ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Купити у виробника чи в українському магазині?

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
supernova
Бувалий
Бувалий
supernova


Повідомлень : 115
Репутація : 2
Дата реєстрації : 03.08.2021
Звідки : Луцьк

Купити у виробника чи в українському магазині? Empty
ПовідомленняТема: Купити у виробника чи в українському магазині?   Купити у виробника чи в українському магазині? EmptyЧт 3 Лют 2022 - 20:45

Мабуть усе почалося для мене із засобів куплених на notino. Нотіно, як і мейкап, приваблюють покупців оригінальним товаром з Європи за неймовірно низьку ціну: набагато нижчу, за вказану виробником чи по якій продають інші магазини такий же товар, а також безкоштовною доставкою понад якусь суму, навіть з-закордону ( може зараз щось змінилось, коли я користувався було саме так).
Не виніть мене, я був студентом, грошей було обмаль, хотілось гарно жити як і всім. Замовляв не багато, засоби були непогані. Так тривало якийсь час, було декілька разів, що повертав товар, бо той мав неприємний запах і мав зовсім не однорідну консистенцію, повертали кошти без проблем, а я думав брак та й брак, з ким не буває. 
На нотіно я купував Bioderma Shower Cream, він мені сподобався, не сушив шкіру. Використав я одну банку, замовив другу користуватися і вона знову була з неприємним запахом і мала зовсім інший ефект на шкіру. Я поспілкувався з підтримкою, мені нічого не повернули, запевнили що вони звірилися десь там і товар якісний. Я подумав, може це мені щось вже думається, по пам яті ж порівнював, а пам ять річ ненадійна. Підходила до закінчення вже і ця банка, треба було нову замовляти, а я якраз хотів перевірити вживу, чи то мені відчувається, чи насправді щось не так із банкою з нотіно. Замовив напряму із сайту, переплатив купу грошей, бо кілограм доставки + посередник. Прийшла, порівняв - банка нотіно відрізнялася по всім параметрам в гіршу сторону - запах, консистенція, ефект на шкіру. Дружина сказала так само. 
Я мав багато речей від нотіно/мейкап вже на той момент,  наприклад крем. Він був без проблем, закінчувався теж, я на амазоні замовляв щось і побачив, що там є те ж цей крем, докупив до посилки. І вони теж відрізняють, хоч і сильно, але з амазону густіший. 
Вирішив я більше не користуватись цими двома магазинами. 

Вже потроху я тусив в бритвеній тематиці, користувався зачасту кремами від TOBD або Truefit, купував в якихось магазинах по типу бритвамаг, грейс і тд, де була ціна краще. А потім в мене знайомий переїхав в Лондон, я гостював, закупився кремами тейлора і тобд (там магазини один навпроти іншого майже). Знову була різниця в кремах. Буквально тільки я заглянув в банку я побачив. Мило з їх магазину вогке, блистить, з нашого сухіше.

А надихнуло мене написати цей пост декілька людей, які писали мені за крема ТОБД, коли я їх продавав, і зараз за [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]. Сапоніфіціо передостанній із товарів, куплених В Україні який залишився у мене. Я купив свою версію в barbercompany, версія найновіша у виробника, всі мила на фото,в описі, і про які я пишу одної версії. 
Протягом усього мила купленого в барберкомпані були частинки сміття, і їх було справді багато. Коли я користувався милом, я про це не думав, вони ні на що, по факту, не впливають. Мабуть такий виробничий процес..
І довелося мені восени поїхати у відрядження в Італію, saponificio varesino це італійський бренд. Я скористався такою можливістю, і купив там собі 3 мила на їхньому сайті. Вони всі були без цього сміття. В Україні я написав в барберкомпані, вияснити чому мені продали таке мило - вони відповіли, що у них усі мила з такими "включеннями". Тут на фото моє мило куплене в них
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Ось що вони прислали (зверніть увагу на різницю в кольорі і всьому решта + якусь жовту бяку)
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], як виглядає мило куплене у виробника, ось ще фото уже з початого
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Зараз я уже все купую напряму у виробника, рідше в магазині за кордоном, деколи навіть з доволі великою переплатою, ніколи не буває проблем із якістю.
Думаю я не один, бо навіть деякі люди, які мені писали - а в чому різниця купувати тут і там, потім самі згадували, як перестали користуватися notino/makeup. Зате запевняли що інші магазині хороші. Може й хороші...
 
Тому пропоную ділитися схожим досвідом тут. 

P.S. Я вже трохи часу як підсів на китайський чай, замовляв різними способами в різних магазинах. Спочатку в найпопулярніших (new tea чи the tea) - думав, ммм який добрий чай порівняно із ліптон. Потім спробував в іншому магазині, більш "сімейному", тепер чай із популярних був жахливим, за ті ж гроші я пив набагато кращий чай. А потім знайомий, який мене і підсадив надіслав з Китаю чай, який він сам відбирав -- тепер чай із сімейного магазину був поганим. 
Через те, що ми не знаємо, як має виглядати хороший продукт, ми не можемо критично оцінити якість того, чим користуємось.

Ruslan, trimmer, Lazarik, razorsedge, kov1963, Peshek, royib і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
evasive
Частий гість
Частий гість
evasive


Повідомлень : 51
Репутація : 6
Дата реєстрації : 03.11.2019
Звідки : Ukraine, Mykolayiv/Kyiv

Купити у виробника чи в українському магазині? Empty
ПовідомленняТема: Re: Купити у виробника чи в українському магазині?   Купити у виробника чи в українському магазині? EmptyПт 4 Лют 2022 - 12:58

Владею мылом c точно такими же вкраплениями как у Вас на фото, купленное около года назад на WestCoastShaving. Мне кажется не совсем корректно винить магазин который торгует отличной партией мыла от той которую Вы купили напрямую у производителя. У Varesino есть версии мыла (Beta 4.2, Beta 4.3). Отличаются ли эти надписи на баночках мыла которые Вы упоминаете?

razorsedge та Armadilla Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
supernova
Бувалий
Бувалий
supernova


Повідомлень : 115
Репутація : 2
Дата реєстрації : 03.08.2021
Звідки : Луцьк

Купити у виробника чи в українському магазині? Empty
ПовідомленняТема: Re: Купити у виробника чи в українському магазині?   Купити у виробника чи в українському магазині? EmptyПт 4 Лют 2022 - 13:00

evasive пише:
Владею мылом c точно такими же вкраплениями как у Вас на фото, купленное около года назад на WestCoastShaving. Мне кажется не совсем корректно винить магазин который торгует отличной партией мыла от той которую Вы купили напрямую у производителя. У Varesino есть версии мыла (Beta 4.2, Beta 4.3). Отличаются ли эти надписи на баночках мыла которые Вы упоминаете?
Там усе пише в пості: Я купив свою версію в barbercompany, версія найновіша у виробника, всі мила на фото,в описі, і про які я пишу одної версії. 
Повернутися до початку Перейти донизу
evasive
Частий гість
Частий гість
evasive


Повідомлень : 51
Репутація : 6
Дата реєстрації : 03.11.2019
Звідки : Ukraine, Mykolayiv/Kyiv

Купити у виробника чи в українському магазині? Empty
ПовідомленняТема: Re: Купити у виробника чи в українському магазині?   Купити у виробника чи в українському магазині? EmptyПт 4 Лют 2022 - 13:25

Тогда думаю можно сделать вывод что технология или качество сырья у производителя не постоянного качества и мыло будет разниться от партии к партии. Думаю что тут мало связи между тем чтоб покупать напрямую у производителя или местах которые занимаются реализацией их продукции.

supernova Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

Купити у виробника чи в українському магазині? Empty
ПовідомленняТема: Re: Купити у виробника чи в українському магазині?   Купити у виробника чи в українському магазині? EmptyПт 4 Лют 2022 - 13:52

До зазначенного вище про партії та сировину можу лише додати свої враження, що те мило що я бачив у львівському Барберкомпані, і те що маю в користанні (взяв з рук куплений здається у Хосе) максимально подібні. На вигляд десь такі як на запасках з Ваших фото, формула Бета 4.3 Такі як в оголошенні я не бачив. До КТГ претензій не мав.

Є ймовірність що просто занесли в банку зайвого з помазком? Бо я помазком в банку не лізу, відколупую ложечкою.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

Купити у виробника чи в українському магазині? Empty
ПовідомленняТема: Re: Купити у виробника чи в українському магазині?   Купити у виробника чи в українському магазині? EmptyПт 4 Лют 2022 - 13:57

Ще підозрюю що склад маоже бути різний залежно від аромату але можливо і неправий.
По фото в інтернеті добре видно як "гугялє" консистенція тому не думаю що тут провина нотіно КГТ Хоче чи WestCoastShaving, а така особливість виробника і різних партій.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

supernova Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
supernova
Бувалий
Бувалий
supernova


Повідомлень : 115
Репутація : 2
Дата реєстрації : 03.08.2021
Звідки : Луцьк

Купити у виробника чи в українському магазині? Empty
ПовідомленняТема: Re: Купити у виробника чи в українському магазині?   Купити у виробника чи в українському магазині? EmptyПт 4 Лют 2022 - 13:59

razorsedge пише:
Ще підозрюю що склад маоже бути різний залежно від аромату але можливо і неправий.
По фото в інтернеті добре видно як "гугялє" консистенція тому не думаю що тут провина нотіно КГТ Хоче чи WestCoastShaving, а така особливість виробника і різних партій.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Думаю мабуть так і є. Все ж це найменша проблема, так як по всім іншим характеристикам мила однакові, на мій погляд
Повернутися до початку Перейти донизу
alexzu37
Бувалий
Бувалий
alexzu37


Повідомлень : 378
Репутація : 115
Дата реєстрації : 20.01.2018
Вік : 49
Звідки : Луганск - Северодонецк

Купити у виробника чи в українському магазині? Empty
ПовідомленняТема: Re: Купити у виробника чи в українському магазині?   Купити у виробника чи в українському магазині? EmptyПт 4 Лют 2022 - 14:15

Думаю, это как борщ. Один рецепт, одна хозяйка, те же ингредиенты, но вкус все время разный. Все, что изготавливается индивидуально, не в промышленных масштабах, не может абсолютно совпадать от изделия к изделия.

vicbro, Armadilla та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Купити у виробника чи в українському магазині?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Stando-Single-Edge Хто чув про виробника?
» Допомога у виборі станка
» Де купити мило Fine?????
»  Де в Україні купити парфуми Tom Ford ?

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби для гоління-
Перейти до: