Перший Український бритвений форум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  РегистрацияРегистрация  Вход  

Мыло Williams Mug Shaving Soap

Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2
АвторСообщение
Aklex
Постоялец
Постоялец
Aklex

Дата регистрации : 2019-01-22

Мыло Williams Mug Shaving Soap - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Мыло Williams Mug Shaving Soap   Мыло Williams Mug Shaving Soap - Страница 2 EmptyСр 19 Июн 2019 - 14:56

Саша Кавун пишет:

Оффтопну ещё разок. Тот же Fine юзаю по схожей схеме. Но есть жирное но! Не нужно давать ничему "подсыхать". В помазке остаётся ещё предостаточно скользкой, укрывистой пены на 2й и 3й проходы. И запах - лучший из всех мыл с сандалом, что мне попадались. Только из-за этого кайфа я готов поплясать с бубном ради бритья... Запах Вильямса - это Дерби и Арко в соотношении 2/3. И пену это дело, уверен, будет давать гораздо более качественную. Надеюсь новый владелец мыла более благодарен ему и более терпелив к его капризам.

Не пошло на мытье рук - уже хорошо))
Вернуться к началу Перейти вниз
https://t.me/oleksandr_tsaran
Сэм
Постоялец
Постоялец
Сэм

Дата регистрации : 2017-11-06

СообщениеТема: Re: Мыло Williams Mug Shaving Soap   Мыло Williams Mug Shaving Soap - Страница 2 EmptyВс 8 Мар 2020 - 0:39

Сегодня побрился данным мылом, крутая получилась пена плотная, из-за того, что я хорошо струсил воду из помазка и немного замочил мыло на 5 мин. самое скользкое мыло которое у меня есть, достойное мыло для бритья многими недооцененное.
user999
Завсегдатай
Завсегдатай
user999

Дата регистрации : 2018-12-15

СообщениеТема: Re: Мыло Williams Mug Shaving Soap   Мыло Williams Mug Shaving Soap - Страница 2 EmptyВс 8 Мар 2020 - 19:23

Сэм пишет:
Сегодня побрился данным мылом, крутая получилась пена плотная, из-за того, что я хорошо струсил воду из помазка и немного замочил мыло на 5 мин. самое скользкое мыло которое у меня есть, достойное мыло для бритья многими недооцененное.
О, спасибо, что напомнили  Smile Когда-то подвернулось, купил. Опробовал, все как положено с замачиванием и забором с чуть ли не отжатым помазком, но как-то не зашло, пена так себе. Положил на дальнюю полку. Надо бы еще раз попробовать с ним, может, что путевое все же выйдет.
Саша Кавун
Живет тут
Живет тут
Саша Кавун

Дата регистрации : 2018-02-19

СообщениеТема: Re: Мыло Williams Mug Shaving Soap   Мыло Williams Mug Shaving Soap - Страница 2 EmptyВс 8 Мар 2020 - 20:37

Я таким образом с мылом Fine подружился. Теперь это любимое моё мыло! Я даже дно банки уже давно вижу. А вот Вильямз не зашел как-то.
https://kavoons.com.ua/
Vitgor
Завсегдатай
Завсегдатай
Vitgor

Дата регистрации : 2018-12-25

СообщениеТема: Re: Мыло Williams Mug Shaving Soap   Мыло Williams Mug Shaving Soap - Страница 2 EmptyВс 8 Мар 2020 - 22:14

Williams Mug Shaving Soap - один з улюблених засобів для гоління. В мене піна з цим милом виходить не така пишна, як з іншими, спадає досить швидко -  але ж слизькість мила дійсно на висоті, піни майже немає - а сковзання є ).
Проте, був змушений відмовитись від використання цього мила в зв'язку з виникненням неприємних відчутів на шкірі вже під час гоління (пощипування, печія, подразнення). Цікаво, що алергічна реакція з'явилась після 2-3-х тижнів користування. Схожа реакція в мене була на мило Derby, яке мені теж подобається. 
Також, мушу сказати, що мило не для поціновувачів тонких парфумерних ароматів. Мило просте й суворе )

Последний раз редактировалось: Vitgor (Пн 6 Апр 2020 - 17:09), всего редактировалось 1 раз(а)
Grisha26
Участник
Участник
Grisha26

Дата регистрации : 2019-02-17

СообщениеТема: Re: Мыло Williams Mug Shaving Soap   Мыло Williams Mug Shaving Soap - Страница 2 EmptyПн 6 Апр 2020 - 17:08

Отличное мыло со своим характером, отличное скольжение. Пена немного своеобразная, но от этого не терчет своих рабочих характеристик. Прогнал это мыло на всех типах помазков: синтетика, кабан и барсук. Всегда получал хорошую пену. Рекомендации по использованию мыла указаны на самой упаковке.
https://www.youtube.com/channel/UCQO158R3SNRCNH0CZsyGdMQ?view_as
Santa
Новичок
Новичок
Santa

Дата регистрации : 2018-10-08

СообщениеТема: Re: Мыло Williams Mug Shaving Soap   Мыло Williams Mug Shaving Soap - Страница 2 EmptyЧт 21 Май 2020 - 21:16

Хороше мило, без сумніву. Спробував лише тепер, вже тиждень в щоденному користуванні. Робочі характеристики (пом'якшення, ковзання, післяковзання, захист, відчуття після процесу гоління) на висоті. Аромат не дуже, але назвати неприємним все ж не можу. І жодних проблем з піною. Так, вона не така щільна і "вершкова", як в популярних європейських брендів. Але вона є, її багато, і вона не щезає (хоча трохи осідає).

Це мило поводить себе аналогічно іншим твердим милам на тваринному жирі, англійським зокрема. Вони дуже люблять воду) Перед першим використанням я мило замочую в гарячій воді протягом ночі. І перед кожним використанням теж, 5-7хв (ідеально, якщо користуватися ним щодня, чи хоча б через день - тоді мило не висихає сильно). З попередньо замоченого помазка ("кабан") струшую всю воду, просто вологий помазок. Набираю мило короткими рухами, погладжуючи та поколюючи, допоки "завантажений" помазок не почне прилипати до мила. Піну збиваю на лиці, періодично додаючи декілька крапель води в центр вузла помазка (два-три рази приблизно). І на другому проході теж додаю воду аналогічним способом до залишків на помазку, додатковий забір мила робити не потрібно.

При першому голінні з цим милом в мене піна зникла, на другий день вже було прийнятно, а на третій - добився оптимального результату, як на мене. З початком наведення піни вона буде рідкою, але не бійтеся додавати воду, це необхідно, і піна загусне (як не парадоксально). Інакше в процесі гоління вона зникне за хвилину-другу, залишиться лише плівка. Хоча, не бачу тут проблеми, все одно гоління буде класне, характеристики мила не втрачаються із щезанням піни.
Орест Кінаш
Новичок
Новичок
Орест Кінаш

Дата регистрации : 2018-06-28

СообщениеТема: Re: Мыло Williams Mug Shaving Soap   Мыло Williams Mug Shaving Soap - Страница 2 EmptyВт 2 Июн 2020 - 19:17

Не подскажите, где его можно купить в Украине?
Santa
Новичок
Новичок
Santa

Дата регистрации : 2018-10-08

СообщениеТема: Re: Мыло Williams Mug Shaving Soap   Мыло Williams Mug Shaving Soap - Страница 2 EmptyСр 17 Июн 2020 - 1:00

В процесі використання виявив, що можна набирати мила в помазок менше, ніж я описував вище. Зараз набираю приблизно вдвічі менше, а стає лише краще. Напевно мило добре розкисло через щоденне користування.
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Мыло Williams Mug Shaving Soap   Мыло Williams Mug Shaving Soap - Страница 2 Empty

Мыло Williams Mug Shaving Soap
Страница 2 из 2На страницу : Предыдущий  1, 2

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Перший Український бритвений форум :: ОКОЛО-БРИТВЕННАЯ КОСМЕТИКА :: Средства для бритья-
Перейти: