Перший Український бритвений форум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і шанувальників класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

bt. Как я дошел до жизни такой.

Донизу 
+22
egoist
vates
Daved
Peshek
KRuslan
Изотовец
trimmer
alexzu37
arsonist
razorsedge
Андроний
Vitgor
Palych
Toivo
fill
ASV
Roman313
alexgrin7
Aklex
Ruslan
Oleksii
bt
Участников: 26
Перейти до сторінки : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Наступне
АвторПовідомлення
Автор цього повідомлення в даний час заблокований на форумі - Перегляд повідомлення
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii

Дата регистрации : 10.12.2017

bt. Как я дошел до жизни такой. Empty
СтворюватиТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyПт 15 Бер 2019 - 22:34

bt. Как я дошел до жизни такой. 1297117970
Я так розумію, електробритву взагалі не пробував?
На початок Донизу
Автор цього повідомлення в даний час заблокований на форумі - Перегляд повідомлення
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Дата регистрации : 06.11.2017

СтворюватиТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyСб 16 Бер 2019 - 10:00

Таки дошел до своего журнала, поздравляю! Пусть жизнь на его страницах будет интересной и наполненной!

egoist поставил(а) лайк

На початок Донизу
Aklex
Постоялець
Постоялець
Aklex

Дата регистрации : 22.01.2019

СтворюватиТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyСб 18 Травень 2019 - 18:36

2-й пункт подробнее, пожалуйста.

Отправлено через Topic'it
На початок Донизу
https://t.me/oleksandr_tsaran
Aklex
Постоялець
Постоялець
Aklex

СтворюватиТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyНд 19 Травень 2019 - 0:06

Вы и голову, и лоцо, и тело бреете т-шкой?
На початок Донизу
alexgrin7
Бувалий
Бувалий
alexgrin7

Дата регистрации : 31.01.2018

СтворюватиТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyНд 26 Травень 2019 - 15:33

bt пише:

"Увлечение классическим влажным бритьём, как средство борьбы с кризисом среднего возраста".
В цьому щось є  Very Happy Починаються пошуки, чим зайняти себе, а не сидіти в якійсь корчмі і заливати рибу пивом, або чимось іншим.
На початок Донизу
alexgrin7
Бувалий
Бувалий
alexgrin7

СтворюватиТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyНд 26 Травень 2019 - 15:39

Я не доктор і не психолог тим більше Smile дисертацію писати не збираюсь. З дитинства не любив і не люблю писати різні твори. А тут ціла дисертація Wink . Нііі хочубей
На початок Донизу
alexgrin7
Бувалий
Бувалий
alexgrin7

СтворюватиТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyНд 26 Травень 2019 - 16:50

Заливне з риби на основі пива можна і разом робити і без писання дисертації Smile. З приводу дисертації це не до мене.
На початок Донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень

Дата регистрации : 20.11.2017

СтворюватиТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyПн 27 Травень 2019 - 23:14

bt пише:
Я вот чего думаю.
"Увлечение классическим влажным бритьём, как средство борьбы с кризисом среднего возраста".
Это, ведь, неплохая тема для диссертации.
Психологи на форуме есть?

Все таки це хтось озвучив  :0016:
На початок Донизу
ASV
Бувалий
Бувалий
ASV

Дата регистрации : 22.06.2018

СтворюватиТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyПн 3 Черв 2019 - 15:29

bt пише:
Я вот чего думаю.

Это, ведь, неплохая тема для диссертации.

Психологи на форуме есть?

Мы находимся в одной возрастной группе - Брежнева застали и перешёл я на это самое КВБ тоже примерно в такое же время. 

И вот что вышло у меня: раньше мне хватало единственного станка, пузыря геля и одного лосьона. 
А теперь просто песец и чем дальше, тем всё хуже и хуже и это не останавливается: я недавно забросил в тумбочку очередную "около" сотню лезвий и понял, что запаса мне хватит лет на 5-7, а я ведь ещё не все скупил все "хорошие, бреют - воще и недорого!". Со станками завязал, уже раздарил несколько, но с помазками не остановиться - недавно опять приобрёл, премиумного "кабана". Хоть и с рук, но в прекрасном состоянии, стоял и не знал - кого со стойки снять, чтобы его на стойку повесить?

А ароматика превратила меня вообще в наркомана и это хорошо, что я ещё не конченный с фрагрантики bt. Как я дошел до жизни такой. 3202928208 и не выношу из дома телевизоры и утюги, чтобы купить очередной флакон туалетной воды, но с лосьонами и одеколонами я "не брошу"! А мыла!!! Что говорить про мыла, которых "ещё! ещё! ещё!".

Так что нужно действительно уже лечиться bt. Как я дошел до жизни такой. 3202928208

Proklus и Nils поставили лайк

На початок Донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень

Дата регистрации : 12.02.2018

СтворюватиТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyПн 3 Черв 2019 - 15:45

bt пише:

І от навіщо ти це написав???!!! :-))))))
От хто тебе просив?! :-)))

Жили собі спокійно, робили вигляд, що все гаразд, що так і треба, що це просто хобі...

... Но тут пришёл Ржевский... :-)))
На початок Донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень

Дата регистрации : 06.11.2017

СтворюватиТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyПн 3 Черв 2019 - 16:25

Осознание проблемы - первый шаг к выздоровлению Rolling Eyes
На початок Донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень

СтворюватиТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyПн 3 Черв 2019 - 16:37

Ruslan пише:
Осознание проблемы - первый шаг к выздоровлению Rolling Eyes

Є такий анекдот:
- Читав в газеті, що є так хвороба, що лікується тільки коньяком.
- А там не написано, як нею захворіти? :-)

Так от!
Я не хочу виліковуватися, я хочу лікуватися! :-)))

І взагалі, хай то фахівці вважають щось хворобами.
А ми тихо, спокійно, виважено, як і личить благородним донам, знатимемо, що це хобі, захоплення, спосіб життя і мислення, і все таке інше, що тішить слух і свідомість :-)))
На початок Донизу
Aklex
Постоялець
Постоялець
Aklex

СтворюватиТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyПн 3 Черв 2019 - 16:57

Господа, забыли молодое поколение, изначально выбравшее правильную сторону ветшейвинга, им до среднего возраста далеко)

Отправлено через Topic'it
На початок Донизу
alexgrin7
Бувалий
Бувалий
alexgrin7

СтворюватиТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyПн 3 Черв 2019 - 17:02

Aklex пише:
Господа, забыли молодое поколение, изначально выбравшее правильную сторону ветшейвинга, им до среднего возраста далеко)
Так, дійсно до середнього віку, далеко. У них це інша царина - хоббі, збирати, пробувати, накопичувати на майбутнє Smile.
На початок Донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень

СтворюватиТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyПн 3 Черв 2019 - 17:03

alexgrin7 пише:
Aklex пише:
Так, дійсно до середнього віку, далеко. У них це інша царина - хоббі, збирати, пробувати, накопичувати на майбутнє Smile.

... пробувати межі дозволеного... :-))))))))))))))))))))))
На початок Донизу
Aklex
Постоялець
Постоялець
Aklex

СтворюватиТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. EmptyПн 3 Черв 2019 - 17:15

alexgrin7, fill, не можу з вами не погодитись. Протистояння Хом'яка та Жаби)) Раніше я б ніколи не віддав $20 за якесь мило. Мені і Proraso було за мед, в порівнянні з місцевим мас-маркетом. Дякуючи форумчанам, особливо xxtoyxx, я змінив свою думку!
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: bt. Как я дошел до жизни такой.   bt. Как я дошел до жизни такой. Empty

На початок Донизу

bt. Как я дошел до жизни такой.
На початок 
Сторінка 1 з 11Перейти до сторінки : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Наступне
 Подібні теми
-
» Продолжительность жизни заточки
» Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні...
» Время жизни лезвия.
» New Mamba 0,53 (0,53 - в прошлой жизни) и её возможности.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Перший Український бритвений форум :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: