ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Оценка агрессивности бритвенных станков

Перейти донизу 
+12
razorsedge
Peshek
ASV
Driller
Сергій
trimmer
Ruslan
Изотовец
турист
Олександр Тернавский
Стас
Roman313
16 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Оценка агрессивности бритвенных станков   Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 EmptyСр 18 Лип 2018 - 15:56

Галактический император моё начинание снёс, а КБ по-прежнему бан.
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Оценка агрессивности бритвенных станков   Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 EmptyСр 18 Лип 2018 - 16:02

На жалість давите :D
Давайте розпочнем з розміщення, а до цифр згодом за роки два дійдем, заодно побачимо яким асортиментом станків володіє наш форум, це теж важливо бо по цій темі можна буде адресно в приват задавати питання по конкретному девайсу конкретному камраду, теж як не як користь.
Повернутися до початку Перейти донизу
Driller
Бувалий
Бувалий
Driller


Повідомлень : 264
Репутація : 518
Дата реєстрації : 06.11.2017
Звідки : Дніпро

Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Оценка агрессивности бритвенных станков   Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 EmptyСр 18 Лип 2018 - 16:35

Олександр Тернавский пише:
Галактический император моё начинание снёс, а КБ по-прежнему бан.

Весело живете! Такому станові точно не позаздриш.

По схожій темі я вже міркував стосовно мила:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Воно того не варт. Буде працювати суто для себе.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6945
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Оценка агрессивности бритвенных станков   Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 EmptyСр 18 Лип 2018 - 16:48

Заинтересовала мысль Романа по поводу наличия станков у форумчан. Мысль действительно очень здравая в плане консультаций. Если сообщество поддержит создадим тему, например с таким названием "Мои Т-образные бритвы" или что-то похожее. Будет видно у кого что есть и кому можно задавать вопросы по эксплуатации заинтересовавшего станка.
Комрады, выскажете свое мнение, пожалуйста.

Олександр Lutsk Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Driller
Бувалий
Бувалий
Driller


Повідомлень : 264
Репутація : 518
Дата реєстрації : 06.11.2017
Звідки : Дніпро

Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Оценка агрессивности бритвенных станков   Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 EmptyСр 18 Лип 2018 - 17:40

Добре!
1. Тільки назва на кшталт "Мої станки", бо є ще власники SE різних систем, їм теж буде цікаво.
2. Симетрично "Мої помазки", "Мої засоби для/після гоління", "Мої парфуми" тощо.
3. Ще варіант використовувати для цього рубрику "Бортжурнал", де у першому пості кожен, хто бажає, вивалює свій голярський арсенал. Обговорення там же.
4. Ще варіант заповнювати описом розділ профілю "підпис", щоби у кожному повідомленні форумця був опис його станків, помазків, мил тощо.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6945
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Оценка агрессивности бритвенных станков   Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 EmptyСр 18 Лип 2018 - 17:53

Андрій Driller пише:
Добре!
1. Тільки назва на кшталт "Мої станки", бо є ще власники SE різних систем, їм теж буде цікаво.
2. Симетрично "Мої помазки", "Мої засоби для/після гоління", "Мої парфуми" тощо.
3. Ще варіант використовувати для цього рубрику "Бортжурнал", де у першому пості кожен, хто бажає, вивалює свій голярський арсенал. Обговорення там же.
4. Ще варіант заповнювати описом розділ профілю "підпис", щоби у кожному повідомленні форумця був опис його станків, помазків, мил тощо.
1. Сам сначала хотел предложить название "Мои станки", а потом вспомнил, что станки бывают токарные, фрезеровальные и т.д.,
подумал затюкают. :D
2. Второй пункт полностью поддерживаю и если договоримся, параллельно откроем эти темы в соответствующих разделах.
3. По поводу Бортжурнала все логично, только у нас всего пять бортжурналов на более чем 400 форумчан, не очень развито это направление.
4. Подпись будет объемной, я бы даже сказал очень объемной, а у коллекционеров просто неподъемной. Также стоит учитывать, что многие в подписи высказывают свое отношение к жизни, как быть с этим? :?:
ИМХО
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6945
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Оценка агрессивности бритвенных станков   Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 EmptyСр 18 Лип 2018 - 17:57

Как вариант можно создать глобальную тему "Мужская полка" и туда зафильдиперить все, что есть дома у человека (станки, пре- и афтешейвы, мыла, помазки, чаши).
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Оценка агрессивности бритвенных станков   Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 EmptyСр 18 Лип 2018 - 18:13

Я б всетаки дотримався основної ідеї озвученої Олександр Тернавский - створення списку станків відсортованого за критерієм агресивності, а паралельні вигоди ми тоді отримаємо автоматично. Нам не суть бачити скільки в кого станків, а суть бачити що саме цей камрад орієнтується в агресивності конкретного станка, який мене цікавить, аргументуючи його позицію в списку.
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Оценка агрессивности бритвенных станков   Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 EmptyСр 18 Лип 2018 - 18:21

Основна ідея абстрагуватися від існуючих списків формованих на числовій величині гап а колективно спробувати сформувати реальний список без жодних цифр.
Повернутися до початку Перейти донизу
ASV
Бувалий
Бувалий
ASV


Повідомлень : 304
Репутація : 141
Дата реєстрації : 22.06.2018
Звідки : North-West of RU, Inger

Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Оценка агрессивности бритвенных станков   Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 EmptyСб 21 Лип 2018 - 0:01

Фатип Пиколло незаметно снёс эпидермис на такую глубину, что я после однозначно его забросил. Причём на не штатной большой ручке. 9 баллов однозначно.
При этом РазоРок СЛАБ с гап 1.10мм мягче этого Фатип-а, хотя казалось бы, должно быть наоборот.Нотоже всё-таки злой к эпидермису на щеках и на шее, как оказалось. 8 баллов, точно.

РазоРок Джёрман-37 на штатной длинной тяжёлой ручке - злой станок, 6-7 баллов (в зависимости от лезвия), на коротенькой и лёгкой - то, что надо (4 балла).
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Оценка агрессивности бритвенных станков   Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 EmptyНд 23 Вер 2018 - 10:52

Хотів би реанімувати дану тему.
Що підштовхнуло: придбав спонтанно станок для подорожей Parker A-1R і яким було моє здивування коли при візуальній схожості з Muhle R89 його ефективність гоління виявилася вражаючою! Тому:
Roman313 пише:
...Давайте без жодних числових оцінок, зусиллями форумчан, розмістимо асортимент станків, які є в продажу, ну чи хоча б самих популярних, в порядку зростання агресії/ефективності(перевагу будемо надавати ефективності, бо користувач якому не підходить певний станок шукає ефективніший а не агресивніший). Всі переліки які є на сьогодні є далеко не точними на мій погляд. Всі спірні питання можемо ставити на голосування, коли дійдемо згоди зі списком, можемо проставиту навпроти числове значення агресії/ефективності, але це другий крок, коли до переліку не буде зауважень.
Кожен наступний копіює попередній список,  вставляє на певну позицію свій станок і т д, на початку списку в заголовку вказуючи який станок добавив, щоб всі не шукали що нового появилося у списку, користувач який не має практики порівння не зможе ставити свій станок оскільки ми не ставимо числове значення агресії і участь беруть тільки ті які мали практику користування декількома станками, тобто для прикладу ми уникаємо моментів коли людина яка спробувала фатіп і тільки фатіп буде доказувати що його агресивність 8 а ніяк не 4, в нашому випадку вона зможе доводити тільки те що його можна поставити на іншу позицію оскільки спробувала інший станок. Форумчанин який мав три станка для прикладу і може розмістити їх в послідовності зростання ефективності гоління але не може порівняти зі станками які вже є в списку повинен дочекатися хоча б появи одного з трьох в списку щоб мати від чого відштовхнутися...
Нам не суть бачити скільки в кого станків, а суть бачити що саме цей камрад орієнтується в агресивності конкретного станка, який мене цікавить, аргументуючи його позицію в списку.
Основна ідея абстрагуватися від існуючих списків формованих на числовій величині гап і колективно спробувати сформувати реальний список без жодних цифр.

Список станків в порядку зростання агресії/ефективності:

Baili BT171
Baili BT191
Rockwell Razors 6S P1
Muhle Razor R89
Rockwell Razors 6S P2
TATARA RAZORS Closed Comb
Above The Tie Atlas M1
Merkur 34C HD
Timeless Razor BRONZE Closed Comb
Rockwell Razors 6S P3
YAQI Orange Color Brass Handle Men's Shaving Razor
PAA Alpha Ecliptic Slant Aluminum Bronze
Merkur 37C Slant
TATARA RAZORS Open Comb
Rockwell Razors 6S P4
Yintal Bronze
Parker A-1R
Rockwell Razors 6S P5
Razorock German 37 DE Slant Razor
Fatip Piccolo
Muhle ROCCA
Rockwell Razors 6S P6
Blackbird
Blackbird Dart
RazoRock Wunderbar Slant Razor
Muhle Razor R41
Повернутися до початку Перейти донизу
Peshek
Бувалий
Бувалий
Peshek


Повідомлень : 373
Репутація : 401
Дата реєстрації : 03.07.2018
Звідки : м. Івано-Франківськ (м. Станиславів)

Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Оценка агрессивности бритвенных станков   Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 EmptyНд 23 Вер 2018 - 12:16

Я би після Mühle Razor R41, як найагресивніший станок, поставив iKon Shavecraft 104 Tech Head Closed Comb

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Оценка агрессивности бритвенных станков   Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 EmptyНд 23 Вер 2018 - 12:58

Дякую Roman313!

Я согласен с тем, что сколько людей, столько и мнений, и у каждого свое уникальное восприятие вещей. Однако все же сложно не согласиться с тем, что большинство людей, сравнивая (к примеру) 89 и 41 голову, однозначно выделят последнюю как относительно более агрессивную. И именно это "относительно" может помочь людям в выборе подходящего инструмента.
Это не обязательно будет конкретно ваш опыт, но это относительный опыт большинства и тот самый условный относительный показатель, потому что других пока нет :)

Мне, например, со временем стало ясно, что я склоняюсь к станкам более агрессивной категории. И если с "серийными" инструментами, как те же 89 и 41, после недолгих разбирательств все более-менее понятно, то категория "преимуим" станков из нержавейки и других материалов (Timeless, ATT, Blackland и много других) для меня глухой лес.

Что там более эффективное а что более мягкое? Как их можно сопоставить пускай хоть "относительно" других серийных станков? Покупать по очереди очень дорого, а часто еще и долго или вовсе невозможно! Я не могу просто прийти в КТГ и купить там Таймлесс .95 как я могу 89 или 41 головы на любой ручке (к слову, АТТ у них все же есть), для этого мне придется отстоять очередь в пол-года или даже год, и даже тогда станок может мне просто не подойти. А так я буду знать что Timeless .95 где-то рядом с Muhle R41 (например), а Razorock Game Changer в районе 89 головы.

А такая таблица как у Романа - пускай и не все с ней согласятся - это уже тот опорный камень, от которого можно хоть приблизительно понимать что и где находится в этой относительно иерархии агрессивности станков. За что ему спасибо :)
Можно даже поддерживать таблицу общими усилиями форума, как топик "мой любимый станок". Не придираться к мелочам в стиле "а я настаиваю что станок A должен быть между B и C!!!", а "по моему субъективному мнению станок A можно отнести в условную категорию к станкам B и C". Было бы очень круто!

И плюсую iKon Shavecraft 104 Tech в сам низ, на порядки злее 41 головы :D
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Оценка агрессивности бритвенных станков   Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 EmptyНд 23 Вер 2018 - 13:42

Камради так якщо у Вас є практика користуванням iKon Shavecraft 104 Tech Head Closed Comb, то копіюйте попередній мій список, вставляйте на певну позицію iKon, в заголовку списку вказуючи який станок добавили, щоб всі не шукали, що нового появилося у списку для прикладу:
"Список станків (+ iKon Shavecraft 104 Tech Head Closed Comb ) в порядку зростання агресії/ефективності:"
Паралельно ми бачимо, що саме цей камрад орієнтується в агресивності конкретного станка, який допустимо мене цікавить, аргументуючи його позицію в списку.
Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Оценка агрессивности бритвенных станков   Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 EmptyНд 23 Вер 2018 - 13:56

Список станків (+ iKon Shavecraft 104 Tech Closed Comb ) в порядку зростання агресії/ефективності:

Baili BT171
Baili BT191
Rockwell Razors 6S P1
Muhle Razor R89
Rockwell Razors 6S P2
TATARA RAZORS Closed Comb
Above The Tie Atlas M1
Merkur 34C HD
Timeless Razor BRONZE Closed Comb
Rockwell Razors 6S P3
YAQI Orange Color Brass Handle Men's Shaving Razor
PAA Alpha Ecliptic Slant Aluminum Bronze
Merkur 37C Slant
TATARA RAZORS Open Comb
Rockwell Razors 6S P4
Yintal Bronze
Parker A-1R
Rockwell Razors 6S P5
Razorock German 37 DE Slant Razor
Fatip Piccolo
Muhle ROCCA
Rockwell Razors 6S P6
Blackbird
Blackbird Dart
RazoRock Wunderbar Slant Razor
Muhle Razor R41
iKon Shavecraft 104 'Tech' Closed Comb

По субъективным ощущениям между Muhle R41 и iKon Shavecraft 104 'Tech' Closed Comb можно было бы еще парочку станков воткнуть, если бы они существовали :) iKon 104 слегка эффективнее 41 головы и на 2 порядка агрессивнее это уж точно!
Повернутися до початку Перейти донизу
Peshek
Бувалий
Бувалий
Peshek


Повідомлень : 373
Репутація : 401
Дата реєстрації : 03.07.2018
Звідки : м. Івано-Франківськ (м. Станиславів)

Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Оценка агрессивности бритвенных станков   Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 EmptyНд 23 Вер 2018 - 14:21

Список станків (+Parker 24c, +iKon X3 Slant Bar Safety Razor та +Timeless Razor OC .95 ) в порядку зростання агресії/ефективності:

Baili BT171
Baili BT191
Rockwell Razors 6S P1
Muhle Razor R89
Rockwell Razors 6S P2
TATARA RAZORS Closed Comb
Above The Tie Atlas M1
Merkur 34C HD
Timeless Razor BRONZE Closed Comb
Rockwell Razors 6S P3
YAQI Orange Color Brass Handle Men's Shaving Razor
PAA Alpha Ecliptic Slant Aluminum Bronze
Merkur 37C Slant
TATARA RAZORS Open Comb
Rockwell Razors 6S P4
Yintal Bronze
Parker A-1R
Parker 24c
Rockwell Razors 6S P5
Razorock German 37 DE Slant Razor
iKon X3 Slant Bar Safety Razor
Fatip Piccolo
Muhle ROCCA
Rockwell Razors 6S P6
Timeless Razor OC .95
Blackbird
Blackbird Dart
RazoRock Wunderbar Slant Razor
Muhle Razor R41
iKon Shavecraft 104 'Tech' Closed Comb
Повернутися до початку Перейти донизу
Imation
Частий гість
Частий гість
Imation


Повідомлень : 83
Репутація : 54
Дата реєстрації : 16.09.2018
Вік : 56
Звідки : Черкассы

Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Оценка агрессивности бритвенных станков   Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 EmptyНд 23 Вер 2018 - 15:30

З Вашого дозволу добавив би сюди     LORD Safety Razor Model L1822 / L6 lol

Baili BT171
Baili BT191
Rockwell Razors 6S P1
Muhle Razor R89
Rockwell Razors 6S P2
TATARA RAZORS Closed Comb
Above The Tie Atlas M1
LORD Safety Razor Model L1822 / L6
Merkur 34C HD
Timeless Razor BRONZE Closed Comb
Rockwell Razors 6S P3
YAQI Orange Color Brass Handle Men's Shaving Razor
PAA Alpha Ecliptic Slant Aluminum Bronze
Merkur 37C Slant
TATARA RAZORS Open Comb
Rockwell Razors 6S P4
Yintal Bronze
Parker A-1R
Parker 24c
Rockwell Razors 6S P5
Razorock German 37 DE Slant Razor
iKon X3 Slant Bar Safety Razor
Fatip Piccolo
Muhle ROCCA
Rockwell Razors 6S P6
Timeless Razor OC .95
Blackbird
Blackbird Dart
RazoRock Wunderbar Slant Razor
Muhle Razor R41
iKon Shavecraft 104 'Tech' Closed Comb
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Оценка агрессивности бритвенных станков   Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 EmptyНд 23 Вер 2018 - 15:42

На данный момент таблица выглядит таким образом:
1.Dorco PL-602 - 1.0
2.Feather AS-D1 - 1.0
3.Gillette Slim twist /Gillette Knack/Gillette G3000 - 1.0
4.Weishi/Micro Touch One/ Van der Hagen - 1.5
5.Gillette Super Blue - 1.5
6.Yuma Lux - 1.5
7.Rockwell Razors 6S P1 - 1.5
8.Weishi 9305-F(Long) - 2.0
9.Feather Popular - 2.0
10.Rockwell 6C P1 - 2.0
11.Rockwell Razors 6S P2 - 2.0
12.Baili BD 171/191 - 2.0
13.Feather AS-D2 - 2.0
14.Merkur 41с - 2.0
15.Parker 96R - 2.0
16.RiMei - 2.5
17.Shick Premium - 2.5
18.RazoRock Mamba DE Safety Razor - 2.5
19.Baili 176 - 2.5
20.Rockwell 6C P2 - 2.5
21.Rockwell Razors 6S P2 - 2.5
22.Giesen and Horsthoff Goodfella - 3.0
23.Rockwell Razors 6S P3 - 3.0
24.Muhle Razor R89 - 3.0
25.Edwin Jagger DE89 - 3.0
26. SS Pils 101 - 3.0
27.Karve плита B - 3,5
28.Royal Barber - 3.5
29. Сайвер - 2(пластик) - 3.5
30.Rockwell Razors 6S P4 - 3.5
31.Wolfman Guerrilla - 3.5
32.IKon B1 OC - 3.5
33. Старт - 3.5
34.Lord Safety Razor L1822 / L6 - 3.5
35.Merkur 34C HD - 3.5
36.RazoRock Game Changer(gap 0.84) - 4.0
37.Красная Звезда (карболитовый, ЗАББ Москва) - 4.0
38.IKon X3 Slant Bar Safety Razor - 4.0
39.Above The Tie Atlas M1 - 4.0
40.Muhle Rocca R96 - 4.0
41. Weber Polished Head (PH) - 4.0
42. IKon Shave Craft 101 - 4.0
43.Karve плита С — 4,5
44.Merkur 37,39c — 4,5
45.Parker A-1R – 4.5
46.Gillette Super Speed flare tipe - 5.0
47.Blackbird - 5.0
48.Rockwell Razors 6S P5 - 5.0 - 5.5
49.Timeless Razor Closed Comb 0.68 - 5.0 - 5.5
50.IKon ShaveCraft 102 Slant — 5.0
51.Razorock German 37 DE Slant Razor — 5.0
52. Above The Tie R1 - 5.5
53.Karve плита D - 5.5
54.DLS - YAQI closed comb - 5.5
55.Спорт-14 - 6.0
56. Тонус-3 - 6.0
57.Lord L-122 - 6.0
58.Merkur Progress L4 - 6.0
59.BBS-1 - 6.0
60.Parker Variant L4 - 6.0
61.Merkur Futur L2 - 6.0
62.Timeless Razor OC 0.95 - 6.0
63.Sik Bay - 6.0
64.Karve плита E - 6,5
65.Timeless Bronze 0.78 Open Comb - 6.5
66.Blackbird Dart — 6.5
67.Above The Tie R2 - 6.5
68.Rockwell Razors 6S P6 – 6.5
69. Fatip Piccolo(новая версия) - 7.0
70.Razorock SLAB – 7.0
71.RazoRock Wunderbar Slant Razor - 8.0
72. Razorock Mentor – 8.0
73.Merkur Futur L4 – 8.0
74. Gillette Rubie – 8.3
75. Gillette Super Speed red tip(USA) - 8.3
76. Темп - 8.3
77. Blade – 8.3
78. Пилот – 8.3
79. Gillette New Long Comb – 8.4
80. Above The Tie Н1 – 8.5
81. Joris – 8.5
82. Fatip Piccolo(старая версия) – 8.5
83. Rapira Platinum Lux – 8.5
84. Gillette Old tip Open Comb – 9.0
85.Merkur Futur L5 – 9.0
86.Above The Tie Н2 – 9.0
87.Восток – 9.5
88.Muhle R41 – 9.5
89.Merkur Futur на 6.5 – 10
90.IKon Shavecraft 104 'Tech' Closed Comb – 10.5


Останній раз редагувалося: Олександр Тернавский (Пн 1 Серп 2022 - 13:11), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Оценка агрессивности бритвенных станков   Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 EmptyНд 23 Вер 2018 - 15:46

Так краще:

Gillette made in China
Baili BT171
Baili BT191
Rockwell Razors 6S P1
Muhle Razor R89
Rockwell Razors 6S P2
TATARA RAZORS Closed Comb
Above The Tie Atlas M1
LORD Safety Razor Model L1822 / L6
RazoRock Mamba DE Safety Razor
RazoRock Game Changer 0,68
Merkur 34C HD
Timeless Razor BRONZE Closed Comb
Rockwell Razors 6S P3
YAQI Orange Color Brass Handle Men's Shaving Razor
PAA Alpha Ecliptic Slant Aluminum Bronze
Merkur 37C Slant
TATARA RAZORS Open Comb
Rockwell Razors 6S P4
Yintal Bronze
Parker A-1R
Parker 24c
Rockwell Razors 6S P5
Razorock German 37 DE Slant Razor
iKon X3 Slant Bar Safety Razor
Fatip Piccolo
Muhle ROCCA
Rockwell Razors 6S P6
Timeless Razor OC .95
Blackbird
Blackbird Dart
RazoRock Wunderbar Slant Razor
Muhle Razor R41
iKon Shavecraft 104 'Tech' Closed Comb
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Оценка агрессивности бритвенных станков   Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 EmptyНд 23 Вер 2018 - 22:38

Gillette made in China
Baili BT171
Baili BT191
Wilkinson Sword Classic (Schick)
Rockwell Razors 6S P1
Muhle Razor R89
Rockwell Razors 6S P2
TATARA RAZORS Closed Comb
Above The Tie Atlas M1
LORD Safety Razor Model L1822 / L6
RazoRock Mamba DE Safety Razor
RazoRock Game Changer 0,68
Merkur 34C HD
Timeless Razor BRONZE Closed Comb
Rockwell Razors 6S P3
YAQI Orange Color Brass Handle Men's Shaving Razor
PAA Alpha Ecliptic Slant Aluminum Bronze
Merkur 37C Slant
TATARA RAZORS Open Comb
Rockwell Razors 6S P4
Yintal Bronze
Parker A-1R
Parker 24c
Rockwell Razors 6S P5
Razorock German 37 DE Slant Razor
iKon X3 Slant Bar Safety Razor
Fatip Piccolo
Muhle ROCCA
Rockwell Razors 6S P6
Timeless Razor OC .95
Blackbird
Blackbird Dart
RazoRock Wunderbar Slant Razor
Muhle Razor R41
iKon Shavecraft 104 'Tech' Closed Comb
Повернутися до початку Перейти донизу
alexzu37
Бувалий
Бувалий
alexzu37


Повідомлень : 378
Репутація : 115
Дата реєстрації : 20.01.2018
Вік : 49
Звідки : Луганск - Северодонецк

Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Оценка агрессивности бритвенных станков   Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 EmptyВт 25 Вер 2018 - 19:18

Не согласен с положением R89. Она гораздо ближе к Merkur 34c hd. Во всяком случае, точно не мягче от Rockwell p2 и Razorock Mamba.

Олександр Lutsk Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Оценка агрессивности бритвенных станков   Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 EmptyВт 25 Вер 2018 - 21:24

Поддержу, для меня 89-я между 3-й и 4-й плитой Rockwell

Олександр Lutsk Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Оценка агрессивности бритвенных станков   Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 EmptyВт 25 Вер 2018 - 21:32

думаю так буде вірно, але 3 плита ефективніша за 89 однозначно
я б ще мамбу вниз посунув, як думаєте між 2 плитою і татарою

Gillette made in China
Baili BT171
Baili BT191
Wilkinson Sword Classic (Schick)
Rockwell Razors 6S P1
Rockwell Razors 6S P2
TATARA RAZORS Closed Comb
Muhle Razor R89
Above The Tie Atlas M1
LORD Safety Razor Model L1822 / L6
RazoRock Mamba DE Safety Razor
RazoRock Game Changer 0,68
Merkur 34C HD
Timeless Razor BRONZE Closed Comb
Rockwell Razors 6S P3
YAQI Orange Color Brass Handle Men's Shaving Razor
PAA Alpha Ecliptic Slant Aluminum Bronze
Merkur 37C Slant
TATARA RAZORS Open Comb
Rockwell Razors 6S P4
Yintal Bronze
Parker A-1R
Parker 24c
Rockwell Razors 6S P5
Razorock German 37 DE Slant Razor
iKon X3 Slant Bar Safety Razor
Fatip Piccolo
Muhle ROCCA
Rockwell Razors 6S P6
Timeless Razor OC .95
Blackbird
Blackbird Dart
RazoRock Wunderbar Slant Razor
Muhle Razor R41
iKon Shavecraft 104 'Tech' Closed Comb
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Оценка агрессивности бритвенных станков   Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 EmptyВт 25 Вер 2018 - 21:35

потрібно мати на увазі що ми порівнюємо 89 на рідній ручці!!!
на ручці з нержавійки 89 перетворюється на Які, яка стоїть по ефективності краще за 3 плиту роквела
Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість
Anonymous



Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Оценка агрессивности бритвенных станков   Оценка агрессивности бритвенных станков - Сторінка 2 EmptyСр 26 Вер 2018 - 13:07

Roman313 пише:
потрібно мати на увазі що ми порівнюємо 89 на рідній ручці!!!
на ручці з нержавійки 89 перетворюється на Які, яка стоїть по ефективності краще за 3 плиту роквела

Каким образом?
За счет веса ручки?
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Оценка агрессивности бритвенных станков
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
 Схожі теми
-
» Таблица относительной агрессивности станков!
» О скольжении бритвенных станков
» Сравнение бритвенных станков Gillette Tech производства США и Англии.
» Нужен совет по слантам
» Сравнение бритвенных голов Mamba и Game Changer.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: