ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Єдина т-бритва на все життя.

Перейти донизу 
+15
Windigo
Zsolti
Соло
Viktor Syvenkyy
egoist
Сэм
ARTURIUS
Kitten911
ditrih_
Yura_
fill
STEEL
Ruslan
trimmer
Олександр Lutsk
19 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
АвторПовідомлення
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 605
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

Єдина т-бритва на все життя. Empty
ПовідомленняТема: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. EmptyЧт 30 Черв 2022 - 21:46

Цікаво, хто б яку бритву вибрав, якби трапились умови вибрати лише одну бритву на все життя? Я особисто зупинився на Muhle R41 в титані. Регульовані відпали, бо механізм може підвести рано чи пізно. Закриті і особливо м'які бритви теж відпали, бо може раптом буде період в житті коли мені захочеться голитись раз на тиждень а може й раз в місяць.(на справді часом так і буває) Знаю, що деякі сланти теж гарно косять бороду, але до слантів щось немає поки прихильності особливої. Тому лишилась R41. Думав і про стальну версію, але трохи важка для мене.

Ruslan, trimmer, Янеж, egoist, Влад Бежик, hlopets, all75 та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1593
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Єдина т-бритва на все життя. Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. EmptyЧт 30 Черв 2022 - 22:15

Ну если условие что одну на всю жизнь, то я бы выбрал нержавеющий Роквелл.
Пришлось бы мириться с посредственной, на мой взгляд, эргономикой, зато покрывает все степени агрессивности и в отличии от регулируемых не сломается.
Как правильно заметил ТС, нужно учитывать и бритьё каждый день и бритьё раз в месяц, и как по мне, Роквелл тут будет оптимальным выбором.
Конечно большой вес и неудобная ручка вводят в уныние, но качественное и комфортное бритьё перевешивает эти недостатки, тем более что командир сказал - только одну бритву и никак иначе :evil:.

Ruslan, РустВр, Соло, Янеж, Олександр Lutsk, ditrih_, Zsolti і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Єдина т-бритва на все життя. Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. EmptyПт 1 Лип 2022 - 13:56

Вітаю.
Пробував не так багато станків, але й не мало. Но до душі, як то кажуть, перше кохання. Тобто Muhle R89. Єдина та неповторна 8) .

trimmer, Соло, Янеж, Олександр Lutsk, egoist, Netrox, Oleksandr та Vad Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 689
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Єдина т-бритва на все життя. Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. EmptyПт 1 Лип 2022 - 14:04

как-то так случилось, что пользуюсь только 1 станком уже 5 с половиной лет. Бреюсь каждый день, он уже стал чем-то вроде старого доброго друга, который не подведет. Наверное, просто быстро нашел то, чего хотел

Ruslan, trimmer, Янеж, Kody, ARTURIUS та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Єдина т-бритва на все життя. Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. EmptyПт 1 Лип 2022 - 14:06

STEEL пише:
как-то так случилось, что пользуюсь только 1 станком уже 5 с половиной лет. Бреюсь каждый день, он уже стал чем-то вроде старого доброго друга, который не подведет. Наверное, просто быстро нашел то, чего хотел
Інтрига :roll:

Янеж, Kody, CrowHunter, Kitten911 та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Єдина т-бритва на все життя. Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. EmptyПт 1 Лип 2022 - 14:57

У мене тут сумнівів нема вже багато років.
Якщо один станок, то це EJ DE89.

Я завжди беру його в поїздки. 
З ним одним я їхав в евакуацію.
Це станок який я люблю, який я знаю і який, я впевнений, не підведе.

Ruslan, trimmer, Янеж, Олександр Lutsk, egoist, ARTURIUS, ditrih_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 149
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Єдина т-бритва на все життя. Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. EmptyПт 1 Лип 2022 - 15:55

Із часу повернення у КГ (105 голінь (ги-ги - знаю, бо використовую програму Shaving Buddy),  є шість т-бритв, дві мав  ще давніше, чотири купив - коли повернувся у КГ) - то одну (на даний час) бритву, яку би вибрав -  Merkur 37C.
Навіть окремо прикупив для неї меркурівський футляр.

Ruslan, trimmer, fill, Янеж, Олександр Lutsk, ARTURIUS та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Єдина т-бритва на все життя. Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. EmptyПт 1 Лип 2022 - 16:35

Всеж таке Merkur Progress)) . Перепровав и купив некоторое количество станков, при выезде из очередного дома, рука сама потянулась к нему. А потом уже все остальные, более менее ценные для меня. Но именно Merkur Progress, станок который везде и раньше со мной ездил и в трудные минуты подсознание выбрало именно его)) Если к нему подобрать несколько лезвий, то он выбривает меня так, как не бреет ни один станок.

Ruslan, trimmer, fill, Олександр Lutsk, CrowHunter, ARTURIUS, Ігор Стетхем і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3528
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Єдина т-бритва на все життя. Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. EmptyПт 1 Лип 2022 - 17:42

ditrih_ пише:
Всеж таке Merkur Progress)) . Перепровав и купив некоторое количество станков, при выезде из очередного дома, рука сама потянулась к нему. А потом уже все остальные, более менее ценные для меня. Но именно Merkur Progress, станок который везде и раньше со мной ездил и в трудные минуты подсознание выбрало именно его)) Если к нему подобрать несколько лезвий, то он выбривает меня так, как не бреет ни один станок.
И что даже флекси переплюнул!?

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2848
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Єдина т-бритва на все життя. Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. EmptyПт 1 Лип 2022 - 17:52

STEEL пише:
как-то так случилось, что пользуюсь только 1 станком уже 5 с половиной лет. Бреюсь каждый день, он уже стал чем-то вроде старого доброго друга, который не подведет. Наверное, просто быстро нашел то, чего хотел
Яким?))

Якби потрібно було залишити одну бритву, залишив би Muhle Rocca.
Регульована бритва для мене здається не дуже надійною (так шоб на все життя), а бритви з SE лезами можуть зчинити проблеми з купівлям самих лез.
Rocca майже вічна, бо з нержавійки. Легко міняти комфорт-агресію завдяки лезам. Сама по собі комфортна ефективна та м'ягка бритва.

_________________
Через терни до зірок!

trimmer, РустВр, Олександр Lutsk, egoist, Kitten911, ditrih_ та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Єдина т-бритва на все життя. Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. EmptyПт 1 Лип 2022 - 18:09

Kitten911 пише:
ditrih_ пише:
Всеж таке Merkur Progress)) .
И что даже флекси переплюнул!?

Неа)) Всем хорош Pearl Flexi, но вот нет в нём той агрессии, которую получаешь после тройки на Merkur Progress. Злоба и кусючесть есть. А агрессии нет))

Ruslan, РустВр, ARTURIUS, Kitten911 та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1593
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Єдина т-бритва на все життя. Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. EmptyПт 1 Лип 2022 - 18:28

STEEL пише:
как-то так случилось, что пользуюсь только 1 станком уже 5 с половиной лет. Бреюсь каждый день, он уже стал чем-то вроде старого доброго друга, который не подведет. Наверное, просто быстро нашел то, чего хотел
Тем который на аве?

ARTURIUS та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 689
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Єдина т-бритва на все життя. Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. EmptyПт 1 Лип 2022 - 20:58

понял что забыл, собственно, написать какой станок. Да, [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] с аватара моего. Мой верный друг и помощник уже 4 с половиной года, просчитался я немного  :D

Ruslan, Олександр Lutsk та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Сэм
Постоялець
Постоялець
Сэм


Повідомлень : 924
Репутація : 395
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 42
Звідки : Киев

Єдина т-бритва на все життя. Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. EmptyПт 1 Лип 2022 - 21:45

STEEL пише:
понял что забыл, собственно, написать какой станок. Да, [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] с аватара моего. Мой верный друг и помощник уже 4 с половиной года, просчитался я немного  :D
так ты его вроде продавал как мне помнится, не продал и оставил себе)
Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 689
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Єдина т-бритва на все життя. Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. EmptyСб 2 Лип 2022 - 16:35

Сэм пише:
так ты его вроде продавал как мне помнится, не продал и оставил себе)

Ни разу в жизни не продавал ничего бритвенного, вы обознались.
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2984
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Єдина т-бритва на все життя. Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. EmptyСб 2 Лип 2022 - 18:51

Якщо говорити про клинкову бритву, напевно що я віддам перевагу Ribbon Extra #74, це бритва японської мануфактури. Дуже інформативна та комфортна бритва, дуже чисто голить.
Якщо говорити по Т-бритви, то в мене залишилась R41GT. Чудова бритва, але не на кожен день. Хоча, якщо в якісний дфс, можна і нею

fill, stinger, Олександр Lutsk, ARTURIUS та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Viktor Syvenkyy
Новачок
Новачок
Viktor Syvenkyy


Повідомлень : 48
Репутація : 1
Дата реєстрації : 18.04.2021
Вік : 47
Звідки : Львів

Єдина т-бритва на все життя. Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. EmptyПт 8 Лип 2022 - 21:53

Привіт всім. Маю 5 бритв, але після тривалого часу перейшов фактично на постійне гоління Wanderbar. Це дійсно єдиний слант, який дає бездоганне гоління і комфорт, тож залишаю його на все життя! Хоча інколи душа прагне щось іншого.

Ruslan, Олександр Lutsk, ARTURIUS, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Соло
Бувалий
Бувалий
Соло


Повідомлень : 422
Репутація : 16
Дата реєстрації : 31.08.2019
Звідки : Київ

Єдина т-бритва на все життя. Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. EmptyПн 25 Лип 2022 - 23:36

Я би залишив 6S


Останній раз редагувалося: Соло (Сб 20 Серп 2022 - 16:56), всього регувалося 2 раз(-и)

Oleksandr U$A, egoist, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 605
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

Єдина т-бритва на все життя. Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. EmptyСб 20 Серп 2022 - 16:44

Тут чувак показує з яких бритв він би вибирав, якби йому хотілось вибрати тільки одну

Янеж та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Zsolti
Новачок
Новачок
Zsolti


Повідомлень : 18
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.07.2021
Звідки : Україна, Ужгород

Єдина т-бритва на все життя. Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. EmptyСб 24 Вер 2022 - 12:13

STEEL пише:
как-то так случилось, что пользуюсь только 1 станком уже 5 с половиной лет. Бреюсь каждый день, он уже стал чем-то вроде старого доброго друга, который не подведет. Наверное, просто быстро нашел то, чего хотел
А каким же? Интересно что выбрали для себя.
Думаю если каждый день бреетесь,то это что-то мягкое должно быть и не регулироемое,а то 5 лет каждый день наверное регулируемый не выдержал бы.
Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 689
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Єдина т-бритва на все життя. Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. EmptyСб 24 Вер 2022 - 20:59

Zsolti пише:
А каким же? Интересно что выбрали для себя.
Думаю если каждый день бреетесь,то это что-то мягкое должно быть и не регулироемое,а то 5 лет каждый день наверное регулируемый не выдержал бы.
Вы правы, станок не регулируемый, из нержавейки. Да и почти не разборной  :D   [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Zsolti Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2984
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Єдина т-бритва на все життя. Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. EmptyНд 6 Лист 2022 - 14:06

Було→R41 GT
Стало → WR2 1.15

Олександр Lutsk та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 749
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Єдина т-бритва на все життя. Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. EmptyЧт 10 Лист 2022 - 19:46

Я маю лише вінтажні бритви, і залишив би собі на завжди Gillette Old Type або Gillette New

Олександр Lutsk Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Соло
Бувалий
Бувалий
Соло


Повідомлень : 422
Репутація : 16
Дата реєстрації : 31.08.2019
Звідки : Київ

Єдина т-бритва на все життя. Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. EmptyСр 15 Лют 2023 - 9:51

Соло пише:
Я би залишив 6S
Ні,Muhle Rocca :D

andrew_ADK та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 749
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Єдина т-бритва на все життя. Empty
ПовідомленняТема: Re: Єдина т-бритва на все життя.   Єдина т-бритва на все життя. EmptyСб 11 Лист 2023 - 17:37

Можу трошки підбити підсумок своїх поглядів ідеалу на все життя. Напевно з нових бритв DE89 собі б лишив звісно він стільки не протягне цинковий тому купляв що разу нову модель такої ж бритви. Або Gillette New з вінтажних. Вибір зробив не в погоні за BBS, а зручністю особисто для себе і можливостей самої бритви в роботі з щетиною від 1 до 4 днів. Рідше все одно мною не використовуються бритви. Найчастіше на кожен день, найрідніше 2 рази на тиждень голитися звик. Тому треба щадящій до шкіри станок і непогану ефективність щоб мав. Тому шкала 4-5 за 10 бальною шкалою агресії буде мені в самий раз.

fill, ditrih_ та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Єдина т-бритва на все життя.
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 2Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
 Схожі теми
-
» Друге життя для Valet з звичайним DE лезом
» Бритва Артефакт
» Бритва Лорд, что скажем?
» Т-образная бритва "КОЛИБРИ"
» Загадкова бритва

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: