ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.

Перейти донизу 
+91
Jeemye
Володислав
pristav22
paha
Kakoyto_paren__
supernova
all75
wakidzasi
volos
Oleksii
lefrin
Sauvage
staseg
Caonima
Armadilla
kh_fish
KHSN
РустВр
Flash212116
yehorf
andreyv1979
ditrih_
Влад Бежик
Skazo4nik
Alfed
Kitten911
ARTURIUS
vates
vicbro
Yevhen_85
egoist
Qwertyus
madgray60
Зодиак
STEEL
kruv
Kozachok
dr_vorushylo
Віталіk
volff76
Олександр Lutsk
Peshek
stinger
Андроний
by.Andrew
Daved
Volodymyr
user999
Женя
Toivo
Феникс
shavefun
razorsedge
shurick
Oleksandr U$A
Рома
fill
slonopotam
brawl
Imation
Дmитрий
alexzu37
Farikhan
AJ
NUMB
Andrewt
Саша Кавун
Сэм
trimmer
Сергій
Troto
Дмитрий2004
zabor
Mauser
Boroda88
Изотовец
Moshul
Evgen
Олександр Тернавский
Ros21
Maxim Mariupol
AndersonUA
Roman313
турист
Alter ego
StraightRazor
Denisus
Murkatavr
Ruslan
Моя Цірюльня
Стас
95 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Наступний
АвторПовідомлення
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1214
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 EmptyПн 22 Жовт 2018 - 20:47

Roman313 пише:
Дmитрий пише:
...Ну добавлю я с прешейва+полотенца+камня 250грн, дотянусь до EJ89. ...
Все ти вірно замовив, прешейв проразівський один з кращих, не розумію як можна олію замість прешейва використовувати для тешки, до того ж мало хто знає, що проразівські прешейви можна і як допоміжний автешейв крем використовувати, колись давно років 10 тому був в продажу прешейв зеленої серії прорасо на якому писало до і після гоління. Квасець це зручно за секунду кров спинив, ну і EJ89 особисто для мене на голову нижче по якості гоління за голову паркер, тому прагнути купити 89 голову не варто, на моє переконання вона вчить не правильної техніки гоління тешкою, і починати з неї нікому не раджу.
Вот единственное преимущество прешейва Прорасо это что его как 2 в 1 использовать можно, но только как АШ  можно задолбаться его втирать если чутка переборщить, так что этот плюс как по мне нивелируется. А квасцами я хз как вы кровь останавливаете, у меня после них только лицо жжет и кожа на размер меньше становится, а кровь как шла так и идет :) Зато помогает остатки пены на лицо нанести пока все ништяки чищу-убираю, а потом контрастное умывание горячая-холодная-горячая-холодна вода. Но эт конечно мой случай, хотя такие же мысли с прешейвами и квасцами неоднократно встречал тоже.
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 EmptyПн 22 Жовт 2018 - 20:56

Изотовец пише:
Roman313 пише:
Дmитрий пише:
...Ну добавлю я с прешейва+полотенца+камня 250грн, дотянусь до EJ89. ...
Все ти вірно замовив, прешейв проразівський один з кращих, не розумію як можна олію замість прешейва використовувати для тешки, до того ж мало хто знає, що проразівські прешейви можна і як допоміжний автешейв крем використовувати, колись давно років 10 тому був в продажу прешейв зеленої серії прорасо на якому писало до і після гоління. Квасець це зручно за секунду кров спинив, ну і EJ89 особисто для мене на голову нижче по якості гоління за голову паркер, тому прагнути купити 89 голову не варто, на моє переконання вона вчить не правильної техніки гоління тешкою, і починати з неї нікому не раджу.
Вот единственное преимущество прешейва Прорасо это что его как 2 в 1 использовать можно, но только как АШ  можно задолбаться его втирать если чутка переборщить, так что этот плюс как по мне нивелируется. А квасцами я хз как вы кровь останавливаете, у меня после них только лицо жжет и кожа на размер меньше становится, а кровь как шла так и идет :) Зато помогает остатки пены на лицо нанести пока все ништяки чищу-убираю, а потом контрастное умывание горячая-холодная-горячая-холодна вода. Но эт конечно мой случай, хотя такие же мысли с прешейвами и квасцами неоднократно встречал тоже.
а які квасці пробували використовувати? вони не всі однакові, одні миттєво кров зупиняють, від одних порізи довше загоюються потім :D
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1214
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 EmptyПн 22 Жовт 2018 - 21:12

Roman313 пише:
а які квасці пробували використовувати? вони не всі однакові, одні миттєво кров зупиняють, від одних порізи довше загоюються потім :D
Омеговские пробовал, в стике которые
Повернутися до початку Перейти донизу
Дmитрий
Бувалий
Бувалий
Дmитрий


Повідомлень : 143
Репутація : 27
Дата реєстрації : 17.10.2018
Вік : 31
Звідки : г.Кропивницкий

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 EmptyПн 22 Жовт 2018 - 21:13

У меня на лице есть родинки. Жилетом то меня это не волновало, а сейчас если рубану то спиртиком не отделаюсь, нужно что то эффективнее. А квасец он и в быту полезный мне кажется, на кухне можно порезатся например...

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
https://vk.com/ffrenzy
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1214
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 EmptyПн 22 Жовт 2018 - 21:21

Дmитрий пише:
У меня на лице есть родинки. Жилетом то меня это не волновало, а сейчас если рубану то спиртиком не отделаюсь, нужно что то эффективнее. А квасец он и в быту полезный мне кажется, на кухне можно порезатся например...

Отправлено через Topic'it
Вот на кухне я точно сильно сомневаюсь, что он поможет :D Там мне кажется лучше гель Прорасо
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 EmptyПн 22 Жовт 2018 - 21:21

Изотовец пише:
Roman313 пише:
а які квасці пробували використовувати? вони не всі однакові, одні миттєво кров зупиняють, від одних порізи довше загоюються потім :D
Омеговские пробовал, в стике которые
Найкраще зупиняє кров OSMA, найкраще для шкіри, найменше стягує PRORASO, ну і Omega це замість дезодоранту добре, на лице особисто мені так собі.
Повернутися до початку Перейти донизу
Рома
Новачок
Новачок
Рома


Повідомлень : 31
Репутація : 7
Дата реєстрації : 15.01.2018
Вік : 45
Звідки : Мирноград

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 EmptyПн 22 Жовт 2018 - 21:22

Изотовец пише:
Roman313 пише:
а які квасці пробували використовувати? вони не всі однакові, одні миттєво кров зупиняють, від одних порізи довше загоюються потім :D
Омеговские пробовал, в стике которые
Омеговский квасец слабый, при более-менее крупных порезах кровь не останавливает.
Повернутися до початку Перейти донизу
Дmитрий
Бувалий
Бувалий
Дmитрий


Повідомлень : 143
Репутація : 27
Дата реєстрації : 17.10.2018
Вік : 31
Звідки : г.Кропивницкий

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 EmptyПн 22 Жовт 2018 - 21:24

[quote="Рома"]
Изотовец пише:
Roman313 пише:
а які квасці пробували використовувати? вони не всі однакові, одні миттєво кров зупиняють, від одних порізи довше загоюються потім
Омеговские пробовал, в стике которые
Омеговский квасец слабый, при более-менее крупных порезах кровь не останавливает.
Эх, зря потраченные деньги)) Ну да ладно, найду применение))

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
https://vk.com/ffrenzy
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 EmptyПн 22 Жовт 2018 - 21:25

Дmитрий пише:
Рома пише:
Изотовец пише:
Roman313 пише:
а які квасці пробували використовувати? вони не всі однакові, одні миттєво кров зупиняють, від одних порізи довше загоюються потім
Омеговские пробовал, в стике которые
Омеговский квасец слабый, при более-менее крупных порезах кровь не останавливает.
Эх, зря потраченные деньги)) Ну да ладно, найду применение))

Отправлено через Topic'it
ти ж писав що прорасо береш
Повернутися до початку Перейти донизу
Дmитрий
Бувалий
Бувалий
Дmитрий


Повідомлень : 143
Репутація : 27
Дата реєстрації : 17.10.2018
Вік : 31
Звідки : г.Кропивницкий

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 EmptyПн 22 Жовт 2018 - 21:30

Roman313 пише:
Дmитрий пише:
Рома пише:
Изотовец пише:
Roman313 пише:
а які квасці пробували використовувати? вони не всі однакові, одні миттєво кров зупиняють, від одних порізи довше загоюються потім
Омеговские пробовал, в стике которые
Омеговский квасец слабый, при более-менее крупных порезах кровь не останавливает.
Эх, зря потраченные деньги)) Ну да ладно, найду применение))

Отправлено через Topic'it
ти ж писав що прорасо береш
Допустил оплошность)) Сэкономил на камне в пользу доставки.

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
https://vk.com/ffrenzy
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 EmptyПн 22 Жовт 2018 - 21:48

Ребята, если не сложно, да даже если сложно, просьба цитировать не всю переписку. Вполне понятно будет, если цитировать только последнее предложение.
Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 EmptyПн 22 Жовт 2018 - 21:49

Roman313 пише:
Найкраще зупиняє кров OSMA, найкраще для шкіри, найменше стягує PRORASO, ну і Omega це замість дезодоранту добре, на лице особисто мені так собі.
В мене олівець OSMA. Підтверджую - кров зупиняє миттю, за весь час використовував рази 3, з іншими порівняти не можу.
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1214
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 EmptyПн 22 Жовт 2018 - 22:03

Roman313 пише:
Найкраще зупиняє кров OSMA, найкраще для шкіри, найменше стягує PRORASO, ну і Omega це замість дезодоранту добре, на лице особисто мені так собі.
Над знач будет взять еще попробовать такие, Омегу дезодорантом и ползьую сейчас.
Повернутися до початку Перейти донизу
Imation
Частий гість
Частий гість
Imation


Повідомлень : 83
Репутація : 54
Дата реєстрації : 16.09.2018
Вік : 56
Звідки : Черкассы

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 EmptyПн 22 Жовт 2018 - 22:03

DimaV пише:


В мене олівець OSMA. Підтверджую - кров зупиняє миттю, за весь час використовував рази 3, з іншими порівняти не можу.

В мене теж вже кілька років OSMA !  Реально прцює!!!!
  Раніше був такий як на фото -викинув!![Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
Дmитрий
Бувалий
Бувалий
Дmитрий


Повідомлень : 143
Репутація : 27
Дата реєстрації : 17.10.2018
Вік : 31
Звідки : г.Кропивницкий

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 EmptyПн 22 Жовт 2018 - 23:04

Буквально неделю назад я и подумать не мог что бритьё "старомодными" станками может вообще быть хотя бы на одном уровне с современными кассетниками. Если бы совсем недавно мне не надоел постоянный недобрив, дискомфорт после и во время бритья то я и не смотрел бы ничего с этим связаное. Здесь у меня как с электронными сигаретами - я взял то что мне нравилось перелопатив ввесь Ютуб и всевозможные форумы, спокойно пользовался и лишь спустя какое то время я начал понимать что мне вообще нужно. Сейчас имея 2 года опыта, накопив знания я мог бы с лёгкостью подобрать себе нужное устройство, но всё это благодаря платному обучению. Я понимаю что и в бритье я этого не избегу, что первый заказ связан с ошибками, огромным количеством информации которую нужно обмозговать - но без него кто бы что не советовал я не смогу подобрать то что мне нужно прям с первого раза)
Ещё раз хочу поблагодарить форумчан за поддержку и советы. Жду, жду, жду когда уже приедет моя красотка)))

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
https://vk.com/ffrenzy
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2448
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 EmptyВт 23 Жовт 2018 - 10:10

Roman313 пише:
...не розумію як можна олію замість прешейва використовувати для тешки...

Льохка!
Тільки не замість прешейву, а як прешейв :-)
Намастив трохи на писок, дав дрібку часу ввібратися - і вперед з піснею! :-)))

Маю фірмову олійку від Синьої Бороди і олію макадамії.
Вони різні, працюють по-різному, але обидві класні - кожна по-своєму.
НМСД, звичайно ж.
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1214
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 EmptyВт 23 Жовт 2018 - 10:54

fill пише:
Льохка!
Тільки не замість прешейву, а як прешейв :-)
Намастив трохи на писок, дав дрібку часу ввібратися - і вперед з піснею! :-)))

Маю фірмову олійку від Синьої Бороди і олію макадамії.
Вони різні, працюють по-різному, але обидві класні - кожна по-своєму.
НМСД, звичайно ж.
А какой станок? Что-то агрессивное наверняка же.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2448
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 EmptyВт 23 Жовт 2018 - 11:02

Изотовец пише:

А какой станок? Что-то агрессивное наверняка же.

Довгий час - лише 89.

Зараз трохи розбавив одноманітність, є й м’якший станок, й агресивніший.
Але олійкою користуюся з усіма станками - не систематично, під настрій.
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1214
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 EmptyВт 23 Жовт 2018 - 11:13

fill пише:
Довгий час - лише 89.

Зараз трохи розбавив одноманітність, є й м’якший станок, й агресивніший.
Але олійкою користуюся з усіма станками - не систематично, під настрій.
А какие лезвия и на сколько раз хватает? И как щетина растет в воротниковой зоне, параллельно или перпендикулярно коже?
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2448
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 EmptyВт 23 Жовт 2018 - 11:32

Изотовец пише:

А какие лезвия и на сколько раз хватает? И как щетина растет в воротниковой зоне, параллельно или перпендикулярно коже?

Леза - різні абсолютно. Якогось явного фаворита не маю. Користуюся всім, що під руку потрапляє: і Derby зелені та чорні, і Gillette Rubie, і Treet Classic та Platinum, і Personna, і Wilkinson, і Спутнік, і Рапіра і ще всяке різне. Щось краще заходить, щось гірше, щось ще не знаю як, бо не добрався. :-)
Всяке буває, словом.

З останніх відкриттів - BIC у Шлюзі (у 89-ій зовсім не зайшли, дуже травматично було все, але в Шлюзі виявился напрочуд приємними) та Muhle у тому ж Шлюзі і 89-ій (пре, як танк). Polsilver вже заряджений на наступне гоління у 89-ту, подивимось, шо воно за звір.

Лез вистачає від двох до шести разів, в залежності від. В середньому - на чотири рази. Раніше довше ганяв, до шести разів і більше. Але згодом вимоги до комфортності зросли, тож зараз шість разів рідко чим користуюся, вже, певно, й не пригадаю, коли і з чим це було востаннє.

Щетина у зоні комірця росте під певним кутом до шкіри. Тобто не лежить на ній повністю, але й не стирчить сторчком. Ну, може трохи ближче до лежить, але не зовсім не під нуль, може градусів 30 (+/-).
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 EmptyВт 23 Жовт 2018 - 13:39

Дmитрий пише:
У меня на лице есть родинки. Жилетом то меня это не волновало, а сейчас если рубану то спиртиком не отделаюсь, нужно что то эффективнее.
Почитай [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання].
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 EmptyВт 23 Жовт 2018 - 14:50

fill пише:
Roman313 пише:
...не розумію як можна олію замість прешейва використовувати для тешки...

Льохка!
Ок ця тема мене цікавить тому подискутую, наперед говорю аргументовано подискутую, а не попереконую. Почну з того, що використання олії в якості прешейву має явні та незаперечні мінуси:
- псує помазки, вимагає значно ретельнішіго догляду за ними;
- псує безповоротно одяг при випадковому попаданні на нього при голінні;
- значно сприяє забиванню тешки при голінні;
- руки після нанесення жирні і це не приємно;
- мило покриває обличчя проблемно при першому нанесенні для першого проходу;
- нівелює єфект розпарювання чи прийняття душу перед голінням, тобто що таке розпарювання і приймання душу - це позбавлення природнього жиру щетиною тобто вона стає настовбучиною і розпарювання-відкриття порів це теж припідняття щетини, цей ефект нам дають прорасівські прешейви після них щетина стоїть дибком і кожна волосина окремо і знежирена;
Хто відстоює її використання, люди які кажуть, що вона утворюючи плівку захищає шкіру, але ж шкіру має якісно збита піна з мила захищати, а олія ховає під плівкою щетину яка приклеюється до обличчя і не зголюється. Як на мене ці люди просто не знайшли свого мила, а для прикладу дуже люблять запах червоного прорасо, хоч воно обпікає їм несамовито шкіру, і так, тоді олія макадамі, для прикладу, своєю плівкою усуне це попікання, утворивши барєр для подразника і гоління, типу стане комфортніше. А чи є ті, хто мають мило яке ідеальне: не пече, відмінно скользить, масною піною захищає шкіру, пахне так що волосся дибком стає, і використавши олію в якості прешейву, скажуть що гоління було якіснішим?
Взагалі єдиним виключенням для застосування олії я бачу на початкових стадіях при голінні клинковими бритвами та шаветками ну і барбершопи для яких олію і придумали як на мене. Таке моє бачення, викинув зі злості колись олію від синьої бороди у смітник а також олію барбус до того, де я помиляюся чи в чому?
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2448
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 EmptyВт 23 Жовт 2018 - 16:07

Романе, прочитав твої аргументи і маю зазначити, що з деякими з них мені важко не погодитися. З деякими можу погодитися за певних умов. Деякі ж, як на мене, мають місце скоріше в теорії.

Так, дійсно, руки після використання олійки масні, їх треба помити - що тут заперечиш? Мию. З милом, двічі чи тричі. Факт!

Щодо одягу, то, сказати по правді, про таке й не думав ніколи, позаяк голюся топлес. Якщо вже й капне щось на труселя, то не так страшно - випереться :-)

А щодо псування помазка й забивання тешки - не впевнений.
Помазок легко відмивається. А щоб зменшити вплив олії на помазок, я при використанні олії збиваю піну у чаші, не на обличчі. Тож, якщо на помазку щось і залишається, то не так аж надто.
Тут слід зауважити, що у мене не аж такі шикарні помазки, їх легко і недорого замінити, якщо вже щось таке страшне станеться. Хоча поки жодних передумов для цього нема.
При використанні дорогих, якісних помазків, напевно, слід підходити до олійки обережніше.

Забиття тешки, скажу чесно, не помічав. Чи не було, чи не звертав уваги - не знаю. Певно, це не так критично, щоб воно впало ув вічі. Можливо, це дійсно має місце, варто буде поспостерігати.

Чи відрізняється перше нанесення піни на обличчя з олійкою і без? - Так, відрізняється.
Чи є це проблемою? - Як на мене - ні. Мило покриває трохи інакше, але не проблемно. Просто інакше.

Цікавий момент з нівелюванням розпарювання і створенням плівки.

Я не маю якихось науково підтверджених даних, що розпарення нівелюється чи не нівелюється олійкою. В принципі, те що ти про це пишеш об’єктивно може мати місце.
Я ж лише можу спиратися на власні - суто-пресуто суб’єктивні - відчуття. І от, за моїми відчуттями - доповнює.
Не питай: я не уявляю собі ні фізики, ні хімії процесу. Просто відчуття. Можливо це ефект плацебо :-)
Тож, щоб не бути надто категоричним, скажу так: гіршим не стає :-)

Також зауважу, що гоління з олійкою є для мене дещо приємнішим. Чи то за рахунок її "чарівної дії" на щетину і шкіру, чи то за рахунок олійної плівки - хтозна! Зрештою, плівочка очевидно, що утворюється. І, як і у випадку з розпарюванням, є просто ще одним додатковим до мила чинником, що він додає трохи м’якості голінню.

І от так, вістік по вістіку, набирається потроху до загального дещо більшого комфорту.

Як я вже писав вище, я не користуюся олійкою систематично. Скоріше під настрій.
Інколи беру як прешейв універсальний крем Prep. Теж непогано. Але олійка загалом подобається більше.
Принаймні зараз :-)

Тож, резюмуючи: системної помилки в твоїх міркуваннях я не знайшов. :-)
Моєї компетенції явно не достатньо, щоб таку помилку виявити, вказати на неї і аргументовано довести її  (по тому ще й зачморити, принизити, розчавити і все таке інше - як і годиться в поважному науковому товаристві :-)))))))) ).
Маю лише корекцію на трохи інший досвід та трохи інше сприйняття.

Якось так :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1214
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 EmptyВт 23 Жовт 2018 - 16:35

Специальными маслами не пользовался, пользовался Johnson's Baby, главными минусами которые для себя отметил это то, что щетина не размягчается (даже при использовании крема для бритья в качестве прешейва она размягчается и как говорил Роман как бы начинает топорщится) и прилипает из-за масла к коже, для меня это при учете того что щетина ложится почти на кожу в проблемных местах и используется мягкий станок - добавляет лишнее выскабливание и соответственно раздражение. А учитывая что щетина не размягчается - сужает диапазон комфортно используемых лезвий и количество их использований. Так что как всегда в нашем деле играет роль физиология.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 9 EmptyВт 23 Жовт 2018 - 16:48

Roman313, fill, большой и жирный плюс, даже несколько, за образцовую и аргументированную культуру дискуссии. Пусть заходят с других ресурсов, читают и завидуют. :0002:
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.
Повернутися до початку 
Сторінка 9 з 34Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Наступний
 Схожі теми
-
» Підробки в світі голярської косметики та аксесуарів
» Определение/поиск голов для станка
» Нужна ваша помощь!
» Прошу помощь зала
» Бритьё в особо травмоопасных местах. Есть вопросы.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ДЛЯ НОВАЧКІВ, ОБМІН ДОСВІДОМ-
Перейти до: