ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 TRUEFITT HILL (лінійка кремів).

Перейти донизу 
+15
Alex
stanislav-q
Bonbon
KRuslan
Kozachok
Oleksii
vates
WetShaver
Ruslan
Driller
Angel Lust
Toivo
akozubay
Стас
Олександр Тернавский
19 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
Vlad_Med
Частий гість
Частий гість
Vlad_Med


Повідомлень : 56
Репутація : 10
Дата реєстрації : 29.02.2020
Вік : 35
Звідки : Кам'янське

TRUEFITT HILL (лінійка кремів).   - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: TRUEFITT HILL (лінійка кремів).    TRUEFITT HILL (лінійка кремів).   - Сторінка 2 EmptyСр 20 Вер 2023 - 21:47

Ну ви заінтригували, звісно... Для мене Proraso в РАЗИ гірше за TOBS і за розходом і за ковзанням і постковзанням і розмʼякшенням і дією на шкіру, я навіть не уявляю, як TOBS може бути такого ж рівня. Proraso пробував червоний, білий і зелений, TOBS 4 різних креми

Wolfskin, creativeresponse, stanislav-q, Віталіk та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2984
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

TRUEFITT HILL (лінійка кремів).   - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: TRUEFITT HILL (лінійка кремів).    TRUEFITT HILL (лінійка кремів).   - Сторінка 2 EmptyЧт 21 Вер 2023 - 10:54

Проразо все таки хуже ТОБС, но не пропорционально стоимости. ТН крем мне показался очень интересным. Хотя ТОБС Tobacco Leaf очень понравился, как по ТТХ так и по аромату.
Wars крем который рыжий по ТТХ просто великолепен. ;)

WetShaver, Wolfskin, Vlad_Med, stanislav-q та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 576
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

TRUEFITT HILL (лінійка кремів).   - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: TRUEFITT HILL (лінійка кремів).    TRUEFITT HILL (лінійка кремів).   - Сторінка 2 EmptyСр 4 Жовт 2023 - 10:02

egoist пише:
Проразо все таки хуже ТОБС, но не пропорционально стоимости. ТН крем мне показался очень интересным. Хотя ТОБС Tobacco Leaf очень понравился, как по ТТХ так и по аромату.
Wars крем который рыжий по ТТХ просто великолепен. ;)
Варс стоит попробовать?)

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2984
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

TRUEFITT HILL (лінійка кремів).   - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: TRUEFITT HILL (лінійка кремів).    TRUEFITT HILL (лінійка кремів).   - Сторінка 2 EmptyСр 4 Жовт 2023 - 22:28

Wolfskin пише:
Варс стоит попробовать?)
Обязательно

Wolfskin, stanislav-q та tasogare Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 376
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

TRUEFITT HILL (лінійка кремів).   - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: TRUEFITT HILL (лінійка кремів).    TRUEFITT HILL (лінійка кремів).   - Сторінка 2 EmptyЧт 5 Жовт 2023 - 1:10

Также советую затестить Man Key - для меня он +- такой же, как варс. Какие-то аспекты получше, какие-то похуже. 
Одновременный тест не проводил, но по запомнившимся впечатлениям они очень близки. 

И он до смешного дешев - сейчас в еве ~35-45 грн за 100 грамм. Wars тоже бюджетный (~60-70 грн за 65 грамм), но получается в несколько раз дороже, чем Man Key (в перерасчете на грамм).


Останній раз редагувалося: stanislav-q (Вт 17 Жовт 2023 - 17:15), всього регувалося 1 раз(-и)

Wolfskin, egoist, Alfed та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 576
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

TRUEFITT HILL (лінійка кремів).   - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: TRUEFITT HILL (лінійка кремів).    TRUEFITT HILL (лінійка кремів).   - Сторінка 2 EmptyНд 8 Жовт 2023 - 12:08

Затестил крем для бритья West Indian Limes. В целом, понравился. Высококонцентрированный, пена густая и плотная. Быстрого оседания или прозрачности не отметил. По уходовые также понравился. Аромат своеобразный. Он не выраженный цитрусовый, а скорее пудрово-цитрусовый. Пахнет не громко, но ощутимо.
В сравнении с ТОБС мне сложно сделать однозначный вывод. Размягчают и бреют хорошо обе марки. Правда, из ТОБС имею только Итон Колледж.
Возможно, ТиХ несколько интереснее из-за концентрированности.

Santa та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 576
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

TRUEFITT HILL (лінійка кремів).   - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: TRUEFITT HILL (лінійка кремів).    TRUEFITT HILL (лінійка кремів).   - Сторінка 2 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 23:30

Добил я этот пробник. А хватило его на два раза. Что могу сказать: пока что от покупки крема для бритья от TH отказался. При наличии крема от TOBS приобретать ещё одного и более дорогого глицеринового британца с аналогичными размягчающими и уходовыми свойствами не вижу смысла. Да, ТиХ исходно кажется более концентрированным. Но после взбивания в пену они, в целом, схожи.

Vlad_Med, stanislav-q та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Vlad_Med
Частий гість
Частий гість
Vlad_Med


Повідомлень : 56
Репутація : 10
Дата реєстрації : 29.02.2020
Вік : 35
Звідки : Кам'янське

TRUEFITT HILL (лінійка кремів).   - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: TRUEFITT HILL (лінійка кремів).    TRUEFITT HILL (лінійка кремів).   - Сторінка 2 EmptyВт 10 Жовт 2023 - 10:05

Wolfskin пише:
ещё одного и более дорогого глицеринового  

поділіться вашими враженнями щодо основ для крема! Чим гліцерінові відрізняються від тих, що на основі кокосового масла та тих що на лої (tallow)? Я поки що бачив лише закономірність "дорожче - краще", а якоїсь залежності від основи для крема не помітив, цікаво почути враження більш досвідчених камрадів
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

TRUEFITT HILL (лінійка кремів).   - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: TRUEFITT HILL (лінійка кремів).    TRUEFITT HILL (лінійка кремів).   - Сторінка 2 EmptyВт 10 Жовт 2023 - 10:11

Vlad_Med пише:

поділіться вашими враженнями щодо основ для крема! Чим гліцерінові відрізняються від тих, що на основі кокосового масла та тих що на лої (tallow)? Я поки що бачив лише закономірність "дорожче - краще", а якоїсь залежності від основи для крема не помітив, цікаво почути враження більш досвідчених камрадів
 Жировые крема сверх редкость, я только Ethos знаю, может вы знаете еще кого.
 И благо в вкб дороже значит лучше не работает, порой дорогие продукты значительно хуже копеечных

Wolfskin та Віталіk Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Vlad_Med
Частий гість
Частий гість
Vlad_Med


Повідомлень : 56
Репутація : 10
Дата реєстрації : 29.02.2020
Вік : 35
Звідки : Кам'янське

TRUEFITT HILL (лінійка кремів).   - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: TRUEFITT HILL (лінійка кремів).    TRUEFITT HILL (лінійка кремів).   - Сторінка 2 EmptyСб 2 Груд 2023 - 17:20

Спробував крем для гоління та бальзам Apsley (пробніки).
Запах бальзаму дійсно відрізняється, наче як інший засіб зовсім.
Аромат крема дуже приємний, наче як і благородно-витончено-дорогий, але в той же час на занадто "дорослий" чи серйозний. Відчуваються травʼянисті нотки і трохи спецій, я б сказав, що він підійде і на літо і на зиму. Якби не прочитав перед тим що це "клон" Terre d'Ermes, то не здогадався б, бо він явно не такий потужно-настирний, яким буває цей запах, може тому що мило, а не лосьйон все ж таки.
Піниться дуже ефективно. Спочатку піна здавалася не занадто густою, але виявилась цілком норм, ковзання чудове, шкіру не сушить. Оскільки перед тим тривалий час голився жировим милом Stirling - Boat drinks, то виникла думка "скоріше б те мило скінчилось, бо за рівнем задоволення - небо і земля". 
Тепер однозначно кортить спробувати інші аромати з набору пробників. Цікаво, який виявиться фаворитом і отримає продовження в покупці повнорозмірної банки.

trimmer, Kozachok, Batman та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 231
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

TRUEFITT HILL (лінійка кремів).   - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: TRUEFITT HILL (лінійка кремів).    TRUEFITT HILL (лінійка кремів).   - Сторінка 2 EmptyСб 2 Груд 2023 - 18:08

Скажіть ще, будь ласка, чи залишаються наліт на бритві? В мене нажаль є після гоління. Думав, що більше від води, але їх 4-х засобів тільки після крема залишається. Не критично, але було б краще без нього

Yurkagan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Vlad_Med
Частий гість
Частий гість
Vlad_Med


Повідомлень : 56
Репутація : 10
Дата реєстрації : 29.02.2020
Вік : 35
Звідки : Кам'янське

TRUEFITT HILL (лінійка кремів).   - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: TRUEFITT HILL (лінійка кремів).    TRUEFITT HILL (лінійка кремів).   - Сторінка 2 EmptyСб 2 Груд 2023 - 18:45

Я не відтираю ретельно рушником, тому в мене від всіх кремів лишається, я не порівнював чи від мила сильніше. Просто раз на місяць чистю електро зубною щіткою з пастою:)
Повернутися до початку Перейти донизу
Vlad_Med
Частий гість
Частий гість
Vlad_Med


Повідомлень : 56
Репутація : 10
Дата реєстрації : 29.02.2020
Вік : 35
Звідки : Кам'янське

TRUEFITT HILL (лінійка кремів).   - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: TRUEFITT HILL (лінійка кремів).    TRUEFITT HILL (лінійка кремів).   - Сторінка 2 EmptyПн 1 Січ 2024 - 14:42

Спробував крем 1805, кажуть що запахом це клон L'Eau d'Issey Pour Homme Issey Miyake, але підтвердити не можу, описи запихів дійсно співпадають за нотами.
Цей крем справжній піногенератор, я ще не бачив, щоб так швидко і сильно пінився від навіть маленької кількості. Ковзання дуже хороше, втім мені здалося, що піна менш густа, не дала мені відчуття "подушки" як інші креми. Поки поголив праву щоку - ліва вже майже опала, але для мене це не проблема, бо я завжди люблю "оновити" піну перш ніж переходити на іншу щоку. Розмʼякшує наче непогано, але я не пробував на серйозній щетині. Запах здається дорогим і приємним, хоч для мене уступає Apsley.

Wolfskin, stanislav-q та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
TRUEFITT HILL (лінійка кремів).
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
 Схожі теми
-
» Лінійка кремів VI-JOHN
» Alba Botanica (лінійка кремів)
» Лінійка кремів Edwin Jagger
» Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.
» Мыло для бритья Truefitt and Hill 1805

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби для гоління-
Перейти до: