ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Мыло для бритья Arko

Перейти донизу 
+32
ARTURIUS
Jackess
Bonbon
takumar
vicbro
all75
wakidzasi
Alfed
fran.ivan.ua
mad_fish
Kitten911
Alejandro
vates
egoist
DismontDeSire
Kozachok
Сэм
krikka
Ecogolic
Феникс
Palych
razorsedge
Alex
Vitgor
BigRedCat
Сергій (Вінниця)
trimmer
Саша Кавун
Олександр Тернавский
zabor
dimka
Ruslan
36 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4
АвторПовідомлення
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2984
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Arko   Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 EmptyПн 17 Квіт 2023 - 13:18

Так, я читав на B&B. Тому і мені здається що Арко може скласти конкуренцію певному сегменту іменитих брендів.
Ароматика це все дуже суб'єктивна річ
Ттх гарні

Акулов, ARTURIUS та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2849
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Arko   Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 EmptyПн 17 Квіт 2023 - 13:20

Арко круте мило!
Шо воно не круте може казати тільки той, хто тиждень з ним не голився.))
Аромат своєрідний, але й ціна не космічна. А з ттх у мила все досить пристойно.

_________________
Через терни до зірок!


Останній раз редагувалося: ARTURIUS (Пн 17 Квіт 2023 - 14:50), всього регувалося 2 раз(-и)

Акулов та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2984
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Arko   Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 EmptyПн 17 Квіт 2023 - 13:24

ARTURIUS пише:
Арко круте мило!
Шо воно не круте може казати тільки той, хто тиждень з ним не голився.))
Аромат своєрідний, але й ціна не космічна. А з ттх у мила все досить пристойно.
Так,  Артур! Ароматику взагалі не треба обговорювати. Комусь Флойд пахне прям офігеть як, а комусь обісцяним диваном старої жінки. І обидва будуть праві. 
Я ж кажу, головне у ВКГ, - поважати думку іншого.

Акулов, ARTURIUS та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Arko   Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 EmptyПн 17 Квіт 2023 - 13:24

egoist пише:
Так, я читав на B&B. Тому і мені здається що Арко може скласти конкуренцію певному сегменту іменитих брендів.
Ароматика це все дуже суб'єктивна річ
Ттх гарні
Конкуренцию вряд-ли всё-таки разный таргет маркет у них.
 Учитывая что Williams больше нет Арко стал королем своего сегмента

Акулов та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2984
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Arko   Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 EmptyПн 17 Квіт 2023 - 13:26

creativeresponse пише:
Конкуренцию вряд-ли всё-таки разный таргет маркет у них.
 Учитывая что Williams больше нет Арко стал королем своего сегмента
Можливо і таке, аналітики по цьому немає. Але Арко працює не гірше за ТН.

Акулов та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Arko Shaving Soap   Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 10:12

Всем доброго времени суток! Cегодня решил сделать максимально бюджетное бритье, мыло исспользовал Arko, помазок Yaqi Syntetic, и бритву Труд Вача медицинская, бритву когда то очень давно купил на староконном рынке в Одессе, короче на барахолке для тех кто не знаком с городом, у дедушки, бывшего работника медицины, бритва была в состоянии новая, продавал он ее за 80 грн(курс доллара тогда был 8), с дедом разговорились, продавал он свои вещи для того чтобы купить подарок своей внучке которая шла в первый класс, я у него забрал ее за 5000 грн, вобщем все что в кошельке лежало, такую бритву в интернете можно найти сейчас за 500-2000 грн в состоянии новая, смотря как вам повезет.

  C предысторией закончили теперь же по самому мылу. Мыло на рынке уже очень давно, значительно дольше чем большинству если не всем кто есть на форуме лет. Является твердым, консистенцию пены дает жирную, cкольжение очень хорошее, не лучшее что я встречал, но вот пост скольжение это нечто, в какието моменты мне казалось что оно даже лучше скольжения, уходовые- мою кожу сушит знатно, но это легко исправил увлажняющий крем. Цена мыла, я его брал за $1.99, что еще раз доказывает что вам не нужно тратить $20-30-40 чтобы пользоваться очень хорошим мылом которое более чем справляется с поставленными перед ним задачами, и может размазать очень многих премиальных конкурентов без особых усилий. 


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

 Фото пены и помазка сделать забыл, ибо спешил побыстрее высушить и первично обслужить бритву.
 Аромат мыла является его самым большим недостатком и вызывает кучу споров на форумах, ктото сравнивает его со стиральным порошком, ктото с шайбой для писуара которые исспользуют в общественных туалетах, для меня же ето просто свежий запах цитронеллы. Огромным недостатком еще я считаю то что аромат сильно и надолго впитывается в кожу, благо у меня сегодня выходной.
 В заключение хотел бы сказать что если вы в мире ВКБ ради экономии или вы являетесь новичком кто хочет попробовать что это такое, смело берите Arko, новичкам оно даст понять как должно работать хорошее мыло для бритья, единственное что придется ужится с ароматом, но с другой стороны вы тратите $2 а не $20+, так что думаю что первому к тому же копеечному мылу этот огрех можно простить.

fill, Акулов, Volodymyr, stanislav-q, _yk_, Александр 7676, ARTURIUS і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Arko   Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 11:21

Сергій Акулов пише:
Дякую за огляд!  Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 3387126096
Цю тему адміни/модератори перенесуть сюди:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
 Ну если мыло Arko может и есть смысл переносить, то вот Stirling я бы предпочел чтобы был отдельным

Акулов, stanislav-q та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Arko   Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 11:41

creativeresponse пише:
Всем доброго времени суток! Cегодня решил сделать максимально бюджетное бритье, мыло исспользовал Arko, помазок Yaqi Syntetic, и бритву Труд Вача медицинская, бритву когда то очень давно купил на староконном рынке в Одессе, короче на барахолке для тех кто не знаком с городом, у дедушки, бывшего работника медицины, бритва была в состоянии новая, продавал он ее за 80 грн(курс доллара тогда был 8), с дедом разговорились, продавал он свои вещи для того чтобы купить подарок своей внучке которая шла в первый класс, я у него забрал ее за 5000 грн, вобщем все что в кошельке лежало, такую бритву в интернете можно найти сейчас за 500-2000 грн в состоянии новая, смотря как вам повезет.

  C предысторией закончили теперь же по самому мылу. Мыло на рынке уже очень давно, значительно дольше чем большинству если не всем кто есть на форуме лет. Является твердым, консистенцию пены дает жирную, cкольжение очень хорошее, не лучшее что я встречал, но вот пост скольжение это нечто, в какието моменты мне казалось что оно даже лучше скольжения, уходовые- мою кожу сушит знатно, но это легко исправил увлажняющий крем. Цена мыла, я его брал за $1.99, что еще раз доказывает что вам не нужно тратить $20-30-40 чтобы пользоваться очень хорошим мылом которое более чем справляется с поставленными перед ним задачами, и может размазать очень многих премиальных конкурентов без особых усилий. 


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

 Фото пены и помазка сделать забыл, ибо спешил побыстрее высушить и первично обслужить бритву.
 Аромат мыла является его самым большим недостатком и вызывает кучу споров на форумах, ктото сравнивает его со стиральным порошком, ктото с шайбой для писуара которые исспользуют в общественных туалетах, для меня же ето просто свежий запах цитронеллы. Огромным недостатком еще я считаю то что аромат сильно и надолго впитывается в кожу, благо у меня сегодня выходной.
 В заключение хотел бы сказать что если вы в мире ВКБ ради экономии или вы являетесь новичком кто хочет попробовать что это такое, смело берите Arko, новичкам оно даст понять как должно работать хорошее мыло для бритья, единственное что придется ужится с ароматом, но с другой стороны вы тратите $2 а не $20+, так что думаю что первому к тому же копеечному мылу этот огрех можно простить.
Оооой сколько "крутых" дядек сейчас сморщилось)))) 
Сколько с меня ржали когда я купил шайбу арко и через несколько тестов купил ещё пару стиков и перетер все это в большую удобную банку и сказал, что это на самом деле по ттх очень достойное мыло, сколько же желчи вылилось из чрев этих "крутых" дядек, которые только красивые и дорогие этикетки в состоянии видеть)))))
Уважаю за то, что у Вас есть свое мнение и вы один из немногих, кто реально высказывает свое мнение без всяких предубеждение!

Акулов, Volodymyr, ARTURIUS, ditrih_, Nils та mad_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Nils
Бувалий
Бувалий
Nils


Повідомлень : 300
Репутація : 18
Дата реєстрації : 26.06.2021
Вік : 39
Звідки : Одеса

Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Arko   Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 15:42

Кому что. Кому ТТХ, а комуто ароматы и красивые баночки. Это же хобби, каждый торчит по своему.

fill, Акулов, creativeresponse, ARTURIUS, ditrih_, Stormfild та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2849
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Arko   Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 17:23

creativeresponse пише:
единственное что придется ужится с ароматом

Мило годне, це факт!
Відносно аромата, як казав Сергій Акулов, поголись з ним з тиждень і до аромату потім буде манити.))
Через тиждень гоління кожного дня з цим милом, я вже наче наркоман тягнувся за цією баночкою, хоча перші два рази фукав і закривав носа.))))

Акулов, Volodymyr, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Arko   Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 17:36

ARTURIUS пише:


Мило годне, це факт!
Відносно аромата, як казав Сергій Акулов, поголись з ним з тиждень і до аромату потім буде манити.))
Через тиждень гоління кожного дня з цим милом, я вже наче наркоман тягнувся за цією баночкою, хоча перші два рази фукав і закривав носа.))))
 Ну я к этому аромату нейтрален с первого знакомства, и да наверное его можно полюбить так же как и аромат табак, но вот окружающие могут не разделить ваши предпочтения, так что наверное брился я бы ним перед сном, чтобы к утру ещё вроде и побритый и уже аромата мыла нет

Акулов та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Arko   Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 17:39

Я привык. Вроде даже и пахнет))
А ещё, купил на ОЛХ, WSP с ароматом тыквы и специй. Запах не зашёл, а вот работа как всегда на уровне. Ну думаю, не продавать же, WSP жеш))) Взял стик Арко, размял, и смешал с мылом от WSP.))
Теперь пахнет мылом Арко с лёгким ароматом тыквы и восточных специй))
Но кстати, теперь пена не так сушит кожу.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Акулов, stanislav-q, m-2020, ARTURIUS, Kitten911, Nils та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Arko   Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 17:45

Что странно, но у меня очень сухая кожа, но арко меня не сушит

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Arko   Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 17:46

Из-за воды наверное. Да и кожи у нас тобой хоть и похожи, но разные))
У меня подсушивало, в районе подбородка и на щеках

Акулов та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2849
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Arko   Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 18:13

Kitten911 пише:
Что странно, но у меня очень сухая кожа, но арко меня не сушит
В тебе суха шкіра, у Діми комбінована, але чутлива. Це різні шкіри і вплив одного й того ж мила на шкіру буде різним.)

Акулов, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Акулов
Бувалий
Бувалий
Акулов


Повідомлень : 479
Репутація : 519
Дата реєстрації : 31.07.2018
Звідки : Харків

Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Arko   Мыло для бритья Arko - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 18:46

Nils пише:
Кому что. Кому ТТХ, а комуто ароматы и красивые баночки. Это же хобби, каждый торчит по своему.
Так, як раз в ARKO все зійшлося: ТТХ, аромат, гарна баночкаsmekh

egoist та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Мыло для бритья Arko
Повернутися до початку 
Сторінка 4 з 4Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4
 Схожі теми
-
» Мыло для бритья от Denisus
» Мыло для бритья от AR
» Мыло для бритья Вилкинсон
» Мыло для бритья Cella
» Мыло натуральное для бритья FOR MEN.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби для гоління-
Перейти до: