ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Ваш лосьон FOREVER

Перейти донизу 
+32
Юрий_М
Nils
KHSN
Caonima
Kitten911
2hcom
Сэм
stanislav-q
Alfed
Bonbon
Wolfskin
ditrih_
Vlad_Med
razorsedge
Oleksii
Андроний
Aklex
uncle187
trimmer
Toivo
Roman313
brawl
Santa
alexzu37
slonopotam
турист
Vitgor
Alter ego
sparta4
Ruslan
Стас
Александр Домченко
36 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваш лосьон FOREVER   Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 EmptyСб 25 Квіт 2020 - 16:11

razorsedge,  :97:
Стосовно сумісності запаху з парфумами - повністю згоден про важливість. Тим більше, що сам бриюся вранці. На щастя, найбільш популярні лосьйони непогано сумісні з популярними парфумами. Наприклад, чорний Флойд узгоджується з Авентусом та його послідовниками типу Montblanc Explorer, зелений Проразо - з Платиновим Егоїстом і подібними фужерами, Аква Велва - з акватичними запахами, всі любителі їх знають. В принципі, влітку в спеку можна взагалі обійтися без парфуму і обмежитися лосьйоном. Ветиверові лосьйони цілком парні до відповідних туалеток. Питання може бути по таким лосьйонам, як Alpa 378, Tabac Original, які далекі від парфумерних еталонів. 378 використовую переважно у відпустку або на вихідних на дачі, тому проблема сумісності з парфумами не стоїть в принципі.
Стосовно Чумного Доктора, страшенно подобаються і мило, і лосьйон - і ттх, і запах. Але, оскільки в планах ще багато що спробувати, то ця повторка відкладається на невизначений час. Тим же, хто не пробував, - спробувати обов'язково. На наступну київську зустріч готвий принести. Поки ще є ))

upd. До речі, на форумі є [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], де обговорюються аналоги запахів мил і парфумів. Той перелік загалом можна взяти і при визначенні подібності запахів лосьйонів і парфумів.

Vlad_Med та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Vlad_Med
Частий гість
Частий гість
Vlad_Med


Повідомлень : 56
Репутація : 10
Дата реєстрації : 29.02.2020
Вік : 35
Звідки : Кам'янське

Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваш лосьон FOREVER   Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 EmptyСб 25 Лют 2023 - 14:51

Для мене, напевно, категорія FOREVER - це лосьйон, який не приїдається, яким можу користуватися місяцями і відчуваю, що купуватиму все життя (якщо не придуюмать багато кращих).
В мене це Proraso Green. Інколи купую інші, але з цікавості, а не бо набрид. Після нього гарно зайшла іспанська Aqua Velva, але не закінчив, подарував, зараз флакончик проразо закінчується і я чекаю на зелений Brut, замовлений на мейкапі за 199 грн. Відпишу потім, як він після проразо заходить)

Ruslan, stanislav-q та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваш лосьон FOREVER   Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 EmptyСб 25 Лют 2023 - 15:04

Мой топ, проверенный экстренными выездами из дома (что не задумываясь хватаешь) - Stirling. Сейчас добил Triumph, начинаю Executive Man.
Перепробовал как и все коллеги много чего. И хорошего и не очень, и откровенный шлак.
Да, есть и классика (4711,Варс,Брют,378), есть и дорогие лосьоны (SV, Abbatte, итд), но вот даже без раздумья, выбирал бы что-то из Stirling. Пробовал три варианта, приехал четвёртый. Основа одна, запахи стойкие как для лосьонов, уходовые, лично на моей коже (гипер чувствительная кожа, с жёсткой щетиной) - просто идеальны. Нет липкости, нет раздражения, успокаивает кожу, впитывает ся не всегда быстро, но в основном в течение пяти минут. Кожа бархатная и гладкая.
Это одна из немногих линеек лосьонов, после которой я не использую никакие крема для лица. Ни после нанесения, ни перед сном, ни утром после умывания.
Очень рекомендую для пробы. Хоть и не дешевое удовольствие, но на вторичном рынке встречается редко, а следовательно многим подходит :)

Ruslan, Wolfskin, Vlad_Med, stanislav-q, Armadilla, Kitten911 та kh_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6953
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваш лосьон FOREVER   Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 EmptyСб 25 Лют 2023 - 15:10

У мила Triumph офігенний аромат. А як співвідносяться аромати мила і лосьону Stirling? Схожі, чи є різниця?

Vlad_Med та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваш лосьон FOREVER   Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 EmptyСб 25 Лют 2023 - 15:52

Ruslan пише:
У мила Triumph офігенний аромат. А як співвідносяться аромати мила і лосьону Stirling? Схожі, чи є різниця?

Ні, я не почув. Парфюм один використовують.

Executive Man = Creed Aventus.  Думаю, що і він вам був би до сподоби :)

Ruslan та Oleksii Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 576
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваш лосьон FOREVER   Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 EmptyСр 1 Бер 2023 - 9:37

Форумчане, у кого-то есть опыт использования Taylor of Old Bond Street Bay Rum?
Уходовые/аромат?
Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 231
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваш лосьон FOREVER   Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 EmptyСр 1 Бер 2023 - 18:04

Лосьони то не моє. Якось вони не заходять + я не можу потім ще зверху туалетну воду лити, бо якось занадто, а мені вона подобається.

А ось бальзам форевер - l'occitane cade after shave balm
Мабуть єдине, що тягнуться руки брати постійно, і закінчується нормально по часу, не встигає набридати)

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 155
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваш лосьон FOREVER   Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 EmptyСр 1 Бер 2023 - 18:17

Bonbon пише:

А ось бальзам форевер - l'occitane cade after shave balm
Мабуть єдине, що тягнуться руки брати постійно, і закінчується нормально по часу, не встигає набридати)
Він у 10 разів дорожчий за бальзам Nivea. Чи вартий він такої переплати і чим саме якщо так?
Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 231
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваш лосьон FOREVER   Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 EmptyСр 1 Бер 2023 - 18:48

Alfed пише:
Bonbon пише:

А ось бальзам форевер - l'occitane cade after shave balm
Мабуть єдине, що тягнуться руки брати постійно, і закінчується нормально по часу, не встигає набридати)
Він у 10 разів дорожчий за бальзам Nivea. Чи вартий він такої переплати і чим саме якщо так?

Це ж порівняння бюджетного мас маркету з преміальним брендом. Так само як є мило за 3 долари та за 15-20, та Т-ки за 30-40 доларів та тіж самі голови з ручками ручної роботи за 250-300. 
Чи можна об'єктивно пояснити різницю в 10-ть разів? Звісно, що ні. І те і те буде виконувати свою роботу.

Для мене особисо Nivea занадто рідкий. Тактильно на обличчі зовсім не подобається. З Nivea я коли брав ніколи не міг дочекатись коли закінчиться [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] 

l'occitane коштує дофіга, але я тащусь від запаху хвої, немає хімітозного запаху який я не люблю, та для мене майже ідеальна густина. Я звісно не вважаю, що переплачую в 10 разів, але точно переплачую в порівнянні з іншими якісними АШ, тому це річь коли хочеш себе (або хтось хоче тебе) побалувати.

Доречі мило для гоління l'occitane то повний відстій. Не зміг змилити навіть 20%.

stanislav-q та Alfed Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 231
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваш лосьон FOREVER   Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 EmptyСр 1 Бер 2023 - 19:13

Доречі, забув додати. Я колись просто зайшов в магазин у Києві, побачив його та спитав чи є пробники. Мені насипали цілу жменю безкоштовних пакетиків як в готелях з шампунями. Дуже зручно було спробувати вперше та приємно. Можливо хтось буде поруч, не соромтесь та питайте :)

stanislav-q та Alfed Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 376
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваш лосьон FOREVER   Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 EmptyСр 1 Бер 2023 - 19:32

Alfed пише:
Bonbon пише:

А ось бальзам форевер - l'occitane cade after shave balm
Мабуть єдине, що тягнуться руки брати постійно, і закінчується нормально по часу, не встигає набридати)
Він у 10 разів дорожчий за бальзам Nivea. Чи вартий він такої переплати і чим саме якщо так?
Тоже отвечу на этот вопрос) Все зависит от кожи и предпочтений. Для меня минусы Nivea в том, что он плохо увлажняет кожу (мою лично), долго чувствуется на коже (часов через 5 если умыться, то он все еще лежит пленкой на лице), ну и работает чуть хуже и меньше (если смыть через пару часов с лица Nive, то моя кожа почти сразу становится сухой, локситан же к тому времени полностью поглощается кожей и обеспечивает увлажнение/питание на большее количество времени). Ну и аромат у локситанов куда лучше и дольше держится (пару часов ощутимо, а потом - очень близко к коже еще часа 3).
Глянул, сейчас 75 мл. стоит 900 грн - довольно много, раз в 6-7 дороже Нивеи (если по мл. считать). Но расход у него куда меньше, поэтому выходит, что цена выше раза в ~4 примерно. А тут уж каждый сам решает, стоит переплата того или нет. Да и от расхода зависит, кому-то 75 мл. на год хватит, а кто-то за несколько месяцев столько тратит.

Из люкса есть еще такой варианте, но там запах на любителя (мощных, дымных деревящек и ярких, сухих специй - такой мужицкий, строгий, но без намека на что-то "дедовское") - бальзам после бритья captain fawcett. Стоит от 700 до 1к грн, но там 125 мл. При этом он еще меньший по расходу, чем Локситан (по консистенции напоминает подтаевшее сливочное масло, очень густой), по уходовым +- такой же, как локситан. Чуть позже тут выложу обзоры и локситанов разных и бальзама captain fawcett.

Yura_ та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Сэм
Постоялець
Постоялець
Сэм


Повідомлень : 924
Репутація : 395
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 42
Звідки : Киев

Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваш лосьон FOREVER   Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 EmptyСр 1 Бер 2023 - 20:04

stanislav-q пише:
Alfed пише:
Bonbon пише:

А ось бальзам форевер - l'occitane cade after shave balm
Мабуть єдине, що тягнуться руки брати постійно, і закінчується нормально по часу, не встигає набридати)
Він у 10 разів дорожчий за бальзам Nivea. Чи вартий він такої переплати і чим саме якщо так?
Тоже отвечу на этот вопрос) Все зависит от кожи и предпочтений. Для меня минусы Nivea в том, что он плохо увлажняет кожу (мою лично), долго чувствуется на коже (часов через 5 если умыться, то он все еще лежит пленкой на лице), ну и работает чуть хуже и меньше (если смыть через пару часов с лица Nive, то моя кожа почти сразу становится сухой, локситан же к тому времени полностью поглощается кожей и обеспечивает увлажнение/питание на большее количество времени). Ну и аромат у локситанов куда лучше и дольше держится (пару часов ощутимо, а потом - очень близко к коже еще часа 3).
Глянул, сейчас 75 мл. стоит 900 грн - довольно много, раз в 6-7 дороже Нивеи (если по мл. считать). Но расход у него куда меньше, поэтому выходит, что цена выше раза в ~4 примерно. А тут уж каждый сам решает, стоит переплата того или нет. Да и от расхода зависит, кому-то 75 мл. на год хватит, а кто-то за несколько месяцев столько тратит.

Из люкса есть еще такой варианте, но там запах на любителя (мощных, дымных деревящек и ярких, сухих специй - такой мужицкий, строгий, но без намека на что-то "дедовское") - бальзам после бритья captain fawcett. Стоит от 700 до 1к грн, но там 125 мл. При этом он еще меньший по расходу, чем Локситан (по консистенции напоминает подтаевшее сливочное масло, очень густой), по уходовым +- такой же, как локситан. Чуть позже тут выложу обзоры и локситанов разных и бальзама captain fawcett.
Попробуйте Олеськины лосьоны после бритья или ее крема, отлично увлажняет кожу у меня даже морщины разгладились после месяца применения после бритья и цена дешевле чем именитые бренды

Акулов, stanislav-q, all75 та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 231
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваш лосьон FOREVER   Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 EmptyСр 1 Бер 2023 - 20:10

Сэм пише:
stanislav-q пише:
Alfed пише:
Bonbon пише:

А ось бальзам форевер - l'occitane cade after shave balm
Мабуть єдине, що тягнуться руки брати постійно, і закінчується нормально по часу, не встигає набридати)
Він у 10 разів дорожчий за бальзам Nivea. Чи вартий він такої переплати і чим саме якщо так?
Тоже отвечу на этот вопрос) Все зависит от кожи и предпочтений. Для меня минусы Nivea в том, что он плохо увлажняет кожу (мою лично), долго чувствуется на коже (часов через 5 если умыться, то он все еще лежит пленкой на лице), ну и работает чуть хуже и меньше (если смыть через пару часов с лица Nive, то моя кожа почти сразу становится сухой, локситан же к тому времени полностью поглощается кожей и обеспечивает увлажнение/питание на большее количество времени). Ну и аромат у локситанов куда лучше и дольше держится (пару часов ощутимо, а потом - очень близко к коже еще часа 3).
Глянул, сейчас 75 мл. стоит 900 грн - довольно много, раз в 6-7 дороже Нивеи (если по мл. считать). Но расход у него куда меньше, поэтому выходит, что цена выше раза в ~4 примерно. А тут уж каждый сам решает, стоит переплата того или нет. Да и от расхода зависит, кому-то 75 мл. на год хватит, а кто-то за несколько месяцев столько тратит.

Из люкса есть еще такой варианте, но там запах на любителя (мощных, дымных деревящек и ярких, сухих специй - такой мужицкий, строгий, но без намека на что-то "дедовское") - бальзам после бритья captain fawcett. Стоит от 700 до 1к грн, но там 125 мл. При этом он еще меньший по расходу, чем Локситан (по консистенции напоминает подтаевшее сливочное масло, очень густой), по уходовым +- такой же, как локситан. Чуть позже тут выложу обзоры и локситанов разных и бальзама captain fawcett.
Попробуйте Олеськины лосьоны после бритья или ее крема, отлично увлажняет кожу у меня даже морщины разгладились после месяца применения после бритья и цена дешевле чем именитые бренды

В мене це вже in to do list. Тільки спробую молочко, оскільки спиртовій лосьони то не моє.
Буде цікаво перевірити, бо молочко то по назві щось ближче до Nivea по консистенції, я люблю більш густі продукти. Але звісно спробувати варто все рівно

stanislav-q та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 376
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваш лосьон FOREVER   Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 EmptyСр 1 Бер 2023 - 20:24

Да, Олесины продукты пробовал все, кроме молочка. Крем и мыло - отличные. Крем до бритья один из любимых, кроме подготовки кожи/щетины к бритью, он также добавляет "скользючести". В отличие от тех же прорасо, которые лучше смывать, иначе станок об него тормозит, особенно если влаги на лице чуть меньше нужного...
Лосьоны тоже классные, уходовых много - на уровне флоида/reuzel/razorock - при нанесении чувствуется как сильно скользит рука по лицу от уходовых, присутствующих в лосьоне. Масло "до бритья" не понравилось (как и от других производителей), мне никакое из опробованных масел не зашло, видимо не мой продукт.

А вот молочко не пробовал, но при случае попробую. Благо почти у всех продуктов есть мини-версии по 10-20 мл.

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 576
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваш лосьон FOREVER   Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 EmptyЧт 2 Бер 2023 - 16:31

ditrih_ пише:
Мой топ, проверенный экстренными выездами из дома (что не задумываясь хватаешь) - Stirling. Сейчас добил Triumph, начинаю Executive Man.
Перепробовал как и все коллеги много чего. И хорошего и не очень, и откровенный шлак.
Да, есть и классика (4711,Варс,Брют,378), есть и дорогие лосьоны (SV, Abbatte, итд), но вот даже без раздумья, выбирал бы что-то из Stirling. Пробовал три варианта, приехал четвёртый. Основа одна, запахи стойкие как для лосьонов, уходовые, лично на моей коже (гипер чувствительная кожа, с жёсткой щетиной) - просто идеальны. Нет липкости, нет раздражения, успокаивает кожу, впитывает ся не всегда быстро, но в основном в течение пяти минут. Кожа бархатная и гладкая.
Это одна из немногих линеек лосьонов, после которой я не использую никакие крема для лица. Ни после нанесения, ни перед сном, ни утром после умывания.
Очень рекомендую для пробы. Хоть и не дешевое удовольствие, но на вторичном рынке встречается редко, а следовательно многим подходит :)
Я так понимаю эффект увлажнения данного лосьона большой вклад вносит добавка Гидрованс или гидроксиэтилмочевина. Ни в одном лосьоне ее не встречал. Давно к этой линейке присматриваюсь.

Віталіk Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
2hcom
Частий гість
Частий гість
2hcom


Повідомлень : 57
Репутація : 0
Дата реєстрації : 26.01.2022

Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваш лосьон FOREVER   Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 EmptyСб 11 Бер 2023 - 19:03

Wolfskin пише:
Форумчане, у кого-то есть опыт использования Taylor of Old Bond Street Bay Rum?
Уходовые/аромат?
Конкретно Бэй Ром не юзал, лосьоны ТоБСа по уходовым качествам мой фэйс считает одними из лучших. Беру только спиртовые, т.к. обычно через полчаса для увлажнения пользуюсь ещё молочком после бритья.

Wolfskin та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваш лосьон FOREVER   Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 EmptyСб 11 Бер 2023 - 20:51

И все таки наверное табак ориджинал!

Wolfskin та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваш лосьон FOREVER   Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 EmptyСб 11 Бер 2023 - 22:34

По доглядовим - Myrsol
 По аромату - Clubman Pinaud
 Якщо усереднити - Tabac Original

 Але так щоб все в одному ідеально - ще не знайшов.

Wolfskin, Акулов, Віталіk, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваш лосьон FOREVER   Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 EmptyНд 12 Бер 2023 - 10:01

Францовка от Alpa
Повернутися до початку Перейти донизу
Nils
Бувалий
Бувалий
Nils


Повідомлень : 300
Репутація : 18
Дата реєстрації : 26.06.2021
Вік : 39
Звідки : Одеса

Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваш лосьон FOREVER   Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 EmptyПн 13 Бер 2023 - 14:07

Floid чёрный

staseg та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Юрий_М
Новачок
Новачок
Юрий_М


Повідомлень : 7
Репутація : 0
Дата реєстрації : 11.12.2021
Вік : 49

Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваш лосьон FOREVER   Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 EmptyПн 13 Бер 2023 - 21:06

1. Любой из Флойдов. 2. Любой из Прорасо 3. Альпа 378. Весьма условно . На данный момент так. Завтра может что поменяется.
Повернутися до початку Перейти донизу
Віталіk
Постоялець
Постоялець
Віталіk


Повідомлень : 818
Репутація : 74
Дата реєстрації : 03.07.2020
Вік : 42
Звідки : Львів

Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваш лосьон FOREVER   Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 EmptyВт 14 Бер 2023 - 0:31

Певний період оцінював лосйони по аромату. З часом змінив думку, важливо як лосйон діє на шкіру. Тому
Saponificio Varesino
Ariana&Evans
RazoRock

ALPA теж підходить.

Wolfskin та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваш лосьон FOREVER   Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 EmptyВт 14 Бер 2023 - 1:27

Може, хтось знає, чи є у Saponificio Varesino олдскульні запахи?
Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 576
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваш лосьон FOREVER   Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 EmptyСр 29 Бер 2023 - 12:41

Кто-то пробовал лосьоны после бритья марки Fine?
Cтоят ли своих денег или просто одеколон с хорошей ароматической отдушкой?
Составы у них, по сути, как у одеколонов.

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 376
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваш лосьон FOREVER   Ваш лосьон FOREVER - Сторінка 2 EmptyСр 29 Бер 2023 - 13:20

Wolfskin пише:
Кто-то пробовал лосьоны после бритья марки Fine?
Cтоят ли своих денег или просто одеколон с хорошей ароматической отдушкой?
Составы у них, по сути, как у одеколонов.
Именно Fine не пробовал, но есть опыт с множеством люксовых и "бритвенных" лосьонов. Особенность люксовых в том, что они по уходовым просто хорошие (без перекоса в "ультра-уходовые" или мегаспиртовые). Главный их плюс - это парфюмерная композиция, которая раскрывается/меняется со временем как и у парфюмов. Ну и подача - красивый флакончик, все дела :).

Мои выводы сделаны исходя из опыта использования такими лосьонами: Baldessarini, Paul Smith, Guess, Paco Rabanne, Jaguar, Depot, Helan, а из "бритвенных" TOBS/Mondial. Не сказал бы, что какой-то из них прям сильно лучше лосьонов от Axe/Old Spice, последний по действию кстати очень напоминает TOBS - довольно спиртовой, вследствие чего ощущается как "сухой" при нанесении: только прикоснулся к лицу и он впитался почти сразу, не дает размазать себя нормально, как это происходит у того же Floid/Reuzel и других средств с большим количеством уходовых компонентов в составе. Там ощущается "маслянистость/глицериновость" при нанесении.

Так что чуда от Fine ждать точно не стоит, скорее всего основное преимущество будет в хорошем аромате(у них "клоны" легендарных ароматов). А цена обусловлена импортом из-за границы, где этот лосьон тоже недешевый. Надеюсь отметятся люди с опытом использования именно этого бренда, все что выше - чисто мои предположения, основанные на использовании большого количества продуктов из разных ценовых сегментов.

Ruslan, Wolfskin, Віталіk та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Ваш лосьон FOREVER
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
 Схожі теми
-
» Самодельный лосьон
» RazoRock лосьон
» Лосьон ХИТ for man с маслом эвкалипта
» Нужно ли взбалтывать лосьон?
» Lucky Tiger лосьон

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби після гоління-
Перейти до: