ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 xiao mi - Хороший станок или нет ?

Перейти донизу 
+8
Aklex
razorsedge
Изотовец
Igreen
arsonist
Ruslan
fill
Niku
12 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
Niku
Новачок
Новачок
Niku


Повідомлень : 2
Репутація : 1
Дата реєстрації : 05.07.2019

xiao mi - Хороший станок или нет ? Empty
ПовідомленняТема: xiao mi - Хороший станок или нет ?   xiao mi - Хороший станок или нет ? EmptyПт 5 Лип 2019 - 9:29

Всем привет !
Бреюсь станком Мак 3 , бреюсь через день обычно кассеты хватает на 2 месяца .
В этот раз посадил кассету за месяц и видно по лезвию что сточена сильно .
Утром брился ели побрился .
Кассеты не с али .

На Т-станки переходить не хочу так как порежусь 100%

xiao mi - Хороший станок или нет ?
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2448
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

xiao mi - Хороший станок или нет ? Empty
ПовідомленняТема: Re: xiao mi - Хороший станок или нет ?   xiao mi - Хороший станок или нет ? EmptyПт 5 Лип 2019 - 11:28

Niku пише:

На Т-станки переходить не хочу так как порежусь 100%

xiao mi - Хороший станок или нет ?

Можливо, це буде трохи офф-топ, але що хочу сказати:

По-перше, не такий страшний чорт, як його малюють.
Я про Т-шки. 
Звичайно, уникнути на 100% порізів навряд чи вдастся. Тут і досвідчені користувачі час від часу ріжуться. А для новачка то взагалі норма.
Але!
З часом порізи траплятимуться все рідше і рідше.
А якщо й траплятимуться, то є приблизно тисяча і п’ятсот способів їх притлумити.
Ну й порізатися так, щоб аж капєц-капєц - це вже просто треба цілеспрямовано різатися. Випадкові порізи зазвичай неглибокі і не страшні. Часто просто водою змиваються.
Тож, не варто боятися.
От зовсім не варто!

По-друге, щодо конкретного касетника xiao mi нічого не скажу - його в мене не було, і я навіть не чув про таке. 
Назва дещо насторожує, якщо чесно.
А от що з касетників можу порадити, так це Dorco.
Для мене вони стали свого часу відкриттям. Вони на голову кращі за Gillette.
Саме з ними я вперше за багато років відчув, що гоління може бути комфортним. Тоді я перейшов від гоління раз на тиждень (бо какпєц як не хотілося голитися Джілетами) до гоління двічі на тиждень (це було комфортно з Дорко).

Ну й варто сказати, що це був мій останній касетний станок. Від нього я перейшов на Т-шки. Але свою справу він зробив - показав, що гоління може таки бути приємним.

Якщо той, у мене був Dorco Pace 6 зі змінними касетами (не одноразовий). Комфортний і достатньо живучий.

FedirKL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Гість
Гість
Anonymous



xiao mi - Хороший станок или нет ? Empty
ПовідомленняТема: Re: xiao mi - Хороший станок или нет ?   xiao mi - Хороший станок или нет ? EmptyПт 5 Лип 2019 - 12:05

Niku пише:
...

На Т-станки переходить не хочу так как порежусь 100%

...

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

xiao mi - Хороший станок или нет ? Empty
ПовідомленняТема: Re: xiao mi - Хороший станок или нет ?   xiao mi - Хороший станок или нет ? EmptyПт 5 Лип 2019 - 12:12

Niku, приветствую на Форуме.
За xiao mi не скажу, не пользовался. Но есть много обзоров, в частности такой. Да и в Youtube их достаточно. Но не думаю, что он будет как-то принципиально отличаться от других кассетников. Разве что 6 лезвий... Но это очень сомнительный бонус.
А я бы на Вашем месте не говорил, что 100% не получится. Не попробовав не узнаешь.
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
arsonist
Бувалий
Бувалий
arsonist


Повідомлень : 208
Репутація : 44
Дата реєстрації : 21.11.2018

xiao mi - Хороший станок или нет ? Empty
ПовідомленняТема: Re: xiao mi - Хороший станок или нет ?   xiao mi - Хороший станок или нет ? EmptyВт 9 Лип 2019 - 18:12

Согласен с комрадами,пробовать Т-ку нужно по любому,хотя бы бюдюетный вариант.Но в отличии от кассетника,не нужно спешить.Все будет тип топ,глаза боятся,руки делают.В конце концов,не ошибается тот,кто ни чего не делает.И да,шрамы украшают мужчину.;)))

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Igreen
Новачок
Новачок
Igreen


Повідомлень : 16
Репутація : 3
Дата реєстрації : 04.01.2020

xiao mi - Хороший станок или нет ? Empty
ПовідомленняТема: Re: xiao mi - Хороший станок или нет ?   xiao mi - Хороший станок или нет ? EmptyСб 4 Січ 2020 - 17:19

По-моему, очень важно принять во внимание доступность кассет.
Кассеты от Gillette продаются везде, кассеты от Xiaomi только в некоторых интернет-магазинах, и не всегда есть в продаже.
Советы насчёт Т-образных станков хороши только для людей, у которых есть время и возможность месяцами и годами экспериментировать с разными станками и лезвиями, испытывать их в разных сочетаниях, терпеть неудачи, разочарования, порезы и раздражения. Иными словами, Т-образные станки предназначены для гиков.
Для обычных людей лично я бы посоветовал Gillette Mach3. Ещё есть Fusion, дороже, но у меня он даёт примерно такой же хороший результат как Mach3, зачем платить больше.
Да, Т-образной бритвой в перспективе можно побриться ещё лучше, но нужен фанатизм, месяцы и годы упорных тренировок.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2448
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

xiao mi - Хороший станок или нет ? Empty
ПовідомленняТема: Re: xiao mi - Хороший станок или нет ?   xiao mi - Хороший станок или нет ? EmptyВт 7 Січ 2020 - 10:32

Igreen, про місяці і роки ти ну дуууууууууууже вже загнув :-)

kardan50, Віталіk та madgray60 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Igreen
Новачок
Новачок
Igreen


Повідомлень : 16
Репутація : 3
Дата реєстрації : 04.01.2020

xiao mi - Хороший станок или нет ? Empty
ПовідомленняТема: Re: xiao mi - Хороший станок или нет ?   xiao mi - Хороший станок или нет ? EmptyВт 7 Січ 2020 - 14:07

Преувеличил :)
Попробовать 10 разных видов лезвий, по одной коробочке 10 штук, если бриться через день, сперва станком с закрытой головой, потом всё то же самое с открытой :) 10х10х2х2=400 дней, то есть больше года на эксперименты :)
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1214
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

xiao mi - Хороший станок или нет ? Empty
ПовідомленняТема: Re: xiao mi - Хороший станок или нет ?   xiao mi - Хороший станок или нет ? EmptyВт 7 Січ 2020 - 15:08

Igreen пише:
Преувеличил :)
Попробовать 10 разных видов лезвий, по одной коробочке 10 штук, если бриться через день, сперва станком с закрытой головой, потом всё то же самое с открытой :) 10х10х2х2=400 дней, то есть больше года на эксперименты :)
Если вас устраивает качество бритья кассетником то это замечательно и не нужно ничего менять разумеется:)
Но ваше описание "экспериментов" с Т-образной бритвой демонстрирует отсутсвие понимания этого процесса и практики, поэтому да, явно преувеличили :)
Повернутися до початку Перейти донизу
Igreen
Новачок
Новачок
Igreen


Повідомлень : 16
Репутація : 3
Дата реєстрації : 04.01.2020

xiao mi - Хороший станок или нет ? Empty
ПовідомленняТема: Re: xiao mi - Хороший станок или нет ?   xiao mi - Хороший станок или нет ? EmptyВт 7 Січ 2020 - 19:32

Я ничего от себя не придумал. В теме про то как ужасны электробритвы есть ссылка на видео, рекомендованное к просмотру новичкам, и там "дядька" именно так и говорит- надо подбирать к своему лицу и к бритве оптимальное лезвие. Он предлагает вроде 11 наименований на пробу. Он ещё в самом начале говорить, что т-образной бритве надо учиться, сначала 3-4 недели только по шерсти (то есть никак!), потом ещё вроде месяц-полтора поперёк шерсти, а бритьё против шерсти это вообще только для опытных мастеров, наверно, высший пилотаж.
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1214
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

xiao mi - Хороший станок или нет ? Empty
ПовідомленняТема: Re: xiao mi - Хороший станок или нет ?   xiao mi - Хороший станок или нет ? EmptyВт 7 Січ 2020 - 19:56

Igreen пише:
Я ничего от себя не придумал. В теме про то как ужасны электробритвы есть ссылка на видео, рекомендованное к просмотру новичкам, и там "дядька" именно так и говорит- надо подбирать к своему лицу и к бритве оптимальное лезвие. Он предлагает вроде 11 наименований на пробу. Он ещё в самом начале говорить, что т-образной бритве надо учиться, сначала 3-4 недели только по шерсти (то есть никак!), потом ещё вроде месяц-полтора поперёк шерсти, а бритьё против шерсти это вообще только для опытных мастеров, наверно, высший пилотаж.
Вы меньше смотрите дядек, а возьмите просто бритву в руки и побрейтесь :)
Повернутися до початку Перейти донизу
Igreen
Новачок
Новачок
Igreen


Повідомлень : 16
Репутація : 3
Дата реєстрації : 04.01.2020

xiao mi - Хороший станок или нет ? Empty
ПовідомленняТема: Re: xiao mi - Хороший станок или нет ?   xiao mi - Хороший станок или нет ? EmptyВт 7 Січ 2020 - 20:23

А я так и сделал - взял бритву, побрился, и побежал покупать квасцы :)
Кассеты бреют хорошо, но шею в двух местах приходится добривать электробритвой ;) но т-образный станок там тоже не добривает, а на форумах новичкам советуют вообще не добривать, так и оставлять :)
Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

xiao mi - Хороший станок или нет ? Empty
ПовідомленняТема: Re: xiao mi - Хороший станок или нет ?   xiao mi - Хороший станок или нет ? EmptyВт 7 Січ 2020 - 21:37

Конечно связки станок-лезвие, а еще станок-лезвие-мыло дают огромное множество всевозможных комбинаций, и всех в принципе не перепробовать, но мне для удовлитворительного результата хватило пары недель з Qshave adjustable и магазинных Sputnik, а позже Fatip Piccolo. На том можно было и остановиться, т.к. можно понять нравится эта затея или нет. Остальное уже - хотелки нового попробовать, хоть и нахожу для себя что-то новое.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2448
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

xiao mi - Хороший станок или нет ? Empty
ПовідомленняТема: Re: xiao mi - Хороший станок или нет ?   xiao mi - Хороший станок или нет ? EmptyСр 8 Січ 2020 - 13:22

Igreen, ну, той дядечко з відео трохи передав куті меду :-)

Можна роками шукати свій ідеальний рецепт борщу, перепробувати всі можливі і неможливі бурячки й томати.
Але, зрештою, вже за кілька проб можна навчитися варити цілком притомний, їстивний і смачний борщ. 

Тут те саме: шукати свою ідеальну зв’язку бритва-лезо можна нескінченно довго. А от пристойно голитися можна навчитися за тиждень-два. Далі - тільки вдосконалюватися.

А що траплятимуться порізи - так то нормально. Аксакали також бува ріжуться. Як правило виживають :-)
З часом порізів буде все менше й менше.

Головне в голінні Т-шкою дотримуватися трьох основних правил: не тиснути, не поспішати, ні про що погане не думати. І всьо буде чотко! :-)

Shave Master Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
arsonist
Бувалий
Бувалий
arsonist


Повідомлень : 208
Репутація : 44
Дата реєстрації : 21.11.2018

xiao mi - Хороший станок или нет ? Empty
ПовідомленняТема: Re: xiao mi - Хороший станок или нет ?   xiao mi - Хороший станок или нет ? EmptyСр 8 Січ 2020 - 17:59

И опыт,сын ошибок трудных...Что бы убедиться нужно пробовать,а если терзают сомнения,то и не стоит заморачиваться.
Повернутися до початку Перейти донизу
Igreen
Новачок
Новачок
Igreen


Повідомлень : 16
Репутація : 3
Дата реєстрації : 04.01.2020

xiao mi - Хороший станок или нет ? Empty
ПовідомленняТема: Re: xiao mi - Хороший станок или нет ?   xiao mi - Хороший станок или нет ? EmptyСб 11 Січ 2020 - 23:43

/


Останній раз редагувалося: Igreen (Чт 13 Лют 2020 - 22:34), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Aklex
Постоялець
Постоялець
Aklex


Повідомлень : 815
Репутація : 288
Дата реєстрації : 22.01.2019
Вік : 34
Звідки : Житомир

xiao mi - Хороший станок или нет ? Empty
ПовідомленняТема: Re: xiao mi - Хороший станок или нет ?   xiao mi - Хороший станок или нет ? EmptyНд 12 Січ 2020 - 1:24

Igreen пише:
Я ничего от себя не придумал. В теме про то как ужасны электробритвы есть ссылка на видео, рекомендованное к просмотру новичкам, и там "дядька" именно так и говорит- надо подбирать к своему лицу и к бритве оптимальное лезвие. Он предлагает вроде 11 наименований на пробу. Он ещё в самом начале говорить, что т-образной бритве надо учиться, сначала 3-4 недели только по шерсти (то есть никак!), потом ещё вроде месяц-полтора поперёк шерсти, а бритьё против шерсти это вообще только для опытных мастеров, наверно, высший пилотаж.
Покажите мне этого дядю, с большими ушами...
Повернутися до початку Перейти донизу
https://t.me/oleksandr_tsaran
Aklex
Постоялець
Постоялець
Aklex


Повідомлень : 815
Репутація : 288
Дата реєстрації : 22.01.2019
Вік : 34
Звідки : Житомир

xiao mi - Хороший станок или нет ? Empty
ПовідомленняТема: Re: xiao mi - Хороший станок или нет ?   xiao mi - Хороший станок или нет ? EmptyНд 12 Січ 2020 - 1:38

Igreen, выше правильные три правила написали, которые игнорируют все новички, и я не исключение: не спешить, не давить, не бриться в плохом настроении. Не гонитесь за ббс и добривками. Брейтесь короткими движениями, а не длинными, как подавляющее большинство. На сложных участках натагивайте кожу.
Первые разы действительно не нужно идти поперек и против роста полос, пока не почувствуете бритву.  Попробуйте бриться от гарды, от краски, попробуйте найти угол, который вас устраивает по ощущениям и результату. Не обязательно ждать месяц, вы сами почувствуйте, когда будете готовы.
Затем пробуйте поперек роста. Когда будет хорошо получатся - пробуйте против.
Я экспериментировал на щеках, а не на трудных участках. На все у меня ушел месяц. Рука быстро привыкнет. Тем более если бриться каждый день. Необходимость квасцев свидетельствует о том, что делаете что-то не так, проанализируйте.
Повернутися до початку Перейти донизу
https://t.me/oleksandr_tsaran
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

xiao mi - Хороший станок или нет ? Empty
ПовідомленняТема: Re: xiao mi - Хороший станок или нет ?   xiao mi - Хороший станок или нет ? EmptyНд 12 Січ 2020 - 8:51

Я бы добавил к словам камрада Aklex, что натягивать кожу нужно всегда и на любых участках.
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Igreen
Новачок
Новачок
Igreen


Повідомлень : 16
Репутація : 3
Дата реєстрації : 04.01.2020

xiao mi - Хороший станок или нет ? Empty
ПовідомленняТема: Re: xiao mi - Хороший станок или нет ?   xiao mi - Хороший станок или нет ? EmptyНд 12 Січ 2020 - 12:06

Для меня психологически трудно согласиться с бритьём только по росту, кое-как. Мне трудно объяснить самому себе зачем я вообще затеял этот дауншифтинг, потратил деньги. Тем более, я уже убедился,, что т-образной бритвой я могу выбраться очень хорошо, лучше чем кассетным станком Gillette, но пока приходится за это платить раздражениями кожи.
Почему мы начали это обсуждать в теме о кассетные станках? Автор спросил мнение о редком типе кассетного станка, ему посоветовали перейти на т-образный станок. А я думаю, что бритьё т-образной бритвой требует определённого фанатизма, это не просто, это увлечение, хобби, не надо это советовать всем подряд.

Віталіk Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alexzu37
Бувалий
Бувалий
alexzu37


Повідомлень : 378
Репутація : 115
Дата реєстрації : 20.01.2018
Вік : 49
Звідки : Луганск - Северодонецк

xiao mi - Хороший станок или нет ? Empty
ПовідомленняТема: Re: xiao mi - Хороший станок или нет ?   xiao mi - Хороший станок или нет ? EmptyНд 12 Січ 2020 - 13:38

Igreen пише:
Для меня психологически трудно согласиться с бритьём только по росту, кое-как. Мне трудно объяснить самому себе зачем я вообще затеял этот дауншифтинг, потратил деньги. Тем более, я уже убедился,, что т-образной бритвой я могу выбраться очень хорошо, лучше чем кассетным станком Gillette, но пока приходится за это платить раздражениями кожи.
Почему мы начали это обсуждать в теме о кассетные станках? Автор спросил мнение о редком типе кассетного станка, ему посоветовали перейти на т-образный станок. А я думаю, что бритьё т-образной бритвой требует определённого фанатизма, это не просто, это увлечение, хобби, не надо это советовать всем подряд.
Интересный Вы человек. Вы зашли на форум, где подавляющее большинство - это любители бритья тешками и ждёте, что Вам посоветуют что-то другое. Это как доказывать рыбаку, что рыбу лучше покупать в магазине, так более безопасно и современней.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2448
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

xiao mi - Хороший станок или нет ? Empty
ПовідомленняТема: Re: xiao mi - Хороший станок или нет ?   xiao mi - Хороший станок или нет ? EmptyПн 13 Січ 2020 - 10:03

Igreen, це не дауншифтінг - це апшифтінг!

Касети можна сміливо вважати тупиковою гілкою еволюції. :-)
А те, що це апшифтінг, означає, що ви можете не користуватися першим-ліпшим помазком і станком, а вибирати з-поміж сотень хороших станків, хороших помазків та  хороших мил і кремів.

Багато хто з нас прийшов у класичне гоління, маючи попередній багаторічної давнини досвід подібного гористування Т-шкою і помазком. Тут далеко не всі піонери :-)))
Я - один з них. З тих, що вже голився в такий спосіб років 30 тому.

І так само на початку мав подібні проблеми: голитися абияк не хотів, а поголитися добре і без наслідків ще не вмів.
Згодом усьому навчився. Це реально не складно. І не аж так надміру довго.

А як навчився, то й вивів оті три правила, що я про них вже писав.
Тепер з усіма ними ділюся. Сію, так би мовити, розумне, добре, вічне :-)))

П.С. Не так давно одному приятелеві допоміг підібрати стартовий набір.
Він точно не гік і не фанат класичного гоління. І наврд чи ним стане коли-небудь.
Але голится нормально і цілком задоволений. Просто робить звичайну гігієнічну процедуру більш гуманним способм.
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Igreen
Новачок
Новачок
Igreen


Повідомлень : 16
Репутація : 3
Дата реєстрації : 04.01.2020

xiao mi - Хороший станок или нет ? Empty
ПовідомленняТема: Re: xiao mi - Хороший станок или нет ?   xiao mi - Хороший станок или нет ? EmptyЧт 13 Лют 2020 - 22:23

на сегодня у меня сложились следующая иерархия:
первое место - жиллеттовские кассетные станки, M3 и F5, бреют чисто, быстро, безопасно, но дорого!
второе место - R41, бреет чисто и относительно быстро, но - опасно!
третье место - электробритва Xiaomi, бреет плохо, но быстро и безопасно.
четвёртое место - R89, бреет плохо, медленно, опасно! иногда не хватает терпения, и я её откладываю, и добриваюсь кассетным жиллеттом!
я бреюсь примерно уже 40 лет. вы удивитесь, но я не помню чем я брился большую часть жизни. вероятно я покупал что-то наугад в ближайшем магазине. и я никогда не знал что такое порезы и раздражения. Никогда не пользовался средствами до бритья, и почти никогда средствами после бритья.
ещё у меня были электробритвы различного качества.
сейчас я уже немного жалею, что поверил форумным энтузиастам, и ввязался в эту авантюру, но отступать пока не собираюсь, деньги-то вложены :(
Повернутися до початку Перейти донизу
Imation
Частий гість
Частий гість
Imation


Повідомлень : 83
Репутація : 54
Дата реєстрації : 16.09.2018
Вік : 56
Звідки : Черкассы

xiao mi - Хороший станок или нет ? Empty
ПовідомленняТема: Re: xiao mi - Хороший станок или нет ?   xiao mi - Хороший станок или нет ? EmptyПт 14 Лют 2020 - 11:14

Igreen пише:
я уже немного жалею, что поверил форумным энтузиастам, и ввязался в эту авантюру, но отступать пока не собираюсь, деньги-то вложены :(
Отступать не нужно!
Вы на  верном пути.
К  41 нужно привыкать. Кому месяц :D, а кому и год :(. Главное - не спешить.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2448
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

xiao mi - Хороший станок или нет ? Empty
ПовідомленняТема: Re: xiao mi - Хороший станок или нет ?   xiao mi - Хороший станок или нет ? EmptyПт 14 Лют 2020 - 13:17

Igreen пише:

сейчас я уже немного жалею, что поверил форумным энтузиастам, и ввязался в эту авантюру, но отступать пока не собираюсь, деньги-то вложены :(

Не скажу нічого нового: в нашій темі все дуже-дуже індивідуально.
Комусь заходить одне, комусь інше, а комусь і взагалі може не зайти.

Але що додам і підтримаю колег: не варто дуже швидко здаватися.
В цій темі багато цікавого.
У мене свого часу не було проблем з касетними станками - голився чисто, без порізів і подразнень.
Але і без задоволення.
Робив це через силу, раз на тиждень - та й то лише тому, що треба було голитися.

А зараз голюся тричі на тиждень і з величезним кайфом. Отримую чудовий результат і тащуся від процесу.

Хто б кілька років тому мені про це сказав - не повірив би.
Але бач як повернулося! :-)

Тож не опускай рук, вправляйся - і все буде ок.
Хай навіть все це і виглядає, як авантюра :-)))

П.С. Щодо 89-ої ти трохи мене здивував. Вона значно м’якша за 41-шу і досить комфортна.
Певно якісь індивідуальні нескладушки - залежно від шкіри, щетини і техники.
Можу лиш одне порадити - менше на неї тиснути.
Бо так, коли тиснеш надміру, вона може і вкусити, і дати подразнення.
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
 
xiao mi - Хороший станок или нет ?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 3Перейти до сторінки : 1, 2, 3  Наступний
 Схожі теми
-
» Одноразовый станок KAI
» Станок "Консул"
» ВАШ УЛЮБЛЕНИЙ СТАНОК!
» Понравился станок
» Станок Турист-1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: КАСЕТНІ СТАНКИ :: Огляди касетних станків-
Перейти до: