ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Станок "крокодил" от Yaqi

Перейти донизу 
+12
Тарас Швець
Vitgor
Alter ego
ASV
razorsedge
Sm1tty
Ruslan
Саша Кавун
Prometheus
zabor
noc
Denisus
16 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Станок "крокодил" от Yaqi   Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 EmptyЧт 12 Лип 2018 - 10:34

ASV пише:
Саша Кавун пише:
Ruslan пише:
Попробуй гибрид еще пару раз, может заиграет по другому.
По поводу Фатипа... У меня агрессия 41 головы очень зависит от того, как держать станок. Если держу станок так, чтобы он только не вываливался из рук (т.е. очень нэжно), он бреет мягко и комфортно. Если за станок держаться "уверенной рукой" - агрессия возрастает на порядок.
Думаю, что с Фатипом должна быть похожая история.

Уже купил Sputnik для Фатипа. Очень надеюсь на схожие на сегодняшние ощущения. И даже можно чуточку по-агрессивнее).

Ну как, получилось попробовать Спутник с Фатип-ом? У меня ситуация чуть другая - я покупал Фатип (злой станок) под мягкое лезвие (Спутник Тефлон). И бреюсь (брился) Фатип-ом только со Спутником.

И как бы я Фатип не держал, он бреет всегда одинаково - в первые проходы оооооочень мягко, даже мягенько, а к третьему проходу до лица уже не дотронуться в иных местах.


По теме: чего-то дороговато хотят китайцы за этот Крокодил, с их-то известным качеством "один хороший из пяти"(с).

Есть ли вообще смысл покупать эту гребёнку, если чуть дороже (грубо - в 1,5 раза) можно купить голову Мюле-41?

Из-за крокодиловой ручки? Дык ручка тоже гумно (на внешний вид), по мне так лучше купить китайскую нержавейку-"бульдог", вместе с ненужной подделкой симбиоза голов 89 и РазоРок, за 5,5 евро.


Бреюсь Крокодилом с огромным удовольствием. На ручке Edwin Jagger, в основном. Бреет мягко и чисто с Polsilver. С Gillette SB ещё чище, но бывают раздражения. С Feather по чистоте как с Полсильвер, по раздражениям - как с Жиллетт. Не нравится внешний вид. И ещё: мыльный налёт к китайскому хрому пристаёт как-то в разы быстрее и отмывается с приложением бОльших усилий.
Повернутися до початку Перейти донизу
ASV
Бувалий
Бувалий
ASV


Повідомлень : 304
Репутація : 141
Дата реєстрації : 22.06.2018
Звідки : North-West of RU, Inger

Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Станок "крокодил" от Yaqi   Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 EmptyЧт 12 Лип 2018 - 14:34

Саша Кавун пише:

Бреюсь Крокодилом с огромным удовольствием. На ручке Edwin Jagger, в основном. Бреет мягко и чисто с Polsilver. С Gillette SB ещё чище, но бывают раздражения. С Feather по чистоте как с Полсильвер, по раздражениям - как с Жиллетт. Не нравится внешний вид. И ещё: мыльный налёт к китайскому хрому пристаёт как-то в разы быстрее и отмывается с приложением бОльших усилий.

Спасибо за отзыв! Ну, в принципе понял - вроде как приличная голова по качеству бритья.
Хотя мне прицениться нечем - я не пользуюсь ни Полсилвером, ни Жиллетт Силвер Блю, ни Физером, как не имеющими для меня интереса, но примерно понимаю о чём речь.

Подскажите, если не трудно - о какой из голов вообще идёт речь? Ткните меня, пожалуйста, в нужную ссылку.

Вот их весь список:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Вот, что мне навскидку показалось похожим:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Станок "крокодил" от Yaqi   Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 EmptyПт 13 Лип 2018 - 17:45

Я свой первый брал тут - без лого и без ручки. Попался удачный. Второй брал тут - с аллюминиевой ручкой, которая, к слову, не очень. Была тогда special sale - по 7 USD. Пришла с брагованой головой. На её замену выслали ещё одну (вроде норм) и еще бонусом такую.
Повернутися до початку Перейти донизу
Alter ego
Постоялець
Постоялець
Alter ego


Повідомлень : 661
Репутація : 927
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 38
Звідки : Ukraine, Pryluky

Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Станок "крокодил" от Yaqi   Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 EmptyЧт 10 Січ 2019 - 22:11

Мій крокодильчик DLCyaqi RAC1712-brass
Матеріал голови бритви: сплав цинку (вага голови Yaqi Mellon Open Comb Head: 25 г)
Матеріал ручки: латунь
Довжина ручки: 91 мм
Загальна довжина бритви: 95 мм
Діаметр ручки: 12 мм
Загальна вага: близько 83 г

Комбінація відносної м'якості/ефективності/агресивності, не дивлячись на епатажний агресивний вигляд має покладистий характер, дзвінка робота леза при голінні. По моїм відчуттям якщо взяти умовно проміжок між R89 та Razorock 37 german slant, ближче до 37 сланта чим до R89 але звісно вони геть різні. Сподобалась ручка, хоч відсутня накатка завдяки рельєфній формі нема і натяку що ручка вислизне. Сподобались леза Gillette SB, також гарно працюють Treet Platinum. Станок приємно здивував і сподобався.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Станок "крокодил" от Yaqi   Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 EmptyПт 11 Січ 2019 - 11:55

Alter ego, а он такой и есть с синеватым отливом, или это игра света? На Али он вроде обычный...
Повернутися до початку Перейти донизу
Alter ego
Постоялець
Постоялець
Alter ego


Повідомлень : 661
Репутація : 927
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 38
Звідки : Ukraine, Pryluky

Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Станок "крокодил" от Yaqi   Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 EmptyПт 11 Січ 2019 - 12:35

Нет. Цвет хром "обычный" без цветовых эффектов такой как на фото с aliexpress.com. 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
На моих фото - игра света и камера.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Станок "крокодил" от Yaqi   Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 EmptyПт 11 Січ 2019 - 13:37

В синем цвете тоже красиво, титан. :D
Повернутися до початку Перейти донизу
Vitgor
Постоялець
Постоялець
Vitgor


Повідомлень : 575
Репутація : 430
Дата реєстрації : 25.12.2018
Звідки : КиЇв

Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Станок "крокодил" от Yaqi   Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 EmptyПт 22 Лют 2019 - 20:26

Саша Кавун пише:
Вот, как выглядит Крокодил-башка Yaqi и ручка Edwin Jagger:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

А вот, как выглядит нижняя плита Крокодил-башки Yaqi, верхняя плита и ручка Edwin Jagger:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Как по мне, то такое сочетание очень гармоничео и в этом есть даже какая-то харизма. Интересно, насколько различается геометрия плит у Зубастика и у Эдвин Джаггер? Никто не пробовал так бриться?

Так случилось, что имею в наличии Fatip и открытую голову Yaqi, Fatip Piccolo на сегодня является основным и любимым бритвенным инструментом, Yaqi пока не тестировал. Покрутив в руках Yaqi заметил ощутимое сходство по изгибу лезвия с Fatip, решил сравнить головы и части их составляющие - верхняя плита Yaqi почти идеально подходит к гарде Fatip, также - и, наоборот ) Голова Yaqi чуть уже. В ближайшие 2-3 недели протестирую Yaqi и возможные гибриды этой пары, результатами поделюсь с сообществом.
Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Станок "крокодил" от Yaqi   Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 EmptyЧт 14 Бер 2019 - 17:10

В подарунок до копії maggard v3a, китайці прислали голівку крокодила. Спробував сьогодні вперше її. За 3 проходи виголився чисто. Різ гучний, щетина шумить. Станок відносно м'який. Використовував леза Treet Platinum. Гоління не травматичне, комфортне.[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Станок "крокодил" от Yaqi   Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 EmptyПн 30 Вер 2019 - 13:10

Панове, можете поділится враженнями від "крокодила" після кількох місяців використання?
Я так розумію, пік зацікавленості цим станком вже минув, багато хто його спробував, дехто, певно, вже й позбувся його.

Тож цікавить, чи таке ж приємне від нього враження після кількох місяців, як після першої спроби?
Які баги повилазили, якщо повилазили?
Як він зараз у порівнянні з популярними 89-ою, 41-ою, Fatip Piccolo тощо?

Наперед вдячний!
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1115
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Станок "крокодил" от Yaqi   Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 EmptyПн 2 Бер 2020 - 10:33

Давно использую крокодила и его брата Razorock SLOC. Основные станки у меня. Yaqi на алюминиевой легкой ручке, а Razorock на более тяжелой. Головы практически идентичны, но на разных ручках разные ощущения. Для меня этот вариант головы самый подходящий. Самый комфортный вариант для меня открытая "безгаповая" голова, а эти головы за счет своей верхней плиты дают еще самое лучшее скольжение мне. Для меня лучшего станка нет, чем эти два.
Отвечая на вопросы fill: со временем впечатление только улучшилось, багов никаких не вылезло, сравнивать трудно:
89 - мне, к сожалению, вообще попалась бракованная 89 голова и, к тому же, закрытые головы мне меньше нравятся, чем открытые.
41, Fatip -  я такие головы называю открытые "гаповые" головы, мне они куда менее комфортны, чем "безгаповые".
Это мои личные впечатления и названия голов...
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Станок "крокодил" от Yaqi   Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 EmptyПн 2 Бер 2020 - 10:48

vicbro пише:

Отвечая на вопросы fill...

Дякую за відповідь, колего! Розгорнуто і цікаво!

Так сталося, що з часу свого питання я вже став власником свого власного "крокодила".
Загалом, враження приємні. І дісно помітив, що з легшою ручкою "крокодил" цікавіший.
Але, сказати по правді, сподівався, що він буде більш агресивним і, як наслідок, ефективним. В моєму випадку такого не сталося - голова виявилася м’якою, досить "ніжною" і помірно ефективною.
Очевидно, підбором лез можна спробувати вирішити це питання. Чим і збираюся зайнятися більш-менш найближчим часом.
В будь-якому випадку я не шкодую про покупку, і при нагоді буду користуватися "крокодилом" з задоволенням :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1115
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Станок "крокодил" от Yaqi   Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 EmptyПн 2 Бер 2020 - 11:37

Да, не смотря на агрессивный внешний вид голова мягкая. По эффективности она, конечно, далеко не 41 голова. Но так как я не ставлю никогда задачу выбриться в BBS (бреюсь каждый день и мне достаточно DFS) мне ее использование дает оптимальный баланс комфорта и качества.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Станок "крокодил" от Yaqi   Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 EmptyПн 2 Бер 2020 - 12:10

vicbro пише:
Да, не смотря на агрессивный внешний вид голова мягкая. По эффективности она, конечно, далеко не 41 голова. Но так как я не ставлю никогда задачу выбриться в BBS (бреюсь каждый день и мне достаточно DFS) мне ее использование дает оптимальный баланс комфорта и качества.

Тут погоджуся: у варіанті щоденного гоління зі стриманим результатом - відмінна голова.

Виголюватися нею в повний ББС складно і може бути травматично.
Повернутися до початку Перейти донизу
wakidzasi
Бувалий
Бувалий
wakidzasi


Повідомлень : 101
Репутація : 10
Дата реєстрації : 21.03.2020
Звідки : Волынь

Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Станок "крокодил" от Yaqi   Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 EmptyПн 30 Бер 2020 - 17:26

fill пише:



Виголюватися нею в повний ББС складно і може бути травматично.
  У меня это вообще не получается , абсолютно с вами солидарен. Крокодил бреет комфортно и мягко , но до определенного предела , потом остаются пеньки,  а дальше скобли-не скобли. Попытка  ликвидации пней не приводит ни к чему хорошему , кроме раздражения. Пробовал шиминг на одно лезвие - эффекта не почувствовал. Астра зеленая вообще на нем не зашла , неплохи относительно Бик и Трит платинум. Надо будет еще с физером погонять и тогда все точки будут расставлены для меня лично.  
 Пока мой вывод - отличный мягкий станок не травмирующий эпидермис , но и не дающий ББС.
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Станок "крокодил" от Yaqi   Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 EmptyПн 30 Бер 2020 - 21:09

Возможно BBS не всегда и нужен.
Я вот иногда, утром , после возлияний, могу и пластиком помахать.
Для этих целей, я имею ввиду BBS, есть гораздо более подходящие аппараты.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Станок "крокодил" от Yaqi   Станок "крокодил" от Yaqi - Сторінка 2 EmptyПт 10 Квіт 2020 - 11:28

Все вірно, не завжди потрібен ББС.
А вже коли його хочеться, то це питання не до Крокодила - тре’ брати щось інше.
Бо халепи не минути.
Як видно, це не тільки мій досвід, колеги підтверджують.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Станок "крокодил" от Yaqi
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
 Схожі теми
-
» Станки китайських виробників
» Yaqi 22 мм S01-S1
» Yaqi Sputnik.
» Помазки Yaqi
» Червень 2023

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: