ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Інтернет магазини України частина 2

Перейти донизу 
+60
Андрій-Бердичів
Caonima
Alfed
stinger
Cosmofox
Jim Beam
Yura_
Mel
IgorMark
Abdula
Рома
Пума
rhbwz
al
Oleksii
_yk_
tehndir
Sauvage
andreyv1979
fran.ivan.ua
Dmytro_86
supernova
Armadilla
Kitten911
Изотовец
serhii_B
ditrih_
marduk
ARTURIUS
alexzu37
Александр 7676
Roman2020
Shave Master
Ringoo
wakidzasi
Viktor21
volff76
РустВр
Сэм
dm-cat
Alexjoe
KHSN
bulldog38
Kozachok
DBezverk
romaan
akozubay
Peshek
razorsedge
amadeus
slonopotam
noname_username
Віталіk
trimmer
dr_vorushylo
egoist
vicbro
Янеж
Ruslan
Caballero
64 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Наступний
АвторПовідомлення
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 EmptyСр 5 Травень 2021 - 20:57

dr_vorushylo пише:
egoist пише:
slonopotam пише:
РустВр пише:

Где Тобсы по 310?

Ищущий да обрящет!

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Обратите внимание, что лого ЕС, значит +30 гривен за доставку))))
можливо Ви помилилися, доставка з ЄС кур‘єром 29 грн, новою поштою 49грн, від 750 грн доставка безкоштовна.
Ахахаха, курьер с ЕС приедет. А вообще, я вполне мог ошибиться. Я заказывал, когда товар с ЕС, берут 29 гривен, если товар в Украине, тогда бесплатная доставка

Віталіk Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
dr_vorushylo
Бувалий
Бувалий
dr_vorushylo


Повідомлень : 188
Репутація : 22
Дата реєстрації : 26.11.2020
Вік : 23
Звідки : Черкассы, учусь в Харькове

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 EmptyСр 5 Травень 2021 - 21:03

При сумме заказа свыше 750 грн — доставка бесплатная! При сумме заказа до 750 грн стоимость доставки курьерской службой MAKEUP и до пунктов выдачи заказов MAKEUP составляет всего 29 грн. Доставка до отделений "Новой почты" - 49 грн.

Акулов, Янеж, Roman2020, Віталіk та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
DBezverk
Новачок
Новачок
avatar


Повідомлень : 21
Репутація : 0
Дата реєстрації : 25.03.2021
Звідки : Харьков

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 EmptyЧт 6 Травень 2021 - 10:46

Alexjoe пише:
Добрый день!Кто знает-заказал с офф сайта rockwell 6s.Они должны прислать трек номер и посылка отслеживается?Как долго едет?Укрпочта поставляет?
Заказал Rockwell 6C, адрес доставки написал на английском, но при оплате с помощью Gpay инфа подтянулась на русском. Трек давали, сначала отслеживался по DHL Ecommerce, потом и по Укр почте. Посылка пришла через 30 дней.
Повернутися до початку Перейти донизу
akozubay
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 378
Репутація : 100
Дата реєстрації : 28.12.2017
Вік : 39
Звідки : Одесса

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 EmptyЧт 6 Травень 2021 - 11:03

Сегодня заказал на notino.ua в чаше "Tabac Original" по цене дешевле грибов. 
Цена товара: 310 грн.+ 10 грн.(страховка) + 45 грн. (доставка до дверей курьером).
Итог: 365 грн. - это самая низкая цена среди всех магазинов продаемых Tabac Original в чаше.

Акулов, Янеж, dr_vorushylo та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Viktor21
Новачок
Новачок
Viktor21


Повідомлень : 32
Репутація : 3
Дата реєстрації : 28.04.2021
Вік : 47
Звідки : Харків

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 EmptyЧт 6 Травень 2021 - 19:54

Мабуть не в тему, але побачив тут діалог учасників форму. Тут, що банять за українську мову? На українському форумі?)))) Думаю це нормально якщо форум має бути українською, я навіть не замітив, що тут російською теми)))

TNT, Peshek, Roman2020 та fran.ivan.ua Поставили вподобайку

Акулов, wakidzasi, Legs та egoist поствили "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
РустВр
Бувалий
Бувалий
РустВр


Повідомлень : 297
Репутація : 10
Дата реєстрації : 23.06.2019
Вік : 46
Звідки : Самбір

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 EmptyЧт 6 Травень 2021 - 20:13

Viktor21 пише:
Мабуть не в тему, але побачив тут діалог учасників форму. Тут, що банять за українську мову? На українському форумі?)))) Думаю це нормально якщо форум має бути українською, я навіть не замітив, що тут російською теми)))
В правилах форуму встановлено ніяких політичних питань чи інших питань які принижують ту чи іншу сторону що є те є, правила для всіх і . Я за те щоб все рідненькою, але . Ава класна треба і собі щось забабахати. 
Форум суперовий весь час в курсі швидких розпродаж по низьким цінам але ховраха треба відправляти на зимову сплячку.

egoist та Viktor21 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 EmptyЧт 6 Травень 2021 - 20:19

РустВр пише:
Viktor21 пише:
Мабуть не в тему, але побачив тут діалог учасників форму. Тут, що банять за українську мову? На українському форумі?)))) Думаю це нормально якщо форум має бути українською, я навіть не замітив, що тут російською теми)))
В правилах форуму встановлено ніяких політичних питань чи інших питань які принижують ту чи іншу сторону що є те є, правила для всіх і . Я за те щоб все рідненькою, але . Ава класна треба і собі щось забабахати. 
Форум суперовий весь час в курсі швидких розпродаж по низьким цінам але ховраха треба відправляти на зимову сплячку.
Пора уже тему на форуме организовать, как остановиться с покупками, постоянно что то покупаешь, уже на лет 5 косметики)))


Останній раз редагувалося: egoist (Чт 6 Травень 2021 - 20:33), всього регувалося 1 раз(-и)

Янеж, Віталіk та Viktor21 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Viktor21
Новачок
Новачок
Viktor21


Повідомлень : 32
Репутація : 3
Дата реєстрації : 28.04.2021
Вік : 47
Звідки : Харків

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 EmptyЧт 6 Травень 2021 - 20:23

РустВр пише:
Viktor21 пише:
Мабуть не в тему, але побачив тут діалог учасників форму. Тут, що банять за українську мову? На українському форумі?)))) Думаю це нормально якщо форум має бути українською, я навіть не замітив, що тут російською теми)))
В правилах форуму встановлено ніяких політичних питань чи інших питань які принижують ту чи іншу сторону що є те є, правила для всіх і . Я за те щоб все рідненькою, але . Ава класна треба і собі щось забабахати. 
Форум суперовий весь час в курсі швидких розпродаж по низьким цінам але ховраха треба відправляти на зимову сплячку.
Так там правильно написано, політика тут ні до чого. Я 3 роки тому назад почав вчити українську мову і це мене не принижує, навпаки це круто. Форум крутий. Я читав раніше рос. і західні, а те що у нас в Україні є свій це супер. Але банити учасників за те, що відстоюють рідну мову, це якось не ком іль фо, це моя субєктивна думка на яку я думаю маю право...

Peshek, РустВр, Олександр Lutsk, Roman2020 та m200 Поставили вподобайку

KHSN поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
Viktor21
Новачок
Новачок
Viktor21


Повідомлень : 32
Репутація : 3
Дата реєстрації : 28.04.2021
Вік : 47
Звідки : Харків

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 EmptyЧт 6 Травень 2021 - 20:31

egoist пише:
РустВр пише:
Viktor21 пише:
Мабуть не в тему, але побачив тут діалог учасників форму. Тут, що банять за українську мову? На українському форумі?)))) Думаю це нормально якщо форум має бути українською, я навіть не замітив, що тут російською теми)))
В правилах форуму встановлено ніяких політичних питань чи інших питань які принижують ту чи іншу сторону що є те є, правила для всіх і . Я за те щоб все рідненькою, але . Ава класна треба і собі щось забабахати. 
Форум суперовий весь час в курсі швидких розпродаж по низьким цінам але ховраха треба відправляти на зимову сплячку.
Пора уже тему на форуме организовать, как остановится с покупками, постоянно что то покупаешь, уже на лет 5 косметики)))
Я теж не можу зупинитися, наприклад колекціоную станки і люблю безпомазкові гелі, хоча і милом/кремом пользуюся.

РустВр та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
bulldog38
Бувалий
Бувалий
bulldog38


Повідомлень : 171
Репутація : 9
Дата реєстрації : 12.11.2020

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 EmptyПт 7 Травень 2021 - 0:25

Доброї ночі. Шановне товариство, хто можливо користувався даним продуктом? Ваші враження?
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1069
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 EmptyПт 7 Травень 2021 - 10:47

Улыбнуло описание:


Сделано в: Россия
Страна ТМ: Украина

144

 450g
код товара: 856237
Доставка из ЕС! pleasantry

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
wakidzasi
Бувалий
Бувалий
wakidzasi


Повідомлень : 100
Репутація : 10
Дата реєстрації : 21.03.2020
Звідки : Волынь

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 EmptyПт 7 Травень 2021 - 10:53

bulldog38 пише:
Доброї ночі. Шановне товариство, хто можливо користувався даним продуктом? Ваші враження?
Лично я не пользовался. Но после этого поста желания пробовать нет
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

trimmer, razorsedge, Peshek, Акулов, vicbro, Янеж та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 EmptyПт 7 Травень 2021 - 12:07

bulldog38 пише:
Доброї ночі. Шановне товариство, хто можливо користувався даним продуктом? Ваші враження?
Не зрозумійте мене не правильно. Може краще 100 гривень додати і купити щось краще? Не розглядайте якісь сильно бюджетні, і невідомі пропозиції,  навіть краще взяти перевірений прорасо, якщо Ви голитесь тешкою, томущо для клинка прорасо не підходить)))

trimmer, razorsedge, Peshek, Янеж, wakidzasi, Віталіk та Viktor21 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Viktor21
Новачок
Новачок
Viktor21


Повідомлень : 32
Репутація : 3
Дата реєстрації : 28.04.2021
Вік : 47
Звідки : Харків

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 EmptyПт 7 Травень 2021 - 12:43

egoist пише:
bulldog38 пише:
Доброї ночі. Шановне товариство, хто можливо користувався даним продуктом? Ваші враження?
Не зрозумійте мене не правильно. Може краще 100 гривень додати і купити щось краще? Не розглядайте якісь сильно бюджетні, і невідомі пропозиції,  навіть краще взяти перевірений прорасо, якщо Ви голитесь тешкою, томущо для клинка прорасо не підходить)))
Згоден на всі 100%. Бюджетні можна брати тільки провірені, типу палмолів, прорасо, та навіть той самий арко на худой кінець. Часто попадалися дорогі засоби, то дєрмо ще то.

Янеж, wakidzasi, Віталіk, marduk та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Віталіk
Постоялець
Постоялець
Віталіk


Повідомлень : 817
Репутація : 74
Дата реєстрації : 03.07.2020
Вік : 42
Звідки : Львів

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 EmptyПт 7 Травень 2021 - 15:30

Бюджетні мила, які особисто мені сподобалися - Palmolive, Latoya, Arco, RazoRock Stick.
З дорогого не вразило (типу ну да, ну нормас) - Taylor of Old Bond Street Sandalwood, Truefitt & Hill Luxury Shaving Soap.
Мила до яких тянется рука - WSP Tobacco, Mahogany, Barrister Lavender, Tabac.

Тобто всі засоби про які завжди говорять, взявши їх точно не буде гіркого розчарування.

Янеж, wakidzasi та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 EmptyПт 7 Травень 2021 - 15:49

Віталіk пише:
Бюджетні мила, які особисто мені сподобалися - Palmolive, Latoya, Arco, RazoRock Stick.
З дорогого не вразило (типу ну да, ну нормас) - Taylor of Old Bond Street Sandalwood, Truefitt & Hill Luxury Shaving Soap.
Мила до яких тянется рука - WSP Tobacco, Mahogany, Barrister Lavender, Tabac.

Тобто всі засоби про які завжди говорять, взявши їх точно не буде гіркого розчарування.

Виталик, спасибо за инфо, я думал мне одному Тейлор не зашел, ничего удивительного, я бы сказал, не стоит он тех денег, может из-за запаха конечно, и то, субъективно все. Касательно бюджетных, у меня есть зеленый и красный прорасо, брал когда использовал тэшку, попробовал с клинковой, вообще не вариант, плохое скольжение, а вот с Табак, с Файн, идет на ура

Янеж, Алексей V, wakidzasi та Віталіk Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
wakidzasi
Бувалий
Бувалий
wakidzasi


Повідомлень : 100
Репутація : 10
Дата реєстрації : 21.03.2020
Звідки : Волынь

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 EmptyПт 7 Травень 2021 - 18:23

Буквально вчера закончил юзать пробник TOBS sandalwood. Говоря словами уважаемого [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] 
     - типу ну да, ну нормас

Но Каро красный , как по мне , по ТТХ лучше , а палмолив , что крем что мыло - значительно лучше во всем , кроме запаха.
 И чтобы не было офтопа - сегодня пришла посылка из Одессы , от FEEL.COM.UA 
с Mennen Avalanche за 60 гривен
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Old Spice  Champion за 84

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

и еще кое-чем. Там же есть еще несколько видов олдспайса по той же приятной цене.
В наших палестинах эти афтешейвы редкие гости на рынках и в магазинах.

Акулов, Янеж, Віталіk, Александр 7676 та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Viktor21
Новачок
Новачок
Viktor21


Повідомлень : 32
Репутація : 3
Дата реєстрації : 28.04.2021
Вік : 47
Звідки : Харків

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 EmptyПт 7 Травень 2021 - 19:04

wakidzasi пише:
Буквально вчера закончил юзать пробник TOBS sandalwood. Говоря словами уважаемого [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] 
     - типу ну да, ну нормас

Но Каро красный , как по мне , по ТТХ лучше , а палмолив , что крем что мыло - значительно лучше во всем , кроме запаха.
 И чтобы не было офтопа - сегодня пришла посылка из Одессы , от FEEL.COM.UA 
с Mennen Avalanche за 60 гривен
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Old Spice  Champion за 84

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

и еще кое-чем. Там же есть еще несколько видов олдспайса по той же приятной цене.
В наших палестинах эти афтешейвы редкие гости на рынках и в магазинах.
А можна состав Mennen? Олд спайс в прозорий пляшці дійсно рідкість.
Повернутися до початку Перейти донизу
bulldog38
Бувалий
Бувалий
bulldog38


Повідомлень : 171
Репутація : 9
Дата реєстрації : 12.11.2020

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 EmptyПт 7 Травень 2021 - 19:30

Дякую всім за інформацію. Інформований = озброєний. :)
Повернутися до початку Перейти донизу
bulldog38
Бувалий
Бувалий
bulldog38


Повідомлень : 171
Репутація : 9
Дата реєстрації : 12.11.2020

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 EmptyПт 7 Травень 2021 - 19:33

Состав Mennen: Денатурованный натуральный этиловый спирт 50% об., вода, пропиленгликоль, отдушка, пантенол, ПЕГ-60, гидрированное касторовое масло, бензофенон-3, аллантоин, ментол, анисовый спирт, бензилсалицилат, цитронеллол, d-лимонен, красители CI 19140, CI 42090.

Акулов, Viktor21 та fran.ivan.ua Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Viktor21
Новачок
Новачок
Viktor21


Повідомлень : 32
Репутація : 3
Дата реєстрації : 28.04.2021
Вік : 47
Звідки : Харків

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 EmptyПт 7 Травень 2021 - 19:41

bulldog38 пише:
Состав Mennen: Денатурованный натуральный этиловый спирт 50% об., вода, пропиленгликоль, отдушка, пантенол, ПЕГ-60, гидрированное касторовое масло, бензофенон-3, аллантоин, ментол, анисовый спирт, бензилсалицилат, цитронеллол, d-лимонен, красители CI 19140, CI 42090.
Дякую.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ringoo
Частий гість
Частий гість
Ringoo


Повідомлень : 62
Репутація : 4
Дата реєстрації : 18.01.2021
Вік : 35
Звідки : Харьков

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 EmptyСб 15 Травень 2021 - 6:54

Всем добра!
В Брокарде 4711 по 150 грн. Кому интересно ссылка снизу
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Акулов, Александр 7676, Shave Master та fran.ivan.ua Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caballero
Бувалий
Бувалий
Caballero


Повідомлень : 163
Репутація : 20
Дата реєстрації : 14.03.2020
Звідки : Київ

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 EmptyЧт 20 Травень 2021 - 17:06

Господа, на Makeup появились в продаже Williams Aqua Velva Lotion. Доставка ЕС - 29 грн.

Williams Aqua Velva Lotion 200 мл- 154 грн -  в наличии 24 шт
Williams Aqua Velva Lotion 400 мл - 345 грн  - в наличии 7 шт.

Янеж, wakidzasi, vates, Александр 7676, egoist та Shave Master Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Shave Master
Бувалий
Бувалий
Shave Master


Повідомлень : 204
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.04.2021
Вік : 34
Звідки : Ворзель

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 EmptyЧт 20 Травень 2021 - 18:49

На Makeup сейчас есть мыло для тела Tabac:
100 грамм с мыльницей (дорожное) за 153 грн
150 грамм без мыльницы по 119 грн.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Proklus, Roman2020 та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 5 EmptyЧт 20 Травень 2021 - 18:55

Caballero пише:
Господа, на Makeup появились в продаже Williams Aqua Velva Lotion. Доставка ЕС - 29 грн.

Williams Aqua Velva Lotion 200 мл- 154 грн -  в наличии 24 шт
Williams Aqua Velva Lotion 400 мл - 345 грн  - в наличии 7 шт.
Взял, спасибо большое

Янеж та Caballero Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
 
Інтернет магазини України частина 2
Повернутися до початку 
Сторінка 5 з 15Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Наступний
 Схожі теми
-
» Інтернет магазини України частина 1
» Закордонні інтернет магазини.
» Рейтинг інтернет-магазинів України (Голосування)
» Інтернет магазин Manclub
» Інтернет магазин Cosmofox

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: МАГАЗИНИ ГОЛЯРСЬКОЇ КОСМЕТИКИ ТА АКСЕСУАРІВ-
Перейти до: