ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Парабены и все, все, все...

Перейти донизу 
+6
user999
vicbro
Сергій (Вінниця)
STEEL
Oleksii
Moshul
10 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
Caballero
Бувалий
Бувалий
Caballero


Повідомлень : 163
Репутація : 20
Дата реєстрації : 14.03.2020
Звідки : Київ

Парабены и все, все, все... - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Парабены и все, все, все...   Парабены и все, все, все... - Сторінка 2 EmptyПн 4 Травень 2020 - 10:19

Отличный лосьон. Ментола бы больше. Запах на старте что-то не понятное. То ли вишня, короче что-то сладкое (похоже с одной стороны на женскую пудру), не понятно. Через минут 5 пошёл запах смесь мужского парфюма с запахом пудры. Не стойкий (я почти не чуствую, не знаю как окружающим), впитался примерно за 1-2 мин, кожу успокоил, плёнки пока нету. Для меня однозначно лучше чем прорасо зелёный, в плане уходовых. Запах конечно больше в прорасо нравится + ментол. Но уходовые для меня важнее. Надо бы как-то раздобыть американскую вельву, там вроде ментола больше.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6941
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Парабены и все, все, все... - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Парабены и все, все, все...   Парабены и все, все, все... - Сторінка 2 EmptyПн 4 Травень 2020 - 10:29

LosHombre пише:
Надо бы как-то раздобыть американскую вельву, там вроде ментола больше.
Если и больше, то не на много, у меня оба есть. Рекомендую в понравившийся лосьон добавить пару кристаликов ментола. Я так делаю, мне нравится. Главное с ментолом не переусердствовать.
Повернутися до початку Перейти донизу
Caballero
Бувалий
Бувалий
Caballero


Повідомлень : 163
Репутація : 20
Дата реєстрації : 14.03.2020
Звідки : Київ

Парабены и все, все, все... - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Парабены и все, все, все...   Парабены и все, все, все... - Сторінка 2 EmptyПн 4 Травень 2020 - 11:31

Обязательно попробую. Где брали если не секрет? На сайтах по мыловарению или где-то в оффлайн магазинах?
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6941
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Парабены и все, все, все... - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Парабены и все, все, все...   Парабены и все, все, все... - Сторінка 2 EmptyПн 4 Травень 2020 - 12:50

Где-то на prom.ua нашел, уже не помню. Вся проблема в том, что доставка выходит дороже пакетика. Хотя в Киеве можно что-то придумать lol
Повернутися до початку Перейти донизу
Caballero
Бувалий
Бувалий
Caballero


Повідомлень : 163
Репутація : 20
Дата реєстрації : 14.03.2020
Звідки : Київ

Парабены и все, все, все... - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Парабены и все, все, все...   Парабены и все, все, все... - Сторінка 2 EmptyПн 4 Травень 2020 - 13:08

В том то и дело) Можно было, пока карантин не ввели. А так покупать за 40 грн пакетик и 40 грн отдать за доставку, ну такое себе удовольствие. Жаль что в аптеках не продают.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Парабены и все, все, все...
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ДЛЯ НОВАЧКІВ, ОБМІН ДОСВІДОМ-
Перейти до: