ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 R41 як індикатор ставлення до власної шкіри

Перейти донизу 
+25
Caonima
Соло
fran.ivan.ua
KHSN
Hamster
alex-kin
egoist
ARTURIUS
Kostiantyn
Олександр Тернавский
Vegtam
AMAROK
ditrih_
Lazarik
Ruslan
Віталіk
fill
trimmer
Влад Бежик
Legs
vicbro
Олександр Lutsk
Kitten911
Изотовец
Oleksii
29 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний

Muhle R41
Мав колись і продав/подарував
R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Vote_lcap19%R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Vote_rcap
 19% [ 22 ]
Маю і планую продати/подарувати
R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Vote_lcap5%R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Vote_rcap
 5% [ 6 ]
Маю і НЕ планую продавати/дарувати, буде в ротації
R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Vote_lcap37%R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Vote_rcap
 37% [ 44 ]
Не маю, але планую придбати
R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Vote_lcap18%R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Vote_rcap
 18% [ 21 ]
Не планую придбання
R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Vote_lcap19%R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Vote_rcap
 19% [ 22 ]
Інший варіант
R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Vote_lcap2%R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Vote_rcap
 2% [ 3 ]
Усього проголосувало : 118
 

АвторПовідомлення
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3527
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 EmptyПн 23 Серп 2021 - 22:45

41 - обязательна к повторному затесту!
Опыта уже чуть больше, рука набилась и привыкла к т-шке, вот снесу на 6 позиции свою 5ти суточную щётку, а потом уже и до 41 доберусь!

Oleksii, Peshek, egoist та fran.ivan.ua Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kostiantyn
Новачок
Новачок
Kostiantyn


Повідомлень : 24
Репутація : 2
Дата реєстрації : 21.08.2021
Звідки : Киев

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 EmptyВт 24 Серп 2021 - 17:55

Kitten911 пише:
41 - обязательна к повторному затесту!
Опыта уже чуть больше, рука набилась и привыкла к т-шке, вот снесу на 6 позиции свою 5ти суточную щётку, а потом уже и до 41 доберусь!
Не знаю, у меня опыта хватает. И клинковые бритвы, и шаветки и много тешек самых что ни на есть разных. И я могу побриться без раздражения по росту в 2 прохода. С 3 дневной щетиной. Но если доводить против роста идёт раздражение. Чувствительная кожа. Была бы грубее все бы было хорошо. А так 41 модно снимать по росту при хорошей щетине. Но, мне больше нравится шаветкой в таком случае.

Oleksii Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 EmptyСб 1 Січ 2022 - 9:43

Oleksii пише:
До створення теми надихнула невелика дискусія серед учасників Viber-групи київської спільноти щодо пріоритетів у голінні, а саме: що важливіше - якісно вибритися, чи максимально зберегти шкіру. І була озвучена думка, що з досягненням ВКГ-мудрості шкіра таки стає важливішою і суттєво. У зв'язку з цим, було висловлено припущення, що індикатором досягнення такої мудрості може бути свідчення відмови від надто агресивних станків, наприклад, Muhle R41 <...>
Джентльмены, прежде всего - поздравление.
С Новым годом! Пусть всё у вас будет замечательно, пусть всё сбудется, пусть все задачи будут решены! Будьте здоровы! И - ни пенька, ни раздражения! Всем BBS!

Дуже важлива тема - майже філософська (я перепрошую, але перейду на російську, мені так простіше висловлюватися). Почему философская? Потому что вопрос поставлен в кьеркегоровском ключе: "или" - "или". Или "качественно выбриться", или "максимально сохранить кожу". Вопрос, конечно же, поставлен ребром. А если забыть Кьеркегора и поставить вопрос в ином ключе: и качественно выбриться, и максимально сберечь кожу лица?

У меня есть несколько размышлений по этому поводу (и даже несколько приёмов, которые подходят именно мне), но я пока не решаюсь их изложить в полном объёме - мой опыт бритья Mühle R41 пока очень мал (полгода или чуть больше).
Коротко, в качестве тизера: раз уж был помянут дзен, то нужно добиться такого владения Mühle R41, чтобы вопрос "или" - "или" не возникал. И, конечно же, важно не только бритьё Mühle R41, а и процесс до, и процесс после.

Я купил голову Mühle R41 и, конечно же, продавать её не собираюсь.

Ruslan, Oleksii, fill, Акулов, wakidzasi, Александр 7676, Игорь Вл. і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Hamster
Новачок
Новачок
Hamster


Повідомлень : 22
Репутація : 0
Дата реєстрації : 16.07.2022

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 EmptyПт 2 Вер 2022 - 8:06

41 выручает, когда лезвия попались слишком мягкие,  или тупые, можно хоть раз да побрится. 41-я на Физере мне тоже нравится, но морда лица печёт, больше нравится когда Физер на 89, не так гладко за то кожа целее.

Oleksii Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 EmptyПт 2 Вер 2022 - 12:21

Немного слов. р41 бритва для четкого, выверенного бритья. Без спешки, скрупулёзно, щепетильно.
Само качество бритья, после этого станка, не позволяет, не разрешает ежедневного бритья, минимум на 3 сутки. Я думаю это из-за положения лезвия в станке. Сейчас скажу ужасное. Мне кажется (испытано) подойдет любое лезвие в этот станок, главное, как расположить станок (голову) на коже лица в зависимости от "рельефа" и направления роста щетины. Станок сбривает так, плюс заточка некоторых лезвий, что через сутки нечего брить (для меня). Он тихий и надежный, агрессию дает хозяин станка.( мое мнение)

Oleksii, staseg, ARTURIUS, ditrih_, fran.ivan.ua та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 EmptyСб 3 Вер 2022 - 8:25

KHSN пише:
Само качество бритья, после этого станка, не позволяет, не разрешает ежедневного бритья, минимум на 3 сутки. Я думаю это из-за положения лезвия в станке. Сейчас скажу ужасное. Мне кажется (испытано) подойдет любое лезвие в этот станок
Не знаю почему им нельзя бриться ежедневно? Мне с лёгкостью, только он у меня в не любимчиках. Очень тяжело срезает щетину, и особо это чувствуется именно на мягких (тупых) лезвиях. На кожу воздействует специфически, великолепно. Для меня травмобезопасен.

Wolfskin, Oleksandr U$A, andrew_ADK, ditrih_, fran.ivan.ua та Hamster Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fran.ivan.ua
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 272
Репутація : 11
Дата реєстрації : 30.08.2021
Звідки : Золотоноша

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 EmptyПн 12 Вер 2022 - 0:09

До речі, таке питання: в когось є на R41 на нижній плиті зверху серійний номер? Там цифр 5 десь.
Вдячний за відповідь.
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 EmptyПн 12 Вер 2022 - 5:42

fran.ivan.ua пише:
До речі, таке питання: в когось є на R41 на нижній плиті зверху серійний номер? Там цифр 5 десь.
Может на головах из нержавейки или титановых?
На обычных одну цифру ставят, с нижней стороны крышки. Это на всех изделиях производителя. Чаще "4".
Повернутися до початку Перейти донизу
Соло
Бувалий
Бувалий
Соло


Повідомлень : 422
Репутація : 16
Дата реєстрації : 31.08.2019
Звідки : Київ

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 EmptyПн 12 Вер 2022 - 16:11

Користувався 2 роки r41,потім чомусь продав бо набридла,зараз скучив та знову придбав,перерва була десь місяців 8. Увесь час вона була моя улюблена,бо одна з перших бритв. Чому кажуть ,що для користування нею треба техніка,час,терпіння я не розумію і до сьогодні. Я просто не маючи досвіду взяв і "пішов" без наслідків. Лезо на неї підходить майже будь-яке,але бажано гостре. Наразі можливо буду продавати,бо GC 84 OC впевнено перемагає її по комфорту на швидкості отримання результату.

Oleksii, Олександр Тернавский, Олександр Lutsk, fran.ivan.ua та Hamster Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fran.ivan.ua
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 272
Репутація : 11
Дата реєстрації : 30.08.2021
Звідки : Золотоноша

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 EmptyПн 12 Вер 2022 - 16:38

Олександр Тернавский пише:
fran.ivan.ua пише:
До речі, таке питання: в когось є на R41 на нижній плиті зверху серійний номер? Там цифр 5 десь.
Может на головах из нержавейки или титановых?
На обычных одну цифру ставят, с нижней стороны крышки. Это на всех изделиях производителя. Чаще "4".
Ні, на звичайній версії. І саме на нижній плиті, та що з зубчиками. Таке типу лазером нанесено. Дрібні цифри.
Повернутися до початку Перейти донизу
fran.ivan.ua
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 272
Репутація : 11
Дата реєстрації : 30.08.2021
Звідки : Золотоноша

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 EmptyПн 12 Вер 2022 - 16:44

Соло пише:
Користувався 2 роки r41,потім чомусь продав бо набридла,зараз скучив та знову придбав,перерва була десь місяців 8. Увесь час вона була моя улюблена,бо одна з перших бритв. Чому кажуть ,що для користування нею треба техніка,час,терпіння я не розумію і до сьогодні. Я просто не маючи досвіду взяв і "пішов" без наслідків. Лезо на неї підходить майже будь-яке,але бажано гостре. Наразі можливо буду продавати,бо GC 84 OC впевнено перемагає її по комфорту на швидкості отримання результату.
Теж помітив, що нові випуски більш комфортні, і не вимагають прям якоїсь особливої техніки. 
Десь рік назад користувався кілька разів тим екземпляром, що надіслав Артур, то там теж гоління проходило добре. Але не так комфортно як з новою. Або просто час пройшов (бо всі ми знаємо, що в нашій справі один і той самий станок може взагалі не зайти, а через пів року стати улюбленим і навпаки). Або трохи змінили кострукцію виробу. Хто зна. Можливо також ручка впливає так суттєво. Але що там що там були оригінальні ручки від Muhle, але просто різних типів.

Соло, ARTURIUS та Hamster Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Соло
Бувалий
Бувалий
Соло


Повідомлень : 422
Репутація : 16
Дата реєстрації : 31.08.2019
Звідки : Київ

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 EmptyПн 12 Вер 2022 - 17:36

Я 41 використовував лише з нержавійкою разорок,зносить аж бігом

fran.ivan.ua Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fran.ivan.ua
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 272
Репутація : 11
Дата реєстрації : 30.08.2021
Звідки : Золотоноша

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 EmptyПн 12 Вер 2022 - 17:42

Соло пише:
Я 41 використовував лише з нержавійкою разорок,зносить аж бігом
Я з ручкою від King C. Gillette пробував, то йде як наш танк по орках.

Соло, tigor та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Соло
Бувалий
Бувалий
Соло


Повідомлень : 422
Репутація : 16
Дата реєстрації : 31.08.2019
Звідки : Київ

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 EmptyПн 12 Вер 2022 - 17:45

fran.ivan.ua пише:
Соло пише:
Я 41 використовував лише з нержавійкою разорок,зносить аж бігом
Я з ручкою від King C. Gillette пробував, то йде як наш танк по орках.
Вірно,бо вона тяжка і тягне донизу ))))

fran.ivan.ua Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fran.ivan.ua
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 272
Репутація : 11
Дата реєстрації : 30.08.2021
Звідки : Золотоноша

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 EmptyПн 12 Вер 2022 - 17:46

Соло пише:
fran.ivan.ua пише:
Соло пише:
Я 41 використовував лише з нержавійкою разорок,зносить аж бігом
Я з ручкою від King C. Gillette пробував, то йде як наш танк по орках.
Вірно,бо вона тяжка і тягне донизу ))))
Це як від'ємне підіймання?)

tigor Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Соло
Бувалий
Бувалий
Соло


Повідомлень : 422
Репутація : 16
Дата реєстрації : 31.08.2019
Звідки : Київ

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 EmptyПн 12 Вер 2022 - 18:16

fran.ivan пише:
Це як від'ємне підіймання?)
Типу  :D :D :D
Насправді тяжка ручка спонукає до тяжіння за бульдозерству
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 EmptyПн 12 Вер 2022 - 18:38

А яка голова буде середня між 89 і 41? Rocca?


Останній раз редагувалося: Caonima (Пн 12 Вер 2022 - 19:16), всього регувалося 1 раз(-и)

fran.ivan.ua Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 EmptyПн 12 Вер 2022 - 19:10

Caonima пише:
А яка голова буде середня між 89 і 41? Rocco?

Да, мне Rocca кажется средней между 88 и 41. 89й мало, а 41й много. Rocca в самый раз. Но лично для меня, подходят только мягкие лезвия.

ARTURIUS, Kitten911 та Caonima Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 749
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 EmptyВт 14 Лют 2023 - 23:02

А я хоть і не фанат R41, а мрію про її версію 2011-го року. Хоть оригінал, хоть копію, а хоть і 3D печать. Версія 2013-го для мене завеликий. Але зрівняти Old Type VS R41 2011 було б цікаво. Судячи з досвіду 2013-го року версії менша могла б цілком бути в топ 5 моїх бритв. А більше ніж 5 моделей що постійно в моїй ротації мені і не треба. Якби в кого була така, і щоб собі дійсно напечать ,то було б супер.
Повернутися до початку Перейти донизу
fran.ivan.ua
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 272
Репутація : 11
Дата реєстрації : 30.08.2021
Звідки : Золотоноша

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 EmptyСр 15 Лют 2023 - 5:56

Windigo пише:
А я хоть і не фанат R41, а мрію про її версію 2011-го року. Хоть оригінал, хоть копію, а хоть і 3D печать. Версія 2013-го для мене завеликий. Але зрівняти Old Type VS R41 2011 було б цікаво. Судячи з досвіду 2013-го року версії менша могла б цілком бути в топ 5 моїх бритв. А більше ніж 5 моделей що постійно в моїй ротації мені і не треба. Якби в кого була така, і щоб собі дійсно напечать ,то було б супер.
Шо значить "версія 2013-го року для мене завеликий"? 2011 ще агресивніша ніж ця. Якщо Ви про це.

Соло Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Соло
Бувалий
Бувалий
Соло


Повідомлень : 422
Репутація : 16
Дата реєстрації : 31.08.2019
Звідки : Київ

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 EmptyСр 15 Лют 2023 - 9:13

Windigo стара версія р41 агресивніша,ніж теперішня,але наразі у нас її не знайдеш,закордоном хіба на інтернет майданчиках,чи форумах,хоча вона доволі дорога

Windigo Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 749
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 EmptyСр 15 Лют 2023 - 9:32

Соло пише:
Windigo стара версія р41 агресивніша,ніж теперішня,але наразі у нас її не знайдеш,закордоном хіба на інтернет майданчиках,чи форумах,хоча вона доволі дорога
Я бачив один раз її на eBay. Так, вона дорога. Спитати треба на B&B якось ,може в когось є щоб на 3D зробити. Підійде чи ні цікаво для початку.

Соло Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 749
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 EmptyСр 22 Лют 2023 - 19:44

fran.ivan.ua пише:
Windigo пише:
А я хоть і не фанат R41, а мрію про її версію 2011-го року. Хоть оригінал, хоть копію, а хоть і 3D печать. Версія 2013-го для мене завеликий. Але зрівняти Old Type VS R41 2011 було б цікаво. Судячи з досвіду 2013-го року версії менша могла б цілком бути в топ 5 моїх бритв. А більше ніж 5 моделей що постійно в моїй ротації мені і не треба. Якби в кого була така, і щоб собі дійсно напечать ,то було б супер.
Шо значить "версія 2013-го року для мене завеликий"? 2011 ще агресивніша ніж ця. Якщо Ви про це.
Ні, я про габарити бритви.
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1593
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 EmptyЧт 23 Лют 2023 - 7:49

Windigo пише:


Ні, я про габарити бритви

У них разница в габаритах и массе минимальная. 
Разве это имеет значение?
Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 749
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: R41 як індикатор ставлення до власної шкіри   R41 як індикатор ставлення до власної шкіри - Сторінка 2 EmptyЧт 23 Лют 2023 - 10:57

trimmer пише:
Windigo пише:


Ні, я про габарити бритви

У них разница в габаритах и массе минимальная. 
Разве это имеет значение?
Є ще модель 2010, візуально як мої Gillette Old Type.

Thread 'Muhle R41 2011 vs. 2010 How do You tell the Difference' [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

А щодо габаритів, якщо я правильно зрозумів, то 2011 скоріше ближче за розміром до 89-й голови. Може навіть і тоньша.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Oleksii та Олександр Тернавский Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
R41 як індикатор ставлення до власної шкіри
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
 Схожі теми
-
» Олії для жирної та проблемної шкіри: Як підібрати та використовувати.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: