ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Коротко і ясно про леза Derby

Перейти донизу 
+15
vicbro
Eisener_Gustav
DimiDrolUa
trimmer
AMAROK
serhii
bulldog38
Roman313
slonopotam
Mel
Prometheus
Oleksii
Ruslan
STEEL
fill
19 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Коротко і ясно про леза Derby Empty
ПовідомленняТема: Коротко і ясно про леза Derby   Коротко і ясно про леза Derby EmptyПн 18 Січ 2021 - 14:27

Доброго дня, панове!

Оце продовжую почитувати блоги на сторінці GLOBAL SHAVE CLUB. І знайшов ще один цікавий матеріал. Теж вирішив його перекласти і подлитися – гадаю інформація зацікавить форумчан.

Стаття, як і слід того чекати від американців, англійською. Оригінал ось тутечки.
А перклад і мій маленький коментар, далі:
 
Коротко і ясно про леза Derby
 
Derby робить чотири типи лез:
- Derby Extra
- Derby Premium
- Blue Bird
- Derby USTA

Леза Derby виробляються в Туреччині вже понад 60 років. Приблизно 25 років тому їх почали імпортувати до Північної Америки, де вони набули надзвичайної популярності у період з 2006 по 2011 рік.
Як правило, леза Derby мають хром-керамічне, платинове, вольфрамове та полімерне покриття. Крім того, усі леза використовують тефлон, інакше б вони  голили дуже грубо. Ось чому на лезах, виготовлених із "суперсталі", на обгортці пишуть: "Не витирати!".
 
Derby Екстра - не обпектися.
 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
 
Derby Extra були першою спробою компанії експортувати леза до США та Канади. Вони були недорогими й мали хороше покриття, тому багато хто з шанувальників класичного гоління з задоволенням  їх купляв, і приблизно у 2010 році обсяг продажів Derby склав понад 3 мільйони лез, реалізованих лише в Північній Америці.
Але з часом Derby почали втрачати частку ринку, здебільшого тому, що їхні леза, хоч і були, мабуть, найгладкішими за рахунок покриття, але вони були банально тупими. Фактично, до 2016 року їх продуктивність була жахливою, порівняно з іншими популярними лезами. Тому у 2016 році виробник змінив леза і зробив їх гострішими. Ну, не так щоб сильно-сильно гострими, але гострішими однозначно.
Нині проблема полягає в тому, що ринок завалений лезами Derby Extra, зробленими до 2016 року. Derby сильно знизила ціни на ці леза, щоб здихатися запасів дилерам та дистриб'юторам. Іноді вони все ще продаються на Amazon та eBay.
Як ви можете бачити на малюнку вище, якщо логотип Derby іде горизонтально по верху, то це стара версія.
Я використовую Derby Extra для бритв, які мені здаються надто агресивними. Але останнім часом я замість цього використовую зелені Astra. Також не гострі леза, але трохи гостріші, ніж Derby Extra.
Зауважимо одне, що після першого і найбільш гладенького гоління Derby Extra стають гострішими, оскільки покриття починає зношуватися.
Я намагаюся убезпечити себе тим, що купую пачки з синіми етикетками по 10 шт. в пачці, замість 5-ти (зелена пачка). Таким чином я не помилюся і не буду розчарованим, придбавши стару версію Derby Extra.
 
Derby Premium - так чи ні?
 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
 
Я НЕ розумію, навіщо ці леза взагалі існують. Вони дуже схожі на Derby Extra, вони лише трохи гостріші, та й то лише під час першого гоління. Їх виготовляють на тому ж обладнанні, що й їхніх більш популярних родичів, але щоб збільшити гостроту леза, виробник зменшив товщину покриття та дещо краще впорався з його нанесенням.
Для мене Derby Premium - це річ туманна і покрита мороком.
Derby Premium має одну величезну перевагу над Derby Extra. В даний час Derby Extra виготовляється з турецької або китайської сталі. Derby Premium виготовляються зі шведської сталі, але найкумедніше те, що вони не годяться для значної кількості голінь і не «загострюються» на другому, третьому та четвертому голінні, як це роблять Derby Extra.
Derby зробили ці леза, щоб збільшити свою частку ринку. Краще мати на ринку два леза під маркою Derby, ніж одне. Вони також активно продають їх перукарям та барберам у вигляді дуже недорогих половинок стандартного леза.
Я особисто не користуюся цими лезами, оскільки вони, на мій погляд, не служать довше, ніж Derby Extra, вони не мають такої гладкості, і насправді вони не набагато гостріші і не «загострюються» так, як їхній старший брат.
 
Blue Bird - просто чудові і частково зняті з виробництва леза.
 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
 
Blue Bird - це просто чудові леза! Але якщо ви не користуєтеся SE-бритвами чи шаветками, то вам вже не купити  їх для своєї бритви.
Blue Bird набагато гостріші, ніж Derby Extra або Derby Premium. Вони виготовляються з турецької сталі і так само мають покриття з хром-кераміки, платини, вольфраму та полімеру. Blue Bird насправді були задумані більше як преміум лезо для перукарів. І на сьогодні все так і залишається, тому, якщо у вас є бритва під половинку стандартного леза або ви голитеся шаветкою, Blue Bird - гідний вибір.
На жаль, Blue Bird припинили виробництво в 2018 році. Але, як ми побачимо нижче, на те була поважна причина.
 
Derby USTA - Просто неймовірне лезо.
 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
 
Леза Derby USTA все ще важко купити в місцевому магазині.  По суті вони - це ті самі Blue Bird, зроблені зі шведської сталі. Вони гострі. Не Feather звичайно, але вище середнього рівня, десь як Gillette 7 O'clock Yellow або Persona Blue. Вони більш гладенькі, ніж були Blue Bird, і виготовляються на іншому обладнанні, ніж інші три типи лез Derby. По факту, вони виготовляються з використанням нового, повністю автоматизованого процесу виробництва, від початку до кінця. Це те саме обладнання, яке використовується для виробництва Persona White, ну, знаєте, цих німецьких, яких неможливо дістати, але якими чудово голитися.
Я чекав шість тижнів, щоб отримати сотню цих лез, і вони мені дуже подобаються. Я ними часто користуюся.
Derby USTA - найкращі леза, які коли-небудь виробляли Derby, і вони вартували шеститижневого очікування. Я чув, що пропозиція буде збільшена протягом наступних півроку чи близько того. Вони коштують своїх грошей. Вам варто подумати про їх покупку.
 
Застереження
Це мої особисті спостереження та думки. Більша частина цієї публікації була написана на підставі галузевої інформації. Що стосується гоління, то ваш досвід може бути іншим.


The End :-)



P.S. Маленька ремарочка.
Додам два слова від себе.
В моїй колекції є пачка чи дві лез Derby, не згаданих у цій публікації.
Це леза Derby Extra Krom-Seramik (очевидно, хром-кераміка).
Ось такі:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

 
Продаються вони в пачці по 5 штук, коштують 7,50 лір (28 грн, 1 USD). Для порівняння, пачка з 10 штук Derby USTA в тому ж магазині коштує 3,50 лір (13 грн, 0.47 USD). На пачці напис турецькою «5 лез з нержавіючої сталі за 900 куруш» (якщо я правильно тлумачу електронний переклад).
Продавець зазначає, що це леза Derby Extra старого виробництва. Можу припустити, що вони були вироблені до грошової реформи 2005 року – я так розумію, тоді нормально було рахувати 100 чи 200 куруш, а не 1 та 2 ліри.
Тобто, по факту це вже вінтаж :-)
Ну і як ще одне припущення, в такому вигляді вони продавалися на території Туреччини. На експорт же йшли зі звичними зеленими етикетками.

Як вони в роботі, я не знаю – ще не пробував. І тепер вже якось і стрьомно :-)
Але якщо все ж спробую, відпишуся.

Стас, Ruslan, Yurst 63, Andrewt, Roman313, STEEL, Oleksii і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 689
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Коротко і ясно про леза Derby Empty
ПовідомленняТема: Re: Коротко і ясно про леза Derby   Коротко і ясно про леза Derby EmptyПн 18 Січ 2021 - 17:59

как и в прошлый раз, очень интересно. спасибо!

fill та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Коротко і ясно про леза Derby Empty
ПовідомленняТема: Re: Коротко і ясно про леза Derby   Коротко і ясно про леза Derby EmptyПн 18 Січ 2021 - 18:41

Прочитал с удовольствием. Но у меня сложилось немного другое отношение к этим лезвиям, чем у автора. Но в мире ветшейвинга так и должно быть, все индивидуально. Правда Derby USTA я еще не пробовал. А теперь сильно заинтересовался. Спасибо, fill, за мою заинтересованность.

fill та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Коротко і ясно про леза Derby Empty
ПовідомленняТема: Re: Коротко і ясно про леза Derby   Коротко і ясно про леза Derby EmptyПн 18 Січ 2021 - 19:02

Ruslan пише:
... Правда Derby USTA я еще не пробовал...

Я і від себе можу їх порадити. Для мене вони свого часу стали відкриттям. Я навіть недавно замовив собі сотню - це перші леза, які я купую в такому обсязі

Ruslan, egoist та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Коротко і ясно про леза Derby Empty
ПовідомленняТема: Re: Коротко і ясно про леза Derby   Коротко і ясно про леза Derby EmptyПн 18 Січ 2021 - 19:06

Мне нравились все лезвия Derby. Особенно Premium. Так что попробовать USTA прям необходимо.

fill, Kody, egoist та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Коротко і ясно про леза Derby Empty
ПовідомленняТема: Re: Коротко і ясно про леза Derby   Коротко і ясно про леза Derby EmptyПн 18 Січ 2021 - 19:24

Однозначно жирна вподобайка за огляд!
Від себе скажу, що з усіх Дербі мені Преміум найбльше подобаються (найменше не подоаються). Екстра відверто тупуваті, як і (парадокс, судячи з тексту огляду) недавно спробувані USTA. Можливо, тому що голюся м'якими станками? Протестую ще в більш агресивних.

Ruslan, trimmer, fill та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 689
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Коротко і ясно про леза Derby Empty
ПовідомленняТема: Re: Коротко і ясно про леза Derby   Коротко і ясно про леза Derby EmptyПн 18 Січ 2021 - 20:20

А я в Турции купил по сотне экстра, премиум и уста. Это было прекрасное капиталовложение. Лезвия отличные все

Ruslan, fill, Kody та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Коротко і ясно про леза Derby Empty
ПовідомленняТема: Re: Коротко і ясно про леза Derby   Коротко і ясно про леза Derby EmptyПн 18 Січ 2021 - 20:54

STEEL пише:
А я в Турции купил по сотне экстра, премиум и уста. Это было прекрасное капиталовложение. Лезвия отличные все

І це ж чудово!
Особливо, якще Екстра після 16-ого року. Я такими ще й не користувався, була тільки стара версія

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Prometheus
Постоялець
Постоялець
Prometheus


Повідомлень : 518
Репутація : 265
Дата реєстрації : 13.11.2017
Вік : 49
Звідки : м.Станіслав. (м.Станіславів, м.Івано-Франківськ,Івано-Мєнтовськ, г.Ивано-Франковск, франік, місто)

Коротко і ясно про леза Derby Empty
ПовідомленняТема: Re: Коротко і ясно про леза Derby   Коротко і ясно про леза Derby EmptyПт 22 Січ 2021 - 16:02

Derby Premium - ТАК! Бомбезні, якісні леза, добре працюють в станках від Золінген. Решта Derby в сміття, і в зелений колір не треба фарбувати)

trimmer, Rodion Raskolnikov, Алексей V, egoist, hlopets та Walker.777 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Mel
Бувалий
Бувалий
Mel


Повідомлень : 301
Репутація : 0
Дата реєстрації : 16.08.2019
Звідки : Дніпро

Коротко і ясно про леза Derby Empty
ПовідомленняТема: Re: Коротко і ясно про леза Derby   Коротко і ясно про леза Derby EmptyПт 22 Січ 2021 - 16:27

Были Экстра в упаковке с зелёным вкладышем и Премиум - оказались примерно одинаковыми, и очень агрессивными + щетину тянули.

Walker.777 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
slonopotam
Бувалий
Бувалий
slonopotam


Повідомлень : 175
Репутація : 60
Дата реєстрації : 06.11.2017
Звідки : UA

Коротко і ясно про леза Derby Empty
ПовідомленняТема: Re: Коротко і ясно про леза Derby   Коротко і ясно про леза Derby EmptyПт 22 Січ 2021 - 17:47

Премиум не зашли от слова "совсем". Причем испытывал на станках разной агрессивности. Но всё равно... Пришлось менять лезвие уже на первом проходе.

cka та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Коротко і ясно про леза Derby Empty
ПовідомленняТема: Re: Коротко і ясно про леза Derby   Коротко і ясно про леза Derby EmptyПт 22 Січ 2021 - 21:33

Все частіше рука тянеться до Derby USTA, а при ціні 3.94 EUR за 100 шт. - це найкращі леза))) З іншими Derby не склалося, та й різниці не відчув між трьома іншими насправді(((

CrowHunter та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
bulldog38
Бувалий
Бувалий
bulldog38


Повідомлень : 171
Репутація : 9
Дата реєстрації : 12.11.2020

Коротко і ясно про леза Derby Empty
ПовідомленняТема: Re: Коротко і ясно про леза Derby   Коротко і ясно про леза Derby EmptyСб 23 Січ 2021 - 0:19

Roman313 пише:
Все частіше рука тянеться до Derby USTA, а при ціні 3.94 EUR за 100 шт. - це найкращі леза))) З іншими Derby не склалося, та й різниці не відчув між трьома іншими насправді(((
Якщо можна посилання на магазин з такою ціною.

Саша Кавун, CrowHunter та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Коротко і ясно про леза Derby Empty
ПовідомленняТема: Re: Коротко і ясно про леза Derby   Коротко і ясно про леза Derby EmptyСб 23 Січ 2021 - 1:39

bulldog38 пише:
Roman313 пише:
Все частіше рука тянеться до Derby USTA, а при ціні 3.94 EUR за 100 шт. - це найкращі леза))) З іншими Derby не склалося, та й різниці не відчув між трьома іншими насправді(((
Якщо можна посилання на магазин з такою ціною.
Derby Usta Razor Blades 100 pcs,
Derby Usta Shavette Razor Blades, 100pcs так взагалі 1.97 EUR за 100 шт.

Ruslan, fill, wakidzasi, CrowHunter, ARTURIUS та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
bulldog38
Бувалий
Бувалий
bulldog38


Повідомлень : 171
Репутація : 9
Дата реєстрації : 12.11.2020

Коротко і ясно про леза Derby Empty
ПовідомленняТема: Re: Коротко і ясно про леза Derby   Коротко і ясно про леза Derby EmptyСб 23 Січ 2021 - 8:42

Дякую.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Коротко і ясно про леза Derby Empty
ПовідомленняТема: Re: Коротко і ясно про леза Derby   Коротко і ясно про леза Derby EmptyСб 23 Січ 2021 - 9:30

Roman313, спасибо. Добавил магазин в общий список.

Roman313, wakidzasi та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
serhii
Новачок
Новачок
serhii


Повідомлень : 28
Репутація : 2
Дата реєстрації : 24.01.2021
Вік : 33
Звідки : Львів

Коротко і ясно про леза Derby Empty
ПовідомленняТема: Re: Коротко і ясно про леза Derby   Коротко і ясно про леза Derby EmptyВт 9 Лют 2021 - 15:44

Дякую за цікаву статтю.
В мене з даною фірмою лез одразу не склалось якось. Перші леза які я брав були Derby Extra в зеленій упаковці і використовував я їх ще тоді в станку Feather Popular, все закінчилось ранами і викинутими лезами. Другий раз я начитавшись хороших коментарів про Derby Premium купив одразу дві упаковки на пробу місяць тому і використав в голові R 41 і потім ще в DE 89. I це було подвійне розчарування, якщо за ростом волосся вони хоч якось голять то проти росту волосся взагалі не справляються і рвуть шкіру.
Маю жорстку щетину в поєднанні з нормальною/чутливою шкірою, тому такі леза точно не підходять. По цим лезам я для себе ще зробив такий висновок вони не гострі і не тупі як всі звикли про них казати вони просто максимально погано заточені на поганій техніці, тобто на ріжучій кромці є зазубрини які і рвуть шкіру. Думаю з Derby Usta турки це виправили)

Ruslan, fill, Алексей V, hlopets та Hamster Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Коротко і ясно про леза Derby Empty
ПовідомленняТема: Re: Коротко і ясно про леза Derby   Коротко і ясно про леза Derby EmptyВт 9 Лют 2021 - 15:49

serhii пише:
...Думаю з Derby Usta турки це виправили)

Певен, що так. Для мене USTA - хороший варіант, реально робочий.
Тож, рекомендую при нагоді спробувати.

serhii та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
serhii
Новачок
Новачок
serhii


Повідомлень : 28
Репутація : 2
Дата реєстрації : 24.01.2021
Вік : 33
Звідки : Львів

Коротко і ясно про леза Derby Empty
ПовідомленняТема: Re: Коротко і ясно про леза Derby   Коротко і ясно про леза Derby EmptyВт 9 Лют 2021 - 15:52

fill пише:
serhii пише:
...Думаю з Derby Usta турки це виправили)

Певен, що так. Для мене USTA - хороший варіант, реально робочий.
Тож, рекомендую при нагоді спробувати.

Дякую обов'язково спробую, якщо вірити відгукам то нічого поганого про Usta я ще не чув)

fill та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Коротко і ясно про леза Derby Empty
ПовідомленняТема: Re: Коротко і ясно про леза Derby   Коротко і ясно про леза Derby EmptyЧт 18 Лют 2021 - 1:51

Derby? Derby???
Да никогда больше. Дал коллега по работе попробовать... Е-ма-еееее рвало, вернее, вырвало щетину с корнями и наверное с кусками шкурки. Одну щеку только понасиловал и выкинул в мусорку подальше. У коллеги та же ситуация была. Derby вроде как премиум, в зелёной бумажке.

trimmer, DimiDrolUa, serhii, hlopets та Walker.777 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1593
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Коротко і ясно про леза Derby Empty
ПовідомленняТема: Re: Коротко і ясно про леза Derby   Коротко і ясно про леза Derby EmptyЧт 18 Лют 2021 - 5:27

AMAROK пише:
Derby? Derby???
Да никогда больше. Дал коллега по работе попробовать... Е-ма-еееее рвало, вернее, вырвало щетину с корнями и наверное с кусками шкурки. Одну щеку только понасиловал и выкинул в мусорку подальше. У коллеги та же ситуация была. Derby вроде как премиум, в зелёной бумажке.
Derby Premium, в черной бумажке, отличное лезвие, острое и мягкое .
Зеленые и синие не очень, мягко говоря.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
DimiDrolUa
Бувалий
Бувалий
DimiDrolUa


Повідомлень : 117
Репутація : 12
Дата реєстрації : 08.04.2020
Вік : 31
Звідки : Харьков

Коротко і ясно про леза Derby Empty
ПовідомленняТема: Re: Коротко і ясно про леза Derby   Коротко і ясно про леза Derby EmptyНд 21 Лют 2021 - 13:55

AMAROK пише:
Derby? Derby???
Да никогда больше. Дал коллега по работе попробовать... Е-ма-еееее рвало, вернее, вырвало щетину с корнями и наверное с кусками шкурки. Одну щеку только понасиловал и выкинул в мусорку подальше. У коллеги та же ситуация была. Derby вроде как премиум, в зелёной бумажке.
У меня такая же проблема была. Там от партий зависит. Черные дерби из старых партий это великолепные лезвия. А вот новыми я свое лицо превратил в месиво, будто бы вафельным полотенцем побрился.

AMAROK, serhii та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Eisener_Gustav
Частий гість
Частий гість
Eisener_Gustav


Повідомлень : 89
Репутація : 16
Дата реєстрації : 17.02.2021
Вік : 38
Звідки : Житомир

Коротко і ясно про леза Derby Empty
ПовідомленняТема: Re: Коротко і ясно про леза Derby   Коротко і ясно про леза Derby EmptyЧт 11 Бер 2021 - 11:49

Derby Extra (синя пачка по 10 лез) + Razorock Baby Smooth =  політ нормальний, як мінімум на кожен день.
вони ж, але у Wilkinson Sword (пластик) - взагалі не голять :(


Derby Premium (чорна упаковка) - замовив на пробу. Після тест-драйву поділюся

fill та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1078
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Коротко і ясно про леза Derby Empty
ПовідомленняТема: Re: Коротко і ясно про леза Derby   Коротко і ясно про леза Derby EmptyЧт 11 Бер 2021 - 14:06

Eisener_Gustav пише:
Derby Extra (синя пачка по 10 лез) + Razorock Baby Smooth =  політ нормальний, як мінімум на кожен день.
вони ж, але у Wilkinson Sword (пластик) - взагалі не голять :(
Выскажу свое личное мнение по этому вопросу, анализировать это или нет Ваше личное дело.
Одно и то же лезвие не может и брить и не брить в зависимости от станка. Может немного чище, мягче и т.д., но чтобы брить и не брить вообще - не может!
Если в одном станке лезвие бреет, а в другом - нет, то в одном станке выставляется правильный угол, а в том, другом, неверный угол выставляется. Это единственная причина!
Когда-то имея оба эти станка и зная их геометрию могу предположить, что в Razorock Baby Smooth лезвие нормально бреет т.к. голова в нем довольно сильно выгинает лезвие и угол находится легко и интуитивно. А в Wilkinson Sword Classic лезвие слабо загнуто. И если рука держит ручку станка под тем же углом к лицу, что и при бритье с Rozarock Baby Smooth, то это будет больше похоже на сапку нежели бритвенный станок. Тем более, что, как я понял, в данный момент Razorock Baby Smooth используется чаще и движения руки запоминаются мозгом (аналогия мышечной памяти по нажатию педали в автомобиле), а динамической корректировки не производится субъектом процесса бритья... :98:

Ruslan, trimmer, fill, igor, Peshek, Vitgor, Игорь Херсон і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2849
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Коротко і ясно про леза Derby Empty
ПовідомленняТема: Re: Коротко і ясно про леза Derby   Коротко і ясно про леза Derby EmptyПн 26 Квіт 2021 - 17:02

Статья интересная и познавательная, спасибо. :)
Мне зелёные Derby Extra пришли в подарок со станком. Первое бритьё было в пять заходов.)) Но достаточно мягко смог побриться без особых порезов. Третье бритьё уже было в три захода и можно сказать побрился идеально. 
Мне как то немного в них агрессивности не хватает, но может проблема не в них для меня, а в станке.

Янеж та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Коротко і ясно про леза Derby
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 2Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
 Схожі теми
-
» Лезвия Derby Extra (голубые)
» Derby Usta
» Лезвия Blue Bird от Derby?
» Лезвия Derby Extra (зеленые)
» Derby Premium мило для гоління

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: