ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА

Перейти донизу 
+8
Андроний
ARTURIUS
Stormfild
vicbro
ditrih_
Kitten911
Kozachok
Arty
12 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний
АвторПовідомлення
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2821
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА   Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 EmptyПт 11 Серп 2023 - 17:53

Зупинився на Сімог Торга С5, вибілений кабан. Із помазків кабанчиків для взбивання піни на обличчі чи то з мила, чи то з крема самий кращий доя мене.)

_________________
Через терни до зірок!

Arty Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3510
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА   Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 EmptyПт 11 Серп 2023 - 18:00

mister-a- пише:



А как он по прожорливости? Вижу что у него узел 28 мм
Та не думайте Вы про это, не забиваете голову дурней! Это ооочень субъективный взгляд, выше коллега расписал эти моменты, я согласен с каждым словом, но все кабаны, пока новые, поджирают пену, через несколько сеансов это уходит и вы даже не заметите этого, я все новые помазки  пару раз разрабатываю в холостую самым дешёвым кремом арко ( специально оставил один крем для таких целей), разрабатываю на полотенце и оставляю высохнуть, потом беру в работу и никаких проблем не испытываю!

Arty Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА   Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 EmptyПт 11 Серп 2023 - 18:18

Вот честно, если бы отбросить всю шелуху в голове, которую я собрал за почти три года, то я бы сейчас остановился на двух помазках. Семог SOQ-C5 и Зенит 507.
А если и из этих двух выбирать, то Семог. Приятнее и комфортнее кабана, лично я не пробовал. А прогнал через себя штук 30 точно

Kozachok, ARTURIUS та Arty Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА   Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 EmptyПт 11 Серп 2023 - 19:28

ditrih_ пише:
Вот честно, если бы отбросить всю шелуху в голове, которую я собрал за почти три года, то я бы сейчас остановился на двух помазках. Семог SOQ-C5 и Зенит 507.
А если и из этих двух выбирать, то Семог. Приятнее и комфортнее кабана, лично я не пробовал. А прогнал через себя штук 30 точно

Згоден.
Мені повезло що я відразу з "гарних" кабанів мав ці 2. 
Зараз не маю жодного, але після цієї теми вже знову починаю чухати макітру. 
Хоч на форум не заходь  Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 3202928208

fill, ARTURIUS, Kitten911, ditrih_, all75 та Arty Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3510
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА   Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 EmptyПт 11 Серп 2023 - 20:25

Не, кабан есть кабан, я много синтетики разной перепробовал, но натуралы мне ближе!
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Arty
Бувалий
Бувалий
Arty


Повідомлень : 364
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.06.2023
Звідки : Дніпро

Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА   Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 EmptyПт 11 Серп 2023 - 20:27

Kozachok пише:

Згоден.
Мені повезло що я відразу з "гарних" кабанів мав ці 2. 
Зараз не маю жодного, але після цієї теми вже знову починаю чухати макітру. 
Хоч на форум не заходь  Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 3202928208

А зараз яким користуєтесь?

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2821
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА   Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 EmptyПт 11 Серп 2023 - 20:33

ditrih_ пише:
Вот честно, если бы отбросить всю шелуху в голове, которую я собрал за почти три года, то я бы сейчас остановился на двух помазках. Семог SOQ-C5 и Зенит 507.
А если и из этих двух выбирать, то Семог. Приятнее и комфортнее кабана, лично я не пробовал. А прогнал через себя штук 30 точно
А якщо взагалі всю шолуху з голови відкинути, то Проразо кабанчик теж не такий вже й поганий в порівнянні.)))

У Зеніта ручка зручніша і він естетично привабливіший, але 507 завеликуватий. Саме 506 для мене буде прийнятнішим.

Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА   Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 EmptyПт 11 Серп 2023 - 21:08

Может итак, Друже)))
Но.... Нет, всё-таки есть разница. Семог SOQ, просто сразу из коробки, а потом и в дальнейшем, работает превосходно. Сохнет быстрее любого моего кабана, ворс мягкий и гладкий, из-за чего работать приятно как в раскоряку, так и как кисточкой.
Это как сравнивать Ланос и к примеру Фольксваген Джетта. Вроде классы одинаковые, а комфорт и эстетика в пользовании разная))
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3510
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА   Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 EmptyПт 11 Серп 2023 - 22:00

ARTURIUS пише:

А якщо взагалі всю шолуху з голови відкинути, то Проразо кабанчик теж не такий вже й поганий в порівнянні.)))

У Зеніта ручка зручніша і він естетично привабливіший, але 507 завеликуватий. Саме 506 для мене буде прийнятнішим.
Я сначала купил 506, но при этом попробовал до покупки именно 507 и тоже решил, что 506 более подходящий, но в итоге купил и 507 и они реально оба классные, не решаюсь сказать какой из них больше нравится... 
По поводу зенитовских кабанов тоже самое могу сказать, работают отлично, а учитывая свою цену им нет равных, но ворс в выбеленных зенитах конечно более премиальный, он прям с лоском каким-то, очень приятный и гладкий))))
Если без шелухи, то 098 Омега уделывает всех, но конечно в сравнении с 507 проигрывает в эстетике!


Останній раз редагувалося: Kitten911 (Сб 12 Серп 2023 - 11:07), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3510
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА   Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 EmptyПт 11 Серп 2023 - 22:02

ditrih_я бы сейчас остановился на двух помазках. Семог SOQ-C5 и Зенит 507. пише:
А если и из этих двух выбирать, то Семог. Приятнее и комфортнее кабана, лично я не пробовал. А прогнал через себя штук 30 точно
То ты не сравнивал лоб в лоб с-5 и 506, последний (как для меня конечно) во всех отношениях интересней!
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2821
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА   Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 EmptyПт 11 Серп 2023 - 22:35

Kitten911 пише:
то 098 Омега уделывает всех, но конечно в срац с 507 проигрывает в эстетике!
Для Омеги 10098 я обличчям не вийшив.))) Занадто він для мене великий та жорсткий. Віддав дружині змітати волосинки з мене після стрижки.)

Kitten911 та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2821
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА   Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 EmptyПт 11 Серп 2023 - 22:37

ditrih_ пише:
Может итак, Друже)))
Но.... Нет, всё-таки есть разница. Семог SOQ,
Дуже подобається з вибіленим ворсом та білою ручкою. 
Моя мрія.. але на потім якось.)

Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА   Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 EmptyПт 11 Серп 2023 - 23:06

Kitten911 пише:

То ты не сравнивал лоб в лоб с-5 и 506, последний (как для меня конечно) во всех отношениях интересней!

Да, с 506 мне не свезло, но как-то "рука устала рубить"))) Хренову тучу денег спустил   на тесты с дальнейшей продажей за копейки. Надоело))
Сейчас больше уделяю времени практике с теми инструментами, которые у меня в ротации. Хватает с головой)

ARTURIUS, Kitten911 та Arty Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА   Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 EmptyПт 11 Серп 2023 - 23:07

ARTURIUS пише:

Дуже подобається з вибіленим ворсом та білою ручкою. 
Моя мрія.. але на потім якось.)

Да, красивый)) Но и мой супер пушка, во всяком случае, у меня в ротации основной)

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА   Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 EmptyПт 11 Серп 2023 - 23:27

mister-a- пише:
А зараз яким користуєтесь?
Чистого кабана взагалі немає. 
Користуюсь синтетикою, борсуками, та містурою від Семог.

ARTURIUS, ditrih_ та Arty Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3510
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА   Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 EmptyСб 12 Серп 2023 - 11:09

ditrih_ пише:


Да, с 506 мне не свезло, но как-то "рука устала рубить"))) Хренову тучу денег спустил   на тесты с дальнейшей продажей за копейки. Надоело))
Сейчас больше уделяю времени практике с теми инструментами, которые у меня в ротации. Хватает с головой)
Могу 506 отправить на пробу! Белый блондин))

ditrih_ та Arty Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3510
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА   Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 EmptyСб 12 Серп 2023 - 11:20

Kozachok пише:

Чистого кабана взагалі немає. 
Користуюсь синтетикою, борсуками, та містурою від Семог.
Не ну это не серьёзно, Вкб-шник с таким опытом и без кабана))))

Kozachok Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА   Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 EmptyСб 12 Серп 2023 - 12:22

Kitten911 пише:

Не ну это не серьёзно, Вкб-шник с таким опытом и без кабана))))
Ігор, ти правий)) Вчора вночі, після цієї теми, яка засіла в голові, та після декількох келихів пива з сусідом, все ж таки виправив ситуацію..

Я ж казав, хоч на форум не заходь   SOS

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

fill, q7819, ARTURIUS, andreyv1979, Kitten911, ditrih_, all75 та Arty Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Arty
Бувалий
Бувалий
Arty


Повідомлень : 364
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.06.2023
Звідки : Дніпро

Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА   Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 EmptyСб 12 Серп 2023 - 12:28

Kozachok пише:
Ігор, ти правий)) Вчора вночі, після цієї теми, яка засіла в голові, та після декількох келихів пива з сусідом, все ж таки виправив ситуацію..

Я ж казав, хоч на форум не заходь   SOS

Походу я відкрив ящик пандори, створивши цю тему. Але просто хотів дізнатись про існування ефективного кабана

ARTURIUS, ditrih_ та Evgeny Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА   Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 EmptyСб 12 Серп 2023 - 12:57

mister-a- пише:

Походу я відкрив ящик пандори, створивши цю тему. Але просто хотів дізнатись про існування ефективного кабана
Насправді це навіть ок.
 
Я подумав, що хоча б один, але нормальний кабанчик повинен бути. 

А Ви вже вирішили, якого кабанчика візьмете?

ARTURIUS, Kitten911, ditrih_ та Arty Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Arty
Бувалий
Бувалий
Arty


Повідомлень : 364
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.06.2023
Звідки : Дніпро

Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА   Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 EmptyСб 12 Серп 2023 - 13:02

Kozachok пише:
Насправді це навіть ок.
 
Я подумав, що хоча б один, але нормальний кабанчик повинен бути. 

А Ви вже вирішили, якого кабанчика візьмете?

Я ось тільки взяв Semogue 1305. До цього користувався синтетикою. І ви знаєте. При використанні цього кабана, гоління проходить набагато краще та чистіше. Але, як казали хлопці які його порадили, треба десь до місяця щоб він показав себе у всій красі

Kozachok та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3510
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА   Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 EmptyСб 12 Серп 2023 - 13:18

Kozachok пише:

Ігор, ти правий)) Вчора вночі, після цієї теми, яка засіла в голові, та після декількох келихів пива з сусідом, все ж таки виправив ситуацію..

Я ж казав, хоч на форум не заходь   SOS

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Правильно))) 
Я тоже на него смотрел, но таки после того как покрутил в руках взял себе зенит правда!
Поздравляю, правильное пиво пьете))))


Останній раз редагувалося: Kitten911 (Сб 12 Серп 2023 - 14:27), всього регувалося 1 раз(-и)

fill, Kozachok, ARTURIUS та Arty Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Arty
Бувалий
Бувалий
Arty


Повідомлень : 364
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.06.2023
Звідки : Дніпро

Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА   Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 EmptyСб 12 Серп 2023 - 13:54

А хтось підскаже, кабана можна/треба після промивки відтискати або просушити полотенцем? Чи сам має висохнути щетиною вниз?
Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА   Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 EmptyСб 12 Серп 2023 - 13:59

mister-a- пише:
А хтось підскаже, кабана можна/треба після промивки відтискати або просушити полотенцем? Чи сам має висохнути щетиною вниз?
Особисто я зі всіма своїми натуральними помазками роблю наступне:

промив від мила, вижав воду, без фанатизму на рушнику "потер" прибрав надлишкову вологу і потім повісив висихати щетиною вниз.

За всі роки користування натуральними помазками, після цих процедур, ні проблем з вузлом ні випадіння/облисіння ворсу не було.

Kitten911 та Arty Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Arty
Бувалий
Бувалий
Arty


Повідомлень : 364
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.06.2023
Звідки : Дніпро

Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА   Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА - Сторінка 2 EmptyСб 12 Серп 2023 - 14:08

Kozachok пише:
Особисто я зі всіма своїми натуральними помазками роблю наступне:

промив від мила, вижав воду, без фанатизму на рушнику "потер" прибрав надлишкову вологу і потім повісив висихати щетиною вниз.

За всі роки користування натуральними помазками, після цих процедур, ні проблем з вузлом ні випадіння/облисіння ворсу не було.

Зробив те саме, дякую!

PS. трохи не в тему… а яким станком та лезами користуєтесь?


Останній раз редагувалося: mister-a- (Сб 12 Серп 2023 - 14:34), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 5Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний
 Схожі теми
-
» Помазок HJM, профессиональный, щетина кабана, акация, размер XL.
» Подскажите с выбором помазка из кабана
» 3D печать бритви, потрібна допомога
» ДОПОМОГА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ
» Допомога з визначенням моделі станка

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ПОМАЗКИ :: Огляди помазків-
Перейти до: