ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Произношение!!!!

Перейти донизу 
+9
Prometheus
Driller
Ruslan
Roman313
Moshul
Сэм
Denisus
Стас
турист
13 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
АвторПовідомлення
турист
Бувалий
Бувалий
турист


Повідомлень : 223
Репутація : 99
Дата реєстрації : 16.12.2017

Произношение!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: Произношение!!!!   Произношение!!!! EmptyСр 7 Лют 2018 - 22:57

Странник пише:
... сильвертип от Яци

Между прочим еще и лингвистической грамотностью похвастались. :geek:

С февраля начало резать слух это "правильное" произношение. Чем плох устоявшийся вариант? (Яки)
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Произношение!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: Произношение!!!!   Произношение!!!! EmptyСр 7 Лют 2018 - 23:46

турист пише:
Странник пише:
... сильвертип от Яци

Между прочим еще и лингвистической грамотностью похвастались. :geek:

С февраля начало резать слух это "правильное" произношение. Чем плох устоявшийся вариант? (Яки)  

Я справедливости для открыл гугл переводчик и каково же было мое удивление, что таки Яци.
И как теперь жить с этим.🇳🇴
Это в тему о произношении Симож(г), Фе(и)зер, Латоха(я) и еже с ними
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Denisus
Бувалий
Бувалий
Denisus


Повідомлень : 266
Репутація : 553
Дата реєстрації : 18.12.2017
Вік : 48
Звідки : Одесса

Произношение!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: Произношение!!!!   Произношение!!!! EmptyСр 7 Лют 2018 - 23:55

Бред! Все что написано на английском языке, английскими буквами, читается согласно существующей транскрипции - в данном случае "Яки" а как произносят это китайцы это их проблемы

Повернутися до початку Перейти донизу
Сэм
Постоялець
Постоялець
Сэм


Повідомлень : 922
Репутація : 395
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 42
Звідки : Киев

Произношение!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: Произношение!!!!   Произношение!!!! EmptyЧт 8 Лют 2018 - 1:04

Думаю, что писать надо правильно, как должно, а говорить можно как угодно.

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Произношение!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: Произношение!!!!   Произношение!!!! EmptyЧт 8 Лют 2018 - 1:19

Denisus пише:
Бред! Все что написано на английском языке, английскими буквами, читается согласно существующей транскрипции - в данном случае "Яки" а как произносят это китайцы это их проблемы

Уж позволь с тобой не согласиться!
Представь, встречаешь ты итальянца в Европе, а он тебя спрашивает, "ты откуда" а ты ему на карте показываешь "OДECCA", а он Одечча :shock:

Ты же не говоришь Пизза (Pizza)
ИМХО названия, как и имена, должны произноситься на родном языке!

Хотя надо признать Яци режет слух, хуже Латойи :evil:

p.s. буквы не английские :!:
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Moshul
Бувалий
Бувалий
Moshul


Повідомлень : 102
Репутація : 69
Дата реєстрації : 25.12.2017
Вік : 48
Звідки : Первомайск

Произношение!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: Произношение!!!!   Произношение!!!! EmptyЧт 8 Лют 2018 - 7:53

Just a Hobby пише:
должны произноситься на родном языке!

согласен,
иначе
"Рено" станет "Ренаулт",
"Пежо" - "Пеугеот",
а некоторые иероглифы могут приобрести названия фигур из игры "Городки".
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Произношение!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: Произношение!!!!   Произношение!!!! EmptyЧт 8 Лют 2018 - 11:19

Пропоную на цьому форумі прийняти за правило вживати "Які" чи "Yaqi" так мелодійніше, щоб не путати людей які починають свій не легкий шлях з вибору помазка :D
До того ж ось відео з офіційної сторінки Які у фейсбук:
https://www.facebook.com/ShijiazhuangYaqiBrushProductColtd/videos/1937023762994069/
цей блогер точно знає як Які хочуть щоб їх називали поза межами Китаю :D
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6898
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Произношение!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: Произношение!!!!   Произношение!!!! EmptyЧт 8 Лют 2018 - 11:45

Наверное скоро придется открывать новую тему: Правильное произношение, удобоваримое произношение и "мне так нравится" произношение.
Согласен с Roman313, название должно быть мелодичным и не резать слух.
Повернутися до початку Перейти донизу
Driller
Бувалий
Бувалий
Driller


Повідомлень : 264
Репутація : 518
Дата реєстрації : 06.11.2017
Звідки : Дніпро

Произношение!!!! Empty
ПовідомленняТема: Произношение!!!!   Произношение!!!! EmptyЧт 8 Лют 2018 - 14:02

Denisus пише:
Бред! Все что написано на английском языке, английскими буквами, читается согласно существующей транскрипции - в данном случае "Яки" а как произносят это китайцы это их проблемы


Ні, Denisus, не так. Звуки у мовах не співпадають, тому кожній мові треба транскрибувати та транслітерувати іншу, тобто наближати свою вимову та написання до оригінальної.

У випадку російської та китайської прийнято систему Палладія. Якщо до російської візьмете японську – там вже діє система Поліванова.

А от для пари англійська-японська використовується система Гепберна, яка, звісно і природньо не співпадає з російською. Звідки і йдуть, наприклад, ті кульгаві "міцубіші" замість більш наближеного "міцубісі". Як тупий переклад з англійської буквосполуки "shi" російськими [ші], хоча в російський мові вимова [сі] є ближчою до оригінальної японської, і насправді вимовляється десь посередині між ними.

Та де там азійські мови! Я більше ніж упевен, мало хто зможе вимовити назви сусідніх з Україною країн їхньою рідною, правильною вимовою. Особиво я маю на увазі Угорщину, як найскладніший випадок. Наш мовний апарат не пристосований, нам незнайомі ці звуки. Точно так само, наші, так би мовити, "сусіди" (шоб їм пір’я в горлі виросло) не проходять тест на "паляницю". Мовні бар’єри дійсно існують по всьому світі та існують не просто так.

Я ніяк не можу зрозуміти, для чого на форумі, де все пишеться і читається через електронну машину літерами та словами, намагатися вводити ще й вимову? От зайде якийсь умовний Хуан зі сонячної Іспанії на форум і натисне з палким голярським серцем кнопочку «Перекласти цю сторінку». Як ви гадаєте, знайде він свою улюблену Ла Тоху за Латойями, Ла Тойями чи латохами?

Я не бачу потреби змінювати оригінальні назви на форумі.

Нехай La Toja залишається La Toja, а Yaqi – Yaqi.

Але якщо таки треба дістатися суті щодо коректної вимови (як вже було зі Semogue) – це тема окремого топіку, та й по тому.
Повернутися до початку Перейти донизу
Prometheus
Постоялець
Постоялець
Prometheus


Повідомлень : 518
Репутація : 265
Дата реєстрації : 13.11.2017
Вік : 49
Звідки : м.Станіслав. (м.Станіславів, м.Івано-Франківськ,Івано-Мєнтовськ, г.Ивано-Франковск, франік, місто)

Произношение!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: Произношение!!!!   Произношение!!!! EmptyЧт 8 Лют 2018 - 14:57

ЯКИ и все! Я себя глючить не собираюсь. Проблема китайцев.
Повернутися до початку Перейти донизу
Denisus
Бувалий
Бувалий
Denisus


Повідомлень : 266
Репутація : 553
Дата реєстрації : 18.12.2017
Вік : 48
Звідки : Одесса

Произношение!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: Произношение!!!!   Произношение!!!! EmptyЧт 8 Лют 2018 - 21:04

Не вижу смысла устраивать холивар по теме топика. Кому-то нравится Яки, комуто Яцы, качество продукта от этого не изменится. Кому-то полсилвер, кому-то персона, кому-то опаска, кому-то тешка... Все мы разные, и щетина разная, и кожа, и восприятие определенных продуктов разное. Предлагаю всем остаться при своем мнении и радоваться нашей такой разношерстной тусовке! :flower:
Повернутися до початку Перейти донизу
турист
Бувалий
Бувалий
турист


Повідомлень : 223
Репутація : 99
Дата реєстрації : 16.12.2017

Произношение!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: Произношение!!!!   Произношение!!!! EmptyЧт 8 Лют 2018 - 21:47

Подозреваю, источником служит онлайн переводчик.

Говорит с мягким Ц - "я ц ь и".  
Но вторящие ему не хотят быть принципиальными до конца, коверкают и этот вариант, произнося "я ц ы".

динамик:
Повернутися до початку Перейти донизу
Denisus
Бувалий
Бувалий
Denisus


Повідомлень : 266
Репутація : 553
Дата реєстрації : 18.12.2017
Вік : 48
Звідки : Одесса

Произношение!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: Произношение!!!!   Произношение!!!! EmptyЧт 8 Лют 2018 - 21:52

А-а-а, понял! Это из серии "возможно вы имели ввиду" "Аргон". Почему аргон?
Повернутися до початку Перейти донизу
Prometheus
Постоялець
Постоялець
Prometheus


Повідомлень : 518
Репутація : 265
Дата реєстрації : 13.11.2017
Вік : 49
Звідки : м.Станіслав. (м.Станіславів, м.Івано-Франківськ,Івано-Мєнтовськ, г.Ивано-Франковск, франік, місто)

Произношение!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: Произношение!!!!   Произношение!!!! EmptyПт 9 Лют 2018 - 2:07

Тем более в любой теме проявляется свой сленг. Или жаргон. Там Яки, физер, РПЛ, итп. Но реально яци как... маца.
Повернутися до початку Перейти донизу
Denisus
Бувалий
Бувалий
Denisus


Повідомлень : 266
Репутація : 553
Дата реєстрації : 18.12.2017
Вік : 48
Звідки : Одесса

Произношение!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: Произношение!!!!   Произношение!!!! EmptyПт 9 Лют 2018 - 22:37

Все таки задела меня идея правильного произношения имени производителя самой дешевой марки помазков и не самой дешевой станков. Поскольку ко мне едет их посылочка, грех попутно не уточнить интересующий, как мне кажется, многих вопрос. А посему накропал им следующее сообщение:

Произношение!!!! Yaqi10


Если опустить все ревирансы и полагающиеся в данном письме заморочки, вкратце, смысл таков: "Как правильно Яки или Яци, и какова история названия, а если есть видео с ген.директором или менеджером, то вообще будет здорово." Полагаю, что ответ я получу, т.к. они неплохо идут на контакт, и информация будет, так сказать, из первых уст. Посмотрим, что ответят нам други из поднебесной...
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Произношение!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: Произношение!!!!   Произношение!!!! EmptyСб 10 Лют 2018 - 0:30

Вот это ты дал lol Интересно будет, что они ответят!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6898
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Произношение!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: Произношение!!!!   Произношение!!!! EmptyСб 10 Лют 2018 - 9:52

Denisus, ну ты упорный. Уважуха. Ответ расставит все точки над i, но моего "Яки" не изменит lol
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Произношение!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: Произношение!!!!   Произношение!!!! EmptyСб 10 Лют 2018 - 11:42

YAQI BRUSH читається з англійської як щось середнє між ЯКІ БРАШ та ЯЧІ БРАШ з мяким Ч, а саме так вони написали свою назву на англійській мові для ринку поза межами Китаю.
Для тих хто називає ЯЦІ потрібно тоді вимовляти ЯЦІ МАО ШУА так дійсно вимовляєтьсь їхня оригінальна назва на китайській мові 雅绮毛刷.
Але поєднювати ЯЦІ БРАШ це не вірно як на мене. Та й вухо ріже неймовірно :D
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Произношение!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: Произношение!!!!   Произношение!!!! EmptyСб 10 Лют 2018 - 11:58



Можливо різко і субєктивно це моя думка, але це дно і це я не про "ЯЦИ" 🇳🇴
Відео несе неправдиву і схиблену інформацію для людей які знаходяться на стадії вибору.
З 13 помазків які в мене в наявності а всього я перепробував під 30 штук я користуюся саме ЯКІ і синтетикою і борсуком.
І спрва тут не у вартості а у якості виробів і роботі їхнього вузла на обличчі їм це вдалося можливо випадково але вдалося.
Дякую, можете видалити пост якщо він порушує етичні норми.


Останній раз редагувалося: Roman313 (Сб 10 Лют 2018 - 12:04), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Prometheus
Постоялець
Постоялець
Prometheus


Повідомлень : 518
Репутація : 265
Дата реєстрації : 13.11.2017
Вік : 49
Звідки : м.Станіслав. (м.Станіславів, м.Івано-Франківськ,Івано-Мєнтовськ, г.Ивано-Франковск, франік, місто)

Произношение!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: Произношение!!!!   Произношение!!!! EmptyСб 10 Лют 2018 - 12:00

Я на своих помазках закажу гравировку, "ЯКИ", и все вопросы для меня отпадут. Рынок захотел ЯК,Яки...какая то ассоциация шерсть яка), нет , надо опошлить...яци...маца...итп. Как вы яхту назовете, так она и поплывет.
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Произношение!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: Произношение!!!!   Произношение!!!! EmptyСб 10 Лют 2018 - 12:32

Я писал, что мне очень интересно, что напишет производитель, но для меня лично вопрос решен и это ЯКИ. Мне проще, у меня помазок из первых серий у меня вообще нет маркировки, поэтому я могу свой помазок называть как угодно :D

Что касается видео, то я Ливиу уважаю как обзорщика, который в своей форме подает информацию. Подача информации мне его не всегда нравиться, но это имхо. я тоже многим не нравлюсь и это нормально!

p.s. На мой взгляд, его скепсис в отношении ЯКИ, связан непосредственно с тем, что ЯКИ рекламирует Вадим Иванов. Опять же возможно я ошибаюсь, но читать между строк я умею. Хотя это не относиться к теме "ПРОИЗНОШЕНИЕ"


Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Произношение!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: Произношение!!!!   Произношение!!!! EmptyСб 10 Лют 2018 - 12:36

Just a Hobby пише:

p.s. На мой взгляд, его скепсис в отношении ЯКИ, связан непосредственно с тем, что ЯКИ рекламирует Вадим Иванов. Опять же возможно я ошибаюсь, но читать между строк я умею. Хотя это не относиться к теме "ПРОИЗНОШЕНИЕ"



Саме це я між рядками свого посту і хотів донести, так забув в правильну тему кинути. Але це не скептичне а ЗАКАЗНЕ відео і блогер який вязується в такі авантюри шкодить людям які йому довіряють і роблять свій вибір на основі його відео!
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Произношение!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: Произношение!!!!   Произношение!!!! EmptyСб 10 Лют 2018 - 12:39

Ладно парни, давайте пусть они сами между собой разбираются, а мы будем обсуждать, как все-таки правильно называть 1) ЯКИ или 2) ЯКИ
p.s. на мой взгляд первый вариант больше подходит ;)
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Denisus
Бувалий
Бувалий
Denisus


Повідомлень : 266
Репутація : 553
Дата реєстрації : 18.12.2017
Вік : 48
Звідки : Одесса

Произношение!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: Произношение!!!!   Произношение!!!! EmptyВт 13 Лют 2018 - 17:34



Ой, да заказал добрый молодец купцу китайскому вещицу дивную, редкую, щетине славянской помощь в избавлении. Слово доброе молвил, за товар китайский, купеческий и просьбу приложил. Мол, люду нашему православному, грамоте вашей мандаринской необученной, вельми тяжек язык китайский для изъяснения. Расскажи, мил человек, как зовется вещица ваша, дивная, редкая, мастерами искусно изготовленная.

Произношение!!!! Yaqi11


Ответствовал, купец заморский, просьбе молодца доброго. Молвил, ни к чему люду православному язык наш китайский, мандаринский, акромя писарей многязыких, да послов, ко двору мандарина приставленных. А посему называть вещицу сию на языке люда православного ЯКИ вельми правильно будет. И да послужит работа мастеров наших, помощи от щетины славянской избавления, да людям добрым на потеху.

А так как слово купеческое, издревле, крепче печати царской было, стали языки, слова коверкающие, рвать, чтобы смуту в народе не наводить, ну и чтобы порядок был. :study:
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Произношение!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: Произношение!!!!   Произношение!!!! EmptyВт 13 Лют 2018 - 18:28

Ну слава богу :cheers: . Можно ставить жирную точку :bounce:
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
 
Произношение!!!!
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 2Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БАЗІКАЛКА-
Перейти до: