ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Нужен совет по слантам

Перейти донизу 
+20
trimmer
Yura_
all75
MedveD
Volodymyr
dinozavr 24
Evgen
fill
mougrim
Олександр Тернавский
Денис К.
Prometheus
Alter ego
Ruslan
Dimanello
Vladislav
Евгений
Driller
Vlad-Ua
TeeJay
24 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Нужен совет по слантам - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Нужен совет по слантам   Нужен совет по слантам - Сторінка 2 EmptyПн 26 Бер 2018 - 22:12

Ну то саме собою зрозуміло!

На необмиту річ гарантія не поширюється :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Нужен совет по слантам - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: О бритвенных станках-косорезах.   Нужен совет по слантам - Сторінка 2 EmptyПн 23 Квіт 2018 - 14:03

Мои выводы о бритье слантами.
Все преимущества великолепно изложены Дмитрием -
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Конструктивно данные головы, именуемые русскоязычным населением косорезами, созданы именно для среза щетины. И они с этой задачей справляются. Вот только при срезе щетины очень часто срезают и микроскопические выпуклости на лице, которые даже на ощупь не ощутимы. Особенно это проявляется в агрессивных станках. Для меня такими являются Вундербар и Файн. Мои выводы:
1. Бритвенными станками Merkur 37С (39С) можно бриться на всех участках, как и обычным станком, не изменяя технику бритья. Это позволяет малый угол скрутки лезвия в головах станков.
Внешне похожий на него
Внешне похожий на него 37Cerman от Разорок бреет значительно агрессивнее. С этим мне нужно обращаться осторожнее.
2. IKon x3 обладает большим углом скрутки лезвия. Но из-за меньшего вылета тоже вполне можно бриться как станком с прямым резом. Но есть одна особенность, а именно - очень сложно выдерживать нужный угол при бритье и необходимо постоянно контролировать силу нажатия на станок. Чуть больше надавите и незаметно для себя снимите участок кожи, иногда даже не почувствуете. Если Вам удастся его обуздать наработанной практикой - получите очень мягкое, эффективное и великолепное бритьё. Нём осталась лучшая память из всех примеренных косорезов.
3. С Вундербаром и Файном данные методы не прокатят. Из-за особенностей кожного покрова, если бриться как обычным станком, я постоянно получаю 5-10 красных точек под нижней губой с правой стороны, над верхней губой и у уголков рта. Порезы случаются очень редко, а вот эти точки (англоязычники их зовут НИКами), в этих местах постоянны. При бритье с предварительным нанесением масла на щетину точек получаю меньше (иногда совсем не получаю). Но это невыход. Поэтому данными станками бреюсь как обычными, а в местах, где сносятся неровности, бреюсь против роста очень расслабленной кистью, едва касаясь кожи и очень короткими и быстрыми движениями. Стрижки делаю по одному месту 3-5 раз. Осторожно, не зацепите край верхней губы лезвием. Крови будет много, тяжело остановить и долго заживает ранка. Бриться мне подобным образом очень интересно. Каждый раз чувствую себя сапёром на минном поле. Иногда получается без крови обойтись, даже используя японские перья и BIG. Но комфортнее и безопаснее получается с более мягкими лезвиями (ASP, Восход).
У кого-то могут проблемные участки находиться в иных местах, у некоторых по всему лицу (иногда, под настроение, всю щетину сбриваю короткими стрижками). Попробуйте, попрактикуйтесь.
Очень повезло тем, кого природа наградила очень ровной кожей на лице, но таких людей очень мало. Вот им слантами бриться сам Бог велел.
Буду рад дополнениям, с удовольствием выслушаю иные мнения по технике бритья с другими слантами.
С опытом пришло понимание, что данный вид бритвенных станков мне совершенно ни к чему. Не та толщина срезаемой щетины, чтобы получить видимые преимущества. Вот опасность пустить кровушку значительно выше. Ведь совершенно не даром такой гигант в мире влажного бритья, как Gillette, за свою историю ни одного Slant Bar не запустил в массы. Станки, как говорится, на любителя и для широкой публики не предназначены.
А что касается какой-то особой техники и необходимости бритья секательными движениями, то это миф пользователей для повышения собственной оценки своего мастерства. Освоевшие данную технику бритья получат не меньший результат и от бритья станком с прямым резом.

Для информации: различные методы влажного бритья -
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Никогда не думал, что будет когда-либо возврат к слантам. Но этот станок меня действительно поразил. [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Бреюсь только "Днепром"

Evgen Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
dinozavr 24
Новачок
Новачок
avatar


Повідомлень : 40
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 30
Звідки : Никополь

Нужен совет по слантам - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Нужен совет по слантам   Нужен совет по слантам - Сторінка 2 EmptyСр 11 Груд 2019 - 12:10

Добрый день подскажите пожалуйста какой агрессивности взять лезвия к слантам?
Повернутися до початку Перейти донизу
Volodymyr
Частий гість
Частий гість
Volodymyr


Повідомлень : 57
Репутація : 29
Дата реєстрації : 05.10.2018
Звідки : Харьков

Нужен совет по слантам - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Нужен совет по слантам   Нужен совет по слантам - Сторінка 2 EmptyСр 11 Груд 2019 - 14:03

dinozavr 24 пише:
Добрый день подскажите пожалуйста какой агрессивности взять лезвия к слантам?

Советую начинать со Спутника, желательно с тефлоновым покрытием. На нем можно и остановиться.

И еще. Если Ваш слант с тяжелой нержавеющей ручкой, попробуйте поменять её на что-то полегче и научитесь работать слантом легкими, "порхающими" движениями. У меня нет опыта бритья тяжелыми Айконами и Вундербарами, но замена ручки на GS37 и изменение манеры бритья дали мне лучший результат, чем бритье, которое давало хорошие результаты на Фатипе и V3A

Evgen Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість
Anonymous



Нужен совет по слантам - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Нужен совет по слантам   Нужен совет по слантам - Сторінка 2 EmptyСр 11 Груд 2019 - 20:37

dinozavr 24 пише:
Добрый день подскажите пожалуйста какой агрессивности взять лезвия к слантам?
Всё зависит...

У меня в Wunderbar.

Любимая лошадка Silver blue - хорошо, но слегка агрессивно.
Derby premium - мягко и подло.
Ruby plus - лучший результат.
Rapira Platinum - слишком мягко.
Treet Platinum - Джек-потрошитель.
Повернутися до початку Перейти донизу
dinozavr 24
Новачок
Новачок
avatar


Повідомлень : 40
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 30
Звідки : Никополь

Нужен совет по слантам - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Нужен совет по слантам   Нужен совет по слантам - Сторінка 2 EmptyЧт 12 Груд 2019 - 5:40

У меня турист вес 40 грам
Повернутися до початку Перейти донизу
Volodymyr
Частий гість
Частий гість
Volodymyr


Повідомлень : 57
Репутація : 29
Дата реєстрації : 05.10.2018
Звідки : Харьков

Нужен совет по слантам - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Нужен совет по слантам   Нужен совет по слантам - Сторінка 2 EmptyЧт 12 Груд 2019 - 8:54

dinozavr 24 пише:
У меня турист вес 40 грам

о, легкий станок!

Тогда имеет смысл почитать Александра Тернавского:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

может будет полезно для понимания того, как с ним обращаться

Evgen Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
MedveD
Новачок
Новачок
MedveD


Повідомлень : 6
Репутація : 2
Дата реєстрації : 06.02.2020

Нужен совет по слантам - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Нужен совет по слантам   Нужен совет по слантам - Сторінка 2 EmptyЧт 6 Лют 2020 - 16:29

Интересная тема, однако. Впервые попробовал классическую Т-шку в декабре прошлого года, вспомнив, что где-то дома лежит в кейсе такой станок, до этого ни разу не держал их в руках. Этим станком оказался советский косорез Луч, причём, в очень хорошем состоянии. На выходных купил на рынке лезвия Gillette Platinum, попробовал - очень нежный станок, аж странно. В общем, с тех пор закупился лезвиями и экспериментирую. Оговорюсь сразу, бреюсь в один проход по росту волос через день, мне более чем достаточно, ибо всё равно к вечеру отрастают ежики щетины. С января пробовал брить им голову(cразу против шерсти), один раз получил глубокий порез с Astra SP, с  лезвиями Derby Premium голова горела еще и на следующий день, с остальными всё в порядке)))

 В общем, рекомендую попробовать всем этот слант. На канале Mr.Britva Ливиу сказал, что этот слант агрессивнее 41-го Мюле.
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 283
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Нужен совет по слантам - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Нужен совет по слантам   Нужен совет по слантам - Сторінка 2 EmptyЧт 4 Серп 2022 - 16:49

Нет у меня в коллекции сланта. А интересно попробовать. Из замака не хочу. Думаю над Паркером 55 из латуни. Или смотреть нержавейку. Нужно не очень агрессивный...
Кто длительное время и регулярно пользуется Паркером 55... Как у него с качеством? Износ резьбы, проблемы с покрытием или что-либо еще наблюдается или нет?

Evgeny поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 149
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Нужен совет по слантам - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Нужен совет по слантам   Нужен совет по слантам - Сторінка 2 EmptyЧт 4 Серп 2022 - 17:25

Є ще недорогий Fatip (латунний), маю ОС - задоволений, але є проблеми із вирівнюванням леза.

all75 та SurferUa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 283
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Нужен совет по слантам - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Нужен совет по слантам   Нужен совет по слантам - Сторінка 2 EmptyПт 5 Серп 2022 - 8:56

Yura_ пише:
Є ще недорогий Fatip (латунний), маю ОС - задоволений, але є проблеми із вирівнюванням леза.
Як він по агрессіїї з чим можна порівняти? Такий же агресивний як і Піколо?
Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 149
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Нужен совет по слантам - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Нужен совет по слантам   Нужен совет по слантам - Сторінка 2 EmptyПт 5 Серп 2022 - 10:17

Пікколо не користувався, то не можу порівняти. Як купив Fatip Open Comb Slant (FOCS) на ручці  Grande, то перші рази голився дуже обережно (начитався, що Fatip агресивний, якби нічого не читав, то би думав, що ця бритва - неагресивна). Але ні, мене FOCS голить приємно, гладко, без зайвої агресії. Гоління подобається цією бритвою. Хоча спочатку трохи нервувало танцювання із вирівнюванням леза, тепер звик, не звертаю, аж так дуже увагу.
Голюся переважно через день за два проходи, заріст середній, використовував леза - Bic chrome platinum помаранчевий, Bic Astor Stainless, Спутник. Усі леза голили добре.

all75 та SurferUa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 283
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Нужен совет по слантам - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Нужен совет по слантам   Нужен совет по слантам - Сторінка 2 EmptyПт 5 Серп 2022 - 11:18

Yura_ пише:
Пікколо не користувався, то не можу порівняти. Як купив Fatip Open Comb Slant (FOCS) на ручці  Grande, то перші рази голився дуже обережно (начитався, що Fatip агресивний, якби нічого не читав, то би думав, що ця бритва - неагресивна). Але ні, мене FOCS голить приємно, гладко, без зайвої агресії. Гоління подобається цією бритвою. Хоча спочатку трохи нервувало танцювання із вирівнюванням леза, тепер звик, не звертаю, аж так дуже увагу.
Голюся переважно через день за два проходи, заріст середній, використовував леза - Bic chrome platinum помаранчевий, Bic Astor Stainless, Спутник. Усі леза голили добре.
Чудово!
Звичайний (не слант) Fatip Open Comb (Piccolo та ін.) дійсно доволі агресивний станок. А от слант Фатіпівці мабуть вирішили зробити не таким агресивним. Знайшов про цей слант тему на іншому форумі, теж пишуть що він не агресивний, порівнюють з Merkur 37...
Цікавий варіант для придбання, тим більше що маю Fatip Piccolo: Open та Closed Comb. Можливо, хтось ще підкине варіант не агресивного сланту з нержавійки?


Останній раз редагувалося: all75 (Пт 5 Серп 2022 - 11:48), всього регувалося 1 раз(-и)

Yura_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 149
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Нужен совет по слантам - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Нужен совет по слантам   Нужен совет по слантам - Сторінка 2 EmptyПт 5 Серп 2022 - 11:29

Маю Merkur 37с, то FOCS виголює краще, але із Merkur 37с немає проблем із вирівнюванням леза. Нержавійки не маю, цікаво на якому сланті зупините свій вибір :?:

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1593
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Нужен совет по слантам - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Нужен совет по слантам   Нужен совет по слантам - Сторінка 2 EmptyПт 5 Серп 2022 - 13:22

all75 пише:
Думаю над Паркером 55 из латуни.

Терзают смутные сомненья, в том что он из латуни.

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1078
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Нужен совет по слантам - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Нужен совет по слантам   Нужен совет по слантам - Сторінка 2 EmptyПт 5 Серп 2022 - 13:43

Производитель на своем сайте пишет, что из латуни. Хотя меня смущает в описании материала слово frame - "Solid Brass frame". Почему не пишут, например, как Pearl - "100% Brass". Хотя, какая разница...

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3527
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Нужен совет по слантам - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Нужен совет по слантам   Нужен совет по слантам - Сторінка 2 EmptyПт 5 Серп 2022 - 14:03

Имею Паркер 55, станок вытеснил с полки герман слант 37, по эффективности лучше, нет скрытой агрессии, лезвие хорошо чувствуется на коже, первые разы казался агрессивным но потом понял что он менее агрессивный чем 37 но более информативный, 37м постоянно хотелось придавить, тут этого желания нет, бреет очень чисто и кожа не устаёт, хороший станок, однозначно заслуживает внимания! Первые пару раз аккуратно бриться, потом привыкаешь и агрессия прреходит в информативность.

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Evgen
Частий гість
Частий гість
Evgen


Повідомлень : 69
Репутація : 23
Дата реєстрації : 23.03.2018

Нужен совет по слантам - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Нужен совет по слантам   Нужен совет по слантам - Сторінка 2 EmptyПт 5 Серп 2022 - 15:07

MedveD пише:
Интересная тема, однако. Впервые попробовал классическую Т-шку в декабре прошлого года, вспомнив, что где-то дома лежит в кейсе такой станок, до этого ни разу не держал их в руках. Этим станком оказался советский косорез Луч, причём, в очень хорошем состоянии. На выходных купил на рынке лезвия Gillette Platinum, попробовал - очень нежный станок, аж странно. В общем, с тех пор закупился лезвиями и экспериментирую. Оговорюсь сразу, бреюсь в один проход по росту волос через день, мне более чем достаточно, ибо всё равно к вечеру отрастают ежики щетины. С января пробовал брить им голову(cразу против шерсти), один раз получил глубокий порез с Astra SP, с  лезвиями Derby Premium голова горела еще и на следующий день, с остальными всё в порядке)))

 В общем, рекомендую попробовать всем этот слант. На канале Mr.Britva Ливиу сказал, что этот слант агрессивнее 41-го Мюле.
Луч 3 - перший мій станок придбаний після служби в армії в 1982 році. В ті роки асортимент був не великий, але я пробував різні станки і нічого кращого за Луч 3 так і не знайшов. Нічого спільного в агресії з r41 не помітив. У R41 агресія значно вище. Зараз у мене German 37, Merkur 37c, та Fatip slant. Саме м'яке гоління - це Merkur 37c, Fatip трохи агресивніший ніж Merkur. Найагресивніший Razorock German Slant 37.

Олександр Тернавский, Yura_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 149
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Нужен совет по слантам - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Нужен совет по слантам   Нужен совет по слантам - Сторінка 2 EmptyПт 5 Серп 2022 - 15:45

Evgen пише:
Зараз у мене German 37, Merkur 37c, та Fatip slant.

Fatip slant - відкритий (ОС) чи закритий (СС)? Як з вирівнюванням леза?

Evgen Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Evgen
Частий гість
Частий гість
Evgen


Повідомлень : 69
Репутація : 23
Дата реєстрації : 23.03.2018

Нужен совет по слантам - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Нужен совет по слантам   Нужен совет по слантам - Сторінка 2 EmptyПт 5 Серп 2022 - 16:02

Yura_ пише:
Evgen пише:
Зараз у мене German 37, Merkur 37c, та Fatip slant.

Fatip slant - відкритий (ОС) чи закритий (СС)? Як з вирівнюванням леза?
Fatip відкритий. Лезо вільно вільно опускаю на кришку голови. Воно саме ляже так, як потрібно. Так само роблю і з іншими слантами. Доречі, я вже давно віддаю перевагу слантам.

Kitten911, Yura_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Prometheus
Постоялець
Постоялець
Prometheus


Повідомлень : 518
Репутація : 265
Дата реєстрації : 13.11.2017
Вік : 49
Звідки : м.Станіслав. (м.Станіславів, м.Івано-Франківськ,Івано-Мєнтовськ, г.Ивано-Франковск, франік, місто)

Нужен совет по слантам - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Нужен совет по слантам   Нужен совет по слантам - Сторінка 2 EmptyПт 5 Серп 2022 - 16:39

Приветствую. Имел возможность сравнить несколько слантов: 37е, айкон, яки, почти все из USSR...и мое мнение, самый всеядный на лезвия, и меня хорошо пробривает, без травматизма, порезов, слант, или косорез АЛМАЗ, но лучше найти с уцелевшим покрытием головы, без износа, и корозии. И поставить цепкую ручку. Остальные распродал.

Evgen, ARTURIUS, Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Evgen
Частий гість
Частий гість
Evgen


Повідомлень : 69
Репутація : 23
Дата реєстрації : 23.03.2018

Нужен совет по слантам - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Нужен совет по слантам   Нужен совет по слантам - Сторінка 2 EmptyПт 5 Серп 2022 - 16:57

Prometheus пише:
Приветствую. Имел возможность сравнить несколько слантов: 37е, айкон, яки, почти все из USSR...и мое мнение, самый всеядный на лезвия, и меня хорошо пробривает, без травматизма, порезов, слант, или косорез АЛМАЗ, но лучше найти с уцелевшим покрытием головы, без износа, и корозии. И поставить цепкую ручку. Остальные распродал.
Шукав Алмаз, Луч 3, Днепр, але нових ніхто не продає.
Повернутися до початку Перейти донизу
Viktor Syvenkyy
Новачок
Новачок
Viktor Syvenkyy


Повідомлень : 48
Репутація : 1
Дата реєстрації : 18.04.2021
Вік : 47
Звідки : Львів

Нужен совет по слантам - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Нужен совет по слантам   Нужен совет по слантам - Сторінка 2 EmptyПт 5 Серп 2022 - 22:35

Маю razorok wanderbar вже рік, перепробував купу лез і тільки зелене derby підійшло сам раз так як треба. Маю yaki слант, то він агресивніший за вундіка. Маю fatip picolo ос, який менш агресивніший. Але якість гоління жодної з бритв не порівняється з вундіком. Він став основною моєю бритвою, голюся раз на 2 дні і цього повністю достатньо. Flexy pearl по якості схожа, я теж її маю, але комфорту в ній менше. Хочу спробувати славнозвісний луч або дніпро, але всі попадалися в жахливому стані тож не купував.

ARTURIUS, Kitten911 та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3527
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Нужен совет по слантам - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Нужен совет по слантам   Нужен совет по слантам - Сторінка 2 EmptyСб 6 Серп 2022 - 0:32

Вопрос к владельцам слантов Фатип, интересно кто что может о нем сказать, как станок?
Повернутися до початку Перейти донизу
Evgen
Частий гість
Частий гість
Evgen


Повідомлень : 69
Репутація : 23
Дата реєстрації : 23.03.2018

Нужен совет по слантам - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Нужен совет по слантам   Нужен совет по слантам - Сторінка 2 EmptyСб 6 Серп 2022 - 11:43

Kitten911 пише:
Вопрос к владельцам слантов Фатип, интересно кто что может о нем сказать, как станок?
У мене слант Фатіп. Мені дуже сподобався. Меркур 37с трохи м'який, а Разорок Герман37 агресивніший ніж мені подобається, а Фатіп золота середина. Не пропускає волосся. Завдяки відкритій голові чудово зрізає довгу щетину.

Kitten911, Yura_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Нужен совет по слантам
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
 Схожі теми
-
» Допомога у виборі станка
» Допомога з визначенням моделі станка
» А нужен ли крем от солнца ?
» Совет по связям
» Совет по лезвиям

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: