ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.

Перейти донизу 
+49
clint
Sweet Dublin
Vlad_Med
Михаил Александрович
razorblade1989
ARTURIUS
Windigo
Caonima
Nils
Bonbon
Александр 7676
all75
Олександр Lutsk
aldvs
dr_vorushylo
2046
andreyv1979
Kitten911
Armadilla
romaan
fill
egoist
cka
Eisener_Gustav
Віталіk
Изотовец
stormpunk
vates
Daved
Сэм
uncle187
Акулов
Янеж
Roman313
Peshek
Андроний
STEEL
alexgrin7
razorsedge
Lisabon
Farikhan
Феникс
Vitgor
Олександр Тернавский
ASV
Ruslan
Саша Кавун
xxtoyxx
Oleksii
53 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Наступний

Мої думки, коли побачив дно
Нарешті, воно закінчилося
Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Vote_lcap37%Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Vote_rcap
 37% [ 50 ]
Що, уже закінчилося?
Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Vote_lcap7%Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Vote_rcap
 7% [ 10 ]
Залежить від мила
Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Vote_lcap53%Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Vote_rcap
 53% [ 72 ]
Інший варіант
Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Vote_lcap2%Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Vote_rcap
 2% [ 3 ]
Усього проголосувало : 135
 

АвторПовідомлення
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 EmptyСб 12 Лист 2022 - 12:09

Залишилось на пару-трійку разів поголитися.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Oleksii, fill, Янеж, Олександр Lutsk, Віталіk та andreyv1979 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 467
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 EmptyСб 12 Лист 2022 - 13:37

Дійсно аромат віски?
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 EmptyСб 12 Лист 2022 - 13:45

andreyv1979 пише:
Дійсно аромат віски?
Точно ні. Аромат на осінь/зиму, складний, не можу виділити щось одне .

andreyv1979 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 EmptyПн 6 Лют 2023 - 10:13

Чуда не случилось. Решил проверить расход мыла личной практикой, которая, как известно - критерий истины, рождённой в споре.
Поспорил с новым мыловаром, которого знаю лично.  Уже сегодня (ночь перед бритьём назвал озвученный им же расход мыла 1 грамм, при использовании помазков из барсука 28-30 мм, сказкой. Без фанатизма.

Дано:
1. Жёсткая вода, обычной, однокомпонентной тройной (три в одном) фильтрации. прокипячённая. Обычная, сырая вода не участвовала вовсе. С мягкой водой мне мыла требуется меньше, ибо свойства пены намного лучше по всем параметрам.
2. Помазок - трёхполосный барсук, средней жёсткости. (Из практики: чем жёстче, тем больше аппетит у помазка).
3. Мыло на животном жиру - мой ТОП по всем параметрам. Есть и лучше, но значительно дороже. Это мыло, как минимум, год не видело воды. Берегу, как воспоминание о Мастере, отошедшем от дел, и нашедшим иное для себя хобби. Есть ещё одна банка от него же, но аромат не таков бомбический. В этом уже просматривается дно банки.
4. Никакое средство до бритья не участвовало (для чистоты).
5. Станок - "Колибри" 0,8/1,0. Он не страдает излишне низкой эффективностью, если бриться с нажимом на станок.
6. Набор мыла недостаточен. Добирал пятью круговыми движениями во время первого нанесения пены. Пеной себя не балую.Излишнее количество пены часто скрывает её недостатки (ИМХО).
7. Мыло взбивал на лице. В чаше расход у меня ещё больше, поскольку пену из чаши, особенно с рифлеными внутренними стенками и дном, всю не выбрать полностью. На фото - чаша на кипятке, служит только для поддержания помазка горячим.
8. Бритьё в два прохода без добривок. Просто проходы делаю такие, после которых добривки не нужны.
9. После бритья, перед повторным взвешиванием, мыло высушил бытовым феном.

Результаты на фото. (Не знаю почему загрузились горизонтально, если можно прошу модераторов исправить).

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]




ARTURIUS та Alfed Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 614
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 EmptyВт 28 Лют 2023 - 16:45

Сьогодні добив баночку одного з найперших "дорослих" мил з моменту повернення у ВКГ, тому цей сеанс був свого роду прощанням з вдячністю за нові тоді для мене емоції. Купив його ще у 2017 р., зберігав переважно в холодильнику.
Мені запах такого мигдаля подобається, на відміну, я так помічаю, від багатьох інших бритвоманів.
Ще подобаються ковзання та здатність генерувати рясну піну. У ньому є яловий жир, він любить воду і, як на мене, натуральні помазки.
Банку змилив не сам - значну частину роздав на пробники, але витратність засік на рівні 0,8-1.0 г на сеанс, якщо використовувати синтетичні та невеликі чи середні (наприклад, Omega 11126) натуральні помазки. Мені піни цілком достатньо на 3 проходи, буває навіть з запасом. 98 Omega з'їдатиме більше, та і їй з головою вистачить 1,5-2 г на сеанс.
Без прешейву та на 2-3-му проході інколи відчуваю легке пощіпування. Тут на форумі писали, що це може бути пов'язано з наявністю у складі Potassium Carbonate (такий є і в мигдалевому клоні від Figaro в червоній банці).
Тим не менш, хто не пробував цей легендарний крем, рекомендую. Собі не візьму більше, але не тому, що він поганий, а тому що є купа всього, у т.ч. більш підходящого для мене.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Останній раз редагувалося: Oleksii (Вт 28 Лют 2023 - 19:06), всього регувалося 2 раз(-и)

Ruslan, Олександр Тернавский, fill, Акулов, Янеж, Александр 7676, egoist і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 EmptyВт 28 Лют 2023 - 16:52

Oleksii пише:
Сьогодні добив баночку одного з найперших "дорослих" мил з моменту повернення у ВКГ

Оце ти постарався!
Нарешті!
З чим тебе і вітаю! :-)

Oleksii, Янеж, egoist та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 EmptyВт 28 Лют 2023 - 23:25

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
И у меня сегодня очередной пустой тюбик)))
Буду повторять однозначно, варс что аш что крема очень нравятся!

Ruslan, Oleksii, Олександр Тернавский, fill, Акулов, Янеж, Олександр Lutsk і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 614
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 EmptyСр 1 Бер 2023 - 12:50

Не зовсім про мила/креми, але поділюся тут. Колись узяв не дуже розкручений у спільноті італійський прешейв Vitos, у січні цього року "добив". Це крем, за ефектом схожий на Prep - там є і камфора, і ментол, ефект від яких мені дуже сподобався у Prep. Запах на любителя, зрозуміло, але мені ок. Крем має консистенцію сметани. Використовував, як завжди, поверх добре зволоженої шкіри.
Об'єм банки - півлітра!!! Думаю, це упаковка для барбершопів, і я не уявляв, коли встигну його використати, тому немало роздав на пробники.
На відміну від олії, крем швидко всотується, шкіра дякує. Використовував, із зрозумілих причин, переважно в теплу пору року. На моє здивування, у роботі він мені сподобався трохи більше, ніж прешейв Proraso Wood&Spice, але запах останнього набагато приємніший.
Витратність у мене вийшла на рівні 1 г на сеанс
Враховуючи все більшу схильність до олійних прешейвів, навряд чи візьму ще раз. Але спробувати можу сміливо рекомендувати.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Олександр Тернавский, fill, Акулов, Янеж, Александр 7676, egoist і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 EmptyСр 1 Бер 2023 - 13:19

Oleksii пише:
 На моє здивування, у роботі він мені сподобався трохи більше, ніж прешейв Proraso Wood&Spice, але запах останнього набагато приємніший.

Vitos працює зовсім не так, як Proraso. Якось більш зрозуміло і з більшою увагою до шкіри.
З Proraso я вже теж наче розібрався, але Vitos все одно більше сподобався.

Oleksii Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 614
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 EmptyСр 1 Бер 2023 - 13:39

fill пише:
Oleksii пише:
 На моє здивування, у роботі він мені сподобався трохи більше, ніж прешейв Proraso Wood&Spice, але запах останнього набагато приємніший.

Vitos працює зовсім не так, як Proraso. Якось більш зрозуміло і з більшою увагою до шкіри.
З Proraso я вже теж наче розібрався, але Vitos все одно більше сподобався.
Крем для гоління Proraso Wood&Spice мені дуже подобається, і я очікував такого ж рівня роботи і від прешейву. Але тут є нюанс: прешейв варто оцінювати не лише у контексті шкіри/щетини, а й мила/крему. Тому остаточний висновок по преш W&S я ще не роблю. Парадокс, але якраз зв'язку прешейву і самого крему Proraso Wood&Spice я ще не пробував :)

fill та Eisener_Gustav Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
Бувалий
Бувалий
Bonbon


Повідомлень : 266
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 EmptyСр 1 Бер 2023 - 14:15

Добрався до дня банки мильниці. Це був вірний Muhle Aloe Vera майже весь останній рік. Дуже позитивні враження залишились. Шматочки зберігу і десь у відпустці домилю, бо викидати рука не піднімається.
Час трохи добити Прорасо поки їдуть пробники від Areffsoap


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Oleksii, Олександр Тернавский, fill, Акулов, stanislav-q та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Сэм
Постоялець
Постоялець
Сэм


Повідомлень : 925
Репутація : 395
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 42
Звідки : Киев

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 EmptyСр 1 Бер 2023 - 14:23

Bonbon пише:
Добрався до дня банки мильниці. Це був вірний Muhle Aloe Vera майже весь останній рік. Дуже позитивні враження залишились. Шматочки зберігу і десь у відпустці домилю, бо викидати рука не піднімається.
Час трохи добити Прорасо поки їдуть пробники від Areffsoap


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

на аватарке опаска, а на фото тэшка, не порядок
Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
Бувалий
Бувалий
Bonbon


Повідомлень : 266
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 EmptyСр 1 Бер 2023 - 14:25

Сэм пише:
Bonbon пише:
Добрався до дня банки мильниці. Це був вірний Muhle Aloe Vera майже весь останній рік. Дуже позитивні враження залишились. Шматочки зберігу і десь у відпустці домилю, бо викидати рука не піднімається.
Час трохи добити Прорасо поки їдуть пробники від Areffsoap


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

на аватарке опаска, а на фото тэшка, не порядок

Опаска то минуле життя до 2014, з того часу Т-ка основний інструмент. Опаска тепер за настроєм та під час локдаунів :)
Добре, доберусь якось Т-шку на аватар поставити. Якось з Т-шками SOTD фотосесію я ніколи не робив, а з опасками вистачало :)

Oleksii та Акулов Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 697
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 EmptyПт 3 Бер 2023 - 18:42

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

еще одна победа

Ruslan, Oleksii, Олександр Тернавский, fill, Акулов, Янеж, stanislav-q і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Nils
Бувалий
Бувалий
Nils


Повідомлень : 318
Репутація : 18
Дата реєстрації : 26.06.2021
Вік : 39
Звідки : Одеса

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 EmptyНд 12 Бер 2023 - 20:04

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Oleksii, Олександр Тернавский, fill, Peshek, Акулов, Янеж і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 EmptyЧт 16 Бер 2023 - 14:21

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Oleksii, Олександр Тернавский, fill, Акулов, Янеж, stanislav-q і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 774
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 EmptyВт 4 Квіт 2023 - 18:43

А я не бачив дно банки ні разу, коли багато мила і постійно різні береш, то напевно ще років 10 пройти має, щоб побачити дно банки. І то за умови що нові в процесі більше не купувати.

P.S. Майже рік жив у прифронтовому місті, і піною з балону користувався.

Oleksii Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 EmptyВт 4 Квіт 2023 - 22:50

Windigo пише:
 піною з балону користувався.
Дно балона було?))

_________________
Через терни до зірок!

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 774
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 EmptyВт 4 Квіт 2023 - 23:36

Так, дно балона було, але до ВКБ. Той балон так і стоїть зараз літа чекає, щоб підмишками брить.
Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 614
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 EmptyСб 6 Травень 2023 - 10:02

Сьогодні добив банку прешейву PRORASO з червоної лінії, це ще в банці старого дизайну.
Консистенція густої сметани, легкий запах сандалу відповідає парному милу. 100 мл використав за ~150 сеансів.
Не знаю як, але воно якось працює - з ним краще, ніж без нього, що підтверджується і моєю статистикою. Наношу на добре зволожену шкіру. За 1-2 хвилини всотується, ніякої плівки і конфліктів з різними милами чи кремами. Якщо ще буду брати кремові прешейви, то це один з перших кандидатів на повторну покупку. До речі, сподобався більше, ніж прешейв серії Wood&Spice та синьої лінії.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

trimmer, Олександр Тернавский, fill, Акулов, andrew_ADK, Віталіk, egoist і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 EmptyСб 6 Травень 2023 - 10:40

Oleksii пише:
Сьогодні добив банку прешейву PRORASO з червоної лінії, це ще в банці старого дизайну.
Консистенція густої сметани, легкий запах сандалу відповідає парному милу. 100 мл використав за ~150 сеансів.
Не знаю як, але воно якось працює - з ним краще, ніж без нього, що підтверджується і моєю статистикою. Наношу на добре зволожену шкіру. За 1-2 хвилини всотується, ніякої плівки і конфліктів з різними милами чи кремами. Якщо ще буду брати кремові прешейви, то це один з перших кандидатів на повторну покупку. До речі, сподобався більше, ніж прешейв серії Wood&Spice та синьої лінії.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
150 сеансов Бан вы его нюхали??
Повернутися до початку Перейти донизу
Віталіk
Постоялець
Постоялець
Віталіk


Повідомлень : 821
Репутація : 74
Дата реєстрації : 03.07.2020
Вік : 42
Звідки : Львів

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 EmptyСб 6 Травень 2023 - 12:17

Oleksii пише:
Сьогодні добив банку прешейву PRORASO з червоної лінії, це ще в банці старого дизайну.
Консистенція густої сметани, легкий запах сандалу відповідає парному милу. 100 мл використав за ~150 сеансів.
Не знаю як, але воно якось працює - з ним краще, ніж без нього, що підтверджується і моєю статистикою. Наношу на добре зволожену шкіру. За 1-2 хвилини всотується, ніякої плівки і конфліктів з різними милами чи кремами. Якщо ще буду брати кремові прешейви, то це один з перших кандидатів на повторну покупку. До речі, сподобався більше, ніж прешейв серії Wood&Spice та синьої лінії.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Рекомендую для різноманіття прешейв від Areffa Soap, візьміть на пробу крем і олію, аромат можна вибрати під свій смак.
Буде досвід і порівнянні.

Oleksii, fill, Акулов та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 EmptyСб 6 Травень 2023 - 12:34

Цитата :

Рекомендую для різноманіття прешейв від Areffa Soap, візьміть на пробу крем і олію, аромат можна вибрати під свій смак.
Буде досвід і порівнянні.
Погоджусь, у Олесі чудовий крем-прешейв, прорасівському до нього дуже і дуже далеко.)

Oleksii, Акулов, Янеж, ditrih_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 614
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 EmptyСб 6 Травень 2023 - 12:38

Віталіk пише:


Рекомендую для різноманіття прешейв від Areffa Soap, візьміть на пробу крем і олію, аромат можна вибрати під свій смак.
Буде досвід і порівнянні.
Уже не раз брав і планую ще брати :)
Як бачите, цей прешейв куплений давно (стара версія), от сьогодні лише добив.

fill, Акулов, egoist та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 614
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.   Побачити дно банки. Витрати мил і кремів. - Сторінка 8 EmptyСб 6 Травень 2023 - 12:40

Kitten911 пише:

150 сеансов Бан вы его нюхали??
Я теж був здивований. Мабуть тому, що на початку використовував його без фанатизму, відносно економно. Загалом мені досить ~1 г на сеанс.

fill, Акулов, ARTURIUS, ditrih_ та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Побачити дно банки. Витрати мил і кремів.
Повернутися до початку 
Сторінка 8 з 13Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Наступний
 Схожі теми
-
» Лінійка кремів VI-JOHN
» Alba Botanica (лінійка кремів)
» TRUEFITT HILL (лінійка кремів).
» Лінійка кремів Edwin Jagger

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби для гоління-
Перейти до: