Перший Український бритвений форум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  РегистрацияРегистрация  Вход  

Поціновувачам вина.

Перейти вниз 
+3
Roman313
Ruslan
brawl
Участников: 7
На страницу : Предыдущий  1, 2, 3  Следующий
АвторСообщение
Roman313
Живет тут
Живет тут
Roman313

Дата регистрации : 2017-11-20

Поціновувачам вина. - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Страница 2 EmptyСб 29 Фев 2020 - 21:58

brawl пишет:
.... Honoro Vera Garnacha...
Добре вино, доступне в більшості закладів, завжди виручає, це далеко не погана гарнача, дуже добре пється Very Happy
Вернуться к началу Перейти вниз
Сергій
Завсегдатай
Завсегдатай
Сергій

Дата регистрации : 2018-03-23

СообщениеТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Страница 2 EmptyВт 10 Мар 2020 - 20:02

У меня сегодня вкусненькая мадера: Justino's Madeira Fine Rich 3 y.o.  Поціновувачам вина. - Страница 2 1297117970

Название Justino's Madeira Fine Rich 3 y.o. (мадера)
Производитель Justino's, Madeira Wines, S.A.
Страна производства Португалия
Регион Мадейра
Объём 750 мл
Сорта винограда Тинта Рориз
Цвет вина Белое
Тип вина Креплёное
Содержание спирта 19%
Вид Мадера
Поціновувачам вина. - Страница 2 F00fb710
Ruslan
Admin
Ruslan

Дата регистрации : 2017-11-06

СообщениеТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Страница 2 EmptyСб 25 Апр 2020 - 13:09

Посоветовали мне вот такое винишко Laughing .
Поделитесь впечатлениями, кто пробовал.

Поціновувачам вина. - Страница 2 Img_6317Поціновувачам вина. - Страница 2 Img_6318
brawl
Постоялец
Постоялец
brawl

Дата регистрации : 2018-04-30

СообщениеТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Страница 2 EmptyСб 25 Апр 2020 - 16:06

Ruslan Поціновувачам вина. - Страница 2 3387126096 Не пив саме цю пляшку, але судячи зі всього це типовий масовий зінфандель з США. Головні риси зінфанделю це висока щільність, насиченість та низька або рідше середня  кислотність. Аналог та родич італійського сорту Primitivo.
Головні недоліки цього сорту, як не парадоксально, в його ж перевагах - це низька кислотність (часто незбалансоване, добре тільки в молодому віці, низький потенціал до витримки) та надмірна фруктовість, fruit bomb як кажуть американці (мало другорядних відтінків, "компотність"). Гастрономічно дуже гарно поєднується з дуже великим спектром їжі, найкраще з фаст фудом як на мене.
Ruslan
Admin
Ruslan

СообщениеТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Страница 2 EmptyСб 25 Апр 2020 - 16:26

brawl, благодарю. Фастфуд - это конечно перебор, но с рыбой на гриле сегодня попробую Very Happy .
Oleksii
Постоялец
Постоялец
Oleksii

Дата регистрации : 2017-12-10

СообщениеТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Страница 2 EmptyСб 25 Апр 2020 - 16:27

Камради, рекомендую мобільну програму Vivino (або аналоги). Незамінна штука, коли хочеться спробувати щось нове для себе і не викинути гроші на вітер. Це не реклама, ми не раз користувалися. Як працює: ви фотографуєте етикетку на пляшці і відправляєте на сервер, а звідти отримуєте оцінку та відгуки реальних користувачів, які те вже пробували.
Ruslan
Admin
Ruslan

СообщениеТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Страница 2 EmptyСб 25 Апр 2020 - 16:36

Oleksii, шикарное приложение, благодарю.

Последний раз редактировалось: Ruslan (Пт 8 Май 2020 - 9:09), всего редактировалось 1 раз(а)
brawl
Постоялец
Постоялец
brawl

СообщениеТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Страница 2 EmptyСб 25 Апр 2020 - 17:10

Oleksii пишет:
Камради, рекомендую мобільну програму Vivino (або аналоги). Незамінна штука, коли хочеться спробувати щось нове для себе і не викинути гроші на вітер.

На рахунок "не викинути гроші на вітер" не повністю погоджуюся з вами. У кожної людини свій індивідуальний смак, а Вівіно відображає "масовий смак" здебільшого людей які у вині не розбираються, або смак яких може не співпадати з вашим. Я цей додаток використовую як каталог вин які випив й роблю для себе короткі відмітки. На оцінки не орієнтуюсь зовсім і вас хочу застерегти від цього, якщо ви хочете сформувати та зрозуміти свій індивідуальний смак.

Boroda88 поставил(а) лайк

brawl
Постоялец
Постоялец
brawl

СообщениеТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Страница 2 EmptyСб 25 Апр 2020 - 17:13

Ruslan пишет:
brawl, благодарю. Фастфуд - это конечно перебор, но с рыбой на гриле сегодня попробую Very Happy .
От якраз до гамбургера воно доречніше ніж до риби, я вас запевняю... Laughing  прихватіть з собою для експерименту, потім розкажете...
Візьміть до риби пляшку білого шардоне (як би це не банально звучало)
Ruslan
Admin
Ruslan

СообщениеТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Страница 2 EmptyСб 25 Апр 2020 - 17:15

brawl пишет:
Ruslan пишет:
От якраз до гамбургера воно доречніше ніж до риби, я вас запевняю... Laughing  прихватіть з собою для експерименту, потім розкажете...
Да я уже почитал, что к рыбе не очень. Белого, к сожалению, нет.
Ruslan
Admin
Ruslan

СообщениеТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Страница 2 EmptyЧт 30 Апр 2020 - 10:24

brawl оказался прав. С рыбой Зинфандель вообще никак. Это я понял ретроспективно. А вот с пиццей хорошо получилось. Выраженный аромат дубовой бочки и чуть менее вишни. Очень насыщенное вино. Однозначно не мой вариант. Но как эксперимент, было интересно.
brawl
Постоялец
Постоялец
brawl

СообщениеТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Страница 2 EmptyЧт 30 Апр 2020 - 10:29

Ruslan пишет:
brawl оказался прав. С рыбой Зинфандель вообще никак. Это я понял ретроспективно. А вот с пиццей хорошо получилось. Очень выраженный аромат дубовой бочки и чуть менее вишни. Очень насыщенное вино. Однозначно не мой вариант. Но как эксперимент, было интересно.

Звертайтеся! Буду радий в міру своїх знань порадити, хоча я далеко не сомел'є Smile
Ruslan
Admin
Ruslan

СообщениеТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Страница 2 EmptyЧт 30 Апр 2020 - 11:00

Хорошо Very Happy . А что в отношении этого экземпляра?

Поціновувачам вина. - Страница 2 Img_6322Поціновувачам вина. - Страница 2 Img_6323
brawl
Постоялец
Постоялец
brawl

СообщениеТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Страница 2 EmptyЧт 30 Апр 2020 - 12:46

Ruslan пишет:
Хорошо Very Happy . А что в отношении этого экземпляра?

Мушу визнати, що по італійським винам я не дуже "спеціалізуюсь" і поки що їх не дуже розумію  Crying or Very sad. Хоча мені доводилися пробувати і дорогі вина.  В майбутньому сподіваюсь виправити цей недолік. Особисто знаю людей які вважають Брунелло кращим вином у світі взагалі. Від себе: вино Брунелло непросте і з характером.  Ось частина статті яка введе в курс справи по Брунелло:

Брунелло:

По гастрономічному супроводу мені важко щось рекомендувати, можу сказати одне Брунелло це зазвичай доволі кислотні вина, а такі вина звичайно добре доповнюють жирні страви.

Последний раз редактировалось: brawl (Чт 30 Апр 2020 - 12:54), всего редактировалось 1 раз(а)
Ruslan
Admin
Ruslan

СообщениеТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Страница 2 EmptyЧт 30 Апр 2020 - 12:52

Это вино я и купил на винодельне в Монтальчино Very Happy . На дегустации очень понравилось.
В итальянских винах есть что-то особенное. Хотя и Францию тоже люблю.
fill
Постоялец
Постоялец
fill

Дата регистрации : 2018-02-12

СообщениеТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Страница 2 EmptyЧт 30 Апр 2020 - 12:55

Руслане, то які можуть бути сумніви?! :-)
Прекрасне вино!
Вперед! :-)
brawl
Постоялец
Постоялец
brawl

СообщениеТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Страница 2 EmptyЧт 30 Апр 2020 - 13:00

Ruslan пишет:
Это вино я и купил на винодельне в Монтальчино Very Happy . На дегустации очень понравилось.
В итальянских винах есть что-то особенное. Хотя и Францию тоже люблю.
Я вас поздоровляю. Круте вино.  Ок
Ruslan
Admin
Ruslan

СообщениеТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Страница 2 EmptyЧт 30 Апр 2020 - 13:42

Просто коллега brawl разбирается в вине ( в отличии от меня), я хотел узнать его мнение. Благодарю, вино действительно хорошее, насколько я помню. Виноделы нам рекомендовали, чтобы вино несколько лет полежало. Ждем.
brawl
Постоялец
Постоялец
brawl

СообщениеТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Страница 2 EmptyЧт 30 Апр 2020 - 14:18

Ruslan пишет:
Виноделы нам рекомендовали, чтобы вино несколько лет полежало. Ждем.
Якщо у винному шкафі чи у підвалі, то це воно може ще років зо 20 точно полежати, але чи йому це потрібно важко сказати, для цього треба пробувати. Ви на виноробні цей вінтаж 2013-го дегустували? якщо воно вам вже зараз сподобалося то я не думаю, що є сенс довго чекати, є ймовірність що воно пройде пік і тоді розочаруєтеся.
Ruslan
Admin
Ruslan

СообщениеТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Страница 2 EmptyЧт 30 Апр 2020 - 14:20

brawl пишет:
є ймовірність що воно пройде пік і тоді розочаруєтеся.
Стоит об этом задуматься...
Ruslan
Admin
Ruslan

СообщениеТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Страница 2 EmptyПн 4 Май 2020 - 14:48

Откупорил вчера Брунелло под сырное ассорти.
Вино понравилось, хотя сразу было довольно таки насыщенное. Много танина. А вот когда подышало, стало очень и очень. Ваниль, кору, мох, дуб, вишню/черешню (как говорится в описании) вычленить не смог Laughing .
Просто наслаждался хорошим вином и не менее хорошим сыром.
Roman313
Живет тут
Живет тут
Roman313

Дата регистрации : 2017-11-20

СообщениеТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Страница 2 EmptyПн 4 Май 2020 - 17:04

Ruslan пишет:
Откупорил вчера Брунелло под сырное ассорти.
Вино понравилось, хотя сразу было довольно таки насыщенное. Много танина. А вот когда подышало, стало очень и очень. Ваниль, кору, мох, дуб, вишню/черешню (как говорится в описании) вычленить не смог Laughing .
Просто наслаждался хорошим вином и не менее хорошим сыром.
Поціновувачам вина. - Страница 2 Img_0915
Ruslan
Admin
Ruslan

СообщениеТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Страница 2 EmptyВт 5 Май 2020 - 8:38

Roman313, очень похоже.
brawl
Постоялец
Постоялец
brawl

СообщениеТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Страница 2 EmptyЧт 16 Июл 2020 - 20:44

Країна:          Чилі
Виноробня:   Montes
Рік врожаю:  2016
Сорт:              Сіра

Montes Alpha Syrah

ціна ~ 15 евро

Давно не писав про вино, все попадались вина про які особливо не було чого розповісти. Montes Alpha як  раз той випадок коли хочеться поділитися. Пив одночасно Alpha Carmenere і Alpha Syrah. Обидва вина дуже щільні, повнотілі, гарно структуровані, Carmenere так взагалі одне з самих щільних і повнотілих вин які я пив, практично можна жувати, рідкий шираз з Австралії чи зінфандель з США долетить до нього за щільністю структури. Syrah більш витончений за структурою, має більш округлі, згладжені таніни. Колір в Carmenere Alpha темно фіолетовий, майже непрозорий, Syrah Alpha фіолетово-гранатовий, темно карміновий, дуже гарний. Обидва вина були врожаю 2016 року, за кольором, ароматом, смаком жодного натяку на старіння. Вина ідеально збалансовані за кислотністю, її там стільки треба і яка треба. У винах відчувається внутрішня якась дика і неймовірна енергія, можливо того місця де ріс виноград, складно пояснити такі суб'єктивні моменти в сприйнятті. На мою скромну думку  Smile за 16-17 умовних одиниць це супер варіант, далеко не кожне вино за 35-50$ стане поруч. Писати про такі вина складно без перебільшень, їх треба пити, краще в гарній компанії.  Поціновувачам вина. - Страница 2 1297117970
Поціновувачам вина. - Страница 2 Img_0311

Ruslan, razorsedge, Сергій, Peshek и vates поставили лайк

Ruslan
Admin
Ruslan

СообщениеТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Страница 2 EmptyПт 23 Окт 2020 - 13:25

Вот такое винцо производит один мой знакомый. Виноград покупает в Одессе.
Сначала оно легкое с ягодным послевкусием. Малина и еще что-то, не могу понять. Когда надышится, появляется очень приятная терпкость.
Очень достойное вино, не ожидал от него ничего подобного.

Поціновувачам вина. - Страница 2 Img_6914

Roman313, fill, Сергій, Peshek, sparta4, andrew_ADK и Віталіk поставили лайк

Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Страница 2 Empty

Поціновувачам вина.
Страница 2 из 3На страницу : Предыдущий  1, 2, 3  Следующий

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Перший Український бритвений форум :: БОЛТАЛКА-
Перейти: