ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Синтетические помазки, выбор

Перейти донизу 
+29
Володислав
_yk_
Романюк
2hcom
Олександр Тернавский
Bonbon
Михаил Александрович
Nils
Акулов
creativeresponse
Stas3415
Kozachok
staseg
Caonima
all75
egoist
Kitten911
KRuslan
Віталіk
trimmer
fill
noname_username
ARTURIUS
razorsedge
vates
Ruslan
Янеж
dr_vorushylo
Armadilla
33 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Синтетические помазки, выбор   Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 EmptyВт 25 Лип 2023 - 19:25

Kitten911 пише:

Мы несколько лет подряд снимали курень на море, а над нами был курень Барского)))

Хай це й буде офф-топ, але Боря - крутий чувак!
У мене є збірка його віршів, це кайф :-)

А якось ми в одному шоу на ТБ були з Борисом і Жорою :-)))

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Володислав
Новачок
Новачок
Володислав


Повідомлень : 4
Репутація : 0
Дата реєстрації : 17.07.2023

Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Синтетические помазки, выбор   Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 EmptyСр 26 Лип 2023 - 5:25

Дякую за поради. Наразі дивлюсь у сторону Yaqi та Dscosmetic. Та мабуть ще не один день буду вибирати)

fill та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 250
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Синтетические помазки, выбор   Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 EmptyСр 26 Лип 2023 - 8:53

Володислав пише:
Дякую за поради. Наразі дивлюсь у сторону Yaqi та Dscosmetic. Та мабуть ще не один день буду вибирати)
Маю три помазка від Yaqi (з різіним забарвленням ворсу та різними ручками) - всі чудово працюють. Різниця між ворсом різного кольору якщо і є то малопомітна. Можна брати будь-який, котрий сподобається по кольору/розміру/формі  ворсу та ручки. В мою руку найбільш зручно лягає ось така ручка:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Відповідно цей помазок - мій улюблений і найчастіше беру його, саме завдяки видовженій зручній ручці. Але який краще ляже в руку - треба пробувати самому.

І маю  один помазок від Разорок (з біло/чорним забарвленням ворсу) - також чудовий помазок.
До всіх помазків жодної претензії, працюють чудово, ворс м'який та приємний, не тряпка. Форму тримають, жодної ворсинки не втратили. Ручки з акрилу - надійні і красиві.
Обираю серед них (з яким голитись) - тільки по формі ручки, на яку ручку оком кинув той і беру на чергове гоління.

Ruslan, fill, andrew_ADK, Kozachok, Віталіk, ditrih_, Yura_ та Володислав Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Михаил Александрович
Частий гість
Частий гість
Михаил Александрович


Повідомлень : 88
Репутація : 0
Дата реєстрації : 23.01.2022
Вік : 45
Звідки : север Молдовы

Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Синтетические помазки, выбор   Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 EmptyНд 19 Лист 2023 - 15:50

Здравствуйте,
Есть вот такой помазок, для лета когда бритьё через день то отлично, но зимою бреюсь реже, хочется немного большего массажа, упругости что ли.
Вот этот будет получше?
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Синтетические помазки, выбор   Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 EmptyПн 20 Лист 2023 - 10:32

Михаил Александрович пише:
Здравствуйте,
Есть вот такой помазок, для лета когда бритьё через день то отлично, но зимою бреюсь реже, хочется немного большего массажа, упругости что ли.
Вот этот будет получше?

. ru не відкривається.
Можна просто фото викласти?

Ruslan, Kitten911, Alfed та Caonima Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
_yk_
Частий гість
Частий гість
_yk_


Повідомлень : 92
Репутація : 9
Дата реєстрації : 05.09.2020
Вік : 52
Звідки : Чорноморськ

Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Синтетические помазки, выбор   Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 EmptyПн 20 Лист 2023 - 10:47

fill пише:


. ru не відкривається.
Можна просто фото викласти?
Для того щоб посилання з аліекспрес відобразилось у нас на сторінці браузера необхідно в рядку адреси змінити .ru на .com і натиснути ввід. Сторінка підвантажиться з основного сервера, а не з дзеркала ru.

https :// aliexpress.ru /item/
https :// aliexpress.com /item/

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6941
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Синтетические помазки, выбор   Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 EmptyПн 20 Лист 2023 - 10:58

А можна скачати світлину на ПК, а потім вставити у повідомлення.

fill та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 250
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Синтетические помазки, выбор   Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 EmptyПн 20 Лист 2023 - 11:04

Ruslan пише:
А можна скачати світлину на ПК, а потім вставити у повідомлення.
Може краще не світлину, а принт скрін екрану. Бо по світлині ні розмірів вузла, ні тип ворсу не визначиш. Тоді вже світлину і хоч якийсь опис помазків додати.
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1589
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Синтетические помазки, выбор   Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 EmptyПн 20 Лист 2023 - 11:45

У меня всё открывается и цена в гривнах.

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Синтетические помазки, выбор   Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 EmptyПн 20 Лист 2023 - 12:35

Все, вдалося відкрити. З компа і з заміною .ру на .ком. З телефона це не виходило.

Щодо суті питання:

Мені здається, що другий помазок буде цікавішим в принципі. В нього волокно здається більш преміальним (назвемо це так).
Скоріше за все він буде більш пружним, більш збитеньким. А от чи дасть він кращий масаж, тут важко сказати. Масаж - то не зовсім питання до синтетики.

Всі оцінки зроблено виключно на основі фото і тої інформації, якою я володію щодо різних видів фібри.
Особисто не користувався жодним з цих помазків.

Михаил Александрович Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6941
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Синтетические помазки, выбор   Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 EmptyПн 20 Лист 2023 - 12:36

А ще є VPN
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Синтетические помазки, выбор   Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 EmptyПн 20 Лист 2023 - 15:44

Підкажіть будь ласка хто користувався омегою s-bruch і hi-brush, сильно відрізняються, є сенс платити більше?
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 250
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Синтетические помазки, выбор   Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 EmptyПн 20 Лист 2023 - 15:50

Самуїл пише:
Підкажіть будь ласка хто користувався омегою s-bruch і hi-brush, сильно відрізняються, є сенс платити більше?
Маю hi-brush, але не користуюсь ним. Примітивна версія синтетики, навіть в порівнянні з синтетикою Які. Якби була можливість покрутити в руках до покупки - ніколи б не купив.

Yurst 63 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6941
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Синтетические помазки, выбор   Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 EmptyПн 20 Лист 2023 - 15:54

Самуїл пише:
Підкажіть будь ласка хто користувався омегою s-bruch і hi-brush, сильно відрізняються, є сенс платити більше?
Користуюсь [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
vsx
Бувалий
Бувалий
vsx


Повідомлень : 128
Репутація : 3
Дата реєстрації : 28.02.2021
Вік : 36
Звідки : Київ

Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Синтетические помазки, выбор   Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 EmptyПн 22 Квіт 2024 - 16:58

fill пише:
Однозначно не скажеш. 
На мій смак - Timberwolf, як найбільш збалансований. 
Але це під мої потреби і вподобання. І з того, що я пробував. 
Комусь кращим буде щось інше.

Але всі вони ок, тут жодних сумнівів.

У меня есть такой. На мой взгляд слишком мягкий и недостаточно плотный что-ли, у меня узел 26мм. Но других от яки я не пробовал, сравнить не могу.
Мне больше зашла синтетика от ds cosmetic. А вообще хотел бы попробовать Razorock.

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3500
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Синтетические помазки, выбор   Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 EmptyПн 22 Квіт 2024 - 17:18

vsx пише:


У меня есть такой. На мой взгляд слишком мягкий и недостаточно плотный что-ли, у меня узел 26мм. Но других от яки я не пробовал, сравнить не могу.
Мне больше зашла синтетика от ds cosmetic. А вообще хотел бы попробовать Razorock.

Боюсь, что если яки мягкий, то разорок не устроит совсем, мне разорок показался ещё мягче чем яки, в итоге я вообще отказался полностью от синты и перешёл на натуральные помазки, ощущения куда лучше чем от синтетики.

vsx та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Синтетические помазки, выбор   Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 EmptyПн 22 Квіт 2024 - 17:42

vsx пише:


У меня есть такой. На мой взгляд слишком мягкий и недостаточно плотный что-ли, у меня узел 26мм. Но других от яки я не пробовал, сравнить не могу.
Мне больше зашла синтетика от ds cosmetic. А вообще хотел бы попробовать Razorock.

Мій Timberwolf має 24 мм. І він мені здається середнім по щільності набивки - не надто щільний, але й не порожній.

Сама ж фібра досить пружна. Її важко назвати м'якою, але й жорсткою теж не назвеш.

От по сукупності цих факторів я і вважаю Timberwolf одним з найзбалансованіших вузлів серед Yaqi.

Щоправда, останнім часом помітив, що він почав злегка поколювати. І я не розумію, чи це просто відчуття на фоні інших моїх хороших синтетик, чи я таки пошкодив кінчики помазка. Один час я користувався ним в чаші з грубої необробленої кераміки, тож не виключаю того, що міг пошкодити. 



Фібра Plissoft у RazoRock трохи інша. Вона м'якша, ворс менш пружний, лагідніший. Але не сопля. 
Це хороша фібра. У мене є RazoRock Big Bruce, я ним задоволений. При нагоді ще хочу взяти просто Bruce або аналогічний вузол на 400-ій ручці. Просто, щоб був Plissoft меншого розміру.

vsx, Kitten911 та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
mad_fish
Бувалий
Бувалий
mad_fish


Повідомлень : 153
Репутація : 10
Дата реєстрації : 24.11.2022
Звідки : Запоріжжя

Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Синтетические помазки, выбор   Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 EmptyПн 22 Квіт 2024 - 18:41

Kitten911 пише:


Боюсь, что если яки мягкий, то разорок не устроит совсем, мне разорок показался ещё мягче чем яки, в итоге я вообще отказался полностью от синты и перешёл на натуральные помазки, ощущения куда лучше чем от синтетики.
Игорь, ты ж вроде в скатле пену взбиваешь? Какая разница чем взбивать в чаше? Одно дело на лице, тут я про натуралов соглашусь, самому барсучок сильвертип зашел очень, но вот в чаше, как по мне вообще пофик чем взбивать и каким помазком, любая синта сделает пену какую ты хочешь.

vicbro, Yura_ та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
vsx
Бувалий
Бувалий
vsx


Повідомлень : 128
Репутація : 3
Дата реєстрації : 28.02.2021
Вік : 36
Звідки : Київ

Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Синтетические помазки, выбор   Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 EmptyПн 22 Квіт 2024 - 19:11

fill пише:

Мій Timberwolf має 24 мм. І він мені здається середнім по щільності набивки - не надто щільний, але й не порожній.

Сама ж фібра досить пружна. Її важко назвати м'якою, але й жорсткою теж не назвеш.

От по сукупності цих факторів я і вважаю Timberwolf одним з найзбалансованіших вузлів серед Yaqi.

Щоправда, останнім часом помітив, що він почав злегка поколювати. І я не розумію, чи це просто відчуття на фоні інших моїх хороших синтетик, чи я таки пошкодив кінчики помазка. Один час я користувався ним в чаші з грубої необробленої кераміки, тож не виключаю того, що міг пошкодити. 



Фібра Plissoft у RazoRock трохи інша. Вона м'якша, ворс менш пружний, лагідніший. Але не сопля. 
Це хороша фібра. У мене є RazoRock Big Bruce, я ним задоволений. При нагоді ще хочу взяти просто Bruce або аналогічний вузол на 400-ій ручці. Просто, щоб був Plissoft меншого розміру.

Значит у нас разные помазки. Не представляю чтобы мой начал покалывать, особенно с пеной. У меня такой

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Сам хотел попробовать RazoRock Big Bruce, но если он еще меньше пружинит то значит нужен бобер или как его там)
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
vsx
Бувалий
Бувалий
vsx


Повідомлень : 128
Репутація : 3
Дата реєстрації : 28.02.2021
Вік : 36
Звідки : Київ

Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Синтетические помазки, выбор   Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 EmptyПн 22 Квіт 2024 - 19:14

Вообще мой первый помазок был от омеги, с красной такой ручкой небольшой. Но там узел был как щетка, он кололся и пену плохо взбивал. Ужасная синтетика.

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3500
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Синтетические помазки, выбор   Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 EmptyПн 22 Квіт 2024 - 21:48

mad_fish пише:

Игорь, ты ж вроде в скатле пену взбиваешь? Какая разница чем взбивать в чаше? Одно дело на лице, тут я про натуралов соглашусь, самому барсучок сильвертип зашел очень, но вот в чаше, как по мне вообще пофик чем взбивать и каким помазком, любая синта сделает пену какую ты хочешь.

Ну как сказать, в скаттле я-то взбиваю пену, но потом я же её наношу тем же помазком на лицо... Мне не нравится ощущение синтетической упругости /хребта синтетики, не нравится то, что синтетика в сравнении с натуралами очень быстро остывает и как по мне на лице натуралы ощущение дают приятнее чем даже самая крутая синтетика....
Но у каждого свое мнение, для меня лично вопрос с синтетикой закрыт навсегда.

mad_fish Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 536
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Синтетические помазки, выбор   Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 EmptyВт 23 Квіт 2024 - 9:08

У меня всего две синтетики: очень бюджетный и маленький помазок от Омеги и помазок от Яки (название типа Фамилия Саграда или в этом духе), тоже очень бюджетный.
Омеговский вообще не нравится, Яки - вполне приличная синтетика для своего ценника.
Но в целом, синтетика не моё. Нет у неё хорошего массажного эффекта (возможно, существует такая, которая идеально имитирует кабана. Но, полагаю, вопрос цены будет не маленький. А мой ценовой предел в помазках - 600/700 грн.) Поэтому на двух этих помазках вопрос с синтетикой я для себя закрыл.

Ruslan та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Синтетические помазки, выбор   Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 EmptyВт 23 Квіт 2024 - 10:58

vsx пише:


Значит у нас разные помазки. 

Сам хотел попробовать RazoRock Big Bruce, но если он еще меньше пружинит то значит нужен бобер или как его там)


У мене такий:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ворс той самий. Але видно, що трохи різне співвідношення Loft/Knot. Можливо тому вони дають трохи різне відчуття. А можливо і ні - просто ми по-різному це сприймаємо і описуємо :-)

Я цей помазок свого часу ганяв у хвіст і в гриву, майже 250 використань за останні п’ять років і ще бозна скільки до того, поки я не почав вести облік.
Він ніколи не здавався мені колючим. Навпаки - м’якеньким, приємним.
З часом в мене почали з’являтися інші синтетики, і Тімбервульфа я закинув. Та коли недавно взяв його знову вигуляти, звернув увагу на це поколювання. Був шокований!
Як вже казав, грішу на те, що пошкодив його в керамічній необробленій чаші. Або ж мала своїми пустотливими рученятами трохи попідстригала кінчики :-)))

Трохи згодом, ближче до літа, ще спробую його поганяти. Якщо поколювання буде відчуватися, буду думати за reknot, бо дуже вже мені подобається ручка, її шкода було б викинути.

Big Bruce дійсно пружинить менше. Але ж там і лофт чималий, фібра розтікається під тиском дуже добре. Можливо Plissoft у версії 24 мм буде пружнішим.

Та якщо дійсно шукаєш пружну синтетику, подивись у бік Alexander Simpson Traffalgar або Omega Roma. Вони більш пружні, та кінчики майже такі самі ніжні, як і в Тімбервульфа.

Як варіант ще може бути Omega EVO, але там цінник трохи тойво.
Але є альтернатива - вузол N3C від Boti. Подейкують, що саме цим вузлом споряджаються EVO. По відгукам вони дуже схожі.

Wolfskin, stanislav-q, vsx та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vsx
Бувалий
Бувалий
vsx


Повідомлень : 128
Репутація : 3
Дата реєстрації : 28.02.2021
Вік : 36
Звідки : Київ

Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Синтетические помазки, выбор   Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 EmptyВт 23 Квіт 2024 - 13:41

Да, ручка топовая, выкидывать жалко.
Спасибо за рекомендации, буду пробовать со временем. И не синтетику пощупаю тоже.
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Синтетические помазки, выбор   Синтетические помазки, выбор - Сторінка 8 EmptyВт 23 Квіт 2024 - 14:10

vsx пише:
Да, ручка топовая, выкидывать жалко.
Спасибо за рекомендации, буду пробовать со временем. И не синтетику пощупаю тоже.

Якщо цікаво, маю Big Bruce, Omega Roma Colosseo і Sfumato з вузлом Boti N3C.
Київ - місто маленьке. Тож можемо зустрітися - я все розкажу, покажу, дам попробувати :-)

vsx Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Синтетические помазки, выбор
Повернутися до початку 
Сторінка 8 з 9Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наступний
 Схожі теми
-
» Выбор лосьона
» Допомога у виборі станка
» Rockwell 6c gunmetal
» Помазок NOM GUSTAV41HA HAVANNA
» Помазки KENT

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ПОМАЗКИ :: Огляди помазків-
Перейти до: