ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур)

Перейти донизу 
+26
Alex
ditrih_
Wolfskin
Windigo
vicbro
Skazo4nik
m-2020
andrew_ADK
Алексей V
romanm
razorsedge
trimmer
croixeven
Sonny
kardan50
Олександр Тернавский
zabor
alexzu37
Саша Кавун
TNT
xxtoyxx
Денис К.
Стас
Oleksii
Ruslan
Maxim Mariupol
30 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4
АвторПовідомлення
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6898
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур)   Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 EmptyПн 17 Квіт 2023 - 14:34

Windigo пише:
Выкиньте фигню, могу дать оригинал на пробу. С следуйщей недели могу выслать если интересно.
Дякую за пропозицію, але я голюся виключно шаветою. А Футур придбав для сина, давно вже.

Wolfskin, Акулов, ARTURIUS та Windigo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 734
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур)   Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 EmptyЧт 25 Травень 2023 - 22:23

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Бувалий
Бувалий
Alex


Повідомлень : 497
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур)   Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 EmptyПт 26 Травень 2023 - 12:57

Windigo пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Не могу понять логики покупателей интересующихся подобной продукцией. Если нет денег, или в целях єкономии, можно взять пластиковый Wilkinson Sword, который в семь раз дешевле. Располагая средствами, нужно быть ..., чтобы покупать такую ... . Ни один из них прямо не заявит, что готов стать скупщиком краденного, но покупку ворованной интеллектуальной собственности не считает зазорным.

ARTURIUS, Windigo та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 223
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур)   Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 EmptyПт 26 Травень 2023 - 13:20

Цікаво де зареєстрована van der hagen, це ж не китайська компанія, все має бути більш строго з точки зору патентів.
Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 734
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур)   Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 EmptyПт 26 Травень 2023 - 13:21

Alex пише:

Не могу понять логики покупателей интересующихся подобной продукцией. Если нет денег, или в целях єкономии, можно взять пластиковый Wilkinson Sword, который в семь раз дешевле. Располагая средствами, нужно быть ..., чтобы покупать такую ... . Ни один из них прямо не заявит, что готов стать скупщиком краденного, но покупку ворованной интеллектуальной собственности не считает зазорным.
Менталитет кацапский. У них тоже алкоголик Димон бывший президент про пиратство сетевое рассуждает. Мол воровать фильмы у Запада будем и крутить у себя в прокате. Времена подпольных видеосалонов с диктором с забитым носом. Видать в нос говорил озвучивая чтоб по голосу не узнали и не изловили выставив по счетам.

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1587
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур)   Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 EmptyПт 26 Травень 2023 - 17:42

Bonbon пише:
Цікаво де зареєстрована van der hagen, це ж не китайська компанія, все має бути більш строго з точки зору патентів.

США

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Бувалий
Бувалий
Alex


Повідомлень : 497
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур)   Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 EmptyПт 26 Травень 2023 - 20:50

Bonbon пише:
Цікаво де зареєстрована van der hagen, це ж не китайська компанія, все має бути більш строго з точки зору патент
Не важно что она зарегистрирована в США. Важно что эти чмошники заказывают дерьмовый клон в Китае со своим логотипом и продают, утверждая, что это инновационная продукция, по 26.99 $, лезвия на том же заводе в Германии, что и Wilkinson Sword, но продают под своим именем в несколько раз дороже, продукцию Universal Beauty Products S.R.L. под своей торговой маркой.

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 734
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур)   Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 EmptyНд 28 Травень 2023 - 14:13

Учитывая что Футуру 40 лет, то срок патента мог давно истечь. Он стал достоянием человечества, но чего тогда Прогресс не делают загадка. Обе бритвы сложны в производстве как и бабочки. Но одну многие копируют, а иную игнорируют китайские производители. Явно заказ как Балил, Райзерок ДЕ1 и Шулз. Все на одном заводе под разные бренды.

SurferUa Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 510
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур)   Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 EmptyПн 29 Травень 2023 - 9:19

Windigo пише:
Учитывая что Футуру 40 лет, то срок патента мог давно истечь. Он стал достоянием человечества, но чего тогда Прогресс не делают загадка. Обе бритвы сложны в производстве как и бабочки. Но одну многие копируют, а иную игнорируют китайские производители. Явно заказ как Балил, Райзерок ДЕ1 и Шулз. Все на одном заводе под разные бренды.
Оригинальную Футуру делают из нержавейки?
Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 223
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур)   Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 EmptyПн 29 Травень 2023 - 10:40

Windigo пише:
Учитывая что Футуру 40 лет, то срок патента мог давно истечь. Он стал достоянием человечества, но чего тогда Прогресс не делают загадка. Обе бритвы сложны в производстве как и бабочки. Но одну многие копируют, а иную игнорируют китайские производители. Явно заказ как Балил, Райзерок ДЕ1 и Шулз. Все на одном заводе под разные бренды.
Цікаво, не знав. А є вінтажні Футури? Щось це певно десь пройшло повз мене, я був впевнений, що це новий станок якому від сили 10-15 років.
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 566
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур)   Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 EmptyПн 29 Травень 2023 - 11:02

Bonbon пише:

Цікаво, не знав. А є вінтажні Футури? Щось це певно десь пройшло повз мене, я був впевнений, що це новий станок якому від сили 10-15 років.
Випустили в 1980-x

Windigo та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 566
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур)   Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 EmptyПн 29 Травень 2023 - 11:02

Wolfskin пише:

Оригинальную Футуру делают из нержавейки?
 Сплав цинку

Wolfskin та Windigo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 734
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур)   Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 EmptyПн 29 Травень 2023 - 11:46

Wolfskin пише:

Оригинальную Футуру делают из нержавейки?
Я свою Футуру продал здесь. Цинковый сплав. Советую не брать блестящий как у меня был. Я свой упустил так, правда на трюмо сидя брился без последствий. Есть матовый на пару гривен дороже. Он более цепкий.

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 734
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур)   Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 EmptyПн 29 Травень 2023 - 11:49

Bonbon пише:

Цікаво, не знав. А є вінтажні Футури? Щось це певно десь пройшло повз мене, я був впевнений, що це новий станок якому від сили 10-15 років.
У Вас Прогресс, і він вінтаж 70-ти років новий в коробці і целофані. З 1950х вони не змінилися. Ви купили 70-ти річну бритву абсолютно новою від виробника.

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 734
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур)   Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 EmptyПн 29 Травень 2023 - 12:01

Bonbon пише:

Цікаво, не знав. А є вінтажні Футури? Щось це певно десь пройшло повз мене, я був впевнений, що це новий станок якому від сили 10-15 років.
У мене був вінтажний. Тому один з форумчан і не купив його. Хоча перший їм зацікавився...

Ви не пройшли повз. Ви як і він не помітили...

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Wolfskin, ditrih_ та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 223
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур)   Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 EmptyПн 29 Травень 2023 - 12:04

Так, я знаю, що в мене Прогрес.
Про Футур вийшло до мене відкриття. Величезне дякую.
До речі Chat GPT каже, що бритва була представлена у 2006 році :)

Windigo Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 734
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур)   Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 EmptyПн 29 Травень 2023 - 12:11

Bonbon пише:
Так, я знаю, що в мене Прогрес.
Про Футур вийшло до мене відкриття. Величезне дякую.
До речі Chat GPT каже, що бритва була представлена у 2006 році :)
 Chat GPT часто маніпулювання інформацією робить і дурити любить користувачів. Можуть і відключити як бота нациста відключили в 2010х...
Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 734
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур)   Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 EmptyПн 29 Травень 2023 - 19:55

Merkur не выгравировал колпачок futur, когда я начал влажное бритье. Гравировка, кажется, была сделана в последние несколько лет, чтобы отличить слишком много китайских подражателей.

Futur был запущен примерно в 1983 году, но уже в 1970-х кто-то видел такой же дизайн в магазине Hoffritz, и теперь вы можете иногда увидеть некоторые подержанные продукты с гравировкой hoffritz на крышке.


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]




Так что дизайн futur должен был быть введен как минимум в 70-е годы. Возможно, у Merkur было какое-то партнерство с Hoffritz, или Merkur купил концепцию у оригинального дизайнера. (с)


-- ERS4

Wolfskin, m-2020, ditrih_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
lightheadedness
Новачок
Новачок
lightheadedness


Повідомлень : 38
Репутація : 0
Дата реєстрації : 09.08.2023
Вік : 47

Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур)   Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 EmptyСр 6 Вер 2023 - 13:14

Не знаю... Я на бувший свій глянув зверху, крутнув туди-сюди, а верхня плита з лезом ходором ходе разом з ручкою. Думаю, он чого ти мене на шиї, якраз на перекаті, різонув, недарма я тебе позбувся при першій нагоді. Може в оригінала ручка тугіше крутиться та таких траблів нема, но тему регулюємих станків (оригіналів та копій) я закрив без сожалєній.
...
Куму довелося втулить, він сам витребував попри мої попередження))smoky
Дизайн йому, відітє лі, нравиться... smekh

Wolfskin та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
serg
Бувалий
Бувалий
serg


Повідомлень : 106
Репутація : 2
Дата реєстрації : 05.09.2022
Вік : 35
Звідки : Львів

Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур)   Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур) - Сторінка 4 EmptyСб 23 Груд 2023 - 0:43

Вийшла оновлена версія. Як на мене трохи агресивніша. Хто мав у користуванні опишіть враження, на яких режимах користувалися з якими лезами? І якщо знаєте вкажіть точну назву станка та з якого він металу чи сплаву?[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Регулируемый станок QSHAVE (чайна футур)
Повернутися до початку 
Сторінка 4 з 4Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4
 Схожі теми
-
» бритвенный станок Qshave, не регулируемый.
» Регулируемый бритвенный станок «Дипломат»
»  Qshave (бабочка).
» Помазок Dscosmetic РЕГУЛИРУЕМЫЙ
» Станок BIG ROC

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: