ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Нужен совет по слантам

Перейти донизу 
+20
trimmer
Yura_
all75
MedveD
Volodymyr
dinozavr 24
Evgen
fill
mougrim
Олександр Тернавский
Денис К.
Prometheus
Alter ego
Ruslan
Dimanello
Vladislav
Евгений
Driller
Vlad-Ua
TeeJay
24 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
АвторПовідомлення
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 283
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Нужен совет по слантам - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Нужен совет по слантам   Нужен совет по слантам - Сторінка 3 EmptyСр 10 Серп 2022 - 11:51

trimmer пише:
Терзают смутные сомненья, в том что он из латуни.

Таки сомнения не напрасны. Поискал информацию... В некоторых зарубежных магазинах, и на многих зарубежных форумах пишут что только ручка у Паркера 55 из латуни. А голова из Замака. На одном форуме даже фото с отломившимся посередине штоком (резьбовым) выложил пользователь после года использования...

trimmer та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1593
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Нужен совет по слантам - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Нужен совет по слантам   Нужен совет по слантам - Сторінка 3 EmptyСр 10 Серп 2022 - 12:37

all75 пише:
trimmer пише:
Терзают смутные сомненья, в том что он из латуни.

Таки сомнения не напрасны. Поискал информацию... В некоторых зарубежных магазинах, и на многих зарубежных форумах пишут что только ручка у Паркера 55 из латуни. А голова из Замака. На одном форуме даже фото с отломившимся посередине штоком (резьбовым) выложил пользователь после года использования...

Читал про этот станок на badgerandblade, там кто-то смотрел интервью с владельцем фирмы.
Так вот, с его слов, цельнолатунные у Паркера только бабочки, остальные станки - ручка латунь, голова замак.

all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Evgen поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1078
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Нужен совет по слантам - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Нужен совет по слантам   Нужен совет по слантам - Сторінка 3 EmptyСр 10 Серп 2022 - 12:37

Был у меня 71 Паркер с закрытой головой, тот же вариант, голова - ЗАМАК, ручка - латунь.
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 283
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Нужен совет по слантам - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Нужен совет по слантам   Нужен совет по слантам - Сторінка 3 EmptyСр 10 Серп 2022 - 13:11

Yura_ пише:
цікаво на якому сланті зупините свій вибір :?:

Переміг в нелегкому виборі серед слантів Fatip Grande Chrome Slant Open Comb. Замовив щойно в Барберкомпані. В них і так ціна дешевша ніж на закордонних сайтах, та ще форумна знижка 10% і кешбек від Монобанку 2% ще знизили ціну.
Варіанти неагресивного сланту з нержавійки ніхто не підкинув. Варіантів з латуні було всьго два і то паркер виявився комбінованим латунь/замак.

Хоча Паркер 55 більще сподобався по фото (люблю матове або сатинове покриття, а хром взагалі недолюблюю). По фото сподобався а як в руках - хто зна...

Але Fatip мав кілька переваг:
1) Він повністю з латуні (на відміну від Паркера). А хотілося саме ланунь або нерж.
2) Він має відкриту гребінку. Всі інші сланти, шо я переглядав, мають закритий тип голови. Тобто, якщо пізніше захочу спробувати слант закритого типу - вибір є.
3) В мене вже є Fatip з ручкою Picolo, тепер матиму і ручку Grande - буде вибір яку ручку ставити.

fill, Wolfskin, РустВр, Олександр Lutsk та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
NormanV
Новачок
Новачок
NormanV


Повідомлень : 2
Репутація : 0
Дата реєстрації : 07.08.2022

Нужен совет по слантам - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Нужен совет по слантам   Нужен совет по слантам - Сторінка 3 EmptyСр 10 Серп 2022 - 22:42

Kitten911 пише:
Вопрос к владельцам слантов Фатип, интересно кто что может о нем сказать, как станок?
Положительные впечатления. В моем открытый гребень и хромовый финиш. С установкой лезвия проблем нет. Нравится у Фатипов длинный резьбовой штырь, уменьшает вероятность получить проблемы с резьбой. Радует, что он полностью латунный вроде. К финишу, конечно есть вопросы, как у всех Фатипов. Накатка на конце ручки островатая, есть пару каких-то некритичных коцок на нижней плите и ручке. Ручка полая сквозная - не всем зайдет, но зато влага там не накапливается. Верхняя плита обработана хорошо, финиш близкий к идеальному. Ну если вы перфекционист, то может оно и не ваше. Но станок для меня информативный, бреет с приятным шуршанием и неимоверно эффективно. С зеленой Астрой - прям очень комфортно. Сравнить с другими слантами не смогу - это первый слант у меня. Но как на меня, за те условно небольшие деньги - приятная удачная покупка. Однако следует учесть, что щетина у меня мягкая и редкая. Против роста щетины я не брею. Только по росту и перпендикулярно росту. Ну и бреюсь раз в два дня. Как раз мягкая щетина и не давала нормально бриться 89й головой - давно думал взять что-то более эффективное и не агрессивное (условно). Вот со слантом угадал.

Evgen, Kitten911, ditrih_, Yura_, all75 та SurferUa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Viktor Syvenkyy
Новачок
Новачок
Viktor Syvenkyy


Повідомлень : 48
Репутація : 1
Дата реєстрації : 18.04.2021
Вік : 47
Звідки : Львів

Нужен совет по слантам - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Нужен совет по слантам   Нужен совет по слантам - Сторінка 3 EmptyПн 12 Груд 2022 - 22:10

Прикупив я собі недавно на нашому форумі ще один слант, а саме Іkon X3. Це мій перший станок з алюмінію та третій слант у колекції. Що хочу відзначити, після свого вундіка, яким я користуюся вже 1.5 року, новий слант однозначно м'якший! Я маю доволі тверду щетину та чутливу шкіру. Користуюся традиційно милом tabak та пришейвом від prorasso. На вундіку після довгих експериментів я зипинився на лезах derby premium (зелених)- це найкомфортніша пара. На ikon ці леза виявилися за м'якими. Пробував персону, а вона вже за агресивна, шкіра ще довго відчуває подразнення. Найкращою парою наразі виявилися леза від Астри теж зелені. Тепер про сам станок та якість гоління:
1. Станок з алюмінію, але голова не липне і ковзання достатнє на цьому милі.
2. Як багато писали, станок хоче конкретний кут при голінні. Це зразу чути по відсутності специфічного звуку, коли він перестає голити при втраті кута. Тому станок на відміну від вундіка є інформативнішим.
3. По якості вибривання він все таки програє вундіку. За три стандартних проходи після Ikon треба більше добривок, особливо під нижньою губою та скулах. А от на шиї він вибриває краще за вундіка.
4. Після Ikon щетина відростає швидше, але зовсім на трішки.
Я його собі брав, як можливу альтернативу вундіку для щоденного використання, але наразі в мене є поки що сумніви по цьому. На мою чутливу шкіру це зараз не комфортно. Хоча треба ще продовжити експерименти з лезами та можливо з технікою. Ще хочу сказати, що за 1.5 року я з вундіком подружився повністю, тож з Ikon теж є для мене не травматичний. Як і будь-який інший слант він акуратно м'яко зрізає всі нерівності на шкірі, а тому про це треба пам'ятати та бути готовим. Загалом я задоволений станком! Але вундік кращий)))

Олександр Тернавский, fill, Palych, Kitten911 та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Нужен совет по слантам
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
 Схожі теми
-
» Допомога у виборі станка
» Допомога з визначенням моделі станка
» А нужен ли крем от солнца ?
» Совет по связям
» Совет по лезвиям

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: