ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Semogue чи Zenith, який кабанчик краще?

Перейти донизу 
+6
Андроний
Caonima
Arty
Kitten911
ditrih_
ARTURIUS
10 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
Arty
Бувалий
Бувалий
Arty


Повідомлень : 364
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.06.2023
Звідки : Дніпро

Semogue чи Zenith, який кабанчик краще? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Semogue чи Zenith, який кабанчик краще?   Semogue чи Zenith, який кабанчик краще? - Сторінка 2 EmptyНд 5 Лист 2023 - 23:03

Caonima пише:
Всі що були роздав. Банально займали місце. І барсук від Які, і кабан Омега (самий недорогий), синтетика Фендріхан. Користуюсь виключно Зенітом. Сімсон для поїздок і коли мило в банці закінчується. Тоді кабаном вже нормально не набереш. 
 І як написали вище - у Зеніта найбільш приваблива ціна за його якість.

А на обличчі Сімпсон добре збиває? Не експериментували?
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Semogue чи Zenith, який кабанчик краще? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Semogue чи Zenith, який кабанчик краще?   Semogue чи Zenith, який кабанчик краще? - Сторінка 2 EmptyНд 5 Лист 2023 - 23:09

Arty пише:


А на обличчі Сімпсон добре збиває? Не експериментували?
 Він колеться. Тому тільки в чаші. На лиці кабаном.

Arty Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3509
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Semogue чи Zenith, який кабанчик краще? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Semogue чи Zenith, який кабанчик краще?   Semogue чи Zenith, який кабанчик краще? - Сторінка 2 EmptyНд 5 Лист 2023 - 23:10

Как по мне в соотношении цена /качество лучше чем зенит пока ничего не придумали!

Nils, Caonima та Arty Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Arty
Бувалий
Бувалий
Arty


Повідомлень : 364
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.06.2023
Звідки : Дніпро

Semogue чи Zenith, який кабанчик краще? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Semogue чи Zenith, який кабанчик краще?   Semogue чи Zenith, який кабанчик краще? - Сторінка 2 EmptyНд 5 Лист 2023 - 23:12

Может немного не в тему поста, но вообще кто-то сталкивался с помазками от Muhle, в частности с синтетикой? Что скажете если были такие?
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3509
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Semogue чи Zenith, який кабанчик краще? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Semogue чи Zenith, який кабанчик краще?   Semogue чи Zenith, який кабанчик краще? - Сторінка 2 EmptyНд 5 Лист 2023 - 23:17

Arty пише:
Может немного не в тему поста, но вообще кто-то сталкивался с помазками от Muhle, в частности с синтетикой? Что скажете если были такие?
Пробовал барсука Мюле - хуже барсука не пробовал!

Caonima та Arty Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Arty
Бувалий
Бувалий
Arty


Повідомлень : 364
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.06.2023
Звідки : Дніпро

Semogue чи Zenith, який кабанчик краще? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Semogue чи Zenith, який кабанчик краще?   Semogue чи Zenith, який кабанчик краще? - Сторінка 2 EmptyНд 5 Лист 2023 - 23:27

Kitten911 пише:
Пробовал барсука Мюле - хуже барсука не пробовал!

Не знаю как в работе, но на вид он был, мягко говоря, не очень
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3509
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Semogue чи Zenith, який кабанчик краще? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Semogue чи Zenith, який кабанчик краще?   Semogue чи Zenith, який кабанчик краще? - Сторінка 2 EmptyНд 5 Лист 2023 - 23:29

Arty пише:


Не знаю как в работе, но на вид он был, мягко говоря, не очень
Зенит если что могу отправить на пробу!

Arty Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Arty
Бувалий
Бувалий
Arty


Повідомлень : 364
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.06.2023
Звідки : Дніпро

Semogue чи Zenith, який кабанчик краще? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Semogue чи Zenith, який кабанчик краще?   Semogue чи Zenith, який кабанчик краще? - Сторінка 2 EmptyНд 5 Лист 2023 - 23:50

Kitten911 пише:
Зенит если что могу отправить на пробу!

Спасибо! Буду иметь ввиду!
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2821
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Semogue чи Zenith, який кабанчик краще? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Semogue чи Zenith, який кабанчик краще?   Semogue чи Zenith, який кабанчик краще? - Сторінка 2 EmptyПн 6 Лист 2023 - 0:17

Arty пише:
Может немного не в тему поста, но вообще кто-то сталкивался с помазками от Muhle, в частности с синтетикой? Что скажете если были такие?
Відмінні помазки для справжніх гуру з чутливою шкірою.)
Тобі з борсуків дуже підійшов би Зеніт манжурець. Реально класна річь.

Arty Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Arty
Бувалий
Бувалий
Arty


Повідомлень : 364
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.06.2023
Звідки : Дніпро

Semogue чи Zenith, який кабанчик краще? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Semogue чи Zenith, який кабанчик краще?   Semogue чи Zenith, який кабанчик краще? - Сторінка 2 EmptyПн 6 Лист 2023 - 0:24

ARTURIUS пише:
Відмінні помазки для справжніх гуру з чутливою шкірою.)
Тобі з борсуків дуже підійшов би Зеніт манжурець. Реально класна річь.

Та поки в найближчих планах спробувати Сімогу С5 про який ти казав. Зацікавило те, що він універсальний для чаші і для обличчя. Також в іншій темі хлопці його часто згадували. Не знаю наскільки це буде правильне рішення, але треба спробувати
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Semogue чи Zenith, який кабанчик краще? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Semogue чи Zenith, який кабанчик краще?   Semogue чи Zenith, який кабанчик краще? - Сторінка 2 EmptyПн 6 Лист 2023 - 0:32

Arty пише:
Может немного не в тему поста, но вообще кто-то сталкивался с помазками от Muhle, в частности с синтетикой? Что скажете если были такие?
Я б застеріг від таких покупок. Щоб не було розчарування від потрачених грошей. Моя думка - пластмаса, вона і в Африці пластамаса. Ні душі, ні характеру. Хоча мені тут і розказували, що я нічого не розумію в "колбасных отрезках")))
 Якщо хочеться синтетики - yaqi на алі. Ось така ручка у них дуже зручна.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Arty
Бувалий
Бувалий
Arty


Повідомлень : 364
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.06.2023
Звідки : Дніпро

Semogue чи Zenith, який кабанчик краще? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Semogue чи Zenith, який кабанчик краще?   Semogue чи Zenith, який кабанчик краще? - Сторінка 2 EmptyПн 6 Лист 2023 - 0:35

Caonima пише:
Я б застеріг від таких покупок. Щоб не було розчарування від потрачених грошей. Моя думка - пластмаса, вона і в Африці пластамаса. Ні душі, ні характеру. Хоча мені тут і розказували, що я нічого не розумію в "колбасных отрезках")))
 Якщо хочеться синтетики - yaqi на алі. Ось з така ручка у них дуже зручна.

Дякую за пораду, але в мене ось вже є подібний синтетичний Як. Роботу робить, але щось не те. Нема емоцій і Вау ефекту як то кажуть. А на рахунок Мюле, просто так запитав. Бо скільки вже бачив обговорень, а за ці помазки щось мало де говорилось
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Semogue чи Zenith, який кабанчик краще? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Semogue чи Zenith, який кабанчик краще?   Semogue чи Zenith, який кабанчик краще? - Сторінка 2 EmptyПн 6 Лист 2023 - 2:14

Arty пише:


Дякую за пораду, але в мене ось вже є подібний синтетичний Як. Роботу робить, але щось не те. Нема емоцій і Вау ефекту як то кажуть. А на рахунок Мюле, просто так запитав. Бо скільки вже бачив обговорень, а за ці помазки щось мало де говорилось
Достаточно часто упоминался STF v2 (синтетика Muhle) даже на этом форуме, есть люди которые не любят пластик также как и те кто против натурального ворса по каким либо убеждениям, если говорить конкретно про STF v2 на сегодняшний день прямых конкурентов у него нет, максимально близким будет синтетика Evo v2 но учитывая что они плюс минус в одной ценовой категории покупать Evo только ради более интересных дизайнов ручки стоит, будет ли он работать лучше чем любая синтетика G4 или G5, нет но "Вау еффект" даст, так как максимально похож(мне по ощущениям нравиться больше) на барсуков от среднего уровня типа SV, Simpsons (manchurian), лучшие натуралы мне нравятся совсем немного больше но достаточно чтобы последних года пол может чуть больше выкинуть STF v2 из ротации, за кабанов ничего не скажу они попросту не мои

Arty Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 746
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Semogue чи Zenith, який кабанчик краще? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Semogue чи Zenith, який кабанчик краще?   Semogue чи Zenith, який кабанчик краще? - Сторінка 2 EmptyВт 28 Лист 2023 - 17:42

Андроний пише:

А какими станками ты пользуешься, мягкими или агрессивными?
Если Семоги мягче зенита, может они для тех хороши, кто мягкими станками пользуется, кожа лица более нежная?
И наоборот с Зенитом - тем у кого кожа выдерживает агрессивные станки?
Или эта не та теория?
Завис на выборе или Зенит 506 или Семог

Могу лишь своем частое мнение высказать. Пробовал разные помазки. И с временем понял что самые смазливые которые многие посчитали бы просто сопливыми мое. А вот станки люблю агрессивные и жёсткие. Чтоб отлично лезвия чувствовала кожа. Упругие помазки и массаж ими лица не мое. Мне именно кисть надо. Пользовался лишь Зенитом. За Семог ничего сказать не могу, но читая тему так и не понял какой мне будет лучше если опять надумаю взять кабанчика... Понял что цена Зенита лишь ниже и всё. Но мы на этом форуме вряд-ли в большинстве на это будем внимание обращать ища свой дзен.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Semogue чи Zenith, який кабанчик краще?
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
 Схожі теми
-
» Кращий автомобіль, який він?
» Помазок Omega 11137, кабанчик
» SEMOGUE 1305/SEMOGUE 830
» Zenith 506u synt dark (синтетика).
» ZENITH unbleached bristle olive wood handle 506U XSE

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ПОМАЗКИ :: Огляди помазків-
Перейти до: