ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Чи все діло в «голові»? Anti-GAS тема

Перейти донизу 
5 користувачів
АвторПовідомлення
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 226
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Чи все діло в «голові»? Anti-GAS тема Empty
ПовідомленняТема: Чи все діло в «голові»? Anti-GAS тема   Чи все діло в «голові»? Anti-GAS тема EmptyЧт 16 Бер 2023 - 22:02

Відразу попереджу, не варто кидатись помідорами, тим, хто має іншу думку або кайфує від багатого різноманіття бритв в користуванні. Цей пост більше для новачків, які дійсно шукають щось координально нове, а не привід купити майже однакову бритву. 
 
Переглянувши результати опитування за найкращу бритву 2022 та їх обговорення, я звісно схопив трохи ГАСу, відчуття, що може є щось краще (воно дійсно має бути), та знову закортілося чогось спробувати нового. 
 
Проте, як завжди почав гуглити, читати огляди та порівняння, і знову наткнувся на одну й ту саму думку, а що саме буде відрізнятись?
 
Якщо виключити регульовані бритви, сланти, бабочки, не мас маркет бритви (Henson і т.п.), та деякі виключення, то як на мене, більшість бритв крупних виробників таких як Muhle, Merkur, EJ, King C G майже однакові та діляться на:
  • Open comb
  • Closed comb
  • Ще деякі різниці з гардами. 

Однакові бо мають майже однакові голови. А голова, як на мене, вирішує 90% гоління, якщо не більше. 
 
Різниця в більшості випадків виключно в ручці та несуттєвих геометричних відмінностях різних виробників, в рамках одного виробника ще менше. Я читав, що всі closer combs у Merkur однакові, так само Muhle та EJ.
Баланс та вага ручки, має суттєвий вплив, але не вирішальний, оскільки к різним ручкам просто потрібен деякий час щоб прилаштуватися. Проте, якщо голови однакові, то навіть з різним ручками можна отримати однакові результати прилаштувавшись до іншої ваги та балансу. 
 
Тому для людей, хто хоче спробувати майже все, при цьому не бути великою жертвою ГАСу та маркетингу, я би порадив не особливо паритись з тим, щоб перепробувати багато схожих за геометрією бритв відомих виробників. Muhle та EJ це взагалі прямо кейс-стаді ефективного маркетингу. Краще сфокусуйте увагу та бюджет на щось, що реально відрізняється. Можливо, воно і не зайде (як не всім заходить слант), але це буде щось дійсно інше, в порівнянні з 5-8 бритвами з однаковими головами які можна помість цього купити. 
 
П.С: я знаю, що для багатьох на форумі це в першу чергу хоббі, і багато хто не женеться за економією або раціональним мисленням. Прекрасно вас розумію. Ця тема не для вас. 
 
А ще я дійсно вірю, що перших декілька тижнів нові бритви голять прямо на рівень краще вже існуючих. В мене так завжди було з новим спортивним взуттям, коли покращувались результати, з новою гітарою, та ще багато чим. Але нажаль магія зникає за декілька тижнів. 
 
П.П.С: про помазки навіть писати не буду:) 


Останній раз редагувалося: Bonbon (Чт 16 Бер 2023 - 23:02), всього регувалося 1 раз(-и)

Ruslan, all75, Lopar, SurferUa та paha Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Mel
Бувалий
Бувалий
Mel


Повідомлень : 299
Репутація : 0
Дата реєстрації : 16.08.2019
Звідки : Дніпро

Чи все діло в «голові»? Anti-GAS тема Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи все діло в «голові»? Anti-GAS тема   Чи все діло в «голові»? Anti-GAS тема EmptyЧт 16 Бер 2023 - 22:48

Що таке ГАС?
Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 226
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Чи все діло в «голові»? Anti-GAS тема Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи все діло в «голові»? Anti-GAS тема   Чи все діло в «голові»? Anti-GAS тема EmptyЧт 16 Бер 2023 - 22:59

Синдром Приобретения Оборудования (англ. Gear Acquisition Syndrome, GAS) или аппаратная лихорадка — непреодолимое желание покупать новое оборудование и программное обеспечение в надежде достичь лучших результатов работы.
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Чи все діло в «голові»? Anti-GAS тема Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи все діло в «голові»? Anti-GAS тема   Чи все діло в «голові»? Anti-GAS тема EmptyЧт 16 Бер 2023 - 23:01

Mel пише:
Що таке ГАС?
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Повернутися до початку Перейти донизу
wakidzasi
Бувалий
Бувалий
wakidzasi


Повідомлень : 100
Репутація : 10
Дата реєстрації : 21.03.2020
Звідки : Волынь

Чи все діло в «голові»? Anti-GAS тема Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи все діло в «голові»? Anti-GAS тема   Чи все діло в «голові»? Anti-GAS тема EmptyПт 17 Бер 2023 - 0:38

Bonbon пише:
 А голова, як на мене, вирішує 90% гоління, якщо не більше. 
 
Хочется все-таки немножко поспорить с процентами. Мне кажется , что вы недооцениваете роль лезвия в процессе бритья. Дело в том , что лезвием без головы я побриться с трудом , но смогу. А вот провернуть такой кунштюк с головой без лезвия не удастся.
Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 226
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Чи все діло в «голові»? Anti-GAS тема Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи все діло в «голові»? Anti-GAS тема   Чи все діло в «голові»? Anti-GAS тема EmptyПт 17 Бер 2023 - 6:03

Я умисно упустив леза, бо вони немають прямого відношення до купівлі нових бритв. В більшості випадків. За весь час я бачив тільки один раз, щоб підбирали бритви під леза, а не навпаки.
Так би мовити, вважайте, що леза є при всіх варіантах, так як і наявність мила/піни та рук щоб поголитись 🤦‍�

stanislav-q, ARTURIUS, Yura_ та Lopar Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2822
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Чи все діло в «голові»? Anti-GAS тема Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи все діло в «голові»? Anti-GAS тема   Чи все діло в «голові»? Anti-GAS тема EmptyПт 17 Бер 2023 - 17:46

Bonbon пише:

Якщо виключити регульовані бритви, сланти, бабочки, не мас маркет бритви (Henson і т.п.), та деякі виключення, то як на мене, більшість бритв крупних виробників таких як Muhle, Merkur, EJ, King C G майже однакові та діляться на:
  • Open comb
  • Closed comb
  • Ще деякі різниці з гардами. 


Ще ділять бритви за умовною «агресивністю», чи ефективністю, хто як називає. 
Агресивні, середні, м‘ягкі. 
І в цих класах бритви теж більш менш однаково голять. Різниця більше в дизайні, матеріалі, іменитості виробника, сприйнятності до різних лез та комфорті в голінні. Тобто, роботи при виборі бритви не початий край.))

Для себе вибрав декілька основних критеріїв при виборі бритви. Бритва має бути гарна на вигляд і комфортна в голінні.
Бритви під DE леза, як на мене, програють в першому і в другому пунктах бритвам з SE AC та GEM лезами.
Тож якщо є бажання спробувати щось справді нове, цікаве та гарне, то краще вже рухатись в сторону дійсно незвичних та рідкісних речей.

ditrih_ та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Чи все діло в «голові»? Anti-GAS тема
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Темна тема.
» Смешные картинки
» Хто яку музику полюбляє?
» Що сталося з каналом Вадима Іванова? (Тема закрыта)
» Война бритвенных видеоблогеров (письменное обращение).Тема закрыта.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: