Перший Український форум класичного гоління
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Перший Український форум класичного гоління

Орки, йдіть слідом за своїм російським кораблем, це форум для шанувальників класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

bt. Как я дошел до жизни такой.

Перейти донизу 
+22
egoist
vates
Daved
Peshek
KRuslan
Изотовец
trimmer
alexzu37
arsonist
razorsedge
Андроний
Vitgor
Palych
Toivo
fill
ASV
Roman313
alexgrin7
Aklex
Ruslan
Oleksii
bt
26 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Наступний
АвторПовідомлення
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii

Репутація : 505
Дата реєстрації : 10.12.2017

bt. Как я дошел до жизни такой. Empty
ПовідомленняТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyПт 15 Бер 2019 - 22:34

bt. Как я дошел до жизни такой. 1297117970
Я так розумію, електробритву взагалі не пробував?
Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Репутація : 2731
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 50

ПовідомленняТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyСб 16 Бер 2019 - 10:00

Таки дошел до своего журнала, поздравляю! Пусть жизнь на его страницах будет интересной и наполненной!

egoist Поставив вподобайку

Aklex
Постоялець
Постоялець
Aklex

Репутація : 288
Дата реєстрації : 22.01.2019
Вік : 32

ПовідомленняТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyСб 18 Травень 2019 - 18:36

2-й пункт подробнее, пожалуйста.

Отправлено через Topic'it
https://t.me/oleksandr_tsaran
Aklex
Постоялець
Постоялець
Aklex

ПовідомленняТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyНд 19 Травень 2019 - 0:06

Вы и голову, и лоцо, и тело бреете т-шкой?
alexgrin7
Бувалий
Бувалий
alexgrin7

Репутація : 160
Дата реєстрації : 31.01.2018

ПовідомленняТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyНд 26 Травень 2019 - 15:33

bt пише:

"Увлечение классическим влажным бритьём, как средство борьбы с кризисом среднего возраста".
В цьому щось є  Very Happy Починаються пошуки, чим зайняти себе, а не сидіти в якійсь корчмі і заливати рибу пивом, або чимось іншим.
alexgrin7
Бувалий
Бувалий
alexgrin7

ПовідомленняТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyНд 26 Травень 2019 - 15:39

Я не доктор і не психолог тим більше Smile дисертацію писати не збираюсь. З дитинства не любив і не люблю писати різні твори. А тут ціла дисертація Wink . Нііі хочубей
alexgrin7
Бувалий
Бувалий
alexgrin7

ПовідомленняТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyНд 26 Травень 2019 - 16:50

Заливне з риби на основі пива можна і разом робити і без писання дисертації Smile. З приводу дисертації це не до мене.
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень

Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017

ПовідомленняТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyПн 27 Травень 2019 - 23:14

bt пише:
Я вот чего думаю.
"Увлечение классическим влажным бритьём, как средство борьбы с кризисом среднего возраста".
Это, ведь, неплохая тема для диссертации.
Психологи на форуме есть?

Все таки це хтось озвучив  :0016:
ASV
Бувалий
Бувалий
ASV

Репутація : 141
Дата реєстрації : 22.06.2018

ПовідомленняТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyПн 3 Черв 2019 - 15:29

bt пише:
Я вот чего думаю.

Это, ведь, неплохая тема для диссертации.

Психологи на форуме есть?

Мы находимся в одной возрастной группе - Брежнева застали и перешёл я на это самое КВБ тоже примерно в такое же время. 

И вот что вышло у меня: раньше мне хватало единственного станка, пузыря геля и одного лосьона. 
А теперь просто песец и чем дальше, тем всё хуже и хуже и это не останавливается: я недавно забросил в тумбочку очередную "около" сотню лезвий и понял, что запаса мне хватит лет на 5-7, а я ведь ещё не все скупил все "хорошие, бреют - воще и недорого!". Со станками завязал, уже раздарил несколько, но с помазками не остановиться - недавно опять приобрёл, премиумного "кабана". Хоть и с рук, но в прекрасном состоянии, стоял и не знал - кого со стойки снять, чтобы его на стойку повесить?

А ароматика превратила меня вообще в наркомана и это хорошо, что я ещё не конченный с фрагрантики bt. Как я дошел до жизни такой. 3202928208 и не выношу из дома телевизоры и утюги, чтобы купить очередной флакон туалетной воды, но с лосьонами и одеколонами я "не брошу"! А мыла!!! Что говорить про мыла, которых "ещё! ещё! ещё!".

Так что нужно действительно уже лечиться bt. Как я дошел до жизни такой. 3202928208

Proklus та Nils Поставили вподобайку

fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень

Репутація : 518
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 54

ПовідомленняТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyПн 3 Черв 2019 - 15:45

bt пише:

І от навіщо ти це написав???!!! :-))))))
От хто тебе просив?! :-)))

Жили собі спокійно, робили вигляд, що все гаразд, що так і треба, що це просто хобі...

... Но тут пришёл Ржевский... :-)))
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень

Репутація : 2731
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 50

ПовідомленняТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyПн 3 Черв 2019 - 16:25

Осознание проблемы - первый шаг к выздоровлению Rolling Eyes
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень

ПовідомленняТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyПн 3 Черв 2019 - 16:37

Ruslan пише:
Осознание проблемы - первый шаг к выздоровлению Rolling Eyes

Є такий анекдот:
- Читав в газеті, що є так хвороба, що лікується тільки коньяком.
- А там не написано, як нею захворіти? :-)

Так от!
Я не хочу виліковуватися, я хочу лікуватися! :-)))

І взагалі, хай то фахівці вважають щось хворобами.
А ми тихо, спокійно, виважено, як і личить благородним донам, знатимемо, що це хобі, захоплення, спосіб життя і мислення, і все таке інше, що тішить слух і свідомість :-)))
Aklex
Постоялець
Постоялець
Aklex

ПовідомленняТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyПн 3 Черв 2019 - 16:57

Господа, забыли молодое поколение, изначально выбравшее правильную сторону ветшейвинга, им до среднего возраста далеко)

Отправлено через Topic'it
alexgrin7
Бувалий
Бувалий
alexgrin7

ПовідомленняТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyПн 3 Черв 2019 - 17:02

Aklex пише:
Господа, забыли молодое поколение, изначально выбравшее правильную сторону ветшейвинга, им до среднего возраста далеко)
Так, дійсно до середнього віку, далеко. У них це інша царина - хоббі, збирати, пробувати, накопичувати на майбутнє Smile.
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень

ПовідомленняТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyПн 3 Черв 2019 - 17:03

alexgrin7 пише:
Aklex пише:
Так, дійсно до середнього віку, далеко. У них це інша царина - хоббі, збирати, пробувати, накопичувати на майбутнє Smile.

... пробувати межі дозволеного... :-))))))))))))))))))))))
Aklex
Постоялець
Постоялець
Aklex

ПовідомленняТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyПн 3 Черв 2019 - 17:15

alexgrin7, fill, не можу з вами не погодитись. Протистояння Хом'яка та Жаби)) Раніше я б ніколи не віддав $20 за якесь мило. Мені і Proraso було за мед, в порівнянні з місцевим мас-маркетом. Дякуючи форумчанам, особливо xxtoyxx, я змінив свою думку!
Спонсорований контент

ПовідомленняТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. Empty

bt. Как я дошел до жизни такой.
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 11Перейти до сторінки : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Наступний
 Схожі теми
-
» Продолжительность жизни заточки
» Время жизни лезвия.
» New Mamba 0,53 (0,53 - в прошлой жизни) и её возможности.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Перший Український форум класичного гоління :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: