ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 R41 як індикатор ставлення до власної шкіри

Перейти донизу 
+25
Caonima
Соло
fran.ivan.ua
KHSN
Hamster
alex-kin
egoist
ARTURIUS
Kostiantyn
Олександр Тернавский
Vegtam
AMAROK
ditrih_
Lazarik
Ruslan
Віталіk
fill
trimmer
Влад Бежик
Legs
vicbro
Олександр Lutsk
Kitten911
Изотовец
Oleksii
29 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3

Muhle R41
Мав колись і продав/подарував
R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 Vote_lcap19%R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 Vote_rcap
 19% [ 22 ]
Маю і планую продати/подарувати
R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 Vote_lcap5%R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 Vote_rcap
 5% [ 6 ]
Маю і НЕ планую продавати/дарувати, буде в ротації
R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 Vote_lcap37%R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 Vote_rcap
 37% [ 44 ]
Не маю, але планую придбати
R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 Vote_lcap18%R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 Vote_rcap
 18% [ 21 ]
Не планую придбання
R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 Vote_lcap19%R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 Vote_rcap
 19% [ 22 ]
Інший варіант
R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 Vote_lcap2%R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 Vote_rcap
 2% [ 3 ]
Усього проголосувало : 118
 

АвторПовідомлення
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 749
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 EmptyЧт 23 Лют 2023 - 16:10

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Те що знайшов по 41 випуску 2011. Також читав, що заміна кришки 2013-R41 на кришку RazoRock SLOC або Zamack Yaqi Mellon робить ту же роботу більш плавно.
Повернутися до початку Перейти донизу
bohdan palian
Новачок
Новачок
bohdan palian


Повідомлень : 19
Репутація : 1
Дата реєстрації : 20.08.2021

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 EmptyСр 28 Лют 2024 - 14:57

Всім доброго дня і мирного неба!!! Маючи такі станки як Rockwell 6с ,merkur 37 slant та king c Gillette , хотів спробувати щось агресивніше , muhle r41, так що можу сказати наприклад з одним і тим ж лезом derby premium  , найбільш комфортне і головне результативне гоління було на Rockwell 6 c на 5 плиті і добривки на 4плиті , так не гнався за «ббс» , але отримав задоволення.  З r41 - по росту нормально а вот проти росту - капець , дуже не комфортно, в результаті подразнення і цятки ((, думаю проблема саме связка станок лезо, але все рівно таке відчуття леза на обличчі , не знаю наскільки комфортний Rockwell і king с Gillette , настільки r41 не комфортна , як кажуть перший раз негативний результат, маю надію з іншими лезами, але під r41 треба підбирати леза і це не станок на кожен день

Oleksii, Wolfskin, stanislav-q, Kitten911 та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3528
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 EmptyСр 28 Лют 2024 - 16:18

bohdan palian пише:
Всім доброго дня і мирного неба!!! Маючи такі станки як Rockwell 6с ,merkur 37 slant та king c Gillette , хотів спробувати щось агресивніше , muhle r41, так що можу сказати наприклад з одним і тим ж лезом derby premium  , найбільш комфортне і головне результативне гоління було на Rockwell 6 c на 5 плиті і добривки на 4плиті , так не гнався за «ббс» , але отримав задоволення.  З r41 - по росту нормально а вот проти росту - капець , дуже не комфортно, в результаті подразнення і цятки ((, думаю проблема саме связка станок лезо, але все рівно таке відчуття леза на обличчі , не знаю наскільки комфортний Rockwell і king с Gillette , настільки r41 не комфортна , як кажуть перший раз негативний результат, маю надію з іншими лезами, але під r41 треба підбирати леза і це не станок на кожен день

Мне тоже этот станок не зашёл абсолютно, эффект сапки!
Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 576
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 EmptyСр 28 Лют 2024 - 16:31

bohdan palian пише:
Всім доброго дня і мирного неба!!! Маючи такі станки як Rockwell 6с ,merkur 37 slant та king c Gillette , хотів спробувати щось агресивніше , muhle r41, так що можу сказати наприклад з одним і тим ж лезом derby premium  , найбільш комфортне і головне результативне гоління було на Rockwell 6 c на 5 плиті і добривки на 4плиті , так не гнався за «ббс» , але отримав задоволення.  З r41 - по росту нормально а вот проти росту - капець , дуже не комфортно, в результаті подразнення і цятки ((, думаю проблема саме связка станок лезо, але все рівно таке відчуття леза на обличчі , не знаю наскільки комфортний Rockwell і king с Gillette , настільки r41 не комфортна , як кажуть перший раз негативний результат, маю надію з іншими лезами, але під r41 треба підбирати леза і це не станок на кожен день
Станок неоднозначний. Так, лезо на обличчі відчувається. Але ж це станок не для частого використання і для досить довгої щетини.
Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 576
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 EmptyСр 28 Лют 2024 - 16:33

bohdan palian пише:
Всім доброго дня і мирного неба!!! Маючи такі станки як Rockwell 6с ,merkur 37 slant та king c Gillette , хотів спробувати щось агресивніше , muhle r41, так що можу сказати наприклад з одним і тим ж лезом derby premium  , найбільш комфортне і головне результативне гоління було на Rockwell 6 c на 5 плиті і добривки на 4плиті , так не гнався за «ббс» , але отримав задоволення.  З r41 - по росту нормально а вот проти росту - капець , дуже не комфортно, в результаті подразнення і цятки ((, думаю проблема саме связка станок лезо, але все рівно таке відчуття леза на обличчі , не знаю наскільки комфортний Rockwell і king с Gillette , настільки r41 не комфортна , як кажуть перший раз негативний результат, маю надію з іншими лезами, але під r41 треба підбирати леза і це не станок на кожен день
Маєте загалом досвід із голінням саме відкритими головами?
Повернутися до початку Перейти донизу
bohdan palian
Новачок
Новачок
bohdan palian


Повідомлень : 19
Репутація : 1
Дата реєстрації : 20.08.2021

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 EmptyВт 5 Бер 2024 - 22:43

Wolfskin пише:

Маєте загалом досвід із голінням саме відкритими головами?
Доброго дня!! Нажаль великого досвіду відкритими головами немаю, r41 перша))такого типу, можливо досвіду саме r41.  Не комфортно проти роту так мяко кажучи(((. Щодо результату, наприклад, Rockwell 6С на 5 плиті з Feather  дає аналогічний результат і набагато комфортніший - мягко і чисто , та ббс немає , але є задоволення від процесу. З r41 результативно але..... , щось не то . Але це виключно моя субєктивна думка, яка не претендує на істину)))
Повернутися до початку Перейти донизу
bohdan palian
Новачок
Новачок
bohdan palian


Повідомлень : 19
Репутація : 1
Дата реєстрації : 20.08.2021

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 EmptyВт 5 Бер 2024 - 22:50

Wolfskin пише:

Станок неоднозначний. Так, лезо на обличчі відчувається. Але ж це станок не для частого використання і для досить довгої щетини.
Я не знаю на скільки це правда, але найбільша нагрузка наріжучу кромку леза є саме на малій щетині 24-48 год, тому є люди які не можуть голитися часто маючи грубу щетину яка щойно прорізалася і чутливу шкіру, тому голяться в режимі 4 -5 днів, тоді щетина стає мягша)). Так станок не для частого гоління, хоча є люди з дуже густою щетиною і твердою шкірою як кірзовий чобіт)), можуть хоч кожен день)).
Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 576
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 EmptyВт 5 Бер 2024 - 23:09

bohdan palian пише:


Доброго дня!! Нажаль великого досвіду відкритими головами немаю, r41 перша))такого типу, можливо досвіду саме r41.  Не комфортно проти роту так мяко кажучи(((. Щодо результату, наприклад, Rockwell 6С на 5 плиті з Feather  дає аналогічний результат і набагато комфортніший - мягко і чисто , та ббс немає , але є задоволення від процесу. З r41 результативно але..... , щось не то . Але це виключно моя субєктивна думка, яка не претендує на істину)))
У випадку з 41, думаю, треба більше руку набивати. Якщо є бажання часто нею голитися. Леза.... Хто зна, це все індивідуально. Хоча особисто для мене лезо повинно бути просто гострим і бажано свіжорозпакованим).

Oleksii, SurferUa та lightheadedness Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1239
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 EmptyСр 6 Бер 2024 - 0:11

bohdan palian пише:

Я не знаю на скільки це правда, але найбільша нагрузка наріжучу кромку леза є саме на малій щетині 24-48 год, тому є люди які не можуть голитися часто маючи грубу щетину яка щойно прорізалася і чутливу шкіру, тому голяться в режимі 4 -5 днів, тоді щетина стає мягша)). Так станок не для частого гоління, хоча є люди з дуже густою щетиною і твердою шкірою як кірзовий чобіт)), можуть хоч кожен день)).
Это не правда, потому что после 1-2 проходов на следующий ты получишь такую же щетину, как если бы она была одно- или двухдневной. Так говорят пытаясь натянуть сову на глобус и связать дискомфорт с длиной щетины, игнорируя факт не успевшей восстановиться поврежденной кожи после предыдущего бритья.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

Oleksii, Wolfskin, Volodymyr, vicbro, ARTURIUS, Kitten911, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
lightheadedness
Новачок
Новачок
lightheadedness


Повідомлень : 39
Репутація : 0
Дата реєстрації : 09.08.2023
Вік : 47

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 3 EmptyСб 27 Квіт 2024 - 19:03

Wolfskin пише:
У випадку з 41, думаю, треба більше руку набивати.
100%)) Просто треба стараться бриться від кришки і всі діла. На днях на не дуже довгу щетину достав 41, лезо Фізер 3 сеанс, гель Gibbs з балона - просто шикарно побрився! Получається ручка майже перпендикулярно поверхні і тіпа гладиш, почти не давиш. Уммм! Лезу ні гори ні низу - з першого проходу майже ббс. Бо я останнім часом на Yintal Liveben присів - теж прикольна штука! Лезо сразу стає ідеал! Мякенька така бритва ще й з нержі. На неї зараз скидка хороша, я брав десь за 950, а щас ваще шара - 680
Беріть смєло, апарат зачотний! [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

...:

Oleksii, Wolfskin та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
R41 як індикатор ставлення до власної шкіри
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
 Схожі теми
-
» Олії для жирної та проблемної шкіри: Як підібрати та використовувати.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: