ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Помазок від Grizzly-Bay

Перейти донизу 
+2
ditrih_
lefrin
6 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
lefrin
Новачок
Новачок
lefrin


Повідомлень : 27
Репутація : 1
Дата реєстрації : 15.11.2020
Звідки : Ukraine Rivne

Помазок від Grizzly-Bay  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помазок від Grizzly-Bay    Помазок від Grizzly-Bay  - Сторінка 2 EmptyЧт Вер 29, 2022 5:11 pm

Ухх який балаган)
Щеб стільки мені рекомендацій накидали в темі допомога новачкам коли я обирав)

Чисто по хен-мейду пройдусь - наразі хендмейд у світі, набагато крутіший від розбрендованних виробників (я не ствержую шо вузол від грізлі, краще за сімпсона).
Але ручка точно ТОП - тут навіть не хочу дискутувати.

Хендмейд наразі не хоббі, а такий самий бізнес.
Гизун із США а там цінять тільки якість, без неї ти взагалі ніхто....

Для того щоб конкурувати із монополістами - продукт має бути або на рівні монополістів ТОП сегменту, або навіть краще.
Якщо хоч один з компонентів буде гівно (або посрєдствєнний) - люди не оцінять, і продукт буде в жопі дуже швидко (у поціновувачів, які готові вивалить гроші навіть для колекції, а якщо вони нафунякають на профільних форумах - хрєн простий обиватєль купить)

Вузли як і парфюми це чисто суб"єктивна думка кожної персони - мабуть коли ти стаєш перфекціоністом в душі і коллекціонером, тоді так, може бути різниця, але для такого як я має бути щоб якість була +- на тому ж рівні як у ТОП (бо я не колекціонер помазків), тоді я скажу шо це топчік (хоча до деталей я дуже прискіпливий в плані оцінки, жінка може назвати мене скрягою, бо я знайду практично завжди якийсь момент).

Можу до вузлів навести приклад ножів - наші хендмейшікі зроблять і дешевше, і якісніше в рази від топового заводу по ножам у Німеччині, бож там це штампування, а тут це хоббі+бізнес в якому косяк по репутації, і в спільноті ти вже ізгой)

Якось так)

П.с. Ну і мені здається, що час монополій вже закінчився (в основній своїй массі, тему електроніки не чіпаєм), коли могли тількі ізбранні міра сєго могли мати доступ до кращого, а інші збирали крошку)

Ruslan, Oleksandr U$A, Янеж, egoist та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Помазок від Grizzly-Bay  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помазок від Grizzly-Bay    Помазок від Grizzly-Bay  - Сторінка 2 EmptyСр Травень 24, 2023 12:23 pm

Качество узла мягко говоря не на свою цену, у американцев пока только Paladin действительно стоит своих денег при учете что вы любите произведенное в америке а не китае, есть причина почему ни гризли ни captrains choice не имеют особой фан базы в отлиичии от Paladin, уровень узла первых двух ничем не лучше от гараздо более дешевого Yaqi, если вы считаете что переплата в $110 оправдана уникальной для Grizzly ручкой то оно того стоит, в остальном же этого производителя лучше обходить стороной.
 
PS Для американцев с их зашкаливающим патриотизмом то что вещь сделана в америке имеет гараздо большее значение чем качество
Повернутися до початку Перейти донизу
lefrin
Новачок
Новачок
lefrin


Повідомлень : 27
Репутація : 1
Дата реєстрації : 15.11.2020
Звідки : Ukraine Rivne

Помазок від Grizzly-Bay  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помазок від Grizzly-Bay    Помазок від Grizzly-Bay  - Сторінка 2 EmptyСр Травень 24, 2023 12:38 pm

creativeresponse пише:
Качество узла мягко говоря не на свою цену, у американцев пока только Paladin действительно стоит своих денег при учете что вы любите произведенное в америке а не китае, есть причина почему ни гризли ни captrains choice не имеют особой фан базы в отлиичии от Paladin, уровень узла первых двух ничем не лучше от гараздо более дешевого Yaqi, если вы считаете что переплата в $110 оправдана уникальной для Grizzly ручкой то оно того стоит, в остальном же этого производителя лучше обходить стороной.
 
PS Для американцев с их зашкаливающим патриотизмом то что вещь сделана в америке имеет гараздо большее значение чем качество

Не можу знати як у Вас (якщо ви є власником його), але у мене за час експлуатації тільки позитивні враження за весь час експлуатації (я б сказав навіть шо дуже близько до Сімсона) - якщо не заморачуватись.
Ручкі - ТОП, купіть ручку, і окремо вузол у буде Вам бомба ракєта)
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Помазок від Grizzly-Bay  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помазок від Grizzly-Bay    Помазок від Grizzly-Bay  - Сторінка 2 EmptyСр Травень 24, 2023 12:51 pm

lefrin пише:


Не можу знати як у Вас (якщо ви є власником його), але у мене за час експлуатації тільки позитивні враження за весь час експлуатації (я б сказав навіть шо дуже близько до Сімсона) - якщо не заморачуватись.
Ручкі - ТОП, купіть ручку, і окремо вузол у буде Вам бомба ракєта)
 Купил примерно месяц назад, ради интереса, сказать что ручка топ не могу, своеобразная но не более, у Paladin если брать американцев значительно поинтересснее, как минимум качество материалов значительно выше, Simpsons даже с Paladin рядом не стоит, качество очень убогое что отбора что даже лучших узлов(тестировал очень большое количество лимиток с топовым "manchurian" ворсом, качество колебалось от дерьма до немногим выше среднего с топами вообще рядом не стоит) если делать рейтинг то мой будет Узел Oumo>> >Узел Paladin>Узел SV>> Узел Simpsons лучшие представители Manchurian>>>> Узел Simpsons cредние представители Manchurian>>>>>> остальные узлы это если не брать в учет цену, если же брать ее радимую то рейтинг будет таков Oumo>> Yaqi>Paladin>SV>>>Оствальные узлы>>>Simpsons лучшие представители>>>>>>>>>>>>>>>>>>Simpsons manchurian средние и ниже

ditrih_ Поставив вподобайку

Kozachok поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 500
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Помазок від Grizzly-Bay  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помазок від Grizzly-Bay    Помазок від Grizzly-Bay  - Сторінка 2 EmptyСр Травень 24, 2023 11:45 pm

lefrin пише:


Чисто по хен-мейду пройдусь - наразі хендмейд у світі, набагато крутіший від розбрендованних виробників (я не ствержую шо вузол від грізлі, краще за сімпсона).
Але ручка точно ТОП - тут навіть не хочу дискутувати.



Можу до вузлів навести приклад ножів - наші хендмейшікі зроблять і дешевше, і якісніше в рази від топового заводу по ножам у Німеччині, бож там це штампування, а тут це хоббі+бізнес в якому косяк по репутації, і в спільноті ти вже ізгой)

По ножам, стоит поинтересоваться какие кованные ножи изготавливают в Германии, чтобы не нести такую чушь. А по поводу помазков - о какой крутизне куска пластика и клочка барсучьего ворса может идти речь. Автор сам написал что не совсем ровная верхушка и жрет пену. Если ему нравится, пускай пользуется. Но когда утверждают, что линяют Симпсоны и Шейвмаки, не мешало бы выложить фото. Я не встречал их с подобной проблемой. У каждого свои предпочтения. Меня они устраивают, в частности потому, что они изготовлены в Англии и Германии. И, при наличии альтернативы, я никогда не возьму помазок изготовленный в Китае или Раше, независимо от его качества.

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Помазок від Grizzly-Bay
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
 Схожі теми
-
» Помазок из белки.
» Помазок FS, Пур-тек, 30 мм.
» ПОМАЗОК ДЛЯ БРИТЬЯ HJM 41 H 14
» Помазок LUXURY PB-10
» Мій улюблений помазок.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ПОМАЗКИ :: Огляди помазків-
Перейти до: