ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Де чого цікавого продається

Перейти донизу 
+87
volff76
Sol14/88
Yura_
Vitaly74
Kyratordc
LADO
Jim Beam
Виктор75
Михей_од
Skazo4nik
ditrih_
Sauvage
Legs
Влад Бежик
fran.ivan.ua
Ruslan12
Armadilla
andreyv1979
dr_vorushylo
Oleksii
wakidzasi
_yk_
Kitten911
Олександр Lutsk
Shave Master
bulldog38
2046
ARTURIUS
cka
Caballero
egoist
Александр 7676
romaan
KRuslan
solisier
Centro
Моя Цірюльня
Daved
vicbro
vates
Віталіk
alexgrin7
РустВр
alexzu37
user999
stinger
Акулов
trimmer
Янеж
Bogosx
tehndir
Panda
Alex
Андроний
Palych
victor_berd
fill
Альф84
Aklex
Саша Кавун
Toivo
Феникс
Chorniy72
Vados1980
Imation
xxtoyxx
brawl
Sm1tty
slonopotam
AJ
Изотовец
razorsedge
Boroda88
zabor
STEEL
Biohazardmonkey
Murkatavr
Дмитрий
Moshul
Denisus
турист
tagir.dn
Roman313
Сэм
Ruslan
Стас
Alter ego
91 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Наступний
АвторПовідомлення
Aklex
Постоялець
Постоялець
Aklex


Повідомлень : 815
Репутація : 288
Дата реєстрації : 22.01.2019
Вік : 34
Звідки : Житомир

Де чого цікавого продається - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 4 EmptyСб 9 Бер 2019 - 15:02

4 года интернет-магазину BritvaMag!!!
Заходите на наш сайт с 7 до 14 марта, чтобы отметить наш День рождения праздничными скидками до 20%!

Вчера пришло на почту
Повернутися до початку Перейти донизу
https://t.me/oleksandr_tsaran
Феникс
Постоялець
Постоялець
Феникс


Повідомлень : 533
Репутація : 299
Дата реєстрації : 14.03.2018
Звідки : Киев

Де чого цікавого продається - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 4 EmptyВт 12 Бер 2019 - 15:11

Кто-то на ОЛХ выбросил Астру, видимо винтажную - я такой дизайн упаковки не встречал:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Повернутися до початку Перейти донизу
Alter ego
Постоялець
Постоялець
Alter ego


Повідомлень : 661
Репутація : 927
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 38
Звідки : Ukraine, Pryluky

Де чого цікавого продається - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 4 EmptyНд 5 Травень 2019 - 0:01

Звісно можливо лотерея по якості і чи варте уваги не знаю тож так для ознайомлення.

Шаветка 6 "univinlions, вартість шаветки на момент написання $8.34
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
aliexpress:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
follestress пише:
This razor is a copy of the kai, very well built, well balanced at a ridiculous price, around $ 8 on aliexpress
Гугл переклад: "Ця бритва є копією кай, дуже добре побудована, добре збалансована за смішною ціною, близько $ 8 на aliexpress"
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Де чого цікавого продається - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 4 EmptyНд 5 Травень 2019 - 7:42

Alter ego, да по форме точная копия. Цена - вообще говорить не о чем, великолепное предложение. Единственное, что вызывает вопросы, это стойкость покрытия к истиранию и сколько продержатся внутренние пружинки. Зная китайское качество, это очень большой вопрос. С другой стороны, можно смело рекомендовать эту бритву всем, кто хочет попробовать бриться опасной. Оригинал бреет чудесно, а если вдруг что случится с этой шаветкой, 8 баксов не такие большие деньги.
Повернутися до початку Перейти донизу
Sm1tty
Бувалий
Бувалий
Sm1tty


Повідомлень : 141
Репутація : 75
Дата реєстрації : 19.03.2018
Вік : 36
Звідки : Харьков

Де чого цікавого продається - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 4 EmptyНд 5 Травень 2019 - 11:02

Так же на али есть не только в форме камисори, но и обычной шаветки.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Де чого цікавого продається - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 4 EmptyНд 5 Травень 2019 - 16:44

Sm1tty пише:
Так же на али есть не только в форме камисори, но и обычной шаветки.
Именно аналог KAI в форме обычной шаветки?
Повернутися до початку Перейти донизу
Sm1tty
Бувалий
Бувалий
Sm1tty


Повідомлень : 141
Репутація : 75
Дата реєстрації : 19.03.2018
Вік : 36
Звідки : Харьков

Де чого цікавого продається - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 4 EmptyНд 5 Травень 2019 - 17:46

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Вот такая.
Повернутися до початку Перейти донизу
Alter ego
Постоялець
Постоялець
Alter ego


Повідомлень : 661
Репутація : 927
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 38
Звідки : Ukraine, Pryluky

Де чого цікавого продається - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 4 EmptyНд 5 Травень 2019 - 19:05

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] за Вашим посиланням "Цей товар не може бути доставлений в обрану країну."
Знайшов ще такі варіанти
aliexpress:
Що насторожує мала кількість замовлень, не знайшов хоч якихось відгуків з фото, відео навідміну від варіанту шаветки-камісорі. Відсутні фото в "розібраному" стані і цікаво там є фото лез, а навіщо на лезі виступ ? чи не намудрували чого в  самій шаветці ?
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Де чого цікавого продається - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 4 EmptyНд 5 Травень 2019 - 19:07

Sm1tty, посмотрел, тоже хороший вариант. Только это копия Feather, а она немного отличается от KAI в плане геометрии "спусков". Нужно выставлять по отношению к коже немного другой угол. Оба варианта отличная альтернатива дорогим брендам :97:
Повернутися до початку Перейти донизу
Aklex
Постоялець
Постоялець
Aklex


Повідомлень : 815
Репутація : 288
Дата реєстрації : 22.01.2019
Вік : 34
Звідки : Житомир

Де чого цікавого продається - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 4 EmptyНд 5 Травень 2019 - 21:33

Знающие, подскажите какой из вариантов удобней: в формате шаветки или сплошной ручки?


Останній раз редагувалося: Aklex (Нд 5 Травень 2019 - 23:32), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
https://t.me/oleksandr_tsaran
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Де чого цікавого продається - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 4 EmptyНд 5 Травень 2019 - 21:47

Alter ego пише:
Звісно можливо лотерея по якості і чи варте уваги не знаю тож так для ознайомлення.

Шаветка 6 "univinlions, вартість шаветки на момент написання $8.34
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
aliexpress:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
follestress пише:
This razor is a copy of the kai, very well built, well balanced at a ridiculous price, around $ 8 on aliexpress
Гугл переклад: "Ця бритва є копією кай, дуже добре побудована, добре збалансована за смішною ціною, близько $ 8 на aliexpress"
Заказал, приедет, там посмотрим)))))
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Де чого цікавого продається - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 4 EmptyПн 6 Травень 2019 - 10:53

Just a Hobby пише:
Заказал, приедет, там посмотрим)))))
Очень интересно сравнить с оригиналом. И лезвия в комплекте тоже будут?
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Де чого цікавого продається - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 4 EmptyПн 6 Травень 2019 - 13:55

Ruslan пише:
Just a Hobby пише:
Заказал, приедет, там посмотрим)))))
Очень интересно сравнить с оригиналом. И лезвия в комплекте тоже будут?
Должны быть!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Де чого цікавого продається - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 4 EmptyПн 6 Травень 2019 - 16:18

Вот она же с белым покрытием.
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Де чого цікавого продається - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 4 EmptyПн 6 Травень 2019 - 23:27

Ребят, кто-то пробовал мыло Парфюмированное мыло "Для бритья" нарезное - Лавка мыльных сокровищ?
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Де чого цікавого продається - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 4 EmptyВт 7 Травень 2019 - 4:57

Саша Кавун пише:
Ребят, кто-то пробовал мыло Парфюмированное мыло "Для бритья" нарезное - Лавка мыльных сокровищ?
Я пробовал. 
Такое мыло, одно время продавалось в эпицентре, в отделе бытовой химии!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Де чого цікавого продається - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 4 EmptyПн 13 Травень 2019 - 22:36

Интересно, это за подставку сойдёт?

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
Альф84
Бувалий
Бувалий
Альф84


Повідомлень : 153
Репутація : 87
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 39
Звідки : Одесса

Де чого цікавого продається - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 4 EmptyВт 14 Травень 2019 - 13:17

Боюсь, станок не выдержит.  Там колечко маленькое на мой взгляд.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Де чого цікавого продається - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 4 EmptyВт 14 Травень 2019 - 14:27

Альф84 пише:
Боюсь, станок не выдержит.  Там колечко маленькое на мой взгляд.
И низенькое к тому же. Станок не выдержит, разве что коротенький пластиковый. Но я бы не заморачивался.
Повернутися до початку Перейти донизу
Alter ego
Постоялець
Постоялець
Alter ego


Повідомлень : 661
Репутація : 927
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 38
Звідки : Ukraine, Pryluky

Де чого цікавого продається - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 4 EmptyСр 15 Травень 2019 - 19:19

Шавет-камісорі під половинкі DE лез
The Goodfellas Smile Shibumi, вартість на amazon 17 євро
Огляд на badgerandblade.com , також є багато відео на youtube
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Dark Stag, вартість $57 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Де чого цікавого продається - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 4 EmptyЧт 16 Травень 2019 - 15:20

Саша Кавун пише:
Интересно, это за подставку сойдёт?

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Я зараз у процесі замовлення і виготовлення стенда під свої бритви.
Один з варіантів, який мені запропонували на самому початку, був саме такого плану.
Так от: під бритву, яку я дав за зразок, і під яку був зроблений отвір, все вийшло чудово - стало, як рідне, добре трималося і не падало.
А от інші бритви - з трохи відмінним діаметром ручки - або ж просто не влазили у отвір, або ж бовталися в ньому, як в ополонці. Відповідно, або ж стояли невпевнено і під кутом до вертикалі, або ж просто падали.

Тож я б такий варіант не розглядав. Особливо, як універсальний, для всіх бритв.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Де чого цікавого продається - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 4 EmptyЧт 16 Травень 2019 - 18:20

Alter ego, Dark Stag получается аналог KAI, только под двусторонние лезвия. Односторонее туда не встанет, длинноватое. Интересный вариант. Цену поменьше, была бы отличная альтернатива шаветкам типа Паркер. Т.к. и вид эстетический и устанавливать лезвие легко и крепление надежное.
Повернутися до початку Перейти донизу
Alter ego
Постоялець
Постоялець
Alter ego


Повідомлень : 661
Репутація : 927
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 38
Звідки : Ukraine, Pryluky

Де чого цікавого продається - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 4 EmptyНд 19 Травень 2019 - 18:39

Доповнення:

Відгук з фото на вище згадану шаветку univinlions 
Джерело: Feather Straight Razor Clone  , в темі є детальні фото
Гугл переклад:
Дякуємо (можливо) за розміщення посилання @ sscob1 . [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]Я не потребував іншого клубу або клону, але я вирішив спробувати це. Колір унікальний і ціна правильна. Я замовив його незабаром після того, як ви опублікували, і він прибув сьогодні, всього через 12 днів. Моє перше враження, що це хороша бритва, відмінна навіть при розгляді ціни. Мені подобається закінчити краще, ніж мій CJB і якість обробки (покриття) в значній мірі на одному рівні або, можливо, навіть краще, ніж "N06 Прямий край бритви складні бритви ножем Барбер бритва дерев'яна ручка волосся на обличчі Брови Борода гоління інструмент для гоління" також доступна на Aliexpress. 
Прикріплені кілька фотографій бритви:
1. Показує, як він був упакований для відвантаження. Бритва випускається в пластмасовій втулці, яка служить футляром для зберігання. Перед розміщенням у картонній коробці з логотипом Univinlions корпус був загорнутий. Бритва поставляється з одним встановленим загальним лезом.
2. Подивіться на внутрішні половини бритви.
3. Зверху вниз подання листя весни. Я не робив детальних порівнянь з іншими згаданими бритвами, але мені сподобалося, що це було істотно і забезпечило хорошу напругу для того, щоб утримувати лезо.
4. Ще один погляд на внутрішню обробку. Спочатку я зробив цю фотографію, щоб підкреслити, як верхній штифт (1 з 2 штифтів), який тримає бритву разом, став збитий лише тиском пальця. Щоб допомогти вам побачити, що будівництво є простим шпилькою, яка має один кінець забитий плоским, щоб діяти як клин, щоб допомогти зафіксувати його на місці, як тільки він повернеться назад у належне положення (він залишався сидіти на місці, як тільки я його знову встав). Освітлення не підіймає цю деталь дуже добре, але надає іншу картину якості обробки.
5. Я також отримав коробку з їх лезами. Зображення упаковки. Це майже так само, як вони повторно використовують більш довгі обгортки та коробки (та) для формувань ножів для цих невеликих лез. Я не пробував ці леза, але я не був вражений одним лезом, який був поставлений в бритві. Це лезо може бути неправильно, і я зробив мінімальний преп, але в моєму початковому тесті гоління він відчував, як нудно / витрачені леза AC пера.

Коротше кажучи, я задоволений бритвою. Леза не так багато, але дадуть їм ще одну спробу через кілька тижнів. 
_________________________________________________________________________________
Також натрапив на відгук про китайські SE леза univinlions aliexpress
Джерело: Китайские лезвия для SE станков , в темі є детальні фото
WLED пише:
Доброго всем дня! Решил рассказать об небольшом опыте использования китайских лезвий для шаветок в SE станке. С агитировал меня друг на совместную покупку. У него станок General.
Высмотрел мол на алиэкспрессе лезвия, отзывы хорошие, под свой Генерал подходят и под мой Вектор подойдут. 100 шт за 17 долларов с копейками ехали почти недели две. В коробке 10 блоков по 10 лезвий, упакованных в тонкую прозрачную бумагу, без клея. Не думаю, что такая упаковка как то, негативно повлияла на лезвия при перевозке. В блоке лезвия сидят достаточно плотно. Что не понравилось сразу, так то что лезвия очень тонкие, гнутся по сравнению с другими лезвиями достаточно легко. Физические размеры, объявленные производителем видны на фото. Решил сфотографировать на фоне лезвия Schick , которое было в пользовании. Китайское немного уже. В Вектор лезвие встало идеально, а в АТТ после закручивания ручки перекосилось, как то, не совсем захотелось таким «слантом» бриться, тем более, что АТТ подготовлен под продажу, а заново дезинфекцией заниматься желания не было.
Первое бритье в Векторе по однодневной щетине не принесло вообще никакого удовольствия. Лезвия вызывают двоякое чувство: с одной стороны вроде и бреют чисто, но как то грубо что ли, комфорта не ощущается вообще.
Следующее бритье, уже на двух дневной щетине прошло как то по легче. Может угол стал подбираться., но ощущения те же. Ну а на 3-й раз, когда после трех проходов остались пеньки, я понял что больше двух раз эти лезвия использовать не смогу. Отдам свою часть другу, у него щетина намного мягче моей и количество использования лезвий получается гораздо выше, и он ими очень доволен, особенно учитывая цену.
Щетина после этих лезвий проявляться стала гораздо раньше, чем после Schick или Физера. Больше всего удивило, так это то что не было ни одного пореза и раздражения. Спиртовой АШ не жег. 
Думаю, что основная проблема этих лезвий толщина и качество стали. Заточка, наверное, тоже не того качества как у японских лезвий. Для однократного использования, в шаветке, в какой ни будь парикмахерской пойдет, а для комфортного бритья, для меня по крайней мере, нет. 
Как установилось лезвие в станке попытался показать на фото. Может мой опыт будет кому ни будь полезен.
Всем приятного бритья!
Повернутися до початку Перейти донизу
Sm1tty
Бувалий
Бувалий
Sm1tty


Повідомлень : 141
Репутація : 75
Дата реєстрації : 19.03.2018
Вік : 36
Звідки : Харьков

Де чого цікавого продається - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 4 EmptyПн 3 Черв 2019 - 10:58

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Турецкий магазин на алиэкспресс, есть много всякого, не только по бритвенной теме, но магазин довольно новый, так что на ваш страх и риск.
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Де чого цікавого продається - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 4 EmptyПт 5 Лип 2019 - 10:16

Осталось 7 штук) (я не покупал).

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Де чого цікавого продається
Повернутися до початку 
Сторінка 4 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Наступний
 Схожі теми
-
» Де чого цікавого продається

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: МАГАЗИНИ ГОЛЯРСЬКОЇ КОСМЕТИКИ ТА АКСЕСУАРІВ-
Перейти до: