ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Colonel Conk's bastards

Перейти донизу 
5 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Colonel Conk's bastards Empty
ПовідомленняТема: Colonel Conk's bastards   Colonel Conk's bastards EmptyСр 8 Серп 2018 - 13:06

Під час Другої Світової війни вся американська армія була зайнята рятуванням рядового Райана…
У кінці 60-их громадяни масово поповнювали лави Клубу самотніх сердець сержанта Пеппера…
Безсмертні образи дітей лейтенанта Шмідта - певно найкраще, що подарувала світові російська література…
Про дітей капітана Ґранта взагалі все зрозуміло - «А ну-ка пєсню нам прапой, вєсьолий вєтєр!..»
А Діти майора Телятникова були певним символом епохи Перебудови…
Так поволі добираємося і до полковників.
Про «Ах, какой бил музчіна» я помовчу. Розкажу про байстрюків полковника Конка :-)

Як кожна порядна жертва реклами, я не міг пройти повз заклик «Якщо ви ще досі не скористалися гліцеріновим милом, ви ніколи й не голилися до пуття!».
А хто у нас головний по таріло… ееее… по гліцериновим милам? Ну звичайно ж - полковник Ічебод Конк!
Він же Ґєша, він же Ґоґа, він же Col. Conk :-)

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

І от одного прекрасного дня (ще б він був не прекрасним - День народження все ж таки!) у мене в шафці оселилася шайба Бей Руму від згаданого вище полковника.

А недавно сталася нагода спробувати його в ділі…
Спробував. І скажу коротко: ну, такоє…

Основна проблема цього мила - воно непристойно швидко осідає.
Після нанесення піни на обличчя, просто шкірою відчуваєш, як піна розповзається і кудись зникає. За хвилину в дзеркалі її майже вже й не бачиш. Таке враження, що доголюєшся не по піні, а по змазці для анального сексу…

Гаразд, гаразд! Доголюєшся, як по безпінному гелю для гоління :-)

Мав я такий. Наче й функцію свою виконує, ковзання нормальне забезпечує. Але від асоціацій годі куди й дітися :-)

От з цим милом приблизно таке саме - ковзання нормальне, післяковзання присутнє, зі шкірою досить ніжно себе поводить. А на лиці його не бачиш. Хоча хвилину тому там точно була піна!
І що я вже з ним не робив - додавав воду, віднімав воду, температуру регулював, заряджав помазок милом на півшишечки і по самі помідори - ні, не надто допомогає. В якийсь момент щось вдавалося краще, навіть піна була схожа на ту, що її у відео американці показують. Але все одно притомної стійкості досягти не виходило, хоч ти лусни.

Найоптимальнішим способом на зараз поки що є: ледь вогким помазком набрати ледь зволоженого мила і наводити піну на обличчі. Про пінну бороду мріяти, звісно ж, не доводиться - воно більше нагадує фарбу, що нею паркани фарбують. І поводиться приблизно так само - швидко підсихає. Але хоч не опадає, й на тому спасибі.

До речі, ще один цікавий момент. От буває калапуцяєш піну у чаші, і вже наче щось путнє маячить на горизонті, піна така на вигляд приємна стає, масляниста. І ти такий думаєш: «О, ще три рази пензлем бовкну, і буде чікі-пікі!». А тут тобі дуля з маком! Піна просто на очах починає розповзатися, потроху від консистенції збитих вершків переходить до консистенції піни від пива, а далі - піни морського прибою. Хєрня якась!

Я спершу думав, що то може якось вода потрапила у піну (ну там з рук зтекла, чи ще щось), але потім уважно слідкував, щоб не потрапляла - результат той самий, ніяких чікі-пікі. Взагалі не розумію, що відбувається. Містика!

Зараз продовжую експерименти з цією халепою. Воно навіть цікаво інколи стає :-)

В іншому ж мило непогане :-)
Воно приємно пахне. За рахунок гліцерину воно не сушить шкіру, досить приємне для неї. І попри всі свої вибрики свою справу загалом робить непогано - доглядає, ковзає і все таке.

І знаєте, що скажу ще: мило дуже збалансоване за показниками ціна-споживчі якості. От саме на нижній межі. Будь воно трохи дешевшим або трохи гіршим, пішло б у смітник. А так - залишається, поки не скінчиться :-)

Чи можу я його радити?
Ну, я точно не пораджу його новачкам. Їм і так проблем вистачає.
Досвідченим користувачам можу лише сказати відому річ: краще спробувати і пошкодувати, ніж усе життя шкодувати, що не спробував.
Але це, якщо сильно кортить цього мила. Якщо нє, то не надто багато й втратите без нього.

Ще це мило може бути цікавим тим, хто хоче втерти мені носа і показати, що він уміє калапуцяти піну, а я - лошара :-)
Тут я можу лише побажати успіхів. Ну й згодом поцікавлюсь, як вам це вдалося :-)
Я навіть впевнений, що з цього мила можна щось вижати. І мені дійсно цікаво, як?!?!?!

Ну й наостанок: у мене, як я вже казав, Бей Рум. Але полковник клепає байстрюків з різними ароматами. Мені здається, що якості мила від ароматів залежатимуть мало, тож загалом з усією лінійкою відбуватиметься приблизно те саме. Але це лише моя версія.

Дякую за увагу! :-)


P.S. Мило повністю реабілітоване!!! :-)
Обговорення в коментарях і поради колег дали мені зрозуміти мої помилки при користуванні цим милом.
Тож визнаю, був неправий у своїх попередніх оцінках.


Останній раз редагувалося: fill (Пн 17 Вер 2018 - 16:52), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Colonel Conk's bastards Empty
ПовідомленняТема: Re: Colonel Conk's bastards   Colonel Conk's bastards EmptyСр 8 Серп 2018 - 14:09

Есть мыло, которое лучше взбивать в чаше, пена выходит отличная. Есть мыло, которое к чаше нельзя и близко подпускать, ничего путного не выйдет (как в твоем случае), нужно сразу работать на лице и будет счастье :D . Можно попробовать взбить пену по методу Marco и т.д.
Лично у меня такой проблемы с глицериновым мылом "Балтийский бриз" не было, пена перла, что называется, с пол тыка. Один раз стряхнул помазок от воды и вперед.
За обзор два раза плюсанул. Информативно, легко, читать приятно. :twisted:
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Colonel Conk's bastards Empty
ПовідомленняТема: Re: Colonel Conk's bastards   Colonel Conk's bastards EmptyСр 8 Серп 2018 - 14:37

Дякую за оцінку, Руслане! :-)

З цим милом воно ж як виходить: піни можна запросто і пів-відра наробити. Але не на довго.
Щойно на обличчя попадає, кудись анігілює. Прямо як матерія і антиматерія :-)

Я вже його і боком, і раком - не піддається, результат плюс/мінус однаковий.

Та ось що цікаво: ну траплялися в житті невдалі покупки, ну помучишся якийсь час, та й викидаєш. Або відкладаєш до кращих часів, а згодом все одно у смітник несеш.
А от з цим милом поки що не хочеться розлучатися. Третій тиждень його мурижу, а все одно ще хочеться.
Чи то запах так захопив, чи то воно лагідне таке, чи може азарт спортивний прокинувся - не знаю.

Словом, буду ще з ним вправлятися. Якщо вдасться до кінця шайби добитися від нього стабільно прийнятного результату, може купуватиму й надалі.
А ні - ну то й ні :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Colonel Conk's bastards Empty
ПовідомленняТема: Re: Colonel Conk's bastards   Colonel Conk's bastards EmptyСр 8 Серп 2018 - 15:07

У меня похожая ситуация была с Митчелсом. Никак не мог получить пену, которую хотел. Бился бился, ничего не добился :D . Пришлось продать. А у покупателя все пошло нормально, правда тоже не с первого раза.
Видимо есть такой фактор как "не мое", как ты с этим не бейся. Возможно это как раз тот случай.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Colonel Conk's bastards Empty
ПовідомленняТема: Re: Colonel Conk's bastards   Colonel Conk's bastards EmptyСр 8 Серп 2018 - 15:28

Все може бути.
Але "арєшек знаній твьорд, но всьо же ми нє прівиклі атступать..." :-)))
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Colonel Conk's bastards Empty
ПовідомленняТема: Re: Colonel Conk's bastards   Colonel Conk's bastards EmptyСр 8 Серп 2018 - 15:31

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Colonel Conk's bastards Empty
ПовідомленняТема: Re: Colonel Conk's bastards   Colonel Conk's bastards EmptyСр 8 Серп 2018 - 15:34

Тааааак!!! :-)))

Піонерське дитинство!!!
Взвєйтєсь кастрами!!! :-)))
Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість
Anonymous



Colonel Conk's bastards Empty
ПовідомленняТема: Re: Colonel Conk's bastards   Colonel Conk's bastards EmptyСр 8 Серп 2018 - 15:59

Ruslan пише:
У меня похожая ситуация была с Митчелсом. Никак не мог получить пену, которую хотел. Бился бился, ничего не добился :D . Пришлось продать. А у покупателя все пошло нормально, правда тоже не с первого раза.
Видимо есть такой фактор как "не мое", как ты с этим не бейся. Возможно это как раз тот случай.

Отличное мыло, кстати.
Но, дюже балуване, як Галя.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Colonel Conk's bastards Empty
ПовідомленняТема: Re: Colonel Conk's bastards   Colonel Conk's bastards EmptyСр 8 Серп 2018 - 16:10

bt пише:
Но, дюже балуване, як Галя.
Так ото ж.
Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Colonel Conk's bastards Empty
ПовідомленняТема: Re: Colonel Conk's bastards   Colonel Conk's bastards EmptyСр 8 Серп 2018 - 17:03

fill + за обзор. Я конечно не профи в химии, но могу предположить, что т.к как в составе есть 3 мощных пенообразующих компонента (и кстати очень вредных) Triethanolamine и Sodium Laureth Sulfate, а также Tetrasodium EDTA то гасить их может только хорошая доза эмульгатора Polysorbate-20 и растворителя Propylene Glycol. Но это все догадки, а там хз, попробуй воду поменять
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Colonel Conk's bastards Empty
ПовідомленняТема: Re: Colonel Conk's bastards   Colonel Conk's bastards EmptyЧт 9 Серп 2018 - 10:24

Дякую!
За воду теж думав, тре’ спробувати.
Поки шайба не змилилася, для експериментів ще є чималеньке поле :-)

А за хімію, чесно кажучи, не зовсім второпав :-(
Виходить, що мило має якусь кількість піноутворюючих компонентів. Але, щоб їх дія не була аж занадтою, їх "приглушують" іншими компонентами.
І, як версія, саме ці "глушники" призводять до непорозумінь при користуванні милом.
Я вірно зрозумів?
Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Colonel Conk's bastards Empty
ПовідомленняТема: Re: Colonel Conk's bastards   Colonel Conk's bastards EmptyЧт 9 Серп 2018 - 11:27

fill, да все правильно, но не все так просто)) ПАВы отвечают не только за пенообразование, но и за много других параметров. Учитывая, что у того же Вадима с хоумлайк это мыло не оседало, то могу предположить, что дело именно в воде, кислотность либо жесткость поменять и должна пена перестать падать
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Colonel Conk's bastards Empty
ПовідомленняТема: Re: Colonel Conk's bastards   Colonel Conk's bastards EmptyЧт 9 Серп 2018 - 11:35

О, дуже доречно згадав Вадіма з Хоумлайка!
Я теж про нього подумав, коли наведені тобою інгридієнти прочитав - гліцерин, пропіленгліколь... Просто не мило, а жижка для вейпа :-)))

А з водою таки варто пошаманити - мо’ що й вийде.
Дякую!
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Colonel Conk's bastards Empty
ПовідомленняТема: Re: Colonel Conk's bastards   Colonel Conk's bastards EmptyЧт 9 Серп 2018 - 13:58

А на канале Just a Hobby это мыло на первом месте в ТОП 5.
Вот кстати бритье с этим мылом, только не с bastards, а с BUY RUM:

А вот [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] для пошаманить с водой ;)
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Colonel Conk's bastards Empty
ПовідомленняТема: Re: Colonel Conk's bastards   Colonel Conk's bastards EmptyЧт 9 Серп 2018 - 14:57

Дякую!
Дуже цікаве відео.
Я з задоволенням час від часу порглядаю Just a Hobby. Але саме цей ролик якось пропустив.
На жаль, особисто зі Стасом не знайомий, може якось трапиться нагода. А от за канал йому просто тут і зараз - ріспект і уважуха! :-)

Так, власне, щодо мила.
Абсолютно згоден зі Стасом - та й сам про це писав вище - мило дуже класно пахне, дуже ковзке, чудово, лагідно доглядає за шкірою.
Погоджусь також і про розход - витрачається мило помітно. Тож дійсно, не встигне набриднути. :-)
Ну й ціна цілком прийнятна, так.

А от щодо стійкості, то звернув увагу, що на третьому проході Стас теж з цим зіткнувся, навіть зауважив, що, як він каже, "укривістость" вже не така. Йому навіть довелося трохи добирати мила.
При цьому я помітив, що на периферійних дфлянках (біля коміра футболки, наприклад) піна розповзалася ще на першому проході. Просто та ділянка не суттєва, тож воно і не надто впадає у вічі.

Але на що звернув увагу ще: Стас значно активніше і довше працює помазком. Певно, це і є основною проблемою у мене, що нюанси проявляються ще на першому проході.
Ну й голиться Стас дещо швидше за мене. Гадаю, це теж відіграє певну роль.

Та загалом, я зайве впевнився, що з мила таки можна щось вижати. Спробую, дійсно, активніше попрацювати помазком - можливо, це щось дасть. Взавтра саме час поголитися буде, тож не довго чекати :-)

П.С. У мене теж мило Бей Рум.
Бастардом, чи то пак, байстрюком я його назвав для красного слівця :-)
Ну й через те, що не впорався з ним одразу :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Colonel Conk's bastards Empty
ПовідомленняТема: Re: Colonel Conk's bastards   Colonel Conk's bastards EmptyЧт 9 Серп 2018 - 15:15

С забором мыла, мне кажется, лучше перебдеть, чем недобдеть :D .
Если наберешь меньше - возможны проблемы, наберешь больше - скорее купишь новое мыло, зато пена всегда будет хорошая. :D ИМХО.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Colonel Conk's bastards Empty
ПовідомленняТема: Re: Colonel Conk's bastards   Colonel Conk's bastards EmptyЧт 9 Серп 2018 - 16:07

Золоті слова! :-)))


Гей, товариш, берися до мила!
Пензлем працюй, вантаж помазок!
Щоб зранку начальство тебе оцінило,
А на вечір відбою не було від дівОк!

:-)))
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Colonel Conk's bastards Empty
ПовідомленняТема: Re: Colonel Conk's bastards   Colonel Conk's bastards EmptyЧт 9 Серп 2018 - 16:08

Надеюсь, до размещения на форуме пролетарских плакатов не дойдет lol
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Colonel Conk's bastards Empty
ПовідомленняТема: Re: Colonel Conk's bastards   Colonel Conk's bastards EmptyЧт 9 Серп 2018 - 16:13

Нічого не можу обіцяти :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Colonel Conk's bastards Empty
ПовідомленняТема: Re: Colonel Conk's bastards   Colonel Conk's bastards EmptyЧт 9 Серп 2018 - 21:05

1. Спасибо за обзор, интересно было почитать :97:
2. цитую "краще спробувати і пошкодувати, ніж усе життя шкодувати, що не спробував". вот за это можно стать холостяком ;)
3. Данное мыло единственное из всей моей коллекции которое осталось ровно на один сеанс 😢
4. +100500 к Руслану, про больше намылишь, быстрее "перезагрузишь гардероб" lol
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Colonel Conk's bastards Empty
ПовідомленняТема: Re: Colonel Conk's bastards   Colonel Conk's bastards EmptyПт 10 Серп 2018 - 10:41

Чудова п’ятниця сьогодні, панове :-)

Мені це вдалося!!! :-)))

Я повністю відтоврив процес, показаний Стасом Just a Hobby. І все вийшло! :-)
Я навіть водичкою мильною вмився, як на відео, для чистоти експерименту. :-)

А головне: я добре замочив мило.
Не так, як раніше - ледь-ледь. А щедро налив у миску води. Мило добряче розмокло. І далі все вже було справою техніки :-)
Помазок мила набрав, як не в себе. Я від душі порозвозюкував його по обличчю - довше і ретельніше, ніж зазвичай. І все - чудова піна!

Тож, панове, мою попередю оцінку "ну, такоє..." щодо цього мила офіційно прошу вважати недійсною :-)

Мило - прекрасне!
Власне, до багатьох його якостей в мене і від початку не було питань: запах, ковзання, ніжний догляд за шкірою - все чудово.
Була лише одна проблема, що вона вимагала вирішення. І ось, власне, шлях вирішення знайдено, все працює :-)

Тому з чистим сумлінням можу рекомендувати це мило усім - і піонерам, і пенсіонерам.
Головне, діти, не повторюйте моїх помилок, а дивіться на відео, як робити правильно.
І буде вам щастя :-)

Мило полклвника Конка, певно, можна назвати мрією ветшейвера: воно класне, розходується швидко - тож не встигне набриднути, і буде нагода "перегрузити гардероб" :-)

Ну й це... як його... визнаю: я - лошара :-)))


П.С. Стасе, воно, канєшно, можно й холостяком стати... А можна і впер... ееее... спробувати :-)))

Ну й головне: дякую за науку! :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Colonel Conk's bastards Empty
ПовідомленняТема: Re: Colonel Conk's bastards   Colonel Conk's bastards EmptyПт 10 Серп 2018 - 12:58

fill, рад, что все завершилось Хэппи эндом. Для этого и существуют такие площадки как наш форум, чтобы люди обменивались опытом, учились, узнавали что-то новое.
Так что "лошара" - это не наши методы lol
Я, кстати, замачиваю любое мыло, будь оно твердое или мягкое. Хуже не будет, а вот откликается оно, когда начинаешь его теребить помазком мгновенно. :D
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Colonel Conk's bastards Empty
ПовідомленняТема: Re: Colonel Conk's bastards   Colonel Conk's bastards EmptyПт 10 Серп 2018 - 13:16

Так, тут не посперечаєшся: форум, спілкування з однодумцями - це корисно, цікаво і приємно :-)

Якось раніше не задумувувся про замочування мила, не було, певно, потреби.
Очевидно варто спробувати й, якщо той, переглянути свої погляди в подальшому.

А щодо лошари - то хто мені винен? :-)
Сам нарвався - самому і визнавати довелося. Менше тре’ було мені вийожуватись :-)))
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Colonel Conk's bastards Empty
ПовідомленняТема: Re: Colonel Conk's bastards   Colonel Conk's bastards EmptyПт 10 Серп 2018 - 22:17

fill пише:
Чудова п’ятниця сьогодні, панове :-)

Мені це вдалося!!! :-)))

Я повністю відтоврив процес, показаний Стасом Just a Hobby. І все вийшло! :-)
Я навіть водичкою мильною вмився, як на відео, для чистоти експерименту. :-)

А головне: я добре замочив мило.
Не так, як раніше - ледь-ледь. А щедро налив у миску води. Мило добряче розмокло. І далі все вже було справою техніки :-)
Помазок мила набрав, як не в себе. Я від душі порозвозюкував його по обличчю - довше і ретельніше, ніж зазвичай. І все - чудова піна!

Тож, панове, мою попередю оцінку "ну, такоє..." щодо цього мила офіційно прошу вважати недійсною :-)

Мило - прекрасне!
Власне, до багатьох його якостей в мене і від початку не було питань: запах, ковзання, ніжний догляд за шкірою - все чудово.
Була лише одна проблема, що вона вимагала вирішення. І ось, власне, шлях вирішення знайдено, все працює :-)

Тому з чистим сумлінням можу рекомендувати це мило усім - і піонерам, і пенсіонерам.
Головне, діти, не повторюйте моїх помилок, а дивіться на відео, як робити правильно.
І буде вам щастя :-)

Мило полклвника Конка, певно, можна назвати мрією ветшейвера: воно класне, розходується швидко - тож не встигне набриднути, і буде нагода "перегрузити гардероб" :-)

Ну й це... як його... визнаю: я - лошара :-)))


П.С. Стасе, воно, канєшно, можно й холостяком стати... А можна і впер... ееее... спробувати :-)))

Ну й головне: дякую за науку! :-)
Отрадно слышать если кому-то чем-то помог. Рад, что состоялась дружба с этим продуктом, он действительно очень хорош Colonel Conk's bastards 3387126096
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Colonel Conk's bastards Empty
ПовідомленняТема: Re: Colonel Conk's bastards   Colonel Conk's bastards EmptyВт 14 Серп 2018 - 11:47

Так, дійсно дружба з цим милом відбулася :-)
Дякую, панове!

Сьогодні повторив процес - результат теж повторився.
Отже, можна говорити про стабільність :-)
І це неабияк тішить :-)))
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Colonel Conk's bastards
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 2Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби для гоління-
Перейти до: