ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 SOTD/SOTN Червень 2024

Перейти донизу 
+5
Bonbon
blind_d
ARTURIUS
Nils
Kitten911
9 користувачів
АвторПовідомлення
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

SOTD/SOTN Червень 2024   Empty
ПовідомленняТема: SOTD/SOTN Червень 2024    SOTD/SOTN Червень 2024   EmptyСб 1 Черв 2024 - 15:47

Закончил май своим СОТД и начинаю июнь!
Всех с первым днем лета! [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Юрий, Романюк, Віталіk, _yk_, ArtemSeaman, ARTURIUS, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Nils
Бувалий
Бувалий
Nils


Повідомлень : 318
Репутація : 18
Дата реєстрації : 26.06.2021
Вік : 39
Звідки : Одеса

SOTD/SOTN Червень 2024   Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2024    SOTD/SOTN Червень 2024   EmptyСр 5 Черв 2024 - 12:03

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

STEEL, WetShaver, ArtemSeaman, ARTURIUS, andreyv1979, Kitten911, ditrih_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

SOTD/SOTN Червень 2024   Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2024    SOTD/SOTN Червень 2024   EmptyСр 5 Черв 2024 - 15:12

Бритва: Мюлє р41
Лезо: Фізер
Гель: Арєффа Соап
Крем: Арєффа Соап

Олесін гель дає просто неймовірну ковзкість і після ковзкість.
Це щось неймовірне. Не можу пригадати мило, у якого є такі характеристики. Можливо при взбивані піни до консистенції емульсії буде щось подібне.
Під гель добре вписалась р41 з Фізером. Це комфортна та ефективна для мене звʼязка.
Крем відмінний в роботі та з приємним, майже нейтральним ароматом. Як раз залишає місце для парфуму.)
Хто ще не користується доглядовими кремами для шкіри обличчя, то тим рекомендую розпочати саме з Олесіного.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

STEEL, Юрий, stanislav-q, ditrih_, Nils, mad_fish, Batman і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 134
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024

SOTD/SOTN Червень 2024   Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2024    SOTD/SOTN Червень 2024   EmptyСр 5 Черв 2024 - 17:20

ARTURIUS пише:
Олесін гель дає просто неймовірну ковзкість і після ковзкість.
Це щось неймовірне. Не можу пригадати мило, у якого є такі характеристики. Можливо при взбивані піни до консистенції емульсії буде щось подібне.
Під гель добре вписалась р41 з Фізером. Це комфортна та ефективна для мене звʼязка.
Крем відмінний в роботі та з приємним, майже нейтральним ароматом. Як раз залишає місце для парфуму.)
Хто ще не користується доглядовими кремами для шкіри обличчя, то тим рекомендую розпочати саме з Олесіного.

Я ось Олесиного Горинича вже вдруге спробував і просто офігів від тієї піни (якщо так можна назвати той стан мила після взбивання)...то просто неймовірно кайфове мило!!! У мене під час гоління цим милом відразу ж в голові купа питань виникло, типу "Що може бути ще кращим за ось цей продукт??? Ну хіба можливо ще щось крутіше вигадати??? Як можна хейтити такий продукт і писати що Олесі мило - фігня і тд? Що цим людям бракує?"...блін, дійсно є люди просто хворі і вони думають що чим дорожчий продукт вони придбають - тим краща піна у них буде))))

bulldog38, ARTURIUS, andreyv1979, Bonbon та Денис Карпець Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
Бувалий
Бувалий
Bonbon


Повідомлень : 266
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

SOTD/SOTN Червень 2024   Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2024    SOTD/SOTN Червень 2024   EmptyСр 5 Черв 2024 - 17:35

Не у всіх вистачає цілеспрямованості навчитися взбивати піну, якщо відразу не вийшло. А хтось, можливо, користувався виключно пробниками. В мене, наприклад, було 8 пробників Олесіних, і прямо ідеальної піни я не отримував з жодного з них (скатла в мене немає), а з великою банки, офігіна піна та вже друга банка Discovery і відчуваю, що далеко не остання. Завтра вже спробую Golden Sunrise з великої банки, очікую, що результат не підведе

WetShaver, ARTURIUS та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



SOTD/SOTN Червень 2024   Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2024    SOTD/SOTN Червень 2024   EmptyСр 5 Черв 2024 - 18:46

blind_d пише:

Я ось Олесиного Горинича вже вдруге спробував і просто офігів від тієї піни (якщо так можна назвати той стан мила після взбивання)...то просто неймовірно кайфове мило!!! У мене під час гоління цим милом відразу ж в голові купа питань виникло, типу "Що може бути ще кращим за ось цей продукт??? Ну хіба можливо ще щось крутіше вигадати??? Як можна хейтити такий продукт і писати що Олесі мило - фігня і тд? Що цим людям бракує?"...блін, дійсно є люди просто хворі і вони думають що чим дорожчий продукт вони придбають - тим краща піна у них буде))))
 А можно несколько нескромных вопросов как от представителя "больных"?
 1 Cколько артезанских мыл и каких марок у вас есть опыт владения?
 2 По какому критерию определяется дороже продукт или дешевле? мы говорим про CPS(cost per shave) или II(initial investment)
 пример: Wholly Kaw ($40 II) barrister and mann(35$ II) 345 soap co (18$ II) Ethos(возьмем сымый дорогой из не эксклюзива $60 II), если брать метрику II Ethos самый дорогой, но все очень сильно меняется когда мы меняем метрику на CPS, в этой метрике B&M одно из самых дорогих если не самое дорогое мыло которым я пользовался тает банка на глазах, Wholly Kaw значительно подольше держится, 345 soap живет примерно как B&M и WK вместе взятые и тут CPS cверх копеечный при этом рабочие характеристики лучше чем у BM и WK абсолютно во всем только post shave feel(то что я называю уходовыми) немного Ethos проигрывает, Ethos живет плюс мынус как 345 soap co, может совсем чуть дольше, что делает его CPS выше чем у 345 soap, но при этом ниже чем у WK и BM
Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 134
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024

SOTD/SOTN Червень 2024   Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2024    SOTD/SOTN Червень 2024   EmptyСр 5 Черв 2024 - 18:52

creativeresponse пише:

 А можно несколько нескромных вопросов как от представителя "больных"?
 1 Cколько артезанских мыл и каких марок у вас есть опыт владения?
 2 По какому критерию определяется дороже продукт или дешевле? мы говорим про CPS(cost per shave) или II(initial investment)
 пример: Wholly Kaw ($40 II) barrister and mann(35$ II) 345 soap co (18$ II) Ethos(возьмем сымый дорогой из не эксклюзива $60 II), если брать метрику II Ethos самый дорогой, но все очень сильно меняется когда мы меняем метрику на CPS, в этой метрике B&M одно из самых дорогих если не самое дорогое мыло которым я пользовался тает банка на глазах, Wholly Kaw значительно подольше держится, 345 soap живет примерно как B&M и WK вместе взятые и тут CPS cверх копеечный при этом рабочие характеристики лучше чем у BM и WK абсолютно во всем только post shave feel(то что я называю уходовыми) немного Ethos проигрывает, Ethos живет плюс мынус как 345 soap co, может совсем чуть дольше, что делает его CPS выше чем у 345 soap, но при этом ниже чем у WK и BM
Відповідаю "хворому"))))):
1. На даний момент із артезанів пробував лише одне, про яке вище згадував, хоча в коробці лежить 13 пробників інших артезанів. Буду їх тестити пізніше чисто за для цікавості і все (чисто щоб інший запах почути)
2. По ціні відносно інших мил.
Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



SOTD/SOTN Червень 2024   Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2024    SOTD/SOTN Червень 2024   EmptyСр 5 Черв 2024 - 19:04

blind_d пише:

Відповідаю "хворому"))))):
1. На даний момент із артезанів пробував лише одне, про яке вище згадував, хоча в коробці лежить 13 пробників інших артезанів. Буду їх тестити пізніше чисто за для цікавості і все (чисто щоб інший запах почути)
2. По ціні відносно інших мил.
Можно немножечко уточнить на второй вопрос, я так понял вы по Initial investment, тобеж то сколько мыло стоит за банку
Просто я оцениваю по СPS, пример: мне на 120 дней нужно 4 банки BM или $140, или одну банку Ethos (40$ если брать цену большинства мыл на сайте, ну или взять максимальных 60$ из предыдущего примера) что выйдет более чем в 2 раза дешевле
Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 134
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024

SOTD/SOTN Червень 2024   Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2024    SOTD/SOTN Червень 2024   EmptyСр 5 Черв 2024 - 20:31

creativeresponse пише:

Можно немножечко уточнить на второй вопрос, я так понял вы по Initial investment, тобеж то сколько мыло стоит за банку
Просто я оцениваю по СPS, пример: мне на 120 дней нужно 4 банки BM или $140, или одну банку Ethos (40$ если брать цену большинства мыл на сайте, ну или взять максимальных 60$ из предыдущего примера) что выйдет более чем в 2 раза дешевле
Ні, я в загальному висловився, що навіщо купляти щось дорожче, коли можна взяти те саме мегакруте по усим ТТХ мило в n- раз дешевше?) Але тут світ такий, що на кожен товар знайдеться свій покупець, бо у кожного свої мухи в голові)
P.S. Особисто проти нічого не маю. Є люди що шампанське купляють за більше 1к$ і тд. Кожному своє)))
Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



SOTD/SOTN Червень 2024   Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2024    SOTD/SOTN Червень 2024   EmptyСр 5 Черв 2024 - 21:07

blind_d пише:

Ні, я в загальному висловився, що навіщо купляти щось дорожче, коли можна взяти те саме мегакруте по усим ТТХ мило в n- раз дешевше?) Але тут світ такий, що на кожен товар знайдеться свій покупець, бо у кожного свої мухи в голові)
P.S. Особисто проти нічого не маю. Є люди що шампанське купляють за більше 1к$ і тд. Кожному своє)))
 Если цель максимальной экономии(есть такая категория людей которые максимальный кайф от экономии получают) попробуйте Macduffs(канадцы) у них на скидках мыло стоит $usd 13(бывает и до 9 падает на запахи которые не зашли) такое бывает редко но всеже словить можно, забыл название британского артезана(у них на банке нет названия производителя только узор) тут нужно у Bonbon cпросить может он подскажет, был очень впечатлен его мылом по стоимости $usd 10(возможно он как и большинство артезанов первые партии в убыток себе делал чтобы клиентуру набрать и сейчас оно дороже)
 Razorock what the puck линия 6 мыл без банок $usd12-18 за все 6 в зависимости на какую скидку попадете, производится итальянскими артезанами но база веганская, насколько я знаю эта линейка фаворит у людей кто ловит кайф от экономии за максимально крутой продукт.
 К сожалению в мире качество продукта не пропорционально его цене и переплачивать в несколько раз за незначительные для большинства улучшения приходится, для меня лично микромомент с уходовыми или пост скольжением достаточно важен и переплатить в несколько раз не считаю чем то вычурным, даже если брать тот же самый B&M который по расходу сверх дорогой $140 за 120-140 раз (для большинства это год пользования) не есть дорого, не увепен но мне кажется пеной из балона и то дороже обходится, если брать комплексно картриджи + пена VS DE лезвия + мыло так точно дешевле в год выходит.
 Я ни в коем случае не отговариваю вас поддерживать того производителя что вы считаете нужным, ведь помимо всего  прочего факт поддержки соотечественника тоже может играть большую роль для когото. Просто для меня лично качество продукта и то как он взаимодействует со мной превыше всего остального.
Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 134
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024

SOTD/SOTN Червень 2024   Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2024    SOTD/SOTN Червень 2024   EmptyСр 5 Черв 2024 - 21:30

Якщо дійсно стоїть питання економії мила, то тоді Табак буде найекономнішим, бо у мене розхід його 0,1г на три проходи. Але ці дискусії точно не в цій темі треба вести)
Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



SOTD/SOTN Червень 2024   Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2024    SOTD/SOTN Червень 2024   EmptyСр 5 Черв 2024 - 21:33

blind_d пише:
Якщо дійсно стоїть питання економії мила, то тоді Табак буде найекономнішим, бо у мене розхід його 0,1г на три проходи. Але ці дискусії точно не в цій темі треба вести)
Cогласен, но всеже последнее допишу да простят меня админы, я давал пример именно артезанов а не промышленных мыл, ибо там Arko уделает всех без исключения ( к сожалению короля этого сегмента в виде Williams больше не производят)
 Но если брать промышленных (SV MDC Stirling хоть и достигли этих обьемов но всеже я их артезанами считаю) то Алесино мыло явно уделывает их лично для меня, особенно если брать реформулировку Tabac, хотя и жировой как по мне похуже был чем Areffa, среди артезанов это будет последнее мыло которое я бы взял
Повернутися до початку Перейти донизу
R0CKman
Частий гість
Частий гість
R0CKman


Повідомлень : 72
Репутація : 5
Дата реєстрації : 18.12.2017
Вік : 30
Звідки : Одеса

SOTD/SOTN Червень 2024   Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2024    SOTD/SOTN Червень 2024   EmptyЧт 6 Черв 2024 - 8:55

blind_d пише:
Якщо дійсно стоїть питання економії мила, то тоді Табак буде найекономнішим, бо у мене розхід його 0,1г на три проходи. Але ці дискусії точно не в цій темі треба вести)

Не може бути такий розхід у табака, десь 0,5-0,6 повірю.
Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 134
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024

SOTD/SOTN Червень 2024   Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2024    SOTD/SOTN Червень 2024   EmptyЧт 6 Черв 2024 - 9:00

R0CKman пише:


Не може бути такий розхід у табака, десь 0,5-0,6 повірю.
Ваше право вірити/не вірити...
Повернутися до початку Перейти донизу
R0CKman
Частий гість
Частий гість
R0CKman


Повідомлень : 72
Репутація : 5
Дата реєстрації : 18.12.2017
Вік : 30
Звідки : Одеса

SOTD/SOTN Червень 2024   Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2024    SOTD/SOTN Червень 2024   EmptyЧт 6 Черв 2024 - 11:05

blind_d пише:

Ваше право вірити/не вірити...

Ок, якщо шайби вистачить на 1250 голінь - напишіть, ми всі за вас порадіємо)

По факту 250 голінь може й витримає. У мене зайняло рік і два місяці при голінні 3 рази на тиждень з синтетичним помазком.

p.s. зважувати сенсу немає, мило добре набирає в себе вологу.

vicbro Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



SOTD/SOTN Червень 2024   Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2024    SOTD/SOTN Червень 2024   EmptyЧт 6 Черв 2024 - 11:12

R0CKman пише:


Ок, якщо шайби вистачить на 1250 голінь - напишіть, ми всі за вас порадіємо)

По факту 250 голінь може й витримає. У мене зайняло рік і два місяці при голінні 3 рази на тиждень з синтетичним помазком.

p.s. зважувати сенсу немає, мило добре набирає в себе вологу.
 Люди по разному используют продукты, примером Мыло Williams мне на менее 30 раз хватало, а есть уникумы которые под 100 раз ним брились с одной шайбы
 Это как с лезвиями ктото там в Excalibur club (более 30 раз одним лезвием побриться) влетает с любым лезвием, а у когото как у меня одно лезвие один сеанс ибо второй оно уже не живет, поетому когда пишут про то что лезвие у них живет 6-8-10 раз в моих реалиях это чтото из разряда фантастики
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

SOTD/SOTN Червень 2024   Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2024    SOTD/SOTN Червень 2024   EmptyЧт 6 Черв 2024 - 17:19

creativeresponse, дякую за посилання. Додав магазин topofthechain.ca до [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

blind_d Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
mad_fish
Бувалий
Бувалий
mad_fish


Повідомлень : 170
Репутація : 10
Дата реєстрації : 24.11.2022
Звідки : Запоріжжя

SOTD/SOTN Червень 2024   Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2024    SOTD/SOTN Червень 2024   EmptyСб 8 Черв 2024 - 12:02

Бритва Lambda Athena
Лезо Personna
Помазок Muhle STF XL
Мило Barrister And Mann Cheshire
АШ Pitralon After Shave Classic
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Найулюбленіша бритва на даний момент  smoky

Ruslan, Романюк, Wolfskin, 2046, ARTURIUS, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
serg
Бувалий
Бувалий
serg


Повідомлень : 132
Репутація : 3
Дата реєстрації : 05.09.2022
Вік : 35
Звідки : Львів

SOTD/SOTN Червень 2024   Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2024    SOTD/SOTN Червень 2024   EmptyПт 14 Черв 2024 - 22:21

Бритва DS Cosmetic t.7
Лезо Shark super hrome
Помазок Yaqi
Мило Cella зелена
АШ Gillette [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, WetShaver, Wolfskin, Віталіk, ARTURIUS, Kitten911, Nils і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Nils
Бувалий
Бувалий
Nils


Повідомлень : 318
Репутація : 18
Дата реєстрації : 26.06.2021
Вік : 39
Звідки : Одеса

SOTD/SOTN Червень 2024   Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2024    SOTD/SOTN Червень 2024   EmptyНд 23 Черв 2024 - 14:05

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

andreyv1979, Kitten911, mad_fish, Batman та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Nils
Бувалий
Бувалий
Nils


Повідомлень : 318
Репутація : 18
Дата реєстрації : 26.06.2021
Вік : 39
Звідки : Одеса

SOTD/SOTN Червень 2024   Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2024    SOTD/SOTN Червень 2024   EmptyСр 10 Лип 2024 - 20:41

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Юрий, Романюк, Віталіk, andreyv1979, Kitten911, ditrih_, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
SOTD/SOTN Червень 2024
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» SOTD/SOTN Квітень 2024
» SOTD/SOTN Травень 2024
» SOTD/SOTN Січень 2024
» SOTD/SOTN Лютий 2024
» SOTD/SOTN Березень 2024

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: SOTD/SOTN-
Перейти до: