ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

  MUHLE R41

Перейти донизу 
+72
lightheadedness
Windigo
creativeresponse
Alfed
Alex
Lopar
Nils
Wolfskin
all75
stanislav-q
Bodjja
tigor
Hamster
Jeemye
Sauvage
Caonima
Соло
ditrih_
Zsolti
qwest
staseg
Вадим Толкачев
alex-kin
Mel
vicbro
KHSN
Vegtam
Skazo4nik
Kitten911
Віталіk
egoist
ARTURIUS
amadeus
Centro
Леонид
xzAmsterdam
Янеж
Koi
vates
akozubay
Daved
krikka
stormpunk
slonopotam
brawl
Генрих фон В.
Олександр Lutsk
DimiDrolUa
Aklex
sparta4
trimmer
andrew_ADK
Олександр Тернавский
fill
Сергій
Grisha26
Дmитрий
Сэм
Peshek
Mikola
Изотовец
xxtoyxx
alexzu37
BigRedCat
Сергей Кореновский
razorsedge
DeGusto
Саша Кавун
Стас
Roman313
Murkatavr
Ruslan
76 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Наступний
АвторПовідомлення
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 576
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

 MUHLE R41  - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 14 EmptyВт 12 Груд 2023 - 17:48

Вопрос к пользователям Мюле: отдельно продаются оригинальные головы для R41 / R89.  Есть желание попробовать их, 41-ю - так точно. В наличии у меня от Мюле есть только станок Компаньон. Его ручка вроде бы (но пока не точно) должна к ним подходить. Есть ли смысл отдельной покупки таких голов? На сколько важную роль играют ручки в случае этих станков?
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

 MUHLE R41  - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 14 EmptyВт 12 Груд 2023 - 17:50

На скільки я знаю, різьблення стандартне. Особисто я накручював до 41-ї голови саморобну ручку з нержавійки, придбану тут на форумі. Важка ручка вимагає певної техніки. Голова голить під своєю вагою, тож якщо притиснеш зайвого - знімеш шар епідермісу.

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

 MUHLE R41  - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 14 EmptyВт 12 Груд 2023 - 17:54

Wolfskin пише:
Вопрос к пользователям Мюле: отдельно продаются оригинальные головы для R41 / R89.  Есть желание попробовать их, 41-ю - так точно. В наличии у меня от Мюле есть только станок Компаньон. Его ручка вроде бы (но пока не точно) должна к ним подходить. Есть ли смысл отдельной покупки таких голов? На сколько важную роль играют ручки в случае этих станков?

Різьба там стандартна, тож все підійде.
А от щодо задоволення - питання. Ручка може як покращити, так і зіпсувати враження від голови.

Ruslan та Wolfskin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 576
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

 MUHLE R41  - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 14 EmptyВт 12 Груд 2023 - 18:04

fill пише:


Різьба там стандартна, тож все підійде.
А от щодо задоволення - питання. Ручка може як покращити, так і зіпсувати враження від голови.
Я так розумію, що питати про голову - марна справа? Доки сам не спробуєш.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

 MUHLE R41  - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 14 EmptyВт 12 Груд 2023 - 18:06

Wolfskin пише:

Я так розумію, що питати про голову - марна справа? Поки сам не спробуєш.

Однозначно!

R89 - приємна, відносно м’яка голова. Як на мене, закриває всі питання взагалі.
R41 - цікава, дещо агресивна, але в умілих руках - лагідна голова. Може бути. Хоч і не у всіх постійно у використанні.

Wolfskin, ditrih_ та SurferUa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

 MUHLE R41  - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 14 EmptyВт 12 Груд 2023 - 18:20

Резба на голове Р41 стандартная. На Компаньоне по моему тоже. Брился ним давно, уже не помню, но вроде не замечал тогда разницы.
По поводу целесообразности покупки Р41.
Если бриться через день и реже, то на мой взгляд лучше и эффективней чем Р41, бритвы нет. Разве что ещё Фатип Пиколо и Олд Тайп Джиллетовский.
Если сейчас "отмотать" на пару-тройку лет назад, то я бы остановился на Р41, и больше не тратил деньги на остальное))) Разве что бриться начал года полтора-два назад - ежедневно, и Р41 немножко не о ежедневном бритье. 
Но... Шо маємо, то маємо)))

Wolfskin Поставив вподобайку

q7819 поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

 MUHLE R41  - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 14 EmptyВт 12 Груд 2023 - 18:27

Wolfskin пише:

Я так розумію, що питати про голову - марна справа? Доки сам не спробуєш.
 Мені не підійшла ні одна, ні інша. У 89-ї замала ефективність. Тож доводилось робити зайві проходи.
Я взагалі голюсь через день. Так от після 41-ї через день ще рано, а потім на вечір вже щетина дратує. Хоча голить 41-ша ідеально, як на мене, якщо не спішити. 
 Я купив голову тут, на форумі, за 300грн. Раджу створити тему в "Купівля-продаж". Ціна невелика для "спробувати".

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Акулов
Бувалий
Бувалий
Акулов


Повідомлень : 479
Репутація : 519
Дата реєстрації : 31.07.2018
Звідки : Харків

 MUHLE R41  - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 14 EmptyВт 12 Груд 2023 - 19:20

Wolfskin пише:
Есть ли смысл отдельной покупки таких голов? На сколько важную роль играют ручки в случае этих станков?
Голову MÜHLE R41 регулярно використовую в поєднанні з ручкою нж вагою 114 грам - завжди шикарний результат  doubleUP

Wolfskin, ARTURIUS та clint Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
bohdan palian
Новачок
Новачок
bohdan palian


Повідомлень : 19
Репутація : 1
Дата реєстрації : 20.08.2021

 MUHLE R41  - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 14 EmptyСр 28 Лют 2024 - 18:20

Всім доброго дня!!! Купив собі недавно правда тільки голову muhle r41, ручки комбіную то Rockwell 6c то King c Gillette важка ))), . Що по r41 , пока не знайшов лезо, яким було б комфортно і не травматично , за bbs не женусь))), для мене поки станок ефективність - комфорт Rockwell 6 c 4 плита feather I Derby platinum чорні, r41 по росту нормально, а проти росту капец, і ще відчуття ніби «скоблишся», ні станок класно дуже чисто бриє, але не комфортно.особливо в зоні над верхньої губою І потім бажання знову відпадає , короче шукаю звʼязку саме під r41, дійсно голова 41 дуже чутлива для вибору леза, чи то в мене  шкіра не підходить до r41. Основна проблема це комфорт. Але r41 тестуватиму на інших лезах одночасно)))


Останній раз редагувалося: bohdan palian (Ср 28 Лют 2024 - 18:43), всього регувалося 1 раз(-и)

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

 MUHLE R41  - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 14 EmptyСр 28 Лют 2024 - 18:42

bohdan palian, треба витримувати певний кут, голитись "від кришки".

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
clint
Частий гість
Частий гість
clint


Повідомлень : 75
Репутація : 1
Дата реєстрації : 05.01.2024
Вік : 36
Звідки : Львів

 MUHLE R41  - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 14 EmptyСр 28 Лют 2024 - 20:25

bohdan palian пише:
Всім доброго дня!!! Купив собі недавно правда тільки голову muhle r41, ручки комбіную то Rockwell 6c то King c Gillette важка ))), . Що по r41 , пока не знайшов лезо, яким було б комфортно і не травматично , за bbs не женусь))), для мене поки станок ефективність - комфорт Rockwell 6 c 4 плита feather I Derby platinum чорні, r41 по росту нормально, а проти росту капец, і ще відчуття ніби «скоблишся», ні станок класно дуже чисто бриє, але не комфортно.особливо в зоні над верхньої губою І потім бажання знову відпадає , короче шукаю звʼязку саме під r41, дійсно голова 41 дуже чутлива для вибору леза, чи то в мене  шкіра не підходить до r41. Основна проблема це комфорт. Але r41 тестуватиму на інших лезах одночасно)))
В мене трохи подібна ситуація до вашої, використовую r41 з ручкою від King C, поки експериментую з лезами, стараюсь голитись від кришки, ефективність чудова, а от комфорт храмає, цікаво було б почути думку «бувалих» яка бритва по ефективності +/- як r41 але комфортніша?… багато чув позитивних відгуків в даному плані про EJ 3one6 і Rocca
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 283
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

 MUHLE R41  - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 14 EmptyЧт 29 Лют 2024 - 8:26

clint пише:
яка бритва по ефективності +/- як r41 але комфортніша?…
Фатіп Піколо комфортна і м'яко голить. Ефективність на рівні 41. Є варіанти з відкритою головою (більш агресивний), а є з закритою (менш агресивний).
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1078
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

 MUHLE R41  - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 14 EmptyЧт 29 Лют 2024 - 9:13

bohdan palian пише:
Всім доброго дня!!! Купив собі недавно правда тільки голову muhle r41, ручки комбіную то Rockwell 6c то King c Gillette важка ))), . Що по r41 , пока не знайшов лезо, яким було б комфортно і не травматично , за bbs не женусь))), для мене поки станок ефективність - комфорт Rockwell 6 c 4 плита feather I Derby platinum чорні, r41 по росту нормально, а проти росту капец, і ще відчуття ніби «скоблишся», ні станок класно дуже чисто бриє, але не комфортно.особливо в зоні над верхньої губою І потім бажання знову відпадає , короче шукаю звʼязку саме під r41, дійсно голова 41 дуже чутлива для вибору леза, чи то в мене  шкіра не підходить до r41. Основна проблема це комфорт. Але r41 тестуватиму на інших лезах одночасно)))
Если тебе в понятии комфорт-эффективность подходит 4 плита Роквелла, то что-то мне подсказывает, что Р41 тебе не нужна. Для повышения агрессии у Роквела есть еще плиты 5 и 6. Р41 требует минимальный угол лезвия к коже, иначе - это сапка. Не всем эта бритва подходит.
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1078
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

 MUHLE R41  - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 14 EmptyЧт 29 Лют 2024 - 9:37

clint пише:

...а от комфорт храмає, цікаво було б почути думку «бувалих» яка бритва по ефективності +/- як r41 але комфортніша?…
У многих новичков есть иллюзии о наличии какой-то магии бритв. Вот найду одну бритву, подберу лезвия к ней и счастье - буду гладить ей по коже и она сама меня в ББС будет брить. Нет, так не будет.
Эффективность и комфорт - понятия связанные, хотя и часто нелинейной зависимостью.
На нелинейность здесь основное влияние оказывает величина угла лезвия к коже. Чем больше закручено лезвие и угол меньше, тем процесс будет более комфортным. Но чудес не бывает. И при одинаковой эффективности и разном комфорте более мягкий станок имеет ту же агрессивность, но она "скрыта" за ощущениями. Комфорт относится больше к ощущениям, а эффективность к физическим параметрам. Кожа при этом может получать (или нет) одни и те же повреждения. Правда вероятность повреждения кожи при меньшем угле в более мягком станке все-таки меньше.

trimmer, fill, Александр 7676, Yura_, all75, mad_fish, Cawa та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Hamster
Новачок
Новачок
Hamster


Повідомлень : 22
Репутація : 0
Дата реєстрації : 16.07.2022

 MUHLE R41  - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 14 EmptyЧт 29 Лют 2024 - 12:24

Я тоже свои пять копеек вставлю. Не приймите за рекламу. У меня с возрастом щетина стала жёсткой, гламурные бритвы не устраивают, вот перешёл на тешки. Всю колекцию тешок перечислять не буду но хочу сказать что 89 голова для меня слишком мягкая, 41 вроде агрессивная, но она у меня оставляет пеньки, ну не как не выбривает в ноль, пробовал на разных лезвиях. По итогу я посидел, подумал, взвесил все плюсы и минусы всех тешок в моей колекции. По итогу я нашёл для себя идеальный вареант, лёгкая, выбрывает вноль, просто мечта. Обратите внимание тоже на этот станок, может кому тоже будет в кайф. Там голова Фатип открытый гребень, но весь кайф я кроме бритья получаю от деревяной ручки. 41 сейчас лежит в шкафу молча. Вот эта модель:
Fatip Olive Wood Double Edge Safety Razor Open Comb

Wolfskin, q7819, Yura_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
clint
Частий гість
Частий гість
clint


Повідомлень : 75
Репутація : 1
Дата реєстрації : 05.01.2024
Вік : 36
Звідки : Львів

 MUHLE R41  - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 14 EmptyЧт 29 Лют 2024 - 12:35

vicbro пише:

У многих новичков есть иллюзии о наличии какой-то магии бритв. Вот найду одну бритву, подберу лезвия к ней и счастье - буду гладить ей по коже и она сама меня в ББС будет брить.
Я розумію, що такого швидше всього не буде...але ну дуже хочеться [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan та vicbro Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 576
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

 MUHLE R41  - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 14 EmptyЧт 29 Лют 2024 - 14:34

Hamster пише:
Я тоже свои пять копеек вставлю. Не приймите за рекламу. У меня с возрастом щетина стала жёсткой, гламурные бритвы не устраивают, вот перешёл на тешки. Всю колекцию тешок перечислять не буду но хочу сказать что 89 голова для меня слишком мягкая, 41 вроде агрессивная, но она у меня оставляет пеньки, ну не как не выбривает в ноль, пробовал на разных лезвиях. По итогу я посидел, подумал, взвесил все плюсы и минусы всех тешок в моей колекции. По итогу я нашёл для себя идеальный вареант, лёгкая, выбрывает вноль, просто мечта. Обратите внимание тоже на этот станок, может кому тоже будет в кайф. Там голова Фатип открытый гребень, но весь кайф я кроме бритья получаю от деревяной ручки. 41 сейчас лежит в шкафу молча. Вот эта модель:
Fatip Olive Wood Double Edge Safety Razor Open Comb
Ручка по своей эргономике вам зашла? 

Что до самой открытой головы Фатипа, да, одна из самых эффективных бреющих голов. Причём я ещё отметил, что в случае Фатипа не особо-то и углы ловить надо. Всё как-то само собой быстро нарабатывается.

Я, к слову, в Вкб с Фатип Пикколо и начинал))). Возвращение к истокам.

Hamster Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Hamster
Новачок
Новачок
Hamster


Повідомлень : 22
Репутація : 0
Дата реєстрації : 16.07.2022

 MUHLE R41  - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 14 EmptyЧт 29 Лют 2024 - 16:13

Wolfskin пише:

Ручка по своей эргономике вам зашла? 

Что до самой открытой головы Фатипа, да, одна из самых эффективных бреющих голов. Причём я ещё отметил, что в случае Фатипа не особо-то и углы ловить надо. Всё как-то само собой быстро нарабатывается.

Я, к слову, в Вкб с Фатип Пикколо и начинал))). Возвращение к истокам.

С этой ручкой, такое ощущение что это совсем другой станок, очень удобно, ручка цепкая. Есть у меня Фатип пиккало, есть с чем сравнить.

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1239
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

 MUHLE R41  - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 14 EmptyЧт 29 Лют 2024 - 16:35

vicbro пише:

У многих новичков есть иллюзии о наличии какой-то магии бритв. Вот найду одну бритву, подберу лезвия к ней и счастье - буду гладить ей по коже и она сама меня в ББС будет брить. Нет, так не будет.
Эффективность и комфорт - понятия связанные, хотя и часто нелинейной зависимостью.
На нелинейность здесь основное влияние оказывает величина угла лезвия к коже. Чем больше закручено лезвие и угол меньше, тем процесс будет более комфортным. Но чудес не бывает. И при одинаковой эффективности и разном комфорте более мягкий станок имеет ту же агрессивность, но она "скрыта" за ощущениями. Комфорт относится больше к ощущениям, а эффективность к физическим параметрам. Кожа при этом может получать (или нет) одни и те же повреждения. Правда вероятность повреждения кожи при меньшем угле в более мягком станке все-таки меньше.
Это база. Скопировать и капсом жирным красным шрифтом добавить под шапку форума на главную страницу.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

Ruslan, fill, Wolfskin та wakidzasi Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1239
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

 MUHLE R41  - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 14 EmptyЧт 29 Лют 2024 - 16:37

Hamster пише:
Я тоже свои пять копеек вставлю. Не приймите за рекламу. У меня с возрастом щетина стала жёсткой, гламурные бритвы не устраивают, вот перешёл на тешки. Всю колекцию тешок перечислять не буду но хочу сказать что 89 голова для меня слишком мягкая, 41 вроде агрессивная, но она у меня оставляет пеньки, ну не как не выбривает в ноль, пробовал на разных лезвиях. По итогу я посидел, подумал, взвесил все плюсы и минусы всех тешок в моей колекции. По итогу я нашёл для себя идеальный вареант, лёгкая, выбрывает вноль, просто мечта. Обратите внимание тоже на этот станок, может кому тоже будет в кайф. Там голова Фатип открытый гребень, но весь кайф я кроме бритья получаю от деревяной ручки. 41 сейчас лежит в шкафу молча. Вот эта модель:
Fatip Olive Wood Double Edge Safety Razor Open Comb

Слишком мягкая это как? Типа в бильярдный шар не выбривает?

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva
Повернутися до початку Перейти донизу
Hamster
Новачок
Новачок
Hamster


Повідомлень : 22
Репутація : 0
Дата реєстрації : 16.07.2022

 MUHLE R41  - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 14 EmptyЧт 29 Лют 2024 - 16:46

Изотовец пише:


Слишком мягкая это как? Типа в бильярдный шар не выбривает?

Просто... Не выбривает....
Добривать приходится.

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
bohdan palian
Новачок
Новачок
bohdan palian


Повідомлень : 19
Репутація : 1
Дата реєстрації : 20.08.2021

 MUHLE R41  - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 14 EmptyПт 15 Бер 2024 - 16:27

Доброго дня!!! Описував свої враження в сусідній гілці - r41 як ставлення до власної шкіри))), не буду повторюватися)), скажу лише свою по співвідношенні ефективність/ комфорт r41 не мій N1, мав надію )) , навіть з feather проти росту відчуття ніби просто видирає, немає легкості зрізання щетини.Купив в колекції нехай буде, але якось такого "вау" ефекту якого я очікував нема

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 576
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

 MUHLE R41  - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 14 EmptyПт 15 Бер 2024 - 17:07

bohdan palian пише:
Доброго дня!!! Описував свої враження в сусідній гілці - r41 як ставлення до власної шкіри))), не буду повторюватися)), скажу лише свою по співвідношенні ефективність/ комфорт r41 не мій N1, мав надію )) , навіть з feather проти росту відчуття ніби просто видирає, немає легкості зрізання щетини.Купив в колекції нехай буде, але якось такого "вау" ефекту якого я очікував нема
Цікаво. 
Кут підбирали?
Який день був після попереднього гоління?
Повернутися до початку Перейти донизу
Сэм
Постоялець
Постоялець
Сэм


Повідомлень : 924
Репутація : 395
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 42
Звідки : Киев

 MUHLE R41  - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 14 EmptyПт 15 Бер 2024 - 17:55

Надо бриться от крышки, мне тоже 41 немного колит ее зубья

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
bohdan palian
Новачок
Новачок
bohdan palian


Повідомлень : 19
Репутація : 1
Дата реєстрації : 20.08.2021

 MUHLE R41  - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Доброго дня!! Для мене особисто це Rockwell 6c на 5 плиті з feather, результат по ефективності приблизно аналогічний,але по комфорту це небо і земля ,особливо проти росту ,станок " всеїдний" відносно лез. аба    MUHLE R41  - Сторінка 14 EmptyСб 16 Бер 2024 - 12:08

clint пише:

В мене трохи подібна ситуація до вашої, використовую r41 з ручкою від King C, поки експериментую з лезами, стараюсь голитись від кришки, ефективність чудова, а от комфорт храмає, цікаво було б почути думку «бувалих» яка бритва по ефективності +/- як r41 але комфортніша?… багато чув позитивних відгуків в даному плані про EJ 3one6 і Rocca
Повернутися до початку Перейти донизу
 
MUHLE R41
Повернутися до початку 
Сторінка 14 з 15Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Наступний
 Схожі теми
-
» Muhle Rocca (R94, R95, R96)
» Брак от Muhle
» Muhle Companion
» Мило Muhle Sandalwood
» Альтернативи Muhle Rocca R94?

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: