ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 SOTD/SOTN Листопад 2023

Перейти донизу 
+16
Caonima
citrus48
Windigo
Batman
Ruslan
Акулов
Nils
andreyv1979
Arty
stanislav-q
Kozachok
Wolfskin
vicbro
Kitten911
razorblade1989
Peshek
20 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Наступний
АвторПовідомлення
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 576
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Листопад 2023   SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 EmptyПт 10 Лист 2023 - 16:09

Caonima пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Derby Extra на друге гоління як і фізер - шикарно.
Крем дуже цікавий. Піна збивається доволі пристойна. Ковзання просто на висоті. А ціна щось біля 40-50грн.
 АШ - топчик. Якими б я не користувався, Табак лишається на першому місці.
Где приобретали такой крем?)

Ruslan, Wolfskin та ПВА Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Листопад 2023   SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 EmptyПт 10 Лист 2023 - 16:19

Wolfskin пише:

Где приобретали такой крем?)
Жінка привезла з Румунії.

Ruslan та Wolfskin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Листопад 2023   SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 EmptyПт 10 Лист 2023 - 16:37

Wolfskin пише:

У вас Табак новодел (мягкая пластиковая туба) или более ранняя версия?
Современный.

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Листопад 2023   SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 EmptyПт 10 Лист 2023 - 16:37

Caonima пише:

Жінка привезла з Румунії.
Блин, я за него таки забыл, завтра буду его тестить))

Caonima Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 75
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Листопад 2023   SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 EmptyПт 10 Лист 2023 - 19:51

Caonima пише:

 ...АШ - топчик. Якими б я не користувався, Табак лишається на першому місці.
А як цей спрей Tabac, ця пшикалка краще чи гiрше за звичайний флакон? Яка ваша думка?
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Листопад 2023   SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 EmptyПт 10 Лист 2023 - 22:03

Batman пише:

А як цей спрей Tabac, ця пшикалка краще чи гiрше за звичайний флакон? Яка ваша думка?
 А там всередині звичайний, з флакона))
 Я купив каністру 300мл по акції і просто туди наливаю. А яким він там був з самого початку я вже й не згадаю. Але, як на мене, то різниці нема.

Wolfskin та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 75
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Листопад 2023   SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 EmptyСб 11 Лист 2023 - 7:36

Caonima пише:
 А там всередині звичайний, з флакона))
 Я купив каністру 300мл по акції і просто туди наливаю. А яким він там був з самого початку я вже й не згадаю. Але, як на мене, то різниці нема.
Я мав на увазi що зручнiше руками наносити лосьйон, або пшикалкой?

Так цей спрей багаторазовий, його можна заправляти?? Я думав вiн однапозовий, лосьйон скiнчився та до смiтника.
Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 75
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Листопад 2023   SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 EmptyСб 11 Лист 2023 - 7:44

😱
Я навіть не знав що Tabac існує 300 ml, зараз загуглив та ох... як здивувався!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Листопад 2023   SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 EmptyСб 11 Лист 2023 - 7:53

Тоже постоянно покупаю 200/300мл. Есть много чего, а табак уходит быстрее чем все остальное!
Пробовал пшикалки, но мне сплеш как-то ближе, плюхнулся в руки, умылся и кайф, а спрей пшикает на все лицо и не только, куда надо и куда не надо!

Акулов, Nils та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 75
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Листопад 2023   SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 EmptyСб 11 Лист 2023 - 8:17

У самого стоїть Floid 400 ml, напевно він ніколи не скінчиться, бачив Esilon 400ml. Але Tabac 300 ml не очікував, я б подивився наживо на ту каністру у порівнянні з малим флакончиком на 50ml ))))

Wolfskin, Акулов, Nils та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Листопад 2023   SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 EmptyСб 11 Лист 2023 - 12:31

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Batman пише:
У самого стоїть Floid 400 ml, напевно він ніколи не скінчиться, бачив Esilon 400ml. Але Tabac 300 ml не очікував, я б подивився наживо на ту каністру у порівнянні з малим флакончиком на 50ml  ))))
Не живьём конечно, но...

Акулов, q7819, Nils, Batman та HennadiyOs Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 75
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Листопад 2023   SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 EmptyСб 11 Лист 2023 - 13:18

Коли вперше побачив лосьйон TABAC original 50ml заржав прямо у магазині, тому що мої краплі для носа здавались більшими. Так і не наважився купити лосьйон, запах мені зайшов би, але цінник завеликий за ту мензурку. А мило в керамічний банке відразу купив, вважаю 30% від магії Tabac це керамічна банка, е щось в тому коли в руки береш кераміку, відкриваєш бакелітову кришку, та починаєш набирати мило. Все дорого-багато, це вам не Proraso та Stirling зі своїм дешевим пластиком. Навіть не уявляю якби я відразу купив змінний блок, поклав його у ланч бокс, та там би ганяв мило помазком, як кажуть зовсім не ті відчуття. Тому керамічна банка-must have.

Kitten911 та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 376
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Листопад 2023   SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 EmptyСб 11 Лист 2023 - 13:36

Ну у стирлинга как раз очень хороший пластик/этикетка. Он вообще не гнется в руках, в отличии от "стандартных" банок многих артизанов. У того же прорасо пластик тонюсенький.

Эстетически и тактильно банка у табака отличная. А вот в удобстве конечно проигрывает огромным банкам (типа того же стирлинга) - набирать мыло там удобнее, уронить не страшно и "наружу" лезет значительно меньше во время набора.

Kitten911, Nils та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 576
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Листопад 2023   SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 EmptyСб 11 Лист 2023 - 14:02

Batman пише:
Коли вперше побачив лосьйон TABAC original 50ml заржав прямо у магазині, тому що мої краплі для носа здавались більшими. Так і не наважився купити лосьйон, запах мені зайшов би, але цінник завеликий за ту мензурку. А мило в керамічний банке відразу купив, вважаю 30% від магії Tabac це керамічна банка, е щось в тому коли в руки береш кераміку, відкриваєш бакелітову кришку, та починаєш набирати мило. Все дорого-багато, це вам не Proraso та Stirling зі своїм дешевим пластиком. Навіть не уявляю якби я відразу купив змінний блок, поклав його у ланч бокс, та там би ганяв мило помазком, як кажуть зовсім не ті відчуття. Тому керамічна банка-must have.
Цена за эту керамическую банку явно не магическая)))

Yura_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 576
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Листопад 2023   SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 EmptyСб 11 Лист 2023 - 14:06

Раз зашла речь о Табаке, вставлю свои 5 копеек. Есть у меня из их линейки вот такой лосьон/бальзам. По консистенции напоминает растительное масло, но впитывается достаточно быстро, обладает хорошими уходовыми, липкости практически нет.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Акулов та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Листопад 2023   SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 EmptyСб 11 Лист 2023 - 14:18

Wolfskin пише:
Раз зашла речь о Табаке, вставлю свои 5 копеек. Есть у меня из их линейки вот такой лосьон/бальзам. По консистенции напоминает растительное масло, но впитывается достаточно быстро, обладает хорошими уходовыми, липкости практически нет.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Вот кстати этот флюид давно интересует, но как-то нет отзывов по нему, он белый как жидкий бальзам я так понимаю?
Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 75
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Листопад 2023   SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 EmptyСб 11 Лист 2023 - 14:20

Wolfskin пише:
Цена за эту керамическую банку явно не магическая)))
Повністю згоден. Але це той випадок коли хом'як переміг жабу. Коли в живу побачив керамічний Tabac жаба відразу зашепотіла: "ти шо гоніш дядя нафіг тобі та банка, купи просто змінний блок", але відразу втрутився хом'як: "друже це ж легенда Tabac, вже всi його спробували окрім тебе, а банка дивись яка гарна будеш в ній шурупи зберегати, купуй, купуй, купуй". Хом'як так солодко розповідав, от я і купив. Але не жалкую, я вже навіть не пам'ятаю скільки та банка коштувала.


Останній раз редагувалося: Batman (Сб 11 Лист 2023 - 14:26), всього регувалося 1 раз(-и)

Wolfskin, Yura_ та ПВА Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Листопад 2023   SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 EmptyСб 11 Лист 2023 - 14:25

Batman пише:

Повністю згоден. Але це той випадок коли хом'як переміг жабу. Коли в живу побачив керамічний Tabac жаба відразу зашепотіла: "ти шо гоніш дядя нафіг тобі та банка, купи просто змінний блок", але відразу втрутився хом'як: "друже це ж легенда Tabac, вже всi його спробували окрім тебе, а банка дивись яка гарна будеш в ній шурупи зберегти, купуй, купуй, купуй". Хом'як так солодко розповідав, от я і купив. Але не жалкую, я вже навіть не пам'ятаю скільки та банка коштувала.
И это правильно, потраченные деньги за удовольствие очень быстро забываются и зарабатываются новые, а эмоции от классного приобретения остаются ещё долго! 
Я табак купил вторым продуктом после прорасо и на столько меня табак во всех смыслах устраивает, что сделал сразу запасы!
Вся линейка в своей цене просто топ!

Wolfskin, stanislav-q, Nils, ПВА та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 576
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Листопад 2023   SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 EmptyСб 11 Лист 2023 - 14:32

Kitten911 пише:

Вот кстати этот флюид давно интересует, но как-то нет отзывов по нему, он белый как жидкий бальзам я так понимаю?
Он полупрозрачный, цвет как у мёда или нерафинированного растительного масла. Я на днях буду пользоваться, сфотографирую.

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Листопад 2023   SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 EmptyНд 12 Лист 2023 - 13:06

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Фоточка для всех хейтеров арко и варса)))
Выбрился просто безупречно, шикарный масс-маркет для идеального бритья!
Тестю кстати дал однажды попробовать варс крем для бритья и аш рыжие, теперь постоянно только его и просит купить, оранжевый крем и лосьон))) Всю жизнь человек на нивее синей сидел)

trimmer, Юрий, Peshek, Wolfskin, Акулов, stanislav-q, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Nils
Бувалий
Бувалий
Nils


Повідомлень : 300
Репутація : 18
Дата реєстрації : 26.06.2021
Вік : 39
Звідки : Одеса

SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Листопад 2023   SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 EmptyНд 12 Лист 2023 - 14:36

Варс годнота, тестю очень повезло)))))

Wolfskin, Акулов, Kitten911 та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 576
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Листопад 2023   SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 EmptyНд 12 Лист 2023 - 17:29

Kitten911 пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Фоточка для всех хейтеров арко и варса)))
Выбрился просто безупречно, шикарный масс-маркет для идеального бритья!
Тестю кстати дал однажды попробовать варс крем для бритья и аш рыжие, теперь постоянно только его и просит купить, оранжевый крем и лосьон))) Всю жизнь человек на нивее синей сидел)
Крем Варс недавно купил. Отличный продукт. Лосьон Варс рыжий был в свое время, также нравился. Сейчас бы, правда, не взял, просто повторяться уже не хочется.

Акулов, q7819, Ігор Стетхем, Kitten911 та Nils Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Листопад 2023   SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 EmptyНд 12 Лист 2023 - 19:04

Batman пише:

Я мав на увазi що зручнiше руками наносити лосьйон, або пшикалкой?

Так цей спрей багаторазовий, його можна заправляти?? Я думав вiн однапозовий, лосьйон скiнчився та до смiтника.
Мені зручніше пшикалкою. Можна і на лице і на руку. І пшикалка дуже економна, якщо це комусь важливо.

 Баночка одноразова, але ж зроблена людьми)))

Kitten911, Yura_, Batman та Arty Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 576
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Листопад 2023   SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 EmptyПн 13 Лист 2023 - 10:55

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Станок: Razorock Baby Smooth. Нравится мне это изделие. Работает ну очень мягко.

Помазок: продукт сотрудничества Прорасо и Омеги. Отличный помазок из щетины кабана. Фактически без недостатков. 

Чаша: неизменная, от Прорасо. На мой взгляд, лучшая пластиковая чаша такого формата по соотношению цена/качество. Пластик крепкий, вязкий, не боится падений.

Средство для бритья: Кокос Рідке мило для гоління. Взял продукт просто ради интереса, да и на сайте мейкапа было несколько хороших отзывов по нему. Чему я очень удивился. Удивился я и качеству продукта. По факту оказался хорошим жидким кремом для бритья из линейки масс-маркета. Из недостатков: из флакона воняет дешевым хозмылом. А вот при взбивании запах быстро слабеет и едва слышится. Тяжело взбивается, причем именно с усилием, я с таким вообще впервые столкнулся. Из достоинств: увлажняет хорошо, скользящие свойства весьма приличные, большой объем. Конечно хотелось бы и полеуходовых свойств больше, но это я уже слишком многого хочу от товара стоимостью ниже 150 грн. Тем не менее, после бритья нет ощущения пересушенности кожи.  

Средство после бритья: TABAC ORIGINAL Mild After Shave Fluid. 
Это скорее что-то типа полулосьона, полубальзама. По консистенции - это бесцветная маслянистая жидкость (все же прозрачная, давненько им не пользовался и почему-то думал, что она желтоватая). Аромат характерный, сильный, но уступает лосьону или одеколону. По уходовым: очень хорошо, хотя у меня бальзам он не заменяет. В составе есть спирт, и кожу слегка подсушивает. 
Ссылка на него на странице производителя: TABAC ORIGINAL Mild After Shave Fluid - TABAC.com

Ruslan, Andrewt, trimmer, Юрий, Peshek, Акулов, Віталіk і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 749
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Листопад 2023   SOTD/SOTN Листопад 2023 - Сторінка 3 EmptyПн 13 Лист 2023 - 13:03

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Юрий, Wolfskin, Акулов, stanislav-q, Віталіk, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
SOTD/SOTN Листопад 2023
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 8Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Наступний
 Схожі теми
-
» SOTD/SOTN Листопад 2022
» Конкурс "Кращий SOTD/SOTN" Травень 2023, спонсор BritvaMag.
» SOTD/SOTN Січень 2023
» SOTD/SOTN Червень 2023
» SOTD/SOTN Грудень 2023

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: SOTD/SOTN-
Перейти до: