ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...

Перейти донизу 
+14
SurferUa
Alex
egoist
Изотовец
Kitten911
ARTURIUS
Wolfskin
blind_d
fill
all75
vicbro
zulu
ArtemSeaman
Polosatiy
18 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
KirasauSan
Новачок
Новачок
KirasauSan


Повідомлень : 27
Репутація : 0
Дата реєстрації : 13.05.2023
Вік : 38
Звідки : Київ

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... Empty
ПовідомленняТема: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... EmptyВт 7 Травень 2024 - 0:06

Вітаю вас, шановні поціновувачі ВКГ! 

Я в цій темі відносно нещодавно, близько 2,5 років. 
Зараз в постійному користуванні 2 станка - Feather Popular та Gillette King C. 
Є і інші станки з пластику або сплаву, але вони до розряду щоденних і улюблених не потрапили, а частину вже продав бо вони не були для мене кращими ніж King C. 

Розумію, що King C зі сплаву і він не вічний. Так, я його мию, витираю, дбаю про нього усіляко, - співаю колискові і тримаю на сухому та м'якому. Але це все одно сплав з покриттям. І це не дає мені спокою )  
Тож, маю стійке бажання придбати станок "на все життя" - з нержавійки або титану. 

Основна потреба - гоління голови не щоденній основі. За BBS не женусь, та це і не потрібно при щоденному голінні.  King C мене повністю влаштовує по співвідношенню ефективність/комфорт і шукаю щось подібне.  

Дивився в сторону Razorock BBS та Mamba, але відгуки все ж таки не дають впевненості в тому, що це саме те, що мені треба. Також розглядав Rockwell 6S, але так багато плит мені точно не треба (думаю, що голився би 2 або 3 плитою, а решта би просто в коробці чекали своєї передачі у спадок). 

Допоможіть будь ласка порадою! Що можна взяти на заміну Gillette King C з нержавійки або титану з максимально схожим співвідношенням ефективність/комфорт? 

Наперед всім дуже вдячний за думки і підказки! 

P.S. Варіант "Купити 10 станків King C щоб вистачило на все життя" не пропонувати )))
P.P.S. Бюджет обраного станка має значення, але не вирішальне. Думаю, що на таку річ можна один раз і витратитись. 
P.P.P.S. Якщо хтось із форумчан може не тільки порадити а й дати на тест щось, що може підійти і відповідає критеріям - я буду безмежно вдячний!

Ruslan та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 239
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... EmptyВт 7 Травень 2024 - 0:29

Моя рекомендация,Yaqi Thalia+ручка от них же на выбор по предпочтениям,бюджет примерно 2000 гр.Голова по комфорту примерно такая же,но эффективнее.А вообще ручку можно и не брать,от кинга подойдет и будет довольно хорошо смотреться,тут уж как позволяет бюджет.

KirasauSan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ArtemSeaman
Новачок
Новачок
ArtemSeaman


Повідомлень : 30
Репутація : 0
Дата реєстрації : 03.01.2021
Вік : 31
Звідки : Украина , г.Винница ; Польша , Краков

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... EmptyВт 7 Травень 2024 - 4:36

Ну а я бы китай вообще не рассматривал… ну может я и 100 раз не прав , но меня бы не покидала мысли что это что то не качественное как не крути .
На самом деле в ВКБ , ну столько всего что как тут посоветуешь что то ?
На мой взгляд за более мнение адекватные деньги можешь взять немецкий Мерседес в виде Muhle ,  думаю что R89 может показаться чем то схожим к Кингу , + всегда можно отдельно докупить R41 голову и экспериментировать.  Я сейчас пользуюсь и тестирую для себя Muhle Rocca , очень классная бритва , трудно сказать что она конкурент 89-41 голове , просто она другая …) Хотя тоже себе вариант для вас .
Мне лично Rockwell 6 не понравился от слова вообще, , как выглядит ,и как работает на лице .
Razorock - что вы перечислили интересные варианты!  Если смотрите в  их сторону то возьмите и попробуйте . Не понравиться , всегда есть OLX или тумбочка для коллекции и ищем что то дальше )
В конечном итоге я думаю что тут все думали ,куплю себе одну металическую бритву на смену пластмассовым кассетникам и будет мне счастье;) спустя ннноеее количество лет , перепробовав десятки бритв , лезвий и уходовых средств не могут определиться и остановиться )  , а вы одну и на всю жизнь ) даже с женами разводятся ,а тут речь всего лишь бритву выбирать ) Так…. Что то меня понесло)


Раздел на форуме видел типа : что бы я выбрал сейчас,  если бы начинал - почитайте там , многие форумчане классные связки кидают . Может что то вам понравиться .
Если что , не кого обидеть не хотел .

Wolfskin, stanislav-q, Kitten911, all75 та KirasauSan Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zulu
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... EmptyВт 7 Травень 2024 - 8:27

Тут настільки все індивідуально, в плані підійде чи ні, що вгадати мегаважко. Мені ось табак лосьон не зайшов, а всім ок, по пекучості.
А по станкам, треба читати і купляти, кінг всім ок, а потім його стає мало, після нього мабуть же 89 голова, або рока/роквел.
До речі оно на олх вчора бачив роквел за 1600 мабуть, з трьома плитами, зі сплаву. Чом би й ні.
Не підійде, туди ж виставлять та й по всьому.

KirasauSan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1086
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... EmptyВт 7 Травень 2024 - 8:43

KirasauSan,
Во-первых, хромовое покрытие у Кинг С очень качественное и прослужит долго, тем более, что уход за станком, судя по всему, надлежащий. Он тебе прослужит не менее 10 лет.
Во-вторых, учитывая, что в постоянном использовании есть и Feather Popular (речь о весе станка), хочу посоветовать рассматривать станки не только из нержавейки, а также из авиационного алюминия. Это тоже на всю жизнь если не будет падать с высоты, но при падении с высоты любой материал может повредиться. Весят такие станки на уровне Feather Popular.
Могу на тест отправить алюминиевый Henson AL13+ (Mild). Станок мягкий и комфортный, но не менее эффективный, чем Кинг С. Там угол не нужно ловить, для головы думаю подойдет. Еще в паре могу дать на тест нержавеющую Dscosmetic T.7 на ручке Razorock Bamboo. Это аналог Мамбы, если понравится, можешь ее купить еще дешевле Мамбы.
Попробуешь другие типы станка. Пиши в личку если интересно.

trimmer, fill, Kitten911, all75, KirasauSan та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KirasauSan
Новачок
Новачок
KirasauSan


Повідомлень : 27
Репутація : 0
Дата реєстрації : 13.05.2023
Вік : 38
Звідки : Київ

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... EmptyВт 7 Травень 2024 - 9:09

ArtemSeaman пише:
Ну а я бы китай вообще не рассматривал… ну может я и 100 раз не прав , но меня бы не покидала мысли что это что то не качественное как не крути .
На самом деле в ВКБ , ну столько всего что как тут посоветуешь что то ?
На мой взгляд за более мнение адекватные деньги можешь взять немецкий Мерседес в виде Muhle ,  думаю что R89 может показаться чем то схожим к Кингу , + всегда можно отдельно докупить R41 голову и экспериментировать.  Я сейчас пользуюсь и тестирую для себя Muhle Rocca , очень классная бритва , трудно сказать что она конкурент 89-41 голове , просто она другая …) Хотя тоже себе вариант для вас .
Мне лично Rockwell 6 не понравился от слова вообще, , как выглядит ,и как работает на лице .
Razorock - что вы перечислили интересные варианты!  Если смотрите в  их сторону то возьмите и попробуйте . Не понравиться , всегда есть OLX или тумбочка для коллекции и ищем что то дальше )
В конечном итоге я думаю что тут все думали ,куплю себе одну металическую бритву на смену пластмассовым кассетникам и будет мне счастье;) спустя ннноеее количество лет , перепробовав десятки бритв , лезвий и уходовых средств не могут определиться и остановиться )  , а вы одну и на всю жизнь ) даже с женами разводятся ,а тут речь всего лишь бритву выбирать ) Так…. Что то меня понесло)


Раздел на форуме видел типа : что бы я выбрал сейчас,  если бы начинал - почитайте там , многие форумчане классные связки кидают . Может что то вам понравиться .
Если что , не кого обидеть не хотел .
Дякую за вашу думку!

Теж не впевнений у китайцях, якщо чесно. Хоча голову Ghost з нержавіючої сталі з гапом 70 і титанову версію хвалять. Але знову-таки, за ці гроші можна і в сторону американців досить впевнено дивитись. 

За R89 не думав, бо вони також зі сплаву і зустрічав інформацію, що хром там потихеньку лізе від років користування.
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... EmptyВт 7 Травень 2024 - 9:25

zuluz пише:
А по станкам, треба читати і купляти, кінг всім ок, а потім його стає мало, після нього мабуть же 89 голова, або рока/роквел.

ArtemSeaman пише:
... немецкий Мерседес в виде Muhle ,  думаю что R89 может показаться чем то схожим к Кингу , + всегда можно отдельно докупить R41 голову и экспериментировать.  Я сейчас пользуюсь и тестирую для себя Muhle Rocca , очень классная бритва , трудно сказать что она конкурент 89-41 голове , просто она другая …) Хотя тоже себе вариант для вас ...
Шановні, що ви радите? Ви читали пост топікстартера?
KirasauSan, чітко ж написав, що Кінг його влаштовує повністю, крім матеріалу, замак не влаштовує... Потрібно щось довговічне, типу: нержавійка або титан. Тому 89-а голова не підходить, вона з замаку. Рока, теж не підходить, хоч вона і з нержавійки, але агресивніша. Про Роквел, KirasauSan написав, що теж не підходить - там зайві плити, які використовуватись не будуть.
Непогано було б, перед тим як давати поради, читати запроси.

Ruslan, trimmer, Alfed, Yura_, Stormfild, KirasauSan та Polosatiy Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KirasauSan
Новачок
Новачок
KirasauSan


Повідомлень : 27
Репутація : 0
Дата реєстрації : 13.05.2023
Вік : 38
Звідки : Київ

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... EmptyВт 7 Травень 2024 - 10:11

all75 пише:



Шановні, що ви радите? Ви читали пост топікстартера?
KirasauSan, чітко ж написав, що Кінг його влаштовує повністю, крім матеріалу, замак не влаштовує... Потрібно щось довговічне, типу: нержавійка або титан. Тому 89-а голова не підходить, вона з замаку. Рока, теж не підходить, хоч вона і з нержавійки, але агресивніша. Про Роквел, KirasauSan написав, що теж не підходить - там зайві плити, які використовуватись не будуть.
Непогано було б, перед тим як давати поради, читати запроси.
Дякую! Ви дуже вірно зрозуміли запит!
Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 239
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... EmptyВт 7 Травень 2024 - 10:13

ArtemSeaman пише:
Ну а я бы китай вообще не рассматривал… ну может я и 100 раз не прав , но меня бы не покидала мысли что это что то не качественное как не крути .
У Вас есть негативный опыт от компании которую я посоветовал ?Или это просто мысль ничем не подкрепленная?
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1086
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... EmptyВт 7 Травень 2024 - 10:32

Polosatiy пише:
Моя рекомендация,Yaqi Thalia+ручка от них же на выбор по предпочтениям,бюджет примерно 2000 гр.Голова по комфорту примерно такая же,но эффективнее.А вообще ручку можно и не брать,от кинга подойдет и будет довольно хорошо смотреться,тут уж как позволяет бюджет.

Вы выбрали для себя Яки и во всем для Вас Яки - ТОП.
Другой недавно купил Джаггер 89 и утверждает, что это ТОП... и т.д.
Вы пробовали Кинг С? Thalia по агрессивности и комфорту не на одной ступени с Кинг С. Она агрессивнее.
Это мое мнение, ощущения у всех разные.
Если есть на руках, дайте на тест топикстартеру, он сам решит. А основываясь на мнении одного пользователя о совсем неизвестной голове покупать нержу я бы топикстартеру не советовал бы. Его дело, конечно.

all75, KirasauSan та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 239
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... EmptyВт 7 Травень 2024 - 10:48

vicbro пише:


Вы выбрали для себя Яки и во всем для Вас Яки - ТОП.
Другой недавно купил Джаггер 89 и утверждает, что это ТОП... и т.д.
Вы пробовали Кинг С? Thalia по агрессивности и комфорту не на одной ступени с Кинг С. Она агрессивнее.
Это мое мнение, ощущения у всех разные.
Да я пробовал Кинг С и он был у меня долгое время и в данный момент у меня есть 2 экземпляра,я с него начинал и это была моя основная и единственная бритва,я никогда не говорил,что Yaqi ТОП,у меня не только бритвы от Yaqi,я никогда никому это не навязываю,а советую только,когда это просят,просто когда кто то говорит,что я бы не советовал или та бритва лучше,хотелось бы знать,почему она лучше или почему бы не советовал.Тот кто взял джагер 89,до джагера говорил яки меркури топ и лучшая бритва на свете,а до этого был кинг с и тоже был лучшей,а когда я спросил в чем отличие такое от яки,я услышал аргументы "Коробка и богатая история".Thalia на мой взгляд хорошо подходит под требования автора темы,да она немного агрессивнее,но не сильно,что не влияет на комфорт..Я не против личного мнения,если оно подкреплено чем то,кроме "там коробка красивее".

SurferUa та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zulu
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... EmptyВт 7 Травень 2024 - 11:57

all75 пише:



Шановні, що ви радите? Ви читали пост топікстартера?
KirasauSan, чітко ж написав, що Кінг його влаштовує повністю, крім матеріалу, замак не влаштовує... Потрібно щось довговічне, типу: нержавійка або титан. Тому 89-а голова не підходить, вона з замаку. Рока, теж не підходить, хоч вона і з нержавійки, але агресивніша. Про Роквел, KirasauSan написав, що теж не підходить - там зайві плити, які використовуватись не будуть.
Непогано було б, перед тим як давати поради, читати запроси.

Звичайно, кєп, як скажете кєп!
Даруйте холопам, що посміли тут писать, негайно видаляєм своі писульки.

А взагалі то я гадав форум для демократичного спілкування, а воно он як, тоталітаризм.

blind_d Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zulu
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... EmptyВт 7 Травень 2024 - 11:59

А якщо тс влаштовує кінг то нашо такі теми складать, провокативні.
При ціни в 300 грн новий в барахолці, на тищу три штуки, да по десять років кожний і на сдачу 5 пачок лез, які питання.

Який атвєт, такий і прівєт.

blind_d Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KirasauSan
Новачок
Новачок
KirasauSan


Повідомлень : 27
Репутація : 0
Дата реєстрації : 13.05.2023
Вік : 38
Звідки : Київ

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... EmptyВт 7 Травень 2024 - 12:04

zuluz пише:
А якщо тс влаштовує кінг то нашо такі теми складать, провокативні.
При ціни в 300 грн новий в барахолці, на тищу три штуки, да по десять років кожний і на сдачу 5 пачок лез, які питання.

Який атвєт, такий і прівєт.

Не знаю що саме в цій темі провокативного )) 
Я писав, що мене King C повністю влаштовує і я прошу поради, бо шукаю станок, який був би таким або дуже схожим до нього по характеристикам, але із нержавіючої сталі, титану або алюмінію. Хочу просто більш довговічну річ. От і все. Не з іншими характеристиками - а з дуже-дуже схожими, просто з іншого матеріалу. 

Якщо ми навчились їздити на Тойоті, то потім за бажанням і можливостями ми ж не купуємо три Тойоти про запас, а купуємо Мерседес...

Ruslan, vicbro, all75, SurferUa та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... EmptyВт 7 Травень 2024 - 13:08

KirasauSan пише:




За R89 не думав, бо вони також зі сплаву і зустрічав інформацію, що хром там потихеньку лізе від років користування.

Ну, крім R89, є ще DE89 від Edwin Jagger - у них з покриттям все гаразд. Маю 300 голінь з ним протягом останніх п’яти років та ще перед тим роки три вона була основною, а спершу - і єдиною.
З покриттям все ок, жодних нарікань за вісім років.
У Edwin Jagger своя технологія хромування, відмінна від Muhle.

Це я вступився за замак, якщо що :-)

А коли мова  про нержу і т.п., то на початку було зроблене вірне припущення - бритви від RazoRock. У них багатий вибір, бритви переважно з нержі і ціни досить помірні, як для цього металу.
Можна паралельно дослідити ринок китайських нержавіючих бритв, там теж є цікаві речі. Але якщо до Китаю не лежить душа, то по факту лише RazoRock і лишається.

Який саме - варто почитати відгуки, а якщо пощастить, взяти на пробу. Названі моделі мені здаються таки схожими на Кінга в плані м’якості.
Сам, на жаль, не маю чим поділитися - у мене переважно замак, є лиш одна нержавійка, та вона агресивніша і явно не підпадає під побажання.

Ruslan, ArtemSeaman, KirasauSan, Meo та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 111
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... EmptyВт 7 Травень 2024 - 13:36

Усі станкі ТОПові, навіть Кінг С! Головне - дотримуватись деяких правил при голінні і трохи потанцювати з бубном))))

Wolfskin, vicbro та KirasauSan Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... EmptyВт 7 Травень 2024 - 14:08

KirasauSan пише:
P.S. Варіант "Купити 10 станків King C щоб вистачило на все життя" не пропонувати )))
І навіть прохання прямим текстом - не допомогло.
KirasauSan пише:
Дивився в сторону Razorock BBS та Mamba, але відгуки все ж таки не дають впевненості в тому, що це саме те, що мені треба. 
Крім екзотичних варіантів типу SS Pils 101, Giesen and Horsthoff Goodfella та іншої екзотики (про які на нашому форумі навіть тем немає)... залишається вибирати серед кількох варіантів Razorock.

Крім Razorock BBS та Mamba (іх, до речі було дві версії Mamba 53 і Mamba 70) є ще RazoRock Game Changer 68 закрита версія (відкрита - значно агресивніше), Razorock Baby Smooth (з алюмініевого сплава). Більш м'які варіанти Mamba або RazoRock Game Changer 68.
Але що буде "саме те що треба", важко сказати, бо все індивідуально, і таких Razorock в мене немає.

KirasauSan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... EmptyВт 7 Травень 2024 - 14:28

zuluz пише:
форум для демократичного спілкування

Так і є. Форум для демократичного спілкування, а ще для корисних порад. І коли на запит "яку м'яку бритву можна взяти з нержавійки" ідуть відповіді: "візьми Мюле 89-у", або "візьми три штуки Кінг С і вони перетворяться на один з нержавійки", то це занадто "демократичні поради"...  А якби людина не стала перевіряти, і купила б Мюле 89, а потім би виявила що то замак, ото радості було б.

Ruslan, Alfed та KirasauSan Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KirasauSan
Новачок
Новачок
KirasauSan


Повідомлень : 27
Репутація : 0
Дата реєстрації : 13.05.2023
Вік : 38
Звідки : Київ

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... EmptyВт 7 Травень 2024 - 14:43

Крім Razorock BBS та Mamba (іх, до речі було дві версії Mamba 53 і Mamba 70) є ще RazoRock Game Changer 68 закрита версія (відкрита - значно агресивніше), Razorock Baby Smooth (з алюмініевого сплава). Більш м'які варіанти Mamba або RazoRock Game Changer 68. пише:
Але що буде "саме те що треба", важко сказати, бо все індивідуально, і таких Razorock в мене немає.
От в тому-то і питання ))) 

Mamba - який гап обрати 53 чи 70? Схвальних і негативних відгуків багато про обидва гапи ) 
Переживаю, що 53 буде зам'який, а 70 на дещицю ефективніший ніж треба ) 

Game Changer 68 закрита версія - є як ті, які з неї перейшли на ту ж Мамбу, так і ті, які з Мамби перейшли на цей станок. Але на мій суб'єктивний погляд, складений із відгуків і геометрії голови, - мені здається, що це дуже схоже на King C. Єдине, що теж, здається що може бути дещо агресивнішим за  King C. 

Razorock Baby Smooth - ну дуже цікавий варіант! Форма голови мене не лякає, а радше насторожує, бо такою формою ще не голився. Відгуки позитивні і, судячи по ним, це міг би стати мій основний станок на кожен день при його м'якості та ефективності. Але в Україні їх зараз немає, а замовляти з-за кордону тільки один Razorock Baby Smooth - тоді вже є сенс до кошика ще щось кинути, ту ж Мамбу наприклад ))

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KirasauSan
Новачок
Новачок
KirasauSan


Повідомлень : 27
Репутація : 0
Дата реєстрації : 13.05.2023
Вік : 38
Звідки : Київ

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... EmptyВт 7 Травень 2024 - 15:10

Незабаром, завдяки  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], буду мати на тест Henson AL13+ і Dscosmetic T.7
Дуже сподіваюсь на прояснення в голові )) 
І ще раз дякую за можливість протестувати такі класні і недешеві станки!

Wolfskin, stanislav-q та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... EmptyВт 7 Травень 2024 - 15:14

KirasauSan пише:
От в тому-то і питання ))) 

Щоб остаточно вирішити то найкращий варіант це самому спробувати станок/станки. Якщо є можливість, то взяти на затест. Або купувати і якщо не зайде - продавати.
Навіть якщо знайдуться користувачі які пробували ці станки і Кінг С,  порівняють їх/порадять кого з них краще купити, то це їх вибір, для їх шкіри, волосся, техніки гоління і т.д. А оскільки всі ми різні, то і вибір може бути різний, навіть протилежний.

KirasauSan та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 580
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... EmptyВт 7 Травень 2024 - 15:16

ТС, пробуйте все постепенно, если есть желание и насколько это вам позволяют финансы. Есть много чего интересного в мире станков. Только вам одному будет известно, что понравится/не понравится. Что оставите себе, а что продадите. Или вы настроены собрать коллекцию станков?

P.S.  Станок Кинг Си у меня есть. Его стоило купить хотя бы из-за ручки).

all75, KirasauSan та Polosatiy Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KirasauSan
Новачок
Новачок
KirasauSan


Повідомлень : 27
Репутація : 0
Дата реєстрації : 13.05.2023
Вік : 38
Звідки : Київ

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... EmptyВт 7 Травень 2024 - 16:18

all75 пише:


Щоб остаточно вирішити то найкращий варіант це самому спробувати станок/станки. Якщо є можливість, то взяти на затест. Або купувати і якщо не зайде - продавати.
Навіть якщо знайдуться користувачі які пробували ці станки і Кінг С,  порівняють їх/порадять кого з них краще купити, то це їх вибір, для їх шкіри, волосся, техніки гоління і т.д. А оскільки всі ми різні, то і вибір може бути різний, навіть протилежний.

Абсолютно з вами згодний!
 
Створюючи тему, сподівався на те, що: 
1. Можна буде вивести "середнє по палаті" серед тих, хто перейшов з King C на щось інше і може це інше порівняти з King C 
2. Знайдеться якесь рішення окрім купувати-тестувати. Ну, раптом я чогось не бачу, не розумію ) 
3. Знайдуться варіанти які я не розглядав в принципі бо не знав про них, або помилково сприймав 

Ну от наприклад: завдяки створенню цієї теми у мене вже буде на тесті DSСosmetics (аналог Мамби) і Henson. Цілком ймовірно що я на якомусь із них зупинюсь остаточно, тому що вони мені сподобаються і підійдуть. Але жоден з цих варіантів серйозно я не розглядав до того, тому що по DSСosmetics  боявся з Китаю недешеву річ замовляти, а по Henson у мене було враження, що заданий кут не підійде для гоління голови. :) Такі пироги ) 

Тому, я дуже всім щиро вдячний за поради, варіанти і допомогу!

fill та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ArtemSeaman
Новачок
Новачок
ArtemSeaman


Повідомлень : 30
Репутація : 0
Дата реєстрації : 03.01.2021
Вік : 31
Звідки : Украина , г.Винница ; Польша , Краков

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... EmptyВт 7 Травень 2024 - 16:26

Шановні, що ви радите? Ви читали пост топікстартера? пише:
KirasauSan, чітко ж написав, що Кінг його влаштовує повністю, крім матеріалу, замак не влаштовує... Потрібно щось довговічне, типу: нержавійка або титан. Тому 89-а голова не підходить, вона з замаку. Рока, теж не підходить, хоч вона і з нержавійки, але агресивніша.

Конечно читал …
Моей 89 голове которая в постоянной ротации ( а в начале была единственная) больше 11 лет , и даже царапины нету - хотя если честно отношение у меня к ней как простой вещи - чищу в лучшем случае раз в пол года ( я имею ввиду каналы пеноотвода  ) остальное просто промыл теплой водой и все … проблем 0 не с резьбой не с покрытием . 

По поводу Рокка - многие говорят что станок агрессивный или с скрытой агрессией . Но у меня совершенно другая ситуация , я бы сказал ( на тех лезвиях что я пока тестирую ) он мягче и менее агрессивней 89 головы , честно говоря даже есть ощущение  что Muhle из за этого и дало ему номер выше 41 ( самой  агрессивной из их динейки) , и выше 89 ( традиционной , классической ) головы. 
Давайте не будем забывать что все мы разные !

Wolfskin та KirasauSan Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2876
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... EmptyВт 7 Травень 2024 - 16:31

На мою думку, наступною бритвою після King С по доступності та універсальності для користувачів є Roccа.
Бритва ефективна, комфортна, «всеядна» до лез. Гостротою лез можна регулювати агресивність-комфорт.
Також можна спробувати: 3one6 від EJ, Merica від Yates.

_________________
Через терни до зірок!

Wolfskin, ArtemSeaman та KirasauSan Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 3Перейти до сторінки : 1, 2, 3  Наступний
 Схожі теми
-
» King C Gillette
» Лезвия King C Gillette
» King Oscillator Razor
» Gillette Safety Razor та Gillette Old Type

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: