ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood

Перейти донизу 
+20
fran.ivan.ua
ARTURIUS
vates
Kitten911
Kozachok
Vitgor
stinger
krikka
Александр Домченко
Изотовец
akozubay
BigRedCat
Саша Кавун
Biohazardmonkey
Driller
Roman313
kastz
xxtoyxx
Стас
Ruslan
24 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
BigRedCat
Бувалий
Бувалий
BigRedCat


Повідомлень : 168
Репутація : 41
Дата реєстрації : 04.11.2017

Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood   Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 EmptyНд 10 Черв 2018 - 11:28

akozubay пише:
BigRedCat пише:
Так в новых линейках нет спиртового лосьона, так что выбирать из Проразо особо не приходится.

Вы плохо или недостаточно хорошо осведомлены.
Для Вашей информации, компания "Proraso" из новой линейки также выпустила одеколоны на спирту "Wood & Spice" и "Cypress & Vetiver" и "Azur & Lime".
Зайдите по ссылке ниже и убедитесь сами:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
повеселили )))
Новая линейка - это профессиональная барбершоповская линейка, она на сайте Проразо отдельным разделом идёт. И мне было странно, что спиртовые лосьоны в неё не включили. Одеколоны сколь либо адекватной заменой лосьонов не считаю. У лосьона на первом месте ВСЕГДА уход, именно поэтому его относят к косметике, у одеколона - ЗАПАХ, поэтому его относят к парфюмерии. Из общего у них наличие спирта в составе.
Ну и с определением запаха зеленого Проразо как "дедушкиного" ну никак не соглашусь. Рыжие Флойды - да. Красный Проразо - да, хотя многим нравится (и не такой приторный, как рыжие Флойды). Даже Табак - отчасти да. Но у зеленого Проразо запах на мой взгляд гораздо современнее и свежее.

fran.ivan.ua Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
krikka
Бувалий
Бувалий
krikka


Повідомлень : 123
Репутація : 29
Дата реєстрації : 22.03.2020
Вік : 41
Звідки : Киев

Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood   Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 EmptyВт 13 Жовт 2020 - 1:27

Друзья, есть вопрос.
Хочу взять этот лосьон "с рук". Продает человек полный флакон, ему, как и многим, не зашел запах.
Цена бросовая, поэтому соблазнительно.
Понятно, что запах по описанию не распробуешь. Но я вижу, что его сравнивают с "рыжим" Floid, который мне дико нравится.
В связи с этим и вопрос: насколько Proraso на этот Floid похож? Потому что если запах близок по содержанию, то заберу с руками и ногами.
И да, мыло "красное" Proraso тоже есть. Но я в нем вообще никакого особо аромата не разберу. Хотя то, чем оно пахнет, мне тоже нравится.

P.S. в идеале, я бы к кому-то здесь с форума из Киева просто подскочил понюхать. Было бы вообще прекрасно)
Повернутися до початку Перейти донизу
stinger
Бувалий
Бувалий
stinger


Повідомлень : 123
Репутація : 95
Дата реєстрації : 15.10.2018
Звідки : Дніпро

Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood   Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 EmptyВт 13 Жовт 2020 - 13:10

Как по мне и на флойд и на мыло похоже довольно относительно. И если с мылом где то проскальзывают похожие нотки то с флойдом точно нет.

krikka Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Vitgor
Постоялець
Постоялець
Vitgor


Повідомлень : 559
Репутація : 430
Дата реєстрації : 25.12.2018
Звідки : КиЇв

Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood   Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 EmptyВт 13 Жовт 2020 - 14:15

krikka пише:
Друзья, есть вопрос.
Хочу взять этот лосьон "с рук". Продает человек полный флакон, ему, как и многим, не зашел запах.
Цена бросовая, поэтому соблазнительно.
Понятно, что запах по описанию не распробуешь. Но я вижу, что его сравнивают с "рыжим" Floid, который мне дико нравится.
В связи с этим и вопрос: насколько Proraso на этот Floid похож? Потому что если запах близок по содержанию, то заберу с руками и ногами.
И да, мыло "красное" Proraso тоже есть. Но я в нем вообще никакого особо аромата не разберу. Хотя то, чем оно пахнет, мне тоже нравится.

P.S. в идеале, я бы к кому-то здесь с форума из Киева просто подскочил понюхать. Было бы вообще прекрасно)
Для себе нічого подібного до Флойду не відчув, доглядові гірші ніж у Флойда, аромат віддалено нагадує мило (як на мене, аромат мила цікавіший, приємніший і багатший). Не зрозумів я цього лосьону... Флойд виграє по всім параметрам. 
Якраз, користувався вказаними лосьонами одночасно/поперемінно, тому, мав змогу порівнювати "з лету" )
Хоча, всі ми різні - у Прорасо теж є немало шанувальників.

wakidzasi та krikka Поставили вподобайку

Ковальчук Богдан поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
krikka
Бувалий
Бувалий
krikka


Повідомлень : 123
Репутація : 29
Дата реєстрації : 22.03.2020
Вік : 41
Звідки : Киев

Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood   Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 EmptyВт 13 Жовт 2020 - 14:32

Vitgor пише:


Для себе нічого подібного до Флойду не відчув, доглядові гірші ніж у Флойда, аромат віддалено нагадує мило (як на мене, аромат мила цікавіший, приємніший і багатший). Не зрозумів я цього лосьону... Флойд виграє по всім параметрам. 
Якраз, користувався вказаними лосьонами одночасно/поперемінно, тому, мав змогу порівнювати "з лету" )
Хоча, всі ми різні - у Прорасо теж є немало шанувальників.
Спасибо) Буду думать. Все-таки, конечно, без "попробовать" сложно такой выбор делать.
Повернутися до початку Перейти донизу
Vitgor
Постоялець
Постоялець
Vitgor


Повідомлень : 559
Репутація : 430
Дата реєстрації : 25.12.2018
Звідки : КиЇв

Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood   Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 EmptyВт 13 Жовт 2020 - 14:40

krikka пише:
Спасибо) Буду думать. Все-таки, конечно, без "попробовать" сложно такой выбор делать.

Саме так ) 
Ціна, думаю, невелика, а якщо сам не спробуєш - залишаться сумніви. Роботу свою лосьон виконує, а подобається/не подобається - то вже інше.

krikka Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 615
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood   Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 EmptyВт 13 Жовт 2020 - 14:53

krikka пише:
Друзья, есть вопрос.
Хочу взять этот лосьон "с рук". Продает человек полный флакон, ему, как и многим, не зашел запах.
Цена бросовая, поэтому соблазнительно.
Понятно, что запах по описанию не распробуешь. Но я вижу, что его сравнивают с "рыжим" Floid, который мне дико нравится.
В связи с этим и вопрос: насколько Proraso на этот Floid похож? Потому что если запах близок по содержанию, то заберу с руками и ногами.
И да, мыло "красное" Proraso тоже есть. Но я в нем вообще никакого особо аромата не разберу. Хотя то, чем оно пахнет, мне тоже нравится.

P.S. в идеале, я бы к кому-то здесь с форума из Киева просто подскочил понюхать. Было бы вообще прекрасно)
По поводу подскочить и понюхать — отписал в ЛС! :)

krikka Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
krikka
Бувалий
Бувалий
krikka


Повідомлень : 123
Репутація : 29
Дата реєстрації : 22.03.2020
Вік : 41
Звідки : Киев

Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood   Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 EmptyВт 13 Жовт 2020 - 15:24

Kozachok пише:
krikka пише:
Друзья, есть вопрос.
Хочу взять этот лосьон "с рук". Продает человек полный флакон, ему, как и многим, не зашел запах.
Цена бросовая, поэтому соблазнительно.
Понятно, что запах по описанию не распробуешь. Но я вижу, что его сравнивают с "рыжим" Floid, который мне дико нравится.
В связи с этим и вопрос: насколько Proraso на этот Floid похож? Потому что если запах близок по содержанию, то заберу с руками и ногами.
И да, мыло "красное" Proraso тоже есть. Но я в нем вообще никакого особо аромата не разберу. Хотя то, чем оно пахнет, мне тоже нравится.

P.S. в идеале, я бы к кому-то здесь с форума из Киева просто подскочил понюхать. Было бы вообще прекрасно)
По поводу подскочить и понюхать — отписал в ЛС! :)
Спасибо! Ответил в личку)
Повернутися до початку Перейти донизу
krikka
Бувалий
Бувалий
krikka


Повідомлень : 123
Репутація : 29
Дата реєстрації : 22.03.2020
Вік : 41
Звідки : Киев

Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood   Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 EmptyПн 19 Жовт 2020 - 0:29

Итак, все-таки взял. Спасибо Kozachok, который помог сделать выбор.
Учитывая цену чуть больше, чем 100 грн. - это просто подарок. 
Причем, человек, который продавал, реально им не пользовался. Ну может раза два.
Вчера заполировался. 
Запах и правда на любителя. Но, что важно, отдушка у лосьона довольно слабая, и после минут 10 пребывания на лице носом ее уже почти не чувствуешь. Есть такой легкий шлейф, который через пару часов вообще пропадает. 
То есть, глаза не режет, слезы не вышибает. 
Пленку, кстати, вообще не оставляет. Не знаю, может если лить без меры, возможно, она и будет. Но я не ощутил никакой липкости.
В меру алкогольный. Прижигает, но "поорать" не получится. Floid поядерней будет.
Кстати, те, кто сравнивал его с Floid - ошибаются. Похожести и близко никакой нет.
Зато аромат "красного" мыла Proraso как раз чувствуется.
В целом, приятный афтершейв. Остается в арсенале, буду пользоваться. 
На данный момент он для меня на втором месте после Floid.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, akozubay, razorsedge, Peshek, Акулов, Vitgor, vicbro і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
akozubay
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 378
Репутація : 100
Дата реєстрації : 28.12.2017
Вік : 39
Звідки : Одесса

Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood   Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 EmptyПн 19 Жовт 2020 - 9:14

Флакон симпатичный :-)

krikka та Ігор0 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
krikka
Бувалий
Бувалий
krikka


Повідомлень : 123
Репутація : 29
Дата реєстрації : 22.03.2020
Вік : 41
Звідки : Киев

Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood   Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 EmptyПн 19 Жовт 2020 - 21:58

akozubay пише:
Флакон симпатичный :-)
Итальянцы знают толк в эстетике, этого у них не отнимешь)
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3412
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood   Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 EmptyЧт 28 Жовт 2021 - 10:13

Странно что упустил момент с отзывом о этом прекрасном АШ!
Красный прорасо пока для меня так и остался в топе, на втором месте желтый но то отдельный разговор...
Лосьон просто замечательный, как по уходу для моей сухой кожи так и по аромату, сладковатый но не сладкий сандал звучит очень мягко и на холодное время года очень хорошо согревает своим теплом и комфортом, аромат как для лосьона очень стойкий, звучит на мне часа 4 а это для моей кожи очень долго, кожу питает и смягчает замечательно, летом оставляет лёгкую пленку на 20-30 мин. В холодное время года это сводится к 5 мин. Кожа более активно его впитывает, в сочетании с прешейвом кремом или мылом этой же линейки на душе прям праздник, и стойкость увеличивается!
Очень люблю этот нелюбимый многими "массмаркет" и считаю что у прорасо одно из лучших соотношений цена/качество!

vates, Viktors Voroneckis, ARTURIUS та Nils Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood   Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 EmptyЧт 28 Жовт 2021 - 10:44

Це у нас масмаркет. А за океаном, де ціни на європейські товари значно вищі, до Proraso ставляться як до лакшері і оспівують прекрасні якості цієї косметики.

"Коли маємо - нехтуємо".

alexzu37, Ігор0, ARTURIUS, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2792
Репутація : 164
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood   Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 EmptyЧт 4 Лист 2021 - 15:47

Приехал и мой Proraso лосьон красненький.) Приехал со второго захода. Покупал первый раз в Ева, но приехал бальзам, по какой то причине. 
Аромат интересный, чувствуется общая база с зелёным лосьоном Proraso. 
Для полного понимания аромата этого лосьона нужно им попользоваться какое то время. 
В целом аромат нравится, ноты для меня древесно цветочные, с далёким оттенком хвои.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

_________________
Через терни до зірок!

Ruslan, Акулов, Олександр Lutsk, vates, Kitten911, supernova та fran.ivan.ua Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2792
Репутація : 164
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood   Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 EmptyЧт 4 Лист 2021 - 17:31

Использовал лосьон, мне он раскрылся нотами аромата лайма, кожуры грейпфрута, запах горько сладких цветов, которые плавно перешли в аромат свеже срубленной лиственной древесины.
На коже великолепные ощущения бархатистости и свежести. У меня плёнки на лице не оставил.
Аромат суперский, мне очень понравился.)

_________________
Через терни до зірок!

Акулов та fran.ivan.ua Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3412
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood   Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 EmptyЧт 4 Лист 2021 - 18:17

Лайм, грейпфрут, цветы..... Возможно партии отличаются но у меня чистый сандал, сладкий чуть копчёный и мыльнорыльные барберские штучки, но в целом больше деревяшки сандаловые...

Акулов, wakidzasi, Armadilla та fran.ivan.ua Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2792
Репутація : 164
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood   Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 EmptyЧт 4 Лист 2021 - 19:24

Мыльнорыльные штучки слышу в аромате, копчёности вообще нет. Сладковатый, но не сладкий.. Отношу эту сладость к цветочным ароматам. Дерево слышу, как пахнет сандал не знаю. Есть аромат свеже срубленного лиственного, возможно фруктового дерева. Аромат дерева немножко сладковатый.

_________________
Через терни до зірок!

fran.ivan.ua Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3412
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood   Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 EmptyЧт 4 Лист 2021 - 20:14

Теперь ты знаешь как пахнет сандал))) сандал когда на пиле подгорает чуть то есть такой специфичный сладковатый запах, на 70% это примерно запах сандала и 30% барберских отдушек...

Акулов, ARTURIUS та fran.ivan.ua Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2792
Репутація : 164
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood   Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 EmptyЧт 4 Лист 2021 - 20:39

Завтра пойду в магазин куплю экстракт сандала.)) 
Буду сравнивать на досуге, этими холодными осенне-зимними вечерами..)))

Акулов, Kitten911 та fran.ivan.ua Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fran.ivan.ua
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 272
Репутація : 11
Дата реєстрації : 30.08.2021
Звідки : Золотоноша

Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood   Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 EmptyЧт 4 Лист 2021 - 20:54

ARTURIUS пише:
Приехал и мой Proraso лосьон красненький.) Приехал со второго захода. Покупал первый раз в Ева, но приехал бальзам, по какой то причине. 
Аромат интересный, чувствуется общая база с зелёным лосьоном Proraso. 
Для полного понимания аромата этого лосьона нужно им попользоваться какое то время. 
В целом аромат нравится, ноты для меня древесно цветочные, с далёким оттенком хвои.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Ну нарешті!)😁
Коли вже відео?) Хочемо всі понюхати цього красуна)

Олександр Lutsk та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Пума
Бувалий
Бувалий
Пума


Повідомлень : 121
Репутація : 10
Дата реєстрації : 14.02.2020
Вік : 41
Звідки : Киев

Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood   Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 EmptyВт 16 Лист 2021 - 10:22

Красный Прорасо пожалуй, самый жирный лосьон из всех моих. Т.е. плотность масел в нем очень высокая.
По моим ощущениям, минут на 10 на руках от него остается липкость, которая вскоре исчезает. На лице тоже образует плотную завесу, но не чрезмерную, которая тоже скоро проходит.
Поэтому, летом для меня его трудно пользовать. Но для зимы - то что надо - отлично защищает кожу.

Скорее всего лучше всего подойдет людям с тонкой и сухой кожей.

Ruslan, Рома, Акулов, Олександр Lutsk, wakidzasi, Александр 7676, egoist і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://pipe-club.com/f/
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 604
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood   Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 EmptyСб 19 Лют 2022 - 15:42

Сьогодні теж спробував вперше цей лосьон. Плівка липка дійсно залишається, але більше на руках). Напевно такий лосьон краще через розпилювач наносити). Запах. Коли вперше занюхав з пляшки, то здалось що дуже схожий запах з червоним милом. Але сьогодні на обличчі, було інше відчуття, мені відчувалось менше сандалу. Знайома дівчина занюхала, сказала що запах їй подобається, каже що дорожчий і благородніший ніж попередній. А попередній був Денім блек, який мені дуже подобається по запаху. Відчуття спирту мінімальне, практично не відчувалось. Для зими дійсно варіант, саме те що треба. А от з запахом ще треба розібратись).

Ruslan, Andrewt, Акулов, Пума, wakidzasi та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3412
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood   Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 EmptyСб 19 Лют 2022 - 20:22

Запах зайдёт раза с третьего, он очень классный!

Олександр Lutsk Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Мандалориан
Новачок
Новачок
Мандалориан


Повідомлень : 10
Репутація : 0
Дата реєстрації : 01.12.2022

Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood   Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 EmptyНд 18 Груд 2022 - 13:32

На днях купил в нот но, 695 грн за 400мл стеклянная бутылка). После пены и пиешейва понимал запах. Мне зашёл. Стойкость часа 4.Сначала плёнка, но скоро впитывается. Не сильно печёт.
Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 135
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood   Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood - Сторінка 2 EmptyСр 18 Жовт 2023 - 11:42

Користуюсь цим лосьйоном 1,5 року (400 мл флакон), запах подобається. На шкірі після використання утворюється плівка, яка потім зникає. Лосьйоном - задоволений.

stanislav-q, Kitten911 та Medoid Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
 Схожі теми
-
» Лосьон после бритья Proraso Green (New Design)
» Бальзам после бритья Proraso с экстрактом Алое И витамином Е
» Лосьон после бритья TABAC
» Cella лосьон после бритья
» bubblebar Лосьон после бритья

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби після гоління-
Перейти до: