ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Лезвия Wilkinson Sword

Перейти донизу 
+29
Pauls
Danny
Alex
Alejandro
KHSN
andreyv1979
bulldog38
egoist
Изотовец
ditrih_
m-2020
razorblade1989
by.Andrew
Андроний
Lisabon
Андрій-Бердичів
Andrey_Ukraine
Феникс
Oleksii
ASV
Viktor
Prometheus
Evgen
xxtoyxx
Сэм
Сергій (Вінниця)
Minelay
Денис К.
Ruslan
33 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
АвторПовідомлення
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Wilkinson Sword    Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 EmptyСб 03 Груд 2022, 00:29

Danny
 Сейчас бреюсь RazoRock Game Changer 84, с лезвиями Bic Chrome Platinum, каждый день. Лезвий именно в этом станке, на моем лице, отрабатывают 10-11 побривок. В два прохода.
Всё зависит от манеры бритья, как работать с лезвием и станком. Ну конечно какая щетина. У некоторых и Физера с Биком хватает на два раза.

Андрій-Бердичів, Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Pauls
Новачок
Новачок
Pauls


Повідомлень : 40
Репутація : 2
Дата реєстрації : 12.01.2023

Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Wilkinson Sword    Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 EmptyСр 01 Лют 2023, 17:42

Купив на пробу пачку 10шт. виробництво Німеччина. Спробував в Feather Popular. З моїм 2-х недільним досвідом голінням Т-бритвами в 2,5 проходи я досяг найкращого результату з відсутністю травмування. Закупив в магазині ще, бо не втримався від ціни $0,75 за пачку 10шт.

Андрій-Бердичів, Shave Master, Yura_, Jeemye та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Jeemye
Бувалий
Бувалий
Jeemye


Повідомлень : 224
Репутація : 22
Дата реєстрації : 06.11.2021
Звідки : Киев

Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Wilkinson Sword    Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 EmptyПт 17 Лют 2023, 23:21

Додам і я свої 5 ть копійок. Набрав станочків на тест і звернув увагу, що всіх іх провіряю на звичайних lord і wilkinson, що лежать в запасі. Зазвичай голюсь іншими лезами, коли треба протестити станок - беру одне з цих лез. Тобто леза досить зрозумілі і прогнозовані. Хоч то слант, хоч то копія р41, хоч регульована радянська бритва. Якось так.

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 226
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Wilkinson Sword    Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 EmptyСб 25 Лют 2023, 20:52

Мої улюблені леза. На Меркур С33 ведуть себе доволі непогано. Щетина дуже жорстка, але голюсь реглулярно. Єдиний нюанс який вже десятки разів помічав - вони дуже жорсткі при першому використанні коли нові леза. Потрібно дуже ніжно. Але з другого разу ідуть як по маслу. Вистачає десь на 1.5-2 тижні: 4-6 голінь.

Для порівняння ще юзав Астру, Фетзер, якийсь з Біків, та Дербі (але дуже мало). Вілкінсон, точно краще Астри на порядок, які після 2014 року як витратив свої запаси більше не купляю, бо в Росії виготовлення.

Фетзер мені не зайшов. Може для моєї бритви. Я психанув та взяв одразу 100 шт. Ледве дочекався, щоб їх використати/роздарити та повернутись до перевіреного Вілкінсон.

Shave Master та Danny Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 931
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Wilkinson Sword    Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 EmptyПт 05 Травень 2023, 18:05

Pauls пише:
Особисто мені німецькі Wilkinson Sword дуже комфортні з Feather Popular для щоденного використання 7 днів на тиждень
Спробував сьогодні дану пару. Загалом голюся раз у 3-4 дні (так більше подобається). А тут не витримав і поголився через 2. У цілому круто, але є й "але". Сам процес дуже комфортний. Та у цій бритві у принципі усе доволі комфортно із більшістю лез. Але я навіть примудрився по порізатись. Вже не знаю, як так. Чи то останнім часом відвик від легких бритв, чи то рука дригнулась, але є поріз. Вірніше концентрована низка кривавих цяток. Вважаю що просто дуже давив. Дужче ніж потрібно. Але як кожноденник ця пара, у цілому, супер. Буду пробувати ще.
Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 226
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Wilkinson Sword    Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 EmptyПт 05 Травень 2023, 18:15

В мене Вілкінсон основне лезо. Я майже 9 років голився через день, а декілька місяців тому  почав голитись 6 раз на тиждень (певно вплив форуму :)). Чесно кажучи мені довелося дуже сильно попрацювати над своєю технікою та багато переосмислити. Я зрозумів, що голячись раз в два дні, в мене встигала відновлюватись шкіра і дуже багато чого мені прощала, на що я навіть не звертав увагу. 

Доречі, я писав вище, що перший прохід новим лезом дуже часто тягнув. Прогрес цю проблему виправив, взагалі ніякого діскомфорту, вже певно 2 пачки точно використав.
Подумав може Прогрес всіядний, вставив рідне лезо Меркур та викинув його через 10 секунд

Mel, ARTURIUS, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 931
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Wilkinson Sword    Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 EmptyПт 05 Травень 2023, 18:47

Bonbon пише:
 Я майже 9 років голився через день, а декілька місяців тому  почав голитись 6 раз на тиждень (певно вплив форуму :)).
В мене не встигає відростати. День на 3й день вже є щось. Якщо частіше разу у 3 дні то шкіра не встигає. Та й нічого особливо голити.
Цитата :
Доречі, я писав вище, що перший прохід новим лезом дуже часто тягнув. Прогрес цю проблему виправив, взагалі ніякого діскомфорту, вже певно 2 пачки точно використав.
Подумав може Прогрес всіядний, вставив рідне лезо Меркур та викинув його через 10 секунд
Ну то ви, як розумію, голитесь однією парою лезо-бритва вже довгенький час.
В мене ж практично кожного разу щось нове: лезо чи бритва а то й одразу обидва. До цього улюбленими лезами були руський Супутник та РПЛ, а бритвами Treet Hercules та китайська Gillette Blue. Вони навіть виглядають практично однаково зовні. Лише насічка на пластиковій ручці різна. Але голять по різному, бо Treet вигинає лезо кришкою, коли вставляєш (задумано конструкцією так, не брак). Так поки голився одним і тим же, все було ок. Навіть придбав по 2 блоки тих та інших лез.
А після експериментів навіть не можу "згадати", де ці леза гарно голили. Бо голять НЕ гарно.

Я до того, шо шкіра звикає та ви теж. Можливо, якщо голитися кілька місяців іншим лезом, то воно теж стане улюбленим.
Тут навіть змінюєш крем і вже процес гоління проходить інакше. Не так давно голився польским кремом для гоління Belle Jardin (синій тюбик, із ромашкою). І так він мені "не зайшов", що аж збирався тут накатати гнівний пост про нього. У всякому разі відносно попередніх, Nivea Men (білий для чутливої шкіри), чи турецьких ARKO "не зайшов". Але під кінець тюбику розпробував поляка. Вважаю що просто пристосувався. Бо перші рази досить проблемно виходило зробити піну. То була занадто густою і стискала шкіру, а то сильно водянистою і зовсім не ковзала.
Тобто, думаю, що прислів'я "час лікує" працює й тут.

Kitten911 та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 226
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Wilkinson Sword    Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 EmptyПт 05 Травень 2023, 19:11

Так, згоден. Дійсно користуюсь одним й тим самим. Знаю, що якщо змінювати то дійсно все складніше. Це не дуже моє, я більше однолюб :)

А з приводу звикнути, тут і так і ні в мене. Було 100 фетзер лез, так ось так і не звик до них. Не міг дочекатись поки використаю та раздам. А були речі до яких дійсно пристосувався та сподобались.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 931
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Wilkinson Sword    Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 EmptyПт 05 Травень 2023, 20:15

Bonbon пише:
А з приводу звикнути, тут і так і ні в мене. Було 100 фетзер лез, так ось так і не звик до них. Не міг дочекатись поки використаю та раздам.
Ні, я не про збочення. Бо раз за разом користуватися тим, що не подобається, причому маючи змогу це змінити - то є збочення. ;)
А звикання - то про користування одним і тим же (і, звичайно, воно повинно подобатись).

Bonbon Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 226
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Wilkinson Sword    Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 EmptyПт 05 Травень 2023, 22:09

Ну я також не маніяк😂 Не все було так погано з Фізером, проте хотів пошвидше їх вже закінчити

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 931
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Wilkinson Sword    Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 EmptyСб 06 Травень 2023, 09:18

Bonbon пише:
Не все було так погано з Фізером, проте хотів пошвидше їх вже закінчити
В мене, от, із Астрою не склалося. Тому частину поміняв а іншу подарив. зоставив пару пачок на віпадок що знайдеться таки під них бритва у майбутньому. Чим чекати поки скінчаться, краще вже так...

Bonbon Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Pauls
Новачок
Новачок
Pauls


Повідомлень : 40
Репутація : 2
Дата реєстрації : 12.01.2023

Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Wilkinson Sword    Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 EmptyНд 07 Травень 2023, 08:16

CNPOMAHELL пише:
 Чи то останнім часом відвик від легких бритв, чи то рука дригнулась, але є поріз. Вірніше концентрована низка кривавих цяток. Вважаю що просто дуже давив. Дужче ніж потрібно. Але як кожноденник ця пара, у цілому, супер. Буду пробувати ще.
То певно через те, що популар легкий і провокує на натискання, бо ж хочеться отримати гладку поверхню після голінняwink , а тут в руках якийсь шматок пластмаси. Сам не раз мав такі порізи. На разі зараз у нас повний порядок, я не спішу, не тисну і відповідно лезо та братва не відповідають агресією.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 931
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Wilkinson Sword    Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 EmptyНд 07 Травень 2023, 13:28

Pauls пише:
На разі зараз у нас повний порядок, я не спішу, не тисну і відповідно лезо та братва не відповідають агресією.
Тому й написав, що вже трохи відвик від легких.

Pauls Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Pauls
Новачок
Новачок
Pauls


Повідомлень : 40
Репутація : 2
Дата реєстрації : 12.01.2023

Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Wilkinson Sword    Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 EmptyПн 08 Травень 2023, 10:58

CNPOMAHELL пише:
Тому й написав, що вже трохи відвик від легких.

А я настільки звик до популара, що вже ним розмахую як одноразовим станком і щось важче й брати не хочеться...
Спробував відростити 4-денну рослинність для тесту і таки погоджуюся, що не так комфортно голитися, як при щоденному використанні.
Тому залишаюся в режимі 7/365.

all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 931
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Wilkinson Sword    Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 EmptyПн 08 Травень 2023, 13:43

Pauls пише:
Спробував відростити 4-денну рослинність для тесту і таки погоджуюся, що не так комфортно голитися, як при щоденному використанні.
Теж здалося, що для 2-4денноїщетини дана бритва не підходить. А от на кожен день, думаю ок. Але так часто мені не потрібно голистися, тому про Feather Popular я згадую не часто.
Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 500
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Wilkinson Sword    Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 EmptyПн 05 Черв 2023, 00:13

Jeemye пише:
  Тобто леза досить зрозумілі і прогнозовані.
Останнім часом ассортимент різноманітних лез Wilkinson Sword в Україну імпортує ,,Асканія - трейдинг". Цікавить хто купував ці леза в упаковках по 10 шт в ,,Червоному маркеті", або інших магазинах України, чи відчували різницю з тими, що купували раніше. [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Віцик, razorblade1989, Акулов та Wład Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 295
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Wilkinson Sword    Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 3 EmptyСб 20 Квіт 2024, 21:04

Раньше брился пару раз и менял лезвие на новое, а сейчас пользуюсь около двух недель наверное, не хочу преувеличивать, но сеансов 5-7 оно прошло и при этом сохраняет остроту, не тянет волос, мало чем отличается от свежего. Вот и думаю, это одно такое попалось или просто предыдущие зря выбрасывал..

Bonbon та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Лезвия Wilkinson Sword
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
 Схожі теми
-
» Леза Gillette Wilkinson Sword
» Помазок Wilkinson Sword
» Лосьйон Wilkinson Sword
» Продам шаветку Wilkinson Sword
» Wilkinson Sword Classic и аналоги

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: