ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Довговічність покриття на станках

Перейти донизу 
+9
Bonbon
all75
Qwertyus
ARTURIUS
Kitten911
ditrih_
creativeresponse
Изотовец
Самуїл
13 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
Stormfild
Новачок
Новачок
Stormfild


Повідомлень : 24
Репутація : 0
Дата реєстрації : 07.11.2022
Звідки : Запоріжжя

Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Довговічність покриття на станках   Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 EmptyВт 6 Черв 2023 - 13:28

Самуїл пише:
Я з вами не погоджусь з приводу нічого страшного окрім естетики, навряд-чи шкірі буде добре при регулярному контакті з окислами кольорових металів
Нікель, хром та алюміній - також кольорові метали, вони також утворюють окисли при контакті з повітрям.

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 250
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Довговічність покриття на станках   Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 EmptyВт 6 Черв 2023 - 14:23

Самуїл пише:
Я з вами не погоджусь з приводу нічого страшного окрім естетики, навряд-чи шкірі буде добре при регулярному контакті з окислами кольорових металів
Зараз є виробники, яки випускають станки з латуні чи бронзи без будь-якого покриття. І це не дешевий сегмент виробників станків. І є користувачі, які гоняються саме за латунними версіями станків (хоч вони і дорожче). Раніше бритви також виготовляли з латуні та бронзи без будь-якого покриття. 

Я не зустрічав відгуків про негативні наслідки використань бритв з латуні чи бронзи без захисного покриття. Якщо хтось зустрічав з камрадів - поділіться інформацією.

А от на нікель - зустрічав скарги користувачів станків (нікель використовується в якості захисного покриття у станків).

Так бувають індивідуальні негативні реакції на якийсь метал. Але, так само, може бути індивідуальна негативна реакція на хром. Ось цитата з одного сайту: 
"Никель, кобальт, хром – металлы, которые могут вызвать симптомы аллергического дерматита при контакте с кожей. Аллергия на металл проявляется в виде местных реакций, а также может проявляться как хронические состояния, такие как фибромиалгия и синдром хронической усталости. Контактный аллергический дерматит на металл встречается у 10-15% населения. По оценкам, до 17% женщин и 3% мужчин имеют аллергию на никель, а от 1% до 3% людей страдают аллергией на кобальт и хром."

Так що, станок покритий хромом теж може дати алергію. Все індивідуально, і потрібно перевіряти в своєму конкретному випадку.


Останній раз редагувалося: all75 (Вт 6 Черв 2023 - 14:31), всього регувалося 1 раз(-и)

ditrih_, CNPOMAHELL та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 250
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Довговічність покриття на станках   Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 EmptyВт 6 Черв 2023 - 14:27

creativeresponse пише:
 Ну учитывая стоимость даже "дорогих" кабанов, менять раз в пол года-год 
Три сеанса бритья достаточно что-бы помазок с ворсом кабана потерял "идеальный вид". Точнее он теряет вид уже после первого-второго сеанса. А после третьего сеанса - я не могу на него смотреть. Это никак не пол года и даже не месяц.
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Довговічність покриття на станках   Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 EmptyВт 6 Черв 2023 - 14:34

all75 пише:

Три сеанса бритья достаточно что-бы помазок с ворсом кабана потерял "идеальный вид". Точнее он теряет вид уже после первого-второго сеанса. А после третьего сеанса - я не могу на него смотреть. Это никак не пол года и даже не месяц.
 Це власні вподобання кожного. Для мене кабан після 5-го гоління тільки починає набувати "ідеального вигляду"))

andrew_ADK та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1214
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Довговічність покриття на станках   Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 EmptyВт 6 Черв 2023 - 15:11

Самуїл пише:
Я з вами не погоджусь з приводу нічого страшного окрім естетики, навряд-чи шкірі буде добре при регулярному контакті з окислами кольорових металів
Станки из меди и латуни вышли из чата.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

ditrih_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Довговічність покриття на станках   Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 EmptyВт 6 Черв 2023 - 16:28

all75 пише:

Зараз є виробники, яки випускають станки з латуні чи бронзи без будь-якого покриття. І це не дешевий сегмент виробників станків. І є користувачі, які гоняються саме за латунними версіями станків (хоч вони і дорожче). Раніше бритви також виготовляли з латуні та бронзи без будь-якого покриття. 

Я не зустрічав відгуків про негативні наслідки використань бритв з латуні чи бронзи без захисного покриття. Якщо хтось зустрічав з камрадів - поділіться інформацією.


Якщо ви користуєтесь мідним станком, у вас не виросла третя рука і ви все ще живі, це ще не значить що все безпечно і без наслідків, за такою логікою можна їсти свинцевою ложкою з уранової тарілки. Я не буду нікого переконувати з цього приводу, про вплив різних металів є все у відкритому доступі. Хоча може користувачі станків без покриття їх в лимонній кислоті купають, чи іншим способом регулярно окислення знімають unknown
Повернутися до початку Перейти донизу
Qwertyus
Частий гість
Частий гість
Qwertyus


Повідомлень : 59
Репутація : 3
Дата реєстрації : 20.05.2020
Вік : 51
Звідки : Одесса

Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Довговічність покриття на станках   Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 EmptyВт 6 Черв 2023 - 17:01

Kitten911 пише:
Я бы таким станком не рискнул бы бриться)))

Он не в пользовании.
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1214
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Довговічність покриття на станках   Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 EmptyВт 6 Черв 2023 - 17:14

Самуїл пише:

Якщо ви користуєтесь мідним станком, у вас не виросла третя рука і ви все ще живі, це ще не значить що все безпечно і без наслідків, за такою логікою можна їсти свинцевою ложкою з уранової тарілки. Я не буду нікого переконувати з цього приводу, про вплив різних металів є все у відкритому доступі. Хоча може користувачі станків без покриття їх в лимонній кислоті купають, чи іншим способом регулярно окислення знімають unknown
А готовить в алюминиевой посуде и есть мельхиоровой ложкой можно? Латунные фитинги в водопроводе не пугают?

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

ditrih_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Довговічність покриття на станках   Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 EmptyВт 6 Черв 2023 - 17:49

Изотовец пише:

А готовить в алюминиевой посуде и есть мельхиоровой ложкой можно? Латунные фитинги в водопроводе не пугают?
Можна все, але чи потрібно... Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 3202928208
Можна при бажанні і на хліб окисли мазати, нуачо, в старі добрі часи і миш'як всюди юзали...
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1214
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Довговічність покриття на станках   Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 EmptyВт 6 Черв 2023 - 21:49

Самуїл пише:

Можна все, але чи потрібно... Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 3202928208
Можна при бажанні і на хліб окисли мазати, нуачо, в старі добрі часи і миш'як всюди юзали...
Ну ок, можно про современное. Смесители из пищевой нержавейки у всех? Или все же в большинстве случаев из латуни или цама покрытые хромом? А как часто они меняются и в процессе эксплуатации проверяется наличие окислов внутри смесителя?
Люди любят выдумывать себе проблемы на ровном месте, а потом их превозмогать. Если не хочется окислов и боязно за покрытие, для того чтобы перестраховаться есть три варианта: 316ая нержа, титан либо пластиковые одноразки. Все остальное может окисляться и облазить. А как и когда оно будет облазить и окисляться зависит лишь от условий эксплуатации, может через полгода, может через год, может через 20 лет. Были бы потери покрытия частым явлением, то уже б на форуме тема была страниц на 10 с научными статьями о вреде окислов и охами-вздохами насчет потери эстетики.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

vicbro, ARTURIUS, Kitten911, ditrih_, all75, Lopar та SurferUa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Довговічність покриття на станках   Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 EmptyСр 7 Черв 2023 - 0:56

Изотовец пише:

Ну ок, можно про современное. Смесители из пищевой нержавейки у всех? Или все же в большинстве случаев из латуни или цама покрытые хромом? А как часто они меняются и в процессе эксплуатации проверяется наличие окислов внутри смесителя?
Люди любят выдумывать себе проблемы на ровном месте, а потом их превозмогать. Если не хочется окислов и боязно за покрытие, для того чтобы перестраховаться есть три варианта: 316ая нержа, титан либо пластиковые одноразки. Все остальное может окисляться и облазить. А как и когда оно будет облазить и окисляться зависит лишь от условий эксплуатации, может через полгода, может через год, может через 20 лет. Были бы потери покрытия частым явлением, то уже б на форуме тема была страниц на 10 с научными статьями о вреде окислов и охами-вздохами насчет потери эстетики.
Приклад з сантехнікою не дуже, там немає повітря і контакта зі шкірою.
Не дуже  розумію чому ви мене в чомусь переконати намагаєтесь, ну я б не хотів щоб шкіра, тим більше пошкоджена контактувала з мідними окислами, якщо для вас це не проблема то будь-ласка, можете користуватись облізлими станками.

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1214
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Довговічність покриття на станках   Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 EmptyСр 7 Черв 2023 - 3:01

Самуїл пише:

Приклад з сантехнікою не дуже, там немає повітря і контакта зі шкірою.
Не дуже  розумію чому ви мене в чомусь переконати намагаєтесь, ну я б не хотів щоб шкіра, тим більше пошкоджена контактувала з мідними окислами, якщо для вас це не проблема то будь-ласка, можете користуватись облізлими станками.
Внутри самого "гусака" (а большая часть пути воды проходящей через смеситель находится именно в нем) смесителя воды нет при каждом закрытии кран-буксы/картриджа, он внутри регулярно остается влажным и туда имеется свободный доступ воздуха. Через эти окислы проходит вода которая попадает потом в полость рта и на кожу лица при чистке зубов, умывании, бритье.
Цели кого-то переубеждать у меня нет, возможные варианты решения для людей с фобиями я указал в предыдущем сообщении. 316, титан, пластик.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 250
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Довговічність покриття на станках   Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 EmptyСр 7 Черв 2023 - 12:56

Самуїл пише:
Якщо ви користуєтесь мідним станком, у вас не виросла третя рука і ви все ще живі, це ще не значить що все безпечно 
Я чесно пошукав яка шкода може бути при контакті латуні (чи її оксидної плівки) зі шкірою і нічого не знайшов. Проте знайшов що з латуні виробляють ще й ювелірні прикраси... Можете дати хоча б одне посилання де про шкоду при контакті латуні зі шкірою?...
За такою логікою виходить що прикраси із срібла та золота нижче 999 проби теж не можна носити на тілі (щоб не було контакта зі шкірою). Бо вони містять мідь.

ditrih_ та Lopar Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Юрий_М
Новачок
Новачок
Юрий_М


Повідомлень : 7
Репутація : 0
Дата реєстрації : 11.12.2021
Вік : 49

Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Довговічність покриття на станках   Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 EmptyСр 7 Черв 2023 - 14:46

Черный Лупо люминь.... Увы , но верхняя крышка потеряла лоск . Хотя пользуюсь весьма аккуратно. Сам станок хорош , но если бы брал сейчас , то лучше бы выбрал серебристую версию. Наверняка на этом покрытии все было бы не так заметно выглядело...

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Довговічність покриття на станках   Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 EmptyСр 7 Черв 2023 - 17:22

all75 пише:

Я чесно пошукав яка шкода може бути при контакті латуні (чи її оксидної плівки) зі шкірою і нічого не знайшов. Проте знайшов що з латуні виробляють ще й ювелірні прикраси... Можете дати хоча б одне посилання де про шкоду при контакті латуні зі шкірою?...
За такою логікою виходить що прикраси із срібла та золота нижче 999 проби теж не можна носити на тілі (щоб не було контакта зі шкірою). Бо вони містять мідь.
Еммм, ну тут мені важко щось коментувати, якби ви мали справу хоч раз в житті зі сплавом з великим вмістом міді то навряд про якісь прикраси тут писали. Поцікавтесь чому не роблять зараз мідного посуду чи тіж годинники без покриття. На практиці оця зелена патина дуже добро злазить з метала на шкіру, смердить, і приємного мало. Я не берусь стверджувати шо таким чином можно отримати надлишок міді для отруєння, але дискуссія почалась з того що мабуть не варто цим користуватись. Якщо для когось це не проблема то будь-ласка, я не відмовляю від цього
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Довговічність покриття на станках   Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 EmptyСр 7 Черв 2023 - 21:23

Самуїл пише:

Еммм, ну тут мені важко щось коментувати, якби ви мали справу хоч раз в житті зі сплавом з великим вмістом міді то навряд про якісь прикраси тут писали.

 Навіщо, тоді, це робити?

 Посилання 1

 Посилання 2

 Посилання 3

 А в Karve, мабуть, теж ні разу в житті не мали справи зі сплавами міді.
Повернутися до початку Перейти донизу
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Довговічність покриття на станках   Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 EmptyСр 7 Черв 2023 - 22:45

Caonima пише:


 Навіщо, тоді, це робити?

 Посилання 1

 Посилання 2

 Посилання 3

 А в Karve, мабуть, теж ні разу в житті не мали справи зі сплавами міді.

В Karve пишуть те що ви не прочитали -

The copper is uncoated, so a patina will form over time and the surfaces will darken.
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Довговічність покриття на станках   Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 EmptyСр 7 Черв 2023 - 23:14

Самуїл пише:


В Karve пишуть те що ви не прочитали -

The copper is uncoated, so a patina will form over time and the surfaces will darken.
 З чого Ви взяли, що я щось не прочитав?
 Ви пишете: "якби ви мали справу хоч раз в житті зі сплавом з великим вмістом міді то навряд про якісь прикраси тут писали"


 Карве робить станки зі сплаву С145. Це сплав з високим вмістом міді, чи ні?

Ви пишете: "На практиці оця зелена патина дуже добро злазить з метала на шкіру, смердить, і приємного мало."
 

 Карве кажуть що буде утворюватись патина. Тобто вони таким чином застерігають покупців від покупки станка, щоб вони не потруїлись і станок буде смердіти?)))

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Довговічність покриття на станках   Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 0:32

Caonima пише:

 З чого Ви взяли, що я щось не прочитав?
 Ви пишете: "якби ви мали справу хоч раз в житті зі сплавом з великим вмістом міді то навряд про якісь прикраси тут писали"


 Карве робить станки зі сплаву С145. Це сплав з високим вмістом міді, чи ні?

Ви пишете: "На практиці оця зелена патина дуже добро злазить з метала на шкіру, смердить, і приємного мало."
 

 Карве кажуть що буде утворюватись патина. Тобто вони таким чином застерігають покупців від покупки станка, щоб вони не потруїлись і станок буде смердіти?)))
Ви додумуєте і видаєте бажане за дійсне, думаю ви і самі з собою можете далі сперечатись, закидувати "смішні тези" і потім їх розвінчувати
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Довговічність покриття на станках   Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 0:37

Самуїл пише:

Ви додумуєте і видаєте бажане за дійсне, думаю ви і самі з собою можете далі сперечатись, закидувати "смішні тези" і потім їх розвінчувати
 Навіщо мені щось додумувати? Лише голі цитати.
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Довговічність покриття на станках   Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 3:17

Самуїл пише:

Еммм, ну тут мені важко щось коментувати, якби ви мали справу хоч раз в житті зі сплавом з великим вмістом міді то навряд про якісь прикраси тут писали. Поцікавтесь чому не роблять зараз мідного посуду чи тіж годинники без покриття. На практиці оця зелена патина дуже добро злазить з метала на шкіру, смердить, і приємного мало. Я не берусь стверджувати шо таким чином можно отримати надлишок міді для отруєння, але дискуссія почалась з того що мабуть не варто цим користуватись. Якщо для когось це не проблема то будь-ласка, я не відмовляю від цього
 Что вы имеете ввиду под медной посудой? В сети моих ресторанов есть как блюда из меди на которых подаётся, так и куча соусниц и кастрюль из чистой меди, ни одна кухня в высококлассных ресторанах не обходится без них
 При учёте того что у нас более 1000 ресторанов при отелях и отдельно стоящих по всей Канаде и в некоторых штатах США, мы ещё ни разу не получали иск за чьето отравление

ARTURIUS та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 250
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Довговічність покриття на станках   Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 11:06

Самуїл пише:
Еммм, ну тут мені важко щось коментувати, якби ви мали справу хоч раз в житті зі сплавом з великим вмістом міді то навряд про якісь прикраси тут писали. Поцікавтесь чому не роблять зараз мідного посуду чи тіж годинники без покриття. На практиці оця зелена патина дуже добро злазить з метала на шкіру, смердить, і приємного мало. Я не берусь стверджувати шо таким чином можно отримати надлишок міді для отруєння, але дискуссія почалась з того що мабуть не варто цим користуватись. Якщо для когось це не проблема то будь-ласка, я не відмовляю від цього
Я не просив коментувати, я просив будь яке посилання на інформацію про шкоду при контакті латуні зі шкірою. Бо я неможу знайти нічого подібного.

Тепер по порядку...
По перше про прикраси. Чому не можна писати про прикраси, якщо їх дійсно виробляють  і продають (із міді та латуні). І щоб ви не шукали ось посилання: Браслет, Украшение из латуни, Комплект из латуни, Подвеска-амулет та безліч інших...
А також із бронзи виробляють прикраси: Бронзовое кольцо, Бронзовый кулон, Колечко

По друге: з чого ви взяли що зараз не роблять мідного посуду?
А це що????? : Таз для варенья, Сковорода ВОК, Емкость для пунша, Кружка , Мідна чашка та безліч іншої посуди...

По третє, мені важко уявити людину яка б ніколи в житті не мала справи зі сплавами з великим вмістом міді. У мене є і латунні фітінги в водопроводі, і латунні крани, і мідний таз і мідна турка для кофе. А ще, не забуваємо про латунні монети, якими користувалося все населення України (та інших країн). І ніхто не одягав перчатки, перед тим як взяти монету до рук, і не носив з собою воду та мило, щоб терміново змивати оте "смердюче зелене ..." з рук відразу як позбавився "смердючої" монети.

В четверте: годинники виспускаються як з бронзовим корпусом так і з бронзовим браслетом: ось кілька моделей різних виробників

П'яте. Що значить з великим вмістом міді??? Тобто з малим вмістом міді сплави цілком безпечні чи при постійному контакті зі шкірою все ж таки шкідливі? Прикраси з срібла та золота наносять шкоду чі ні (бо вони також містять мідь)? Якщо 53% міді в сплаві то це відноситься до "шкідливого сплаву з великим вмістом" чи ні? А 60%? Дайте хоч якусь конкретику?

Lopar Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Довговічність покриття на станках   Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 12:49

Час відкривати секту свідків міді що не окислюється

Далі відповідати не буду бо треба хочаб читати те що самі відправляєте в своїх посиланнях stop
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 250
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Довговічність покриття на станках   Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 16:51

Самуїл пише:
Час відкривати секту свідків міді що не окислюється
Далі відповідати не буду бо треба хочаб читати те що самі відправляєте в своїх посиланнях stop
Ніхто не казав що мідь не окислюється, це ви самі додумали. Уважніше читайте що вам відповідають. 
І ж жодного посилання на якусь шкоду не спромоглися надати.

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Довговічність покриття на станках   Довговічність покриття на станках - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 16:58

all75 пише:

Ніхто не казав що мідь не окислюється, це ви самі додумали. Уважніше читайте що вам відповідають. 
І ж жодного посилання на якусь шкоду не спромоглися надати.
Ви не впевненні що надлишок міді в організмі шкідливий, тепер зрозуміло, можливо і земля пласка, не все так однозначо... Ок
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Довговічність покриття на станках
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
 Схожі теми
-
» Нужен совет по слантам
» Исправление перекоса створок на TTO-станках Gillette
» Есть ли соль в разносторонних бритвенных станках? (На примере винтажного косореза D.R.G.M.)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ДЛЯ НОВАЧКІВ, ОБМІН ДОСВІДОМ-
Перейти до: