ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 King C Gillette

Перейти донизу 
+61
Polosatiy
blind_d
razorblade1989
Wolfskin
Alex
Batman
AMAROK
lightheadedness
Meo
creativeresponse
Володислав
Pauls
Soolss5
Windigo
stanislav-q
takumar
Изотовец
Bodjja
Yura_
Alfed
Сэм
hlopets
Alejandro
q7819
Kakoyto_paren__
CNPOMAHELL
Sadko
Kozachok
Jeemye
Armadilla
Shave Master
РустВр
Flash212116
shklyarov
Caonima
Соло
stinger
volff76
Eisener_Gustav
all75
wakidzasi
KHSN
trimmer
Денис К.
Sauvage
Ruslan
Акулов
fill
alexzu37
fran.ivan.ua
Олександр Lutsk
kardan50
ditrih_
egoist
noname_username
iezuit197
Yevhen_85
vicbro
Skazo4nik
Kitten911
ARTURIUS
65 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Наступний
АвторПовідомлення
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 105
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

King C Gillette - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 23 EmptyСр 10 Квіт 2024 - 22:07

KHSN пише:
Панове!!! Да простят меня боги бритья!!! Я начал давить на станок. Лезвия физер. Честно скажу последствий для кожи нет, вообще. Давил разумно, без фанатизма, но давил.
Завтра будуть)))
Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 301
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

King C Gillette - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 23 EmptyСр 10 Квіт 2024 - 22:17

blind_d Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1078
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

King C Gillette - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 23 EmptyЧт 11 Квіт 2024 - 8:24

KHSN пише:
Панове!!! Да простят меня боги бритья!!! Я начал давить на станок. Лезвия физер. Честно скажу последствий для кожи нет, вообще. Давил разумно, без фанатизма, но давил.
А что в этом такого ужасного? Это правило для новичков для отработки техники. После того, как научился не давить, то гораздо легче понять как правильно дозировать давление в разных частях лица. Все от вылета лезвия в станке зависит.
На станках типа 41 наверное лучше никогда не давить. А на мягких станочках периодически легкое давление применять нужно (новички, вы этого не читали :)). Иначе не побреешься, например, плитой R2 Роквелл. А с дозированным давлением очень даже побреешься и для кожи безопасно.

all75, mad_fish та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
mad_fish
Бувалий
Бувалий
mad_fish


Повідомлень : 157
Репутація : 10
Дата реєстрації : 24.11.2022
Звідки : Запоріжжя

King C Gillette - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 23 EmptyЧт 11 Квіт 2024 - 9:57

Сегодня сдул пыль со своего King C Gillette. Забыл, что он у меня есть :) Отличный станок, мягкий комфортный, на каждый день отлично. С острыми лезвиями, вообще замечательно. Для новичков самое то, чтобы поставить технику. Судя по ощущениям вылет лезвия нулевой, но хорошая обратная звуковая связь. Многие ругаются на ручку, как по мне нормальная ручка, отлично сбалансирована по отношению к голове, может немного скользкая. Станочек маст хэв King C Gillette - Сторінка 23 3387126096

vsx, ARTURIUS, Yura_, all75 та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

King C Gillette - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 23 EmptyЧт 11 Квіт 2024 - 10:34

Опыта у еня конечно нет, новичок, 59-14=45 лет в бритье)))) в 80 касетников было тяжко найти. В 90 не было денег ну ит.п. Так-что опыта на стаках практически нет. Ведь 30 лет разве это опыт?
На следующий день абсолютно ничего не произошло с кожей лица. Стараюсь каждый день бриться. Сейчас с мылом арко. Ну и расход, я ее кончу когда-нибудь?

all75, mad_fish, Meo та zuluz Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 301
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

King C Gillette - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 23 EmptyЧт 11 Квіт 2024 - 11:25

Связка King C + лезвие Feather было хорошее первое бритьё, а потом совсем не заладилось, даже свежее лезвие тянуло волос, и рабочим был только очень острый угол максимально от крышки, а удавалось это лишь на более менее прямых участках. Wilkinson оказались более комфортными, очень напомнили родные лезвия от станка, бриться от крышки не обязательно, остроты хватает, лишнего не срезают, и большой ресурс в плане количества использования, в общем на них и остановился, но теперь хочу вернуться к Feather и проверить основательно, может за прошедшее время навыки поменялись и дело было не только в лезвиях..

ARTURIUS, mad_fish та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 105
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

King C Gillette - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 23 EmptyЧт 11 Квіт 2024 - 20:55

Meo пише:
Связка King C + лезвие Feather было хорошее первое бритьё, а потом совсем не заладилось, даже свежее лезвие тянуло волос, и рабочим был только очень острый угол максимально от крышки, а удавалось это лишь на более менее прямых участках. Wilkinson оказались более комфортными, очень напомнили родные лезвия от станка, бриться от крышки не обязательно, остроты хватает, лишнего не срезают, и большой ресурс в плане количества использования, в общем на них и остановился, но теперь хочу вернуться к Feather и проверить основательно, может за прошедшее время навыки поменялись и дело было не только в лезвиях..

Також звязка з Wilkinson дуже сподобалась, хоч це і був лише перший мій досвід в класичному голінні, але якість відразу ж оцінив. Всього в мене було одне лезо і ним я 2 рази голився Баілі і десь разів шість Кінгом) Потім зарядив Астру зелену і наче також круто поголився 1й раз з Астрой. А потім якось взагалі не пішло гоління з цією Астрою. Можливо, тому що почав частіше голитись (через день, а бувало що і наступного дня). На ОЛХ замовив за 100грн+доставка дві пачки рідних лез Кінг С, але вони так і лежать запаковані, бо пішов на базар і там ще взяв пачку Bic і пачку GSB і зараз останніми і голюсь раз в три дні з милом Табак. Поки що таке комбо влаштовує на всі 100% rolleyes

Meo Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 301
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

King C Gillette - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 23 EmptyЧт 11 Квіт 2024 - 21:34

blind_d пише:


Також звязка з Wilkinson дуже сподобалась, хоч це і був лише перший мій досвід в класичному голінні, але якість відразу ж оцінив. Всього в мене було одне лезо і ним я 2 рази голився Баілі і десь разів шість Кінгом) Потім зарядив Астру зелену і наче також круто поголився 1й раз з Астрой. А потім якось взагалі не пішло гоління з цією Астрою. Можливо, тому що почав частіше голитись (через день, а бувало що і наступного дня). На ОЛХ замовив за 100грн+доставка дві пачки рідних лез Кінг С, але вони так і лежать запаковані, бо пішов на базар і там ще взяв пачку Bic і пачку GSB і зараз останніми і голюсь раз в три дні з милом Табак. Поки що таке комбо влаштовує на всі 100% rolleyes

Попробуйте родные, помню что с ними не было никаких проблем, даже одно лезвие ещё осталось, оставил под настроение. А так да, получилась ненужная трата денег как за две пачки, тем более если GSB подошли, а их стоимость за целый блок выходит не сильно дороже, 300 грн. без учёта доставки.
Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 105
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

King C Gillette - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 23 EmptyЧт 11 Квіт 2024 - 21:59

Meo пише:

Попробуйте родные, помню что с ними не было никаких проблем, даже одно лезвие ещё осталось, оставил под настроение. А так да, получилась ненужная трата денег как за две пачки, тем более если GSB подошли, а их стоимость за целый блок выходит не сильно дороже, 300 грн. без учёта доставки.

Так в мене ще цілий два блока Астри зеленої + 3шт з пачки, яку продавець поклав разом зі станком))) треба буде потім набивати руку на тих лезах. Ось чекаю голову від Які, можливо, під неї ця Астра зайде)

Meo Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 301
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

King C Gillette - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 23 EmptyПт 12 Квіт 2024 - 10:07

blind_d пише:


Так в мене ще цілий два блока Астри зеленої + 3шт з пачки, яку продавець поклав разом зі станком))) треба буде потім набивати руку на тих лезах. Ось чекаю голову від Які, можливо, під неї ця Астра зайде)

Astra зелёную не пробовал, но она довольно часто мелькает на западных ресурсах, даже у производителей, например на сайте Karve они лежат рядом со станками, Henson сначала кажется рекомендовали именно эти лезвия для своих станков (потом стали комплектовать лезвиями своего производства), у ютуберов видел неоднократно, может со временем и найдётся им применение..

blind_d Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 105
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

King C Gillette - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 23 EmptyПт 12 Квіт 2024 - 14:51

Meo пише:
Astra зелёную не пробовал, но она довольно часто мелькает на западных ресурсах, даже у производителей, например на сайте Karve они лежат рядом со станками, Henson сначала кажется рекомендовали именно эти лезвия для своих станков (потом стали комплектовать лезвиями своего производства), у ютуберов видел неоднократно, может со временем и найдётся им применение..
Чуть що, то в агресивніший станок підуть. Думаю взяти ще Fatip Picolo. Але нехай спершу приїде та голова від Які. Сьогодні брився Кінгом і лезом Джилет Сільвер Блу (5) з милом Челла зелена, то результат шось не дуже...підбородок саме складніше місце. Можливо тому, що шкіра занадто м'яка була (вночі майже не спав), а можливо що лезо вже на 5й сеанс затупилось. Піна наче норм вийшла, але всеодно не така як з милом Табак. Родимку взагалі боюсь чіпати станком - якось там навкруги її проходжу і все. Ось зараз рукою щетину добра відчуваю в любому місці, крім вус)
Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 301
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

King C Gillette - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 23 EmptyПт 12 Квіт 2024 - 16:32

blind_d пише:

Чуть що, то в агресивніший станок підуть. Думаю взяти ще Fatip Picolo. Але нехай спершу приїде та голова від Які. Сьогодні брився Кінгом і лезом Джилет Сільвер Блу (5) з милом Челла зелена, то результат шось не дуже...підбородок саме складніше місце. Можливо тому, що шкіра занадто м'яка була (вночі майже не спав), а можливо що лезо вже на 5й сеанс затупилось. Піна наче норм вийшла, але всеодно не така як з милом Табак. Родимку взагалі боюсь чіпати станком - якось там навкруги її проходжу і все. Ось зараз рукою щетину добра відчуваю в любому місці, крім вус)

Недавно тоже увидел Fatip Piccolo Gold с закрытой головой, заинтересовал тем, что он полностью из латуни без покрытия, хотелось поиграться с этим эффектом патины, за эти деньги очень симпатичный станок, все конкуренты в этом ценовом диапазоне обычно из замака, ну и нравится своей миниатюрностью, максимальной простотой и узнаваемой фатиповской ручкой. У меня так получилось, что прошло около полугода прежде чем смог примерно понять для себя, что подходит в Кинг С, что не подходит, и какие характеристики у станка и лезвия хотелось бы подобрать. Но иногда наоборот кажется, а есть ли смысл гнаться за чем-то новым и расходовать ресурсы, если в целом он справляется. Для добривок возле родинки можно взять BIC Metal в упаковке 5 шт., её хватит очень надолго, у станка узкая голова 9 мм, легче подобраться и контроль будет заметно выше, сам периодически использую когда уже разобрал и почистил станок, а потом вдруг увидел пропуски, им только нужно привыкнуть не давить.
Повернутися до початку Перейти донизу
razorblade1989
Бувалий
Бувалий
razorblade1989


Повідомлень : 154
Репутація : 1
Дата реєстрації : 11.12.2017
Вік : 34
Звідки : Chernihiv

King C Gillette - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 23 EmptyПт 12 Квіт 2024 - 19:17

blind_d пише:

Чуть що, то в агресивніший станок підуть. Думаю взяти ще Fatip Picolo. Але нехай спершу приїде та голова від Які. Сьогодні брився Кінгом і лезом Джилет Сільвер Блу (5) з милом Челла зелена, то результат шось не дуже...підбородок саме складніше місце. Можливо тому, що шкіра занадто м'яка була (вночі майже не спав), а можливо що лезо вже на 5й сеанс затупилось. Піна наче норм вийшла, але всеодно не така як з милом Табак. Родимку взагалі боюсь чіпати станком - якось там навкруги її проходжу і все. Ось зараз рукою щетину добра відчуваю в любому місці, крім вус).
Астра досить гострі леза. І кацапські гострі, а індійські начебто ще агресивніші. Голиться ними щодня випробування. А тим більше у Фатіпі. (Фатіп всю щетину зносить, але й родимки знесе теж.) Вам треба ще набити руки на тому, що є. У мене є Фатіп, класний станок, красивий, особливий, але з характером. Поки я його більш-менш зрозумів, довелося повозитися.) Думаю вам краще зосередитися на підготовці щетини і натягуванні шкіри. Тоді і чистота гоління зросте та комфорт. Спробуйте знову ж таки при голінні використовувати гостріший кут. Від кришки голити. Якщо голитиметеся щодня, може леза візьміть пом'якіше. Щось типу Лорд Платінум, Дорко, Дербi Ектра. Замість купівлі бритви (Фатiп більше семи сотень, можна стільки лез накупити і перепробувати різних.)

blind_d Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 105
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

King C Gillette - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 23 EmptyПт 12 Квіт 2024 - 19:42

razorblade1989, дякую за круте пояснення! Я взагалі хотів брати Фатіпа Спешл Едішн (чи як воно там правильно), там де закрита і відкрита голова. Але якщо кажете, що запросто ним знесу родимку, то ну його ***) Родимка коли 1й раз брився в свої 16 одноразовим синім станком і зніс прища (а може ще тоді маленьку родимку) і тепер там норм бугорок такий. Дкже мене напрягає. Думаю може якось видалити її можна, але то вже окоема тема. Астра в мене індійська здається. Ось на форумі Роквел 6С продають за хорошу ціну. Є думки взяти його, але Кінг реально сподобався своїм виглядом настільки, що навіть і не знаю. На ці гроші дійсно модна стільки різних лез прикупити, що на все життя вистачить. А з приводу гострого кута від кришки: це тобто ставимо станок на кришку перпендикулярно шкірі і нахиляємо ручку, щоб утворився максисально гострий кут, але при цьому гардою не доторкаємось шкіри, вірно?
Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 301
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

King C Gillette - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 23 EmptyПт 12 Квіт 2024 - 20:20

razorblade1989 пише:

У мене є Фатіп, класний станок, красивий, особливий, але з характером. 

Тоже показался красивым этот самобытный станок, и что самое главное латунь позволяет колхозить его внешний вид, сегодня посмотрел какие есть способы патинирования, чернения, интересные эффекты получаются, на выходе можно получить более благородный оттенок, чем исходный.
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1078
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

King C Gillette - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 23 EmptyПн 15 Квіт 2024 - 11:58

blind_d пише:
... але Кінг реально сподобався своїм виглядом настільки, що навіть і не знаю. На ці гроші дійсно модна стільки різних лез прикупити, що на все життя вистачить. А з приводу гострого кута від кришки: це тобто ставимо станок на кришку перпендикулярно шкірі і нахиляємо ручку, щоб утворився максисально гострий кут, але при цьому гардою не доторкаємось шкіри, вірно?
При бритье от крышки кожи должны касаться только крышка и лезвие, гарда не должна касаться кожи по возможности.
Если Кинг по всем параметрам заходит, то не ищи ничего больше. Лучше потрать деньги на разные мыла и лезвия для пробы.
По родинке подскажу один лайфхак (сам так делал). Ведешь станок от крышки до родинки, прямо перед родинкой опускаешь немного станок на гарду и проводишь над родинкой, затем снова подымаешь на крышку. Таким образом лезвие немного подымается от кожи и не режет родинку. Поэкспериментируй осторожно и привыкнешь.

fill, Романюк, wakidzasi, Meo та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

King C Gillette - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 23 EmptyСр 17 Квіт 2024 - 0:01

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Фатіп класний та красивий станок, особливо спешл едiшн. Закрита версія м'якіша. Не скажу, що Фатіп агресивний чи травматичний. Просто треба з ним бути напоготові.) В ньому всі особливості леза, посилюються. Якщо лезо м'яке, голить м'яко, якщо травматичне – кусає. Якщо гостре, то знесе все й непомітно. Тут справа в тому, що треба знайти комфортну зв'язку станок і лезо. Але простіше не під одне лезо станки підбирати, а навпаки. Є один нормальний станок (не брухт якийсь), під нього і підбирати різні леза, видів 10 перепробувати. Так про кут ви правильно зрозуміли. Зазвичай якщо лезо голить не комфортно, значить треба кут гостріше. А у Фатіпа кут гоління і так гострий. Можу рекомендувати цей станок, але можливо пізніше. А Роквелл ви зрозумієте простіше та швидше. Якщо хороша ціна треба брати, думаю не розчаруєтеся. Загалом усі регульовані бритви мають широкий діапазон можливостей. Треба зменшили, треба додали.)
П.С. Якщо родимку постійно ріжете і вона заважає, можна видалити лазером, але тільки під наглядом лікаря.

all75, Meo та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 105
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

King C Gillette - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 23 EmptyСр 17 Квіт 2024 - 4:48

Сподобались слова, які мені тут написали раніше, що потрібно радіти тому що вже маєш! У мене зараз по суті вже цілих три станка: Кінг, Баілі 176 і Які Меркурі. Кожним із них можна добре голитись, якщо розумієш усі нюанси/правила класичного гоління. Тут просто треба дійсно підібрати "свої" леза для кожного станка, якісне мило та хорошу техніку. Вивчити досконало карту росту щетини і відносно неї робити свої проходи. А для цього потрібно більше практики + різні експерименти/тести і тоді вже автоматично можна буде махати станком, навіть не задумуючись чи правильно я витримую кут і чи точно я веду у цьому місці станок за ростом чи поперек росту? І т.д.

WetShaver, vicbro, all75, SurferUa та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 23 EmptyСр 17 Квіт 2024 - 12:52

blind_d пише:
 Тут просто треба дійсно підібрати "свої" леза для кожного станка, якісне мило та хорошу техніку. Вивчити досконало карту росту щетини і відносно неї робити свої проходи.

Все так, але краще у зворотному порядку: карта росту, техніка, косметика, лезо.
При чтому, вже після другого пункту питання леза як правило знімається :-)

vicbro, all75 та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 223
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

King C Gillette - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 23 EmptyСр 17 Квіт 2024 - 14:10

blind_d пише:
Сподобались слова, які мені тут написали раніше, що потрібно радіти тому що вже маєш! У мене зараз по суті вже цілих три станка: Кінг, Баілі 176 і Які Меркурі. Кожним із них можна добре голитись, якщо розумієш усі нюанси/правила класичного гоління. Тут просто треба дійсно підібрати "свої" леза для кожного станка, якісне мило та хорошу техніку. Вивчити досконало карту росту щетини і відносно неї робити свої проходи. А для цього потрібно більше практики + різні експерименти/тести і тоді вже автоматично можна буде махати станком, навіть не задумуючись чи правильно я витримую кут і чи точно я веду у цьому місці станок за ростом чи поперек росту? І т.д.
Якщо ви згодні оплатити доставку НП 70гр,то я вам зберу комплект 10-15 різних лез, яких мало то по 1,яких багато то 2-3.

WetShaver та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 105
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

King C Gillette - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 23 EmptyСр 17 Квіт 2024 - 14:26

Polosatiy пише:
Якщо ви згодні оплатити доставку НП 70гр,то я вам зберу комплект 10-15 різних лез, яких мало то по 1,яких багато то 2-3.
Дуже вдячний за пропозицію, але не треба. Я буду Астрою зеленою голитись да і все. Цих лез у мене 203шт наразі. Одного леза для моєї щетини легенько вистачить на 4 сеанса (навіть 6 сеансів голився ним у Кінгу)). Для Кінга ідеально підходять леза Вілкінсон. Можливо ще їх візьму блок чи два і питання з лезами буде закрито! Зрозумів що для мене більш важливий стан шкірі в момент гоління, бо вона у мене дуже ніжна якась. Коли займаюсь спортом, то гоління легко якось йде (організм сам дає сигнали, що потрібно збрити цю щетину, бо місця собі знайти не можу - так мене дратує ця щетина). Ці процеси вже на генетичному рівні якось там пояснюються, але вникати туди не маю бажання). Голова Які Меркурі з Астрою реально круче голить, ніж Кінг+Астра. Буду далі голитись цією Які з Астрою і вже на більшій дистанції робити якісь остаточні висновки. Поки для мене все йде добре!)

Yura_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1078
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

King C Gillette - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 23 EmptyСр 17 Квіт 2024 - 14:45

Астра - отличные лезвия. Для меня они золотая середина. Брейся ими, к лезвиям тоже нужно приучить лицо.

Kitten911, Meo та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vsx
Бувалий
Бувалий
vsx


Повідомлень : 132
Репутація : 3
Дата реєстрації : 28.02.2021
Вік : 36
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 23 EmptyСр 17 Квіт 2024 - 19:12

Закончил свой небольшой тест данного станка, есть кое-какие мысли. Во первых нужно сразу менять ручку на ту к который вы привыкли, пользоваться родной такое себе удовольствие. Она еще и сделана непонятно из чего, так что сомневаюсь в ее долговечности. Станок не всеяден к лезвиям (да это вам не Роквелл), но и не сказать чтобы особо переборчив. Кстати о них.
Derby Usta - ну такое себе. Не сказать чтобы все пробривал сразу, в районе кадыка вообще было неприятно. В итоге получил пару коцок и самое неприятное - раздражение в уголках губ на следующий день. Это к слову у меня самое проблемное место. Друге Derby пробовать желания не было.
Gillette 7 O'Clock желтые - неожиданно хорошо. Чисто и аккуратно. Лезвие еще некоторое время чувствовалось на лице после бритья, но никаких последствий не было.
King C - отвратительно. На первом проходе было странное ощущение что слишком все гладко идет, лезвие сносило все вместе с верхним слоем кожи. После 3 прохода все лицо было в коцках, но благо синий варс справился на отлично и никаких последствий в дальнейшем не было. Если не считать того что при нанесении пекло так будто тебя черти жарят. Полагаю с Gillette Platinum будут схожие результаты, но не проверял (и не хочу).
Perma-Sharp - превосходно. Такое ощущение что и не брился вовсе.
Dorco 301 - комфортное чистое бритье. Немного пощипал аш, но даже без покраснений. Правда борода после него какая-то колючая выросла)
Feather - агрессивненько. Старался бриться аккуратно но две коцки все же поставил. После бритья ощущение что лицо все же поскоблили. Да, бритье с этим лезвием получается самое чистое, но за чистоту все же нужно платить. В данном случае важно выбрать хорошее мыло и взбить нужную пену для максимальной защиты. Последствий не было но я бы больше так не брился)

Станок изначально покупался в подарок куда и отправился, так что пока тестов с ним не будет. Хотелось бы еще опробовать GSB или Shark но там думаю все будет без сюрпризов.

Теперь хочу затестить какую-нибудь голову от Razorock)

Ruslan, stanislav-q, Yura_ та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 105
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

King C Gillette - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 23 EmptyСр 17 Квіт 2024 - 19:38

vsx пише:
Закончил свой небольшой тест данного станка, есть кое-какие мысли. 
Ось вам ще одне підтверження того, що тут все індивідуально. Майже 99% тих, хто голився цим станком з рідним лезом, були задоволені! Я вже стільки відеообзорів цього станка передивився і там майже усі брились з рідним лезом і усі хвалили. Потім читав усі коменти під кожним відео (в основному обзори були іноземні). Так що ця справа дуже тонка - комусь заходить, а комусь не дуже)
Повернутися до початку Перейти донизу
vsx
Бувалий
Бувалий
vsx


Повідомлень : 132
Репутація : 3
Дата реєстрації : 28.02.2021
Вік : 36
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 23 EmptyСр 17 Квіт 2024 - 20:50

blind_d пише:
Ось вам ще одне підтверження того, що тут все індивідуально. Майже 99% тих, хто голився цим станком з рідним лезом, були задоволені! Я вже стільки відеообзорів цього станка передивився і там майже усі брились з рідним лезом і усі хвалили. Потім читав усі коменти під кожним відео (в основному обзори були іноземні). Так що ця справа дуже тонка - комусь заходить, а комусь не дуже)

я спробую ще лезо в роквеллі, якщо не зайде значить просто не моє
Повернутися до початку Перейти донизу
 
King C Gillette
Повернутися до початку 
Сторінка 23 з 24Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Наступний
 Схожі теми
-
» Лезвия King C Gillette
» Помазок Gillette King-C
» King Oscillator Razor
» Продам станок Gillette King C комплект (практично новий)
» Gillette Fat Boy.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: