ruslan, razorsedge, KRuslan та vates Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
romaan
Бувалий
Бувалий
romaan


Повідомлень : 363
Репутація : 72
Дата реєстрації : 26.03.2020
Звідки : Kyiv

Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мыл Martin de Candre   Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 EmptyСб 16 Січ 2021 - 10:33

Никак не могу подобрать к нему афтершейв. Если у вас Fougere чем вы пользуетесь?
Повернутися до початку Перейти донизу
iurii.paustovskii
Частий гість
Частий гість
iurii.paustovskii


Повідомлень : 94
Репутація : -4
Дата реєстрації : 23.12.2019
Вік : 31
Звідки : Київ

Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мыл Martin de Candre   Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 EmptyСб 16 Січ 2021 - 10:46

romaan пише:
Никак не могу подобрать к нему афтершейв. Если у вас Fougere чем вы пользуетесь?

Myrsol Agua Balsamica ідеально підходить

romaan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
iurii.paustovskii
Частий гість
Частий гість
iurii.paustovskii


Повідомлень : 94
Репутація : -4
Дата реєстрації : 23.12.2019
Вік : 31
Звідки : Київ

Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мыл Martin de Candre   Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 EmptyСб 16 Січ 2021 - 10:46

romaan пише:
Никак не могу подобрать к нему афтершейв. Если у вас Fougere чем вы пользуетесь?

Acqua di Selva, мабуть, теж непогано

romaan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
romaan
Бувалий
Бувалий
romaan


Повідомлень : 363
Репутація : 72
Дата реєстрації : 26.03.2020
Звідки : Kyiv

Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мыл Martin de Candre   Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 EmptyСб 16 Січ 2021 - 10:50

iurii.paustovskii пише:
romaan пише:
Никак не могу подобрать к нему афтершейв. Если у вас Fougere чем вы пользуетесь?

Myrsol Agua Balsamica ідеально підходить
Дякую!
Повернутися до початку Перейти донизу
uncle187
Бувалий
Бувалий
uncle187


Повідомлень : 251
Репутація : 271
Дата реєстрації : 11.04.2018
Вік : 34
Звідки : Сумы

Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мыл Martin de Candre   Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 EmptyЧт 4 Бер 2021 - 14:43

romaan пише:
Никак не могу подобрать к нему афтершейв. Если у вас Fougere чем вы пользуетесь?

давно не заходил.. напропускал. 
у меня с ароматом Розы. 

еще подумываю над покупкой ветивера, потому что в принципе нравится ветиверное направление) 

а фужер прям явно елкой пахнет? елка мне не оч заходит в средствах для бритья. 

ну и раз зашел в тему, то еще добавлю восхищенных отзывов.

это мыло стоит каждой копейки отданной за него. оно у меня плавно перешло из лучшего летнего выбора в лучший круглогодичный) все так же важно не набирать его много. влажным кабаном в 20 мм достаточно 10 оборотов с постепенным добавлением воды, поработать на лице, смыть, нанести с помазка пену и в помазке останется на полноценное бритье. кожу защищает неимоверно, волос размягчает, наверное, лучше всего, что было у меня (ну еще крем Флорис отличнейшая штука в этом плане, да и в принципе отличнейшая штука). 

тут подход к нему нужен именно как к крему, что ли, не нужно много и долго его колашматить, его надо разбавить водой постепенно и всё, важно не завоздушить. 

кожу после бритья ощущаю именно так, какой она в моем понимании должна быть в идеальном ее состоянии после бритья) ) 
вообщем, дело времени и я расчехлю кошелек на ветивер)

razorsedge, romaan та vates Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
romaan
Бувалий
Бувалий
romaan


Повідомлень : 363
Репутація : 72
Дата реєстрації : 26.03.2020
Звідки : Kyiv

Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мыл Martin de Candre   Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 EmptyЧт 4 Бер 2021 - 15:21

соглашусь  и присоединюсь к восхищеным отзывам. 

по моим ощущениям фужер МдК пахнет елкой, мхом и немного травой, но елкой как будто ты в лесу находишься а не нюхаешь ядовитый освежитель для воздуха.  

я его сейчас в основном комбинирую с бальзамом и афтершейвом Speik

razorsedge, uncle187 та vates Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мыл Martin de Candre   Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 EmptyЧт 25 Бер 2021 - 11:54

Привет всем! Дополню  :)
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мыл Martin de Candre   Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 EmptyЧт 12 Січ 2023 - 14:17

Вітаю, товариство.
Пригостили мене пробничком цього чудового мила під назвою FOUGÈRE. Дякую, пану Ігор Стетхем.
Повна банка із милом має такий вигляд:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Опис від виробника:

Мило для гоління Fern - Fougère ароматизоване одеколоном, виготовленим із 12 ефірних олій, усі вміло організовані та ідеально гармонізовані.

У минулому багато мила носили назву «фужер», що, з точки зору парфумів, означає свіжий одеколон із зеленими та деревними нотками. «Fougère» MdC складається з приємної суміші 12 ефірних олій, парфумів «12 Essences», які створили репутацію нашої миловарної фабрики з моменту її заснування в 1974 році. Парфуми для всіх, ніжний, рідкісний одеколон, який пахне свіжістю та пробуджує солодку ностальгію...

Склад:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Основні переваги мила для гоління MdC:

- Гаряче омилення , виготовлене нами в нашій майстерні, з використанням 100% рослинних олій (оливкова, копра) і поташу (Alcali). Наш 40-річний досвід дозволяє гарантувати ідеальний контроль цього процесу.

- Повністю гаряча омилена паста гарантує чудове збереження  без додавання будь-яких консервантів.

- Наприкінці процесу приготування ми додаємо в ще гарячу пасту ефірні олії, що дозволяє  ароматизувати наше мило в самій його серці .

-  Тижні сушіння , щоб мило втратило вагу (воду). Витрачати час на висихання мила – це «божевілля», коли сьогодні все має відбуватися дуже швидко… але немає секрету: паста та парфуми значно вдосконалені!

- Продукт бренду, виготовлений французьким майстром, розкішний продукт ... і водночас  один із найекономічніших : згідно з вашими відгуками та коментарями він прослужить хороший рік.

-І наостанок поговоримо про його піну:

Піна швидко набуває форми , під красивими рухами щітки для гоління ви отримуєте гладке гоління, дуже гладке та без агресії на шкірі. Піна утворюється рясна , вона «прилипає» до шкіри: ми наносимо на обличчя, як  ніжний і жирний крем . Ця піна дійсно красива, але  , безсумнівно, ВИ говорите про неї краще за всіх!

Враження:

Пробничок десь 2-3 грами ум'яв у чашу й залив 5-ма мл. теплої води. Поки мився/наносив прешейв, воно відкисало. Набирав практично сухим, віджатим синтетичним помазком. Мило реагує дуже швидко. Піна починає генеруватися у великій кількості прямо на очах. Ще секунду назад ти почав калапуцяти, а вже її стільки... Ні з яким іншим милом такого не було. Тут, як то кажуть, потрібно вчасно зупинитися. З приводу якості піни, тут я повністю погоджуюсь із описом, який надав виробник. Піна причудова.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Тільки треба  "погратися" із водою, бо при наступному гоління трошки не додав й піна підсохла к кінцю проходу. Але якщо все зробити правильно, беззаперечно отримаєте задоволення. До того ж мило економічне, пробника мені вистачило на три сеанси гоління.
Аромат дуже сподобався. Він середньої інтенсивності, як на мене. У чаші, при роботі пензликом, розкривається й стає більш інтенсивним.
В мене колись було мило Martin de Candre AGRUMES з ароматом переважно лимона. То Фужер мені показався значно цікавішим й більше привабливим. Хоча прфумер з мене ще той lol

Мило випускається у банках 50 й 200 гр. по ціні приблизно 30 й 50 Ойро відповідно.
Придбати можно на сайті виробника або в усім відомих зарубіжних магазинах.
Мило достойне того, щоб його придбати, тим більш вистачить його на довго.

Andrewt, fill, Акулов, stinger, Янеж, 2046, Александр 7676 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Віталіk
Постоялець
Постоялець
Віталіk


Повідомлень : 821
Репутація : 74
Дата реєстрації : 03.07.2020
Вік : 42
Звідки : Львів

Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мыл Martin de Candre   Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 EmptyЧт 12 Січ 2023 - 22:23

Це мило стало для мене основним останні 3 міс, ну все в ньому добре.

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мыл Martin de Candre   Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 EmptyПт 13 Січ 2023 - 0:00

Віталіk пише:
Це мило стало для мене основним останні 3 міс, ну все в ньому добре.
Окрім ціни))

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мыл Martin de Candre   Лінійка мыл Martin de Candre - Сторінка 2 EmptyПт 13 Січ 2023 - 15:09

Caonima пише:
Віталіk пише:
Це мило стало для мене основним останні 3 міс, ну все в ньому добре.
Окрім ціни))
Так, ціна велика. Але й банки 200 гр. вистачить на дуже-дуже довго. Тож у перерахунку на тривалий період часу виходить і прийнятно. Питання у тому, що шкода відразу віддавати 50 Ойро lol

Armadilla та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Лінійка мыл Martin de Candre
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
 Схожі теми
-
» Лінійка мил Fenomeno
» Лінійка мил Proraso
» Лінійка мил Fine
» Лінійка мил Haslinger
» Лінійка мил Razorock

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби для гоління-
Перейти до: