ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Єдина т-бритва на все життя.

Перейти донизу 
+15
Windigo
Zsolti
Соло
Viktor Syvenkyy
egoist
Сэм
ARTURIUS
Kitten911
ditrih_
Yura_
fill
STEEL
Ruslan
trimmer
Олександр Lutsk
19 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3527
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 EmptyСб 11 Лист 2023 - 18:43

Razorock BBS AS как был так и остался!

Wolfskin, ditrih_ та Windigo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 EmptyНд 12 Лист 2023 - 16:27

Rockwell 6s

Oleksandr U$A, Kitten911, ditrih_ та Evgeny Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 283
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 EmptyПн 13 Лист 2023 - 12:51

Fatip Piccolo Closed Comb. От подобається і настільки зачепив, що в шухляді ще три не спробувані станки... так і не хочеться спробувати щось інше.

Ruslan, fill, Kitten911, ditrih_, Yura_ та Windigo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 EmptyПн 13 Лист 2023 - 16:31

all75 пише:
...в шухляді ще три не спробувані станки...
Цікаво, а які саме?

ARTURIUS, Kitten911 та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 283
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 EmptyВт 14 Лист 2023 - 8:23

Ruslan пише:
Цікаво, а які саме?
Фатіп FOCS (слант), Game changer, і радянський метелик, зараз не пригадаю назву... 
Загалом то я і спробував небагато. Кінг С - також сподобався, міг би і ним голитися на постійній основі, але Фатіп ефективніший (за один прохід 6-ти денну щетину майже до ДФС знімає, якщо шо то можна і не голитись далі)))) і такий самий м'який та нетравматичний для мене. Ще пробував Фізер популяр, але поки що не сподобався, щоправда прогнав його кілька разів зі спутніком, треба буде спробувати з більш агресивними лезами... А ще є відкрита плита до Фатіпа і її теж не пробував.
Зараз голюся на постійній основі Фатіпом і кайфую...

Ruslan, fill, q7819, Yura_ та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
serhii
Новачок
Новачок
serhii


Повідомлень : 28
Репутація : 2
Дата реєстрації : 24.01.2021
Вік : 33
Звідки : Львів

Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 EmptyПн 27 Лист 2023 - 20:36

Цікавий топік)
Я мав досвід лише з трьома безпечними бритвами це Feather Popular(більше 2-х років), Edwin Jagger IVPSR(89-та голова 1.5 тижні) і Edwin Jagger IVPSR але вже з головою R41. R41 і вибираю як лише одну єдину яка може дуже класно вибрити і кайфанути теж можна в процесі бриття. З головою r89 мені потрібно лише 1.5 тижня, тобто 2-3 бриття щоб зрозуміти це не моє і вона не голить мою щетину начисто)

Ruslan та Wolfskin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 576
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 EmptyПт 1 Груд 2023 - 21:26

Pearl Flexi может претендовать на единственную на все случаи?
Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 EmptyПт 1 Груд 2023 - 21:52

Wolfskin пише:
Pearl Flexi может претендовать на единственную на все случаи?

Конечно) Если для ВАС это единственная бритва на все случаи жизни.

Для некоторых, какой-нибудь Фатип Пиколо, является единственной бритвой и другую и видеть не хочет. Хотя и перепробовал всё, что у меня есть. И говорит, что "все це іграшки, Фатіпа достатньо".

Да и я в последнее время, пользуюсь пятью-шестью бритвами только из-за того, что на глаза попадаются. А в принципе, тот же Фатип, ну или Разорок Лупо, полностью перекроют все требования. Разве что лезвиями немного поиграться - подобрать тандем.

Wolfskin, q7819, Yura_ та Windigo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 749
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 EmptyПт 1 Груд 2023 - 22:06

Вот где не надо подбирать тандем лезвий. Большой плюс и вещь на всю жизнь. Минус много мороки с правкой и заточкой время от времени. Действительно играясь с многими бритвами в итоге возврат всегда к нескольким что наиболее подошли.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Wolfskin та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 576
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 EmptyПн 4 Груд 2023 - 16:23

Вопрос к обладателям станков с регулируемой агрессивностью (независимо от бренда): пользуетесь ли вы всеми степенями агрессивности вашего станка или методом проб подобрали какой-то один?

AMAROK Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 EmptyПн 4 Груд 2023 - 16:29

Wolfskin пише:
Вопрос к обладателям станков с регулируемой агрессивностью (независимо от бренда): пользуетесь ли вы всеми степенями агрессивности вашего станка или методом проб подобрали какой-то один?

У мене такого немає.
Але якось читав, що згідно з результатами дослідження, проведеного свого часу компанією Gillette, 80 чи 85 відсотків користувачів, погравшись налаштуваннями, в подальшому голяться на якомусь одному з них.

Яка статистика буде на нашому форумі я не знаю, але цікаво :-)

Ruslan та Wolfskin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 749
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 EmptyПн 4 Груд 2023 - 16:40

Wolfskin пише:
Вопрос к обладателям станков с регулируемой агрессивностью (независимо от бренда): пользуетесь ли вы всеми степенями агрессивности вашего станка или методом проб подобрали какой-то один?

Футур на 4 постоянно был и его китайский клон тоже. Правда ими чуток брился. Рубин и Дипломат уже не помню на каком именно числе. На одном постоянно. Игрушки это без смысла как по мне.

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 EmptyПн 4 Груд 2023 - 16:45

fill пише:
Wolfskin пише:
Вопрос к обладателям станков с регулируемой агрессивностью (независимо от бренда): пользуетесь ли вы всеми степенями агрессивности вашего станка или методом проб подобрали какой-то один?

У мене такого немає.
Але якось читав, що згідно з результатами дослідження, проведеного свого часу компанією Gillette, 80 чи 85 відсотків користувачів, погравшись налаштуваннями, в подальшому голяться на якомусь одному з них.

Яка статистика буде на нашому форумі я не знаю, але цікаво :-)
То можна зробити опитування, справді цікаво.

fill, Wolfskin та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 149
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 EmptyПн 4 Груд 2023 - 16:52

Маю три регульовані станки (Gillette Super Adjustable 109 PV, Pearl Flexi, Консул) , використовую по росту та проти росту волосся - різні налаштування.

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 576
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 EmptyПн 4 Груд 2023 - 16:56

Ruslan пише:

То можна зробити опитування, справді цікаво.
Я почему изначально задал этот вопрос: из регулируемых у меня был лишь QShave. Брился я им мало, фактически он у меня пылился на полке. Есть желание со временем купить регулируемый из Перл, Меркур и т.д., но сегодня меня посетила мысль: а надо ли? И каким действительно количеством настроек я буду пользоваться.
Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 689
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 EmptyПн 4 Груд 2023 - 17:08

Wolfskin пише:
Я почему изначально задал этот вопрос: из регулируемых у меня был лишь QShave. Брился я им мало, фактически он у меня пылился на полке. Есть желание со временем купить регулируемый из Перл, Меркур и т.д., но сегодня меня посетила мысль: а надо ли? И каким действительно количеством настроек я буду пользоваться.

Возможно, идея именно не в регулировке на постоянной основе, а в том, что вот он станок, в котором вы выбрали как вам удобнее, и на этом вы довольны. А не регулируемый вот он такой и никак иначе

Wolfskin та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 749
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 EmptyПн 4 Груд 2023 - 17:19

В обычном станке тоже если не до конца закрутить будет вылет лезвия выше. Даже в бабочках. Или прокладку с обрезанного лезвия поставить, а то и две.

STEEL та Wolfskin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 EmptyПн 4 Груд 2023 - 18:30

Wolfskin пише:
Вопрос к обладателям станков с регулируемой агрессивностью (независимо от бренда): пользуетесь ли вы всеми степенями агрессивности вашего станка или методом проб подобрали какой-то один?


Факторов много. От состояния кожи и длины щетины, до выбранного лезвия и общего настроения.
В целом, на всех регулируемых, я подобрал цифры (гап) под каждое ходовое лезвие. Бреюсь ежедневно, поэтому, в среднем, бреюсь на 2-2,5. На Роквелл, постоянная плита N4, она оптимальна, практически для любого лезвия, острее Рапиры.

Wolfskin, Yura_ та Windigo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1593
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 EmptyПн 4 Груд 2023 - 18:46

На разных участках лица, могут понадобиться разные регулировки.
У меня нет такого станка, но если бы был, то брил бы усы и бороду, против роста, на минимуме, щëки на середине, а шею на максималках.

Wolfskin та Vlad_S Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 576
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 EmptyЧт 14 Груд 2023 - 16:31

Возможно, кому-то интересно: топ-10 самых популярных Т-станков в мире. Правда, это конец марта 2023. 
The Most Popular DE Razors By Sales In 2023 - Sharpologist

Ruslan, trimmer, fill, AMAROK, Александр 7676, Kitten911, Alfed і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. - Сторінка 2 EmptyЧт 14 Груд 2023 - 17:19

Wolfskin пише:
Вопрос к обладателям станков с регулируемой агрессивностью (независимо от бренда): пользуетесь ли вы всеми степенями агрессивности вашего станка или методом проб подобрали какой-то один?
Пользуюсь почти всеми, в зависимости от частоты бритья. 
Rockwell 6s
Обычно бреюсь каждый день - вторая плита по росту и против.
Если через день - четвёртая по росту, вторая против
Если раз-два в неделю - шестая по росту все сметает, а второй финишная полировка против роста.
Первая, третья и пятая не зашли. Первая вообще не знаю, зачем и для чего? 
Самая комфортная на каждый день и ходовая - вторая плита.
Усталости кожи нет совсем

STEEL, Wolfskin, q7819, stanislav-q, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Єдина т-бритва на все життя.
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
 Схожі теми
-
» Друге життя для Valet з звичайним DE лезом
» Бритва Артефакт
» Бритва Лорд, что скажем?
» Т-образная бритва "КОЛИБРИ"
» Загадкова бритва

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: